Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13 | D 14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13 | H 14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15 | H 16 | H 15-16B | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | Dir AL | Dir AK | Dir B | Dir C | Dir N | D 21AK | D 45 AK | H 21 AK | H 45 AK

OK Moss

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Harald LundhaugH 75- (19)32.1912.58
2Erik Rytter JakobsenH 35- (3)42.22+0.4210.06
3Alfred BjørnerødH 14 (41)24.25+1.168.54
5Astrid BjørnerødD 45 AK (17)55.20+20.5921.26
6Ole Johannes NedrebørDirekte B (72)39.55+5.0513.31
7Emma Aune JakobsenD 11-12 (40)37.38+8.4314.59
9Sondre LadimH 14 (41)28.16+5.0710.18
14Henning Bratland CarlsenH 45- (78)35.47+8.149.45
15Thomas TubbehaugenH 21- (21)46.56+12.2411.12
16Julie Sophie WoldD 14 (29)36.44+9.1213.24
16Tor Erling GjølsjøH 15 (47)36.50+9.0911.05
17Tore BjørnerødH 50- (94)32.36+5.119.26
23Christopher LadimH 16 (44)47.27+18.3313.04
25Eva KontauteDirekte N (44)43.28+23.4019.40
25Elisabeth Aune JakobsenDirekte C (47)48.33+21.1417.43
27Karl Aasmund ErøyH 60- (48)40.04+14.0213.34
34Kristine RoskifteDirekte B (72)58.53+24.0319.57
34Donatas KontautasDirekte AL (72)52.15+21.0713.38
36Tonje HolmDirekte AK (96)42.50+16.5314.25
37Roy GjerdingH 60- (48)47.25+21.2316.04
38Tuva BjerketvedtDirekte AK (96)43.33+17.3614.39
39Christopher SchiveH 55- (68)49.29+22.0815.02
Elise Holm NedrebøN-åpen (79)41.3218.47
Olivia RoskifteN-åpen (79)44.2020.03
Sofie Holm NedrebøD -10 (21)58.5625.37
Hanne WoldD 40- (26)diskvalifisert
Edvinas KontautasDirekte N (44)utenfor konkurranse
Thomas RoskifteDirekte AL (72)ikke startet
Oskar RoskifteN-åpen (79)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor