Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

Freidig

73 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mari Angell-PetersenD 40- (26)32.259.51
2Torid KvaalD 75- (7)43.41+8.3418.59
2Mathea Spets StorhovD 14 (29)30.00+2.2810.56
2Mari EidsmoD 15 (37)32.13+5.0510.53
3Jørgen TegdanH 45- (78)30.04+2.318.11
4Kristoffer Strømdal WikH 13 (27)33.32+9.0912.42
4Tomas EidsmoH 45- (78)30.58+3.258.26
4Una KittilsenD 13 (29)31.46+6.2212.01
5Grete Berge OwrenD 60- (22)39.02+4.2113.59
5Andreas SylteH 45- (78)31.33+4.008.35
5Nora HalvorsenD 11-12 (40)36.17+7.2214.27
6Olle MalmringH 45 AK (21)43.40+12.0813.21
6Jens Even StorhovH 50- (94)29.47+2.228.37
6Anna Aurora NolteD 14 (29)31.04+3.3211.20
7Alf Petter LynumH 11-12 (56)30.00+8.1011.57
7Knut LillealternH 65- (40)32.45+6.5311.44
8Pål KittilsenH 45- (78)34.11+6.389.18
8Tore Angell-PetersenH 70- (40)36.43+5.2914.44
9Gro Sandstad EidsmoD 50- (59)34.58+7.5311.51
9Magnus LandstadH 75- (19)47.25+15.0619.02
10Kari LillealternD 65- (20)1.00.38+26.0024.21
10Emil GrønliH 14 (41)28.42+5.3310.28
11Solveig Louise NissenD 13 (29)39.51+14.2715.05
12Trude ForsbakDirekte C (47)39.34+12.1514.26
12Vilde Lereim StorliD 16 (36)38.00+8.1912.13
12Mikkel HoltH 16 (44)39.11+10.1710.47
13Tristan HalvorsenH 13 (27)51.30+27.0719.30
13Maria Strømdal WikD 13 (29)42.18+16.5416.01
14Iver Dalsaune ThunH 14 (41)30.03+6.5410.58
16Tale Tannvik SkeiD 16 (36)41.16+11.3513.16
17Torunn Spets StorhovD 50- (59)36.48+9.4312.28
18Emil Reinertsen LeroyerH 14 (41)31.13+8.0411.23
18Vetle Grønvik EkraH 15 (47)39.11+11.3011.48
19Ella SandstadD 13 (29)47.38+22.1418.02
19Ane Malene KolstadD 15 (37)45.44+18.3615.27
20Bjørnar LynumDirekte AL (72)45.04+13.5611.46
20Tina Strømdal WikD 40- (26)56.50+24.2517.16
20Ludvik Storler SnøfuglH 11-12 (56)35.49+13.5914.16
24Jon HolstadH 45- (78)37.41+10.0810.16
24Marita AskeD 13 (29)51.43+26.1919.35
25Kari UlsethD 45- (51)48.12+18.0414.39
25Ine Bohnhorst TegdanD 11-12 (40)50.24+21.2920.04
27Dirk NolteDirekte B (72)56.17+21.2719.04
29Lina Storler SnøfuglD 13 (29)1.25.54+1.00.3032.32
29Anders WaageH 70- (40)49.42+18.2819.57
32August MaskeH 15 (47)47.40+19.5914.21
32Silje Marie NissenD 15 (37)1.01.33+34.2520.47
35Svein Terje KolstadH 50- (94)37.52+10.2710.58
36Nelly MaskeDirekte B (72)1.02.47+27.5721.16
36Brage AsplemH 16 (44)1.21.55+53.0122.33
38Vegard Ulseth SylteH 15 (47)1.00.21+32.4018.10
41Ingvil SnøfuglDirekte B (72)1.06.06+31.1622.24
54Ingerid ReinertsenDirekte B (72)1.20.01+45.1127.07
58Ingrid NissenDirekte B (72)1.28.18+53.2829.55
61Lars HalvorsenDirekte B (72)1.38.38+1.03.4833.26
63Siri Lereim StorliDirekte B (72)1.58.20+1.23.3040.06
64Beth Paludan CarlsenDirekte AK (96)51.12+25.1517.14
85Geir WillumsenH 50- (94)1.17.46+50.2122.32
Linus Fossum MalmringN-åpen (79)32.0914.32
Filip Leonard NolteN-åpen (79)29.3713.24
Maja Sjøgren CarlsenN-åpen (79)47.5721.41
Irene Storler SnøfuglN-åpen (79)28.2712.52
Marit Storler SnøfuglN-åpen (79)28.0812.43
Erlend GrønliH -10 (31)52.3822.53
Mathias LeroyerH -10 (31)33.0414.22
Emil Aleksander NolteH -10 (31)57.2324.56
Ole Ulseth SylteH -10 (31)27.2711.56
Vegard Lereim StorliH 13 (27)diskvalifisert
Mette Resell NolteDirekte AL (72)diskvalifisert
Janne Fossum MalmringDirekte B (72)diskvalifisert
Geir ArnesenH 55- (68)diskvalifisert
Antonius Herskedal AmundsenH 15 (47)diskvalifisert
Gunnar ØsterbøH 75- (19)diskvalifisert
Margot Bolstad LynumD 40- (26)ikke startet
Mona J. MølnvikD 50- (59)ikke startet
Johan IvarssonH 50- (94)ikke startet
Jostein RøH 16 (44)ikke startet
Tora KittilsenD 13 (29)ikke startet
Bernt RognesH 55- (68)ikke startet
Geir OwrenH 60- (48)ikke startet
Vemund MølnvikH 15 (47)ikke startet
Gunn Kari HygenD 70- (15)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival