Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

Heming Orientering

63 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kajsa Harstad ArntsenD 11-12N (2)31.0713.28
1Karl Even RyghH 40- (28)33.449.04
1Nils Petter FremmingH 55- (68)27.218.18
3Tora VollsetD 17-B (23)48.16+4.2316.45
4Maya Jones ArnesenD 16 (36)32.05+2.2410.18
5Karoline JebsenD 13-16C (9)57.49+24.4220.47
5Bjørn EgnerH 80- (11)43.37+9.1018.57
5Dagrun MelkildD 55- (37)34.30+4.2512.21
5Magnus Eide-FredriksenH 16 (44)32.25+3.318.55
7Signe Astrup ArnesenD 50- (59)34.27+7.2211.40
8Anne ØstvoldD 13 (29)39.29+14.0514.57
9Kimme ArnesenH 50- (94)30.33+3.088.51
10Live ØstvoldD 16 (36)37.27+7.4612.02
10Sidsel SandelienD 70- (15)1.06.45+26.4426.48Last ned GPS-spor i gpx-format
12Per RyghDirekte B (72)44.18+9.2815.01
12Elle M. MelbyeD 60- (22)53.56+19.1519.19
12Ida Marie FlågenD 15 (37)40.55+13.4713.49
13Thor VollsetH 17-B (22)53.27+13.4218.33
13Malene JebsenD 16 (36)38.05+8.2412.14
13Jon C. FougnerH 75- (19)58.14+25.5523.23
14Jennifer Jones ArnesenD 17-B (23)1.08.35+24.4223.48
14Julie Heyerdahl RødstenD 13 (29)44.09+18.4516.43
15Anders Næss-UlsethH 13 (27)55.40+31.1721.05
15Hannah Syrdal ØenD 14 (29)36.40+9.0813.22
15Lukas Jones ArnesenH 11-12 (56)35.10+13.2014.00Last ned GPS-spor i gpx-format
16Inger-Johanne RyghD 17-B (23)1.16.46+32.5326.39
17Jon KjensethDirekte AL (72)44.36+13.2811.38
17Bjørn Anders FlågenDirekte AK (96)36.08+10.1112.09
17August Syrdal ØenH 16 (44)42.51+13.5711.48
17Hanna Eckhardt AndersenD 16 (36)41.24+11.4313.18
17Johan JebsenH 45- (78)36.12+8.399.51
18Alexander RødstenDirekte B (72)48.08+13.1816.18
18Ferdinand FremmingH 16 (44)42.56+14.0211.49
19Guro HarstadD 45- (51)44.23+14.1513.29
20Einar ØstvoldH 13 (27)1.01.32+37.0923.18
21Ann Elin FlågenD 45- (51)45.32+15.2413.50
22Fridtjof ReuschH 14 (41)32.07+8.5811.43
22Ella BerstadD 15 (37)47.13+20.0515.57
22Anna Elisabeth RyghD 11-12 (40)47.28+18.3318.54
23Marit InngjerdingenD 45- (51)47.18+17.1014.22
24Eirik Næss-UlsethH 60- (48)39.41+13.3913.27
27Astrid Waaler KaasDirekte AK (96)39.34+13.3713.19
27Knut Erling ØenH 50- (94)35.31+8.0610.17
29Caroline SlungaardD 11-12 (40)57.53+28.5823.03
35Bjørn SandelienH 70- (40)1.05.33+34.1926.19Last ned GPS-spor i gpx-format
37Helge Sigurd HansenH 65- (40)1.03.41+37.4922.49
41Christian ReuschH 45- (78)40.53+13.2011.08
41Marianne ReuschD 45- (51)1.07.52+37.4420.37
43Hanne Marthe ØstvoldD 45- (51)1.11.58+41.5021.52
47Lasse ArnesenH 50- (94)40.41+13.1611.47
52Tarjei VollsetDirekte AL (72)1.07.13+36.0517.33
63Tom SlungaardH 50- (94)47.43+20.1813.49
66Anders FlågenH 50- (94)48.09+20.4413.57
73Roger ØstvoldH 45- (78)1.14.55+47.2220.24
Henni Hattestad KristensenN-åpen (79)43.1519.34
Annika Næss-UlsethN-åpen (79)35.5116.13
Karoline Marie RyghN-åpen (79)26.3111.59
Ingrid Merete JebsenD -10 (21)48.4721.12
Astrid ReuschD -10 (21)50.3622.00
Karen SkaugeD 14 (29)diskvalifisert
Kristian ØstermannH 16 (44)diskvalifisert
Paul Johan SlungaardH 15 (47)diskvalifisert
Helge BjaalandH 75- (19)diskvalifisert
Helene Margarethe KristensenD 13 (29)ikke startet
Harald Eide-FredriksenH 50- (94)ikke startet
Henrik ReuschH 16 (44)ikke startet
Runa SkyttersæterD 55- (37)ikke startet
Egil Wickstrand IversenH 55- (68)ikke startet
Emma Johanne RyghN-åpen (79)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor