Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

Kongsberg OL

94 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Åsne HaavengenD 16 (36)29.419.32
1Celine RenardD 21- (22)36.3710.05
2Andreas Myrvold SkovlystH 13 (27)27.23+3.0010.22
2Gro SandD 17-C (11)48.14+6.2617.21
2Tine Hjelseth LarsenD 21 AK (7)42.48+15.3916.35
2Iselin HøivoldD 11-12 (40)30.00+1.0511.57
3Ragnhild Myrvold SkovlystD 40- (26)36.56+4.3111.13
3Kjersti MyhreD 21 AK (7)44.21+17.1217.11
4Svein-Erik SøgårdH 55- (68)30.47+3.269.21
4Kari StrandD 40- (26)38.19+5.5411.38
4Ann-Karin LestebergD 17-B (23)50.58+7.0517.41
4Ingar HåkonsenH 75- (19)37.18+4.5914.58
5Halvor LøkenH 14 (41)25.24+2.159.16
5Endre SandH 13 (27)36.56+12.3313.59
5Jarand GustafssonH 11-12 (56)29.02+7.1211.34
5Unn Hilde HeggedalD 55- (37)34.30+4.2512.21
5Ola LestebergH 21 AK (7)32.08+4.519.49
5Ingjerd SommerstadD 45- (51)36.58+6.5011.14
5Ingvild GustafssonD 14 (29)30.55+3.2311.17
6Vegard Østlid BagstevoldH 21 AK (7)39.03+11.4611.56
6Ingrid KvistadD 45- (51)38.02+7.5411.33
6Atle Nikolai WølloH 15 (47)32.48+5.079.52
8Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (56)30.05+8.1511.59
8Sigrid SkjelbredD 17-C (11)1.11.48+30.0025.49
8Ole Kristoffer ThrondsenH 75- (19)46.51+14.3218.48
9Harald BerganH 17-B (22)50.08+10.2317.24
10Synne Sommerstad RøsteD 13 (29)39.40+14.1615.01
10Odd StrandH 45- (78)34.27+6.549.23
11Hilde StorløkkenD 55- (37)39.23+9.1814.06
11Are BisethH 40- (28)42.13+8.2911.20
12Nils Zahl ErikssonDirekte N (44)30.34+10.4613.49
12Marte EgerD 11-12 (40)42.06+13.1116.46
14Beth NicolaysenD 50- (59)36.19+9.1412.18
15Tommy SæterH 17-B (22)1.01.42+21.5721.25
16Jan Olav BerganH 11-12 (56)35.16+13.2614.03
18Elise RenardD 11-12 (40)43.49+14.5417.27
19Ellen GustafssonD 40- (26)55.25+23.0016.50
19Syver LøkenH 50- (94)33.13+5.489.37
19Vebjørn RøtvoldH 21- (21)1.01.28+26.5614.40
20Bjørn JohannesenDirekte AK (96)37.55+11.5812.45
20Lene FlessebergD 17-B (23)1.30.28+46.3531.24
21Karoline TorøD 16 (36)45.23+15.4214.35
22Elisabeth Brandal SøftingD 16 (36)49.18+19.3715.51
24Knut LangeggenDirekte B (72)54.59+20.0918.38
24Borgar SkjelbredH 13 (27)1.38.46+1.14.2337.24
24Johan EgerH 15 (47)41.04+13.2312.22
25Arne BerganH 14 (41)36.29+13.2013.18
25Olav Kristian LundH 16 (44)48.36+19.4213.23
27Vegard Holm JohannesenH 15 (47)44.03+16.2213.16
28Anita Sørensen DrageD 50- (59)44.22+17.1715.02
28Helene Brandal SøftingD 14 (29)1.31.29+1.03.5733.23
29Mari ØverbyD 15 (37)57.27+30.1919.24
30Børge BrobækDirekte AL (72)50.13+19.0513.06
30Selma HøivoldD 15 (37)57.49+30.4119.31
31Øivind MyhreH 60- (48)41.11+15.0913.57
31Konstanse MoholthD 15 (37)58.19+31.1119.42
33Ingrid LestebergD 11-12 (40)1.00.20+31.2524.02
35Alva Zahl ErikssonDirekte N (44)55.07+35.1924.56
35Per GustafssonH 50- (94)37.52+10.2710.58
38Elisabeth HetlevikD 50- (59)51.56+24.5117.36
38Arne BisethH 11-12 (56)46.49+24.5918.39
42Bjørn Victor LarsenH 55- (68)50.50+23.2915.27
43Hilde MoholthDirekte B (72)1.07.02+32.1222.43
44Martin TorøH 11-12 (56)57.37+35.4722.57
45Kristin EgerD 45- (51)1.13.20+43.1222.17
48Per Øivind EgerH 45- (78)44.26+16.5312.06
52Svein-Olav TorøH 50- (94)42.49+15.2412.24
52Kolbjørn KasinH 55- (68)1.03.00+35.3919.08
53Øystein SkjelbredH 45- (78)47.19+19.4612.53
53Hans Otto ØverbyH 50- (94)43.19+15.5412.33
54Jane RødderD 50- (59)1.34.45+1.07.4032.07
54Torgeir BrandalH 55- (68)1.07.30+40.0920.31
62Lars Johan Zahl ErikssonDirekte AK (96)50.29+24.3216.59
72Atle WølloH 50- (94)53.42+26.1715.33
83Terje Ulla EikenH 50- (94)1.15.22+47.5721.50
Erik BerganN-åpen (79)35.2616.01
Olai BisethN-åpen (79)35.2416.01
Maren Sæter FlessebergN-åpen (79)50.1722.45
Eirik LestebergN-åpen (79)32.3414.44
Magnus LestebergN-åpen (79)25.2311.29
Eline Maudal PettersenN-åpen (79)38.2117.21
Maia Maudal PettersenN-åpen (79)51.1223.10
Mathis RenardN-åpen (79)30.4413.54
Amalie Myrvold SkovlystD -10 (21)38.4516.50
Jon StrandH -10 (31)42.3518.30
Irene LangeggenDirekte B (72)diskvalifisert
Nina Hansen-MøllerudDirekte B (72)diskvalifisert
Roger Andre VaneboH 50- (94)diskvalifisert
Barbara Willkommen EikenD 45- (51)diskvalifisert
Erik HøivoldH 55- (68)diskvalifisert
Espen RøsteH 45- (78)diskvalifisert
Øyvind DrageH 55- (68)diskvalifisert
Vetle DrageH 16 (44)diskvalifisert
Erlend LangeggenH 15 (47)diskvalifisert
Anders HvasshovdDirekte AL (72)ikke startet
Mona Dalegård LøkenD 17-B (23)ikke startet
Kirsti RogstadD 50- (59)ikke startet
Torbjørn BarikmoH 17-C (4)ikke startet
Mathilde Sæter FlessebergD 16 (36)ikke startet
Mette MaudalD 17-C (11)ikke startet
Lise HørtvedtD 17-C (11)ikke startet
Håkon ØverbyH 11-12 (56)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor