Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløpet lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet lang
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: lørdag 4 august 2018

D16

4 070 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Åsne HaavengenKongsberg OL40.42
2Kristine KravdalGjø-Vard OL48.34+7.52
3Maya Jones ArnesenHeming Orientering48.44+8.02
4Yngvild Langedal BreivikNydalens SK52.21+11.39
5Alexandra LinløkkenØstmarka OK53.37+12.55
6Anna Jacobsen-GaskiBardu IL53.50+13.08
7Amélie AamodtOppsal Orientering54.25+13.43
8Vilde Lereim StorliFreidig54.51+14.09
9Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb54.53+14.11
10Ina MartiniAsker Skiklubb55.02+14.20
11Tina KallesonOppsal Orientering55.49+15.07
12Oda ScheeleNydalens SK55.53+15.11
13Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular56.09+15.27
14Marte Madslien BakkenNydalens SK56.12+15.30
15Tale Tannvik SkeiFreidig56.58+16.16
16Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering59.50+19.08
17Malene JebsenHeming Orientering1.00.36+19.54
18Mina SchjervenLardal OL1.02.20+21.38
19Nora Småge HilsenKonnerud IL1.03.00+22.18
20Frida HaugskottOL Trollelg1.03.04+22.22
21Ida Sofie HjortlandLarvik OK1.03.50+23.08
22Iris HolstIL Tyrving1.04.02+23.20
23Ingrid LamarkGanddal IL1.04.48+24.06
24Live ØstvoldHeming Orientering1.04.51+24.09
25Ingrid BlindheimLillomarka OL1.05.07+24.25
26Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1.06.56+26.14
27Ea LunøeNydalens SK1.08.13+27.31
28Karoline TorøKongsberg OL1.08.22+27.40
29Malene InstanesSturla, IF1.08.40+27.58
30Ine InstanesSturla, IF1.12.23+31.41
31Oda Isnes TyseEiker OL1.12.56+32.14
32Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering1.17.04+36.22
33Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL1.17.50+37.08
34Iselin SørensenSturla, IF1.18.37+37.55
35Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL1.20.44+40.02
36Julie Felicia ChristiansenKristiansand OK1.22.24+41.42
37Celine YtternesKolbotn og Skimt OL1.25.26+44.44
38Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL1.25.30+44.48
39Silje SlungaardIL Tyrving1.28.34+47.52
40Stine AuneNidarøst OK1.28.42+48.00
41Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1.29.11+48.29
42Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK1.29.14+48.32
43Nina Bianca PedersenSarpsborg OL1.29.18+48.36
44Alexandra AngvollFredrikstad SK1.35.42+55.00
45Maren VikenByåsen IL1.39.45+59.03
46Berthe TesloHadeland OL1.46.56+1.06.14
47Julie MeinickeIL Tyrving1.49.50+1.09.08
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Alvilde Lysaker SandenEiker OLbrutt
Stella HolmboeIL Tyrvingbrutt
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringikke startet
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OLikke startet
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor