Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

Fossum IF

69 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Einar Dalsegg NetlandH 11-12N (11)27.2611.52
2Bernhard WaastadH 11-12N (11)31.18+3.5213.32
3Knut Kolltveit SørlieH 13-16C (6)1.11.41+12.1225.47
4Anders BredesenDirekte AL (72)34.21+3.138.58
7Heidi Kristina SebjørnsenD 14 (29)32.11+4.3911.44
8Jakob OstherH 11-12N (11)51.36+24.1022.20
9Mads Rørlien JevanordH 11-12N (11)56.13+28.4724.20
10Vebjørn Blom-HagenH 16 (44)37.47+8.5310.24
11Anne Victoria BirkelandDirekte N (44)30.17+10.2913.42
11Sigrid Kinck RannemD 17-B (23)1.03.23+19.3022.00
12Sindre Vie StrislandH 14 (41)29.47+6.3810.52
13Roger BirkelandDirekte AK (96)32.59+7.0211.06
13Martin M. ForusDirekte N (44)30.35+10.4713.50
13Philip Lehmann RomørenH 14 (41)29.55+6.4610.55
13Erlend BørliH 16 (44)40.06+11.1211.02
14Eskil HeibergDirekte N (44)31.28+11.4014.14
14Sondre Zahl HagenH 16 (44)41.26+12.3211.24
14Birk Felland SætnanH 15 (47)36.16+8.3510.55
15Eldbjørg NarumDirekte AL (72)43.48+12.4011.26
16Mikkel KatlaH 16 (44)41.57+13.0311.33
19Kathinka Zahl HagenD 14 (29)39.19+11.4714.20
21Eirik Vie StrislandH 14 (41)32.06+8.5711.42
21Erlend SommerheinH 11-12 (56)36.22+14.3214.29
21Anna Mæhre TorjussenD 13 (29)50.08+24.4418.59
22Håvard Rekve LianH 11-12 (56)36.48+14.5814.39
22Gustav Andresen SkotteH 15 (47)40.53+13.1212.18
23Oliver NilsenH 14 (41)33.18+10.0912.09
23Johanne Rognerud BøeD 15 (37)48.32+21.2416.23
24Ragnhild Blom-HagenD 14 (29)46.57+19.2517.08
25Ask Felland SætnanH 11-12 (56)37.56+16.0615.06
26Helene Bjørkvold JendalD 15 (37)53.13+26.0517.58
27Marius BakkeH 16 (44)50.14+21.2013.50
29Olav BirkelandDirekte B (72)56.57+22.0719.18
32Berit MidtunDirekte B (72)57.35+22.4519.31
32Marielle MichelsenDirekte C (47)59.42+32.2321.47
32Erlend BakkeH 11-12 (56)42.29+20.3916.55
33Liv KlementsauneDirekte AK (96)41.39+15.4214.01
33Selma Tørudbakken JendalD 15 (37)1.01.57+34.4920.55
39Margrethe MjøenDirekte C (47)1.09.33+42.1425.22
39Edvard SørliDirekte N (44)59.11+39.2326.46
39Anders Vik VierliH 11-12 (56)50.20+28.3020.03
40Gunde TumeliobisDirekte B (72)1.05.57+31.0722.21
41Leonard SørliDirekte N (44)59.16+39.2826.49
47Paul WadeH 55- (68)57.07+29.4617.21
52Rasmus Vik VierliH 11-12 (56)1.31.51+1.10.0136.35
Silje Nilsen BergN-åpen (79)46.1520.55
Aron BjørkeN-åpen (79)26.2211.55
Gustav DragesetN-åpen (79)31.4514.21
Ovidie DragesetN-åpen (79)31.5814.27
Isabelle HopsnesN-åpen (79)38.2817.24
Leo LeikvangN-åpen (79)53.5224.22
Thorbjørn MyhrvoldN-åpen (79)31.5914.28
Kristoffer Langva QvenildN-åpen (79)23.2510.35
Oskar Toftegård RossN-åpen (79)23.2510.35
Ingvild Vie SollieN-åpen (79)46.1420.55
Anton Macé TálosN-åpen (79)54.5524.50
Sindre Klausen VegganN-åpen (79)31.4314.21
Charlotte HopsnesD -10 (21)52.1322.42
Fredrik GrønsethH -10 (31)43.4719.02
Magnus Rørlien JevanordH -10 (31)54.4823.49
Age KristvikH -10 (31)55.2124.03
Mikkel MichelsenH -10 (31)33.0114.21
Trygve MyhrvoldH -10 (31)40.4517.43
Sebastian WettergreenH -10 (31)27.3111.57
Live SkatumDirekte B (72)diskvalifisert
Håvard  BirkelandDirekte C (47)diskvalifisert
Hans Petter W-LefdalDirekte C (47)diskvalifisert
Tone Jahren HerudDirekte AK (96)diskvalifisert
Hedvig Nyberg-HansenD 13-16C (9)ikke startet
Helene Hoel JomaasD 13-16C (9)ikke startet
Olaf Blom-HagenH 11-12 (56)ikke startet
Henrik Elias SebjørnsenH 11-12 (56)ikke startet
Elise Nilsen BergD 11-12 (40)ikke startet
Henrik Mikkelsen ForosH -10 (31)diskvalifisert
Mille KrohnN-åpen (79)ikke startet
Silje Andresen SkotteD -10 (21)ikke startet
Odin Vie StrislandH -10 (31)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor