Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

Oppsal Orientering

55 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Snorre VegganH 45 AK (21)31.329.38
1Sondre OlaussenH 11-12 (56)21.508.41
2Runar ThorstensenH 17-B (22)42.37+2.5214.47
2Ask OlaussenH 14 (41)24.12+1.038.49
2Christoffer ÅnensenH 11-12 (56)22.30+0.408.57
2Birk ThorstensenH 15-16B (4)1.39.32+43.3634.33
2Per-Ivar NikolaisenH 40- (28)35.26+1.429.31
2Dagrun Brox RayamajhiD 35- (3)46.23+6.2112.46
3Håkon RøedDirekte C (47)31.23+4.0411.27
5Runa KallesonDirekte B (72)39.49+4.5913.29
5Amélie AamodtD 16 (36)32.27+2.4610.26
6Tina KallesonD 16 (36)33.05+3.2410.38
8Lars KlyveH 65- (40)32.53+7.0111.47
9Arild AndersenH 45 AK (21)48.34+17.0214.51
9Katrine Bjordal VegganD 14 (29)33.14+5.4212.07
9Anselm ReichenbachH 15 (47)33.11+5.309.59
9Petter NæssH 65- (40)32.59+7.0711.49
10Beate UnderbergetDirekte C (47)38.24+11.0514.00
10Espen BerghH 45 AK (21)48.50+17.1814.56
11Marius E. AamodtH 14 (41)29.13+6.0410.39
12Ram RayamajhiH 17-B (22)53.12+13.2718.28
14Kari-Ann ÅnesenDirekte AL (72)43.30+12.2211.21
14Anne Karin ThorstensenD 45 AK (17)1.08.40+34.1926.36
16Kristine KolshusDirekte B (72)46.58+12.0815.55
16Jakob A. GjedeboH 13 (27)57.31+33.0821.47
16Lars Sigurd Baugstø RødnesH 14 (41)30.53+7.4411.16
17Jan Andreas EdstrømH 21- (21)51.18+16.4612.14
18Silje SyversenD 40- (26)55.12+22.4716.46
18Ola NilsenH 45 AK (21)1.11.33+40.0121.52
23Helge Grenager SolheimH 40- (28)1.04.19+30.3517.17
23Iben Johansen-BarliD 11-12 (40)48.11+19.1619.11
24Eskil KolshusH 14 (41)34.31+11.2212.35
26Mari KallesonD 11-12 (40)51.12+22.1720.23
28Elin KallesonD 45- (51)53.22+23.1416.13
31Heidi BjordalDirekte AK (96)40.51+14.5413.45
32Synne Syversen GihleD 11-12 (40)59.56+31.0123.52
34Trine TengbomD 55- (37)1.20.19+50.1428.47
41Bo EmilssonH 60- (48)52.03+26.0117.38
42Andreas StenstadDirekte AL (72)58.22+27.1415.14
45Gabriel SolemH 11-12 (56)57.45+35.5523.00
47Roger MostueDirekte AL (72)1.02.09+31.0116.13
49Line KlyveDirekte AL (72)1.03.41+32.3316.37
50Anne-Kristin Eriksrud KarlsenD 50- (59)1.08.26+41.2123.11
63Eilert AamodtH 45- (78)53.28+25.5514.34
72Martin ReichenbachH 45- (78)1.11.58+44.2519.36
89Petter FureDirekte AK (96)1.08.03+42.0622.54
Ulrik Juveli PedersenN-åpen (79)30.3513.50
Julia Malathi Brox RayamajhiN-åpen (79)45.2620.33
Magnus Syversen GihleN-åpen (79)35.3316.05
Martina VågsnesN-åpen (79)33.0014.55
Eirin KolshusD -10 (21)49.1521.24
Alfred NikolaisenH -10 (31)36.5716.03
Eivind VågsnesH -10 (31)38.3416.46
Anne-Elise Jensrud EdstrømD 60- (22)diskvalifisert
Ingrid Bjørshol HolmD 21- (22)diskvalifisert
Stein MellaH 50- (94)ikke startet
Henning ReichenbachH 13 (27)ikke startet
Jonas KroghH 14 (41)ikke startet
Ingrid Solheim UndebergetD 16 (36)ikke startet
Arnhild KroghD 45- (51)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor