Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

Alta OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Thomas FrostH 45- (78)33.39+6.069.10
9Eskil FrischknechtH 16 (44)37.22+8.2810.17
21Gard FrostH 16 (44)45.23+16.2912.30
43Helle J. FrischknechtDirekte C (47)2.08.37+1.41.1846.56
51Martin FrischknechtDirekte AK (96)46.30+20.3315.39
Rolf Arvid Leijon PedersenH 80- (11)diskvalifisert
Erle FrostDirekte B (72)diskvalifisert
Eirik FrostH 14 (41)ikke startet

Amager Orienteringsklub

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Jakub JirasekH 21- (21)1.06.01+31.2915.45
Arnau OrmellaDirekte AL (72)diskvalifisert

Asker Skiklubb

77 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per Anders YtterbøH 17-B (22)39.4513.48
1Sondre YtterbøH 16 (44)28.547.57
1Astrid YtterbøD 11-12 (40)28.5511.31
2Selma Aure SkogedalD 11-12N (2)46.23+15.1620.04
2Vegard LøvliH 17-20 (9)43.54+0.3312.05
3Jorun RuudD 45- (51)36.23+6.1511.03
4Mikael BirkelundH 14 (41)25.10+2.019.11
4Jon Arvid FossumH 60- (48)28.35+2.339.41
5Ingvild Pedersen BerganD 17-20 (7)1.16.10+21.1423.09
5Anne Lise ØfsthusD 75- (7)49.53+14.4621.41
5Øystein RastadH 40- (28)36.26+2.429.47
6Elias AndenæsH 13-16C (6)1.24.23+24.5430.21
6Ragnhild Øfsthus GravirD 13 (29)33.27+8.0312.40
7Gunhild MyhrD 17-B (23)55.10+11.1719.09
9Mathias BirkelundH 11-12 (56)30.47+8.5712.15
10Randi NicolaisenD 55- (37)38.48+8.4313.54
14Unni RyeD 55- (37)41.15+11.1014.47
14Aksel OlsenH 40- (28)47.27+13.4312.45
15Tarje EspelinH 14 (41)30.31+7.2211.08
15Sara MartiniD 13 (29)44.18+18.5416.46
15Ellen Aure SkogedalD 45- (51)41.48+11.4012.42
15Jonas MyhrH 15 (47)36.37+8.5611.01
16Nora Christine HansenD 13 (29)44.37+19.1316.54
19Kjetil HagenDirekte B (72)48.49+13.5916.32
19Sigrun Hernes YtterbøD 50- (59)37.17+10.1212.38
20Stig HeirH 55- (68)35.31+8.1010.47
20Maren Aure SkogedalD 13 (29)47.39+22.1518.02
20Steinar LågH 50- (94)33.45+6.209.46
20Felix FinsrudH 16 (44)44.12+15.1812.10
21Tommy JauhojärviH 45- (78)37.01+9.2810.05
21Ann Katrin OlsenD 55- (37)45.57+15.5216.28
23Simen Aure SkogedalH 15 (47)40.55+13.1412.19
24Tore VaajeH 70- (40)47.17+16.0318.59
24Toril Fougner WisløffD 45- (51)47.51+17.4314.32
26Håkon LøvliH 55- (68)39.14+11.5311.55
26Martha WisløffD 13 (29)53.55+28.3120.25
27Marit EgnerD 45- (51)52.44+22.3616.01
27Terje HenriksenH 55- (68)39.15+11.5411.55
28Karin Halsaa DolvenD 13 (29)1.14.07+48.4328.04
29Kristine AndenæsDirekte C (47)51.40+24.2118.51
30Mikkel RastadH 11-12 (56)41.51+20.0116.40
31Jakob RastadH 14 (41)49.24+26.1518.01
32Ole Henrik WoxholthH 16 (44)59.03+30.0916.16
34Arne FossheimH 55- (68)43.00+15.3913.04
34Jan Anders IstadH 45- (78)39.24+11.5110.44
35Mathias NyhaugH 14 (41)1.00.48+37.3922.11
35Eilev KvaaleH 16 (44)1.19.08+50.1421.47
36Anders ØpstadDirekte AL (72)54.21+23.1314.11Last ned GPS-spor i gpx-format
39Emil Ruud FossheimH 14 (41)1.23.31+1.00.2230.28
40Thomas OlsenDirekte AL (72)56.32+25.2414.45
42Vera HalsaaDirekte B (72)1.06.55+32.0522.41
48Marianne ArnesenD 50- (59)1.04.54+37.4922.00
48Brage Fuglseth OlsenH 11-12 (56)59.25+37.3523.40
54Katrine SkymdDirekte AK (96)47.36+21.3916.01
55Tord SkyrudDirekte AL (72)1.16.25+45.1719.57
58Nina BirkelundDirekte AL (72)1.26.54+55.4622.41
63Majken KorsagerDirekte AK (96)50.48+24.5117.06
70Arild NyhaugDirekte AK (96)54.14+28.1718.15
71Haakon DolvenDirekte AK (96)55.13+29.1618.35
72Øyvind HoveidDirekte AK (96)55.18+29.2118.37
82Magne AasH 50- (94)1.15.04+47.3921.45
94Torleif GaltelandDirekte AK (96)1.22.53+56.5627.54
Aleksander AndenæsN-åpen (79)30.2713.46
Amalie BirkelundN-åpen (79)50.2422.48
Gaute Fuglseth OlsenN-åpen (79)29.4913.29
Helene Hellerud ØpstadN-åpen (79)28.5113.03
Sigve Nygård FagervoldH -10 (31)22.539.56
Erlend Hellerud ØpstadH -10 (31)47.2720.37Last ned GPS-spor i gpx-format
Maren Oline ThomD 17-B (23)diskvalifisert
Sigrun NygårdD 50- (59)diskvalifisert
Torstein KvaaleH 50- (94)diskvalifisert
Svein GranerudH 50- (94)diskvalifisert
Jørn Bue OlsenH 70- (40)diskvalifisert
Frikk Alvaro EmbergsrudH 16 (44)diskvalifisert
Simen Dalen EriksenH 11-12 (56)diskvalifisert
Johan Teodor WestlyH 17-20 (9)diskvalifisert
Silje Ruud FossheimD 11-12 (40)diskvalifisert
Olaf Halsaa DolvenH 16 (44)ikke startet
Hilda ØfsthusD 50- (59)ikke startet
Jan Richard EriksenH 50- (94)ikke startet
Anette Jauhojärvi MarkussenD 14 (29)ikke startet
Sverre WisløffH 45- (78)ikke startet
Trond RønnebergH 60- (48)ikke startet
Gjermund GravirH 50- (94)ikke startet

Auran Vannas

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Juuso KattelusH 21- (21)37.27+2.558.56

Austmarka IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Bjørn SolbergseterH 55- (68)35.14+7.5310.42

AYROC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Bob CherryH 60- (48)47.14+21.1216.00

Bardu IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Margrete GaskiD 50- (59)39.50+12.4513.30
27Anna Jacobsen-GaskiD 16 (36)54.31+24.5017.31
Isak Jacobsen-GaskiH 15-16B (4)diskvalifisert

Bergens TF

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingjerd SognnæsD 70- (15)42.06+2.0516.54
5Berit HegdalD 65- (20)45.11+10.3318.08
9Siren GreveD 60- (22)43.21+8.4015.32
11Astri Ese HoleD 70- (15)1.18.29+38.2831.31
14Kari NatåsD 70- (15)1.35.45+55.4438.27
17Magnus NatåsH 70- (40)42.11+10.5716.56
22Øistein PaulsenDirekte B (72)54.04+19.1418.19
22Dagfinn HoleH 70- (40)44.11+12.5717.44
Bjørg KocbachD 70- (15)diskvalifisert
Nina SoligardD 65- (20)ikke startet

Berger og Svelvik OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Hans Marius NelsonH 40- (28)54.00+20.1614.30
23Trude HansenD 40- (26)1.18.58+46.3324.00
32Terje W. PettersenH 45- (78)38.52+11.1910.35
39Hedda Wessel PettersenD 11-12 (40)1.25.52+56.5734.12
61Håvard W. PettersenDirekte AK (96)50.14+24.1716.54
Ola Gjermstad PettersenH -10 (31)46.3820.16
Kirsten GjermstadD 17-B (23)diskvalifisert

Birkenes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Trygve LølandH 70- (40)31.50+0.3612.47

Bodø og Omegn IF Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Edvin BergH 80- (11)34.2714.58
7Elin Marie IrgensD 45 AK (17)56.19+21.5821.49
11Janne Anita NilsenD 17-C (11)1.35.43+53.5534.25
12Torkel IrgensH 45 AK (21)53.22+21.5016.19
13Leif Magne EggestadH 65- (40)34.58+9.0612.31
20Jesper HelliksrudH 15 (47)40.12+12.3112.06
29Øyvind Johan OlsenH 15 (47)46.47+19.0614.05
30Irene SkiriD 55- (37)1.02.34+32.2922.25
32Åge MohusH 65- (40)46.13+20.2116.33
Reidar AndersenH 70- (40)diskvalifisert
Steve SamuelsenH 55- (68)diskvalifisert
Nora Marie Wedege IrgensD 17-20 (7)ikke startet
Hedda Sofie IrgensD 13-16C (9)ikke startet

Botne SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Hjørdis ØvreåsD 70- (15)1.21.28+41.2732.43
12Magnar ØvreåsH 75- (19)55.21+23.0222.13
91Thorolf TroldsrudDirekte AK (96)1.18.07+52.1026.18
Yngve MobråthenH 45 AK (21)diskvalifisert
Ingrid MobråthenD 15 (37)ikke startet

Byåsen IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Rine HanssenD 50- (59)33.36+6.3111.23
7Arne SæterhaugH 80- (11)54.13+19.4623.34
9Kari Solem AuneD 40- (26)41.34+9.0912.38
21Erlend AuneH 15 (47)40.32+12.5112.12
22Gøril EideD 45- (51)46.58+16.5014.16
24Ingrid Lien JohnsenD 55- (37)54.06+24.0119.23
32Helge EriksenH 60- (48)41.23+15.2114.01
40Snorre SæternesH 50- (94)38.11+10.4611.04
41Nina-Beate LiabakkD 50- (59)54.25+27.2018.26
45Øystein WiggenH 50- (94)40.39+13.1411.46
57Bjørn Erik JohnsenH 55- (68)1.26.55+59.3426.25
Einar EideH 16 (44)diskvalifisert
Turid ArnesenD 55- (37)ikke startet
Haakon ArnesenH 55- (68)ikke startet

Bækkelagets SK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Aasne Fenne HoksrudD 40- (26)36.30+4.0511.05
3Odd KletteliH 80- (11)36.55+2.2816.03
13Jonas Fenne IngierdH 11-12 (56)33.22+11.3213.17
15Pål Christian IngierdH 40- (28)50.45+17.0113.38
19Yngvar ChristiansenH 55- (68)35.20+7.5910.44
23Ingeborg ØderudD 50- (59)41.24+14.1914.02
33Jan Erik AalbergH 50- (94)37.38+10.1310.54
42Arne TorgersenH 50- (94)39.18+11.5311.23
46Markus HirschH 11-12 (56)58.38+36.4823.21
46Maria TorgersenD 50- (59)1.01.20+34.1520.47
Håkon Fenne IngierdN-åpen (79)27.5012.35
*Anders StorbratenH 40- (28)ikke startet

Bærums Skiklub

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Tore Voss FagervoldH 55- (68)40.29+13.0812.18
37Stein MyhreDirekte AK (96)43.04+17.0714.30

Bø OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sigbjørn YtrehusDirekte AK (96)26.00+0.038.45
5Bjørg MostaulD 70- (15)53.19+13.1821.24
11Steinar KvaaleDirekte AL (72)42.00+10.5210.57
12Steinar LandeH 45- (78)35.15+7.429.36
13Sigve BotnenDirekte AL (72)43.19+12.1111.18
17Gunn BotnenD 60- (22)1.12.40+37.5926.02
27Hallvard MyrvollH 70- (40)49.12+17.5819.45
30Per Chr. HagenH 65- (40)44.50+18.5816.04
39Jarle BotnenH 60- (48)49.25+23.2316.45
86Tone NilsenDirekte AK (96)1.06.52+40.5522.30
Synnøve DalvaD 75- (7)diskvalifisert

Chicago Area Orienteering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
53Charlie ShahbazianH 55- (68)1.03.08+35.4719.11

Degerfors OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Anna-Lena JacobssonD 50- (59)50.03+22.5816.57
59Lars JacobssonH 50- (94)45.48+18.2313.16

Driv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Nils-Petter WiikH 65- (40)42.09+16.1715.06

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Inger Tone NygårdD 50- (59)36.35+9.3012.24

Eidskog OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Eivind LandeH 45- (78)35.07+7.349.34
14Ragnar LandeH 13 (27)53.16+28.5320.10
14Asbjørn LandeH 11-12 (56)33.32+11.4213.21

Eiker OL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hans Roar BakkenH 70- (40)31.1412.32
8Gunnar SandenH 17-B (22)49.42+9.5717.15
8Aud KjemperudD 65- (20)56.07+21.2922.32
9Inger Isnes TyseD 17-B (23)1.01.04+17.1121.12
10Kenneth SandvoldH 21- (21)40.59+6.279.46
10Vidar ElvekrokH 65- (40)33.22+7.3011.57
11Anne Marthe PeveriD 21- (22)49.59+13.2213.46
14Helga PeveriD 65- (20)1.09.41+35.0327.59
14Anita HillerenD 21- (22)55.57+19.2015.24
16Ivar Mikal TyseH 17-B (22)1.04.00+24.1522.13
17Kristoffer Eriksen NylundH 17-B (22)1.06.06+26.2122.57
18Glenn Ekholdt HillerenH 17-B (22)1.06.23+26.3823.02
26Heidi MyklemyrD 50- (59)43.57+16.5214.53
28Oda Isnes TyseD 16 (36)54.38+24.5717.34
31Alf Johan HjelmtvedtH 70- (40)53.20+22.0621.25
34Øystein AndersenH 65- (40)50.36+24.4418.08
39Per Ingvar TollehaugH 15 (47)1.05.36+37.5519.45
46Thor Inge TollehaugH 55- (68)54.11+26.5016.28
65Lotte MyklemyrDirekte AK (96)51.56+25.5917.29
80Torun DyrkornDirekte AK (96)59.39+33.4220.05
Nila HillerenN-åpen (79)41.4818.54
Emil BakkenDirekte AK (96)diskvalifisert
Ingrid LetmolieD 17-20 (7)ikke startet
Anna Isnes TyseD 17-20 (7)ikke startet
Lars-Erik ØsterudH 17-C (4)ikke startet
Eli Tufte HanssenD 55- (37)ikke startet
Alvilde Lysaker SandenD 16 (36)ikke startet

Elverum OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Sander Tonjer FingarsenH 15 (47)29.29+1.488.52
12Emil Tonjer FingarsenH 11-12 (56)32.42+10.5213.01
13Mats LindaasH 15 (47)36.08+8.2710.53
40Gaute LindaasH 15 (47)1.06.41+39.0020.05
Audun FingarsenDirekte AL (72)diskvalifisert
Anna-Thekla TonjerDirekte AK (96)ikke startet
Aksel Tonjer FingarsenH -10 (31)ikke startet

Emblem IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Marit Sylte LundanesD 55- (37)40.08+10.0314.23
43Janita SkogengD 50- (59)56.35+29.3019.10
Serine Skogeng ReitenD 15 (37)diskvalifisert
Såmund BotnenDirekte AL (72)ikke startet
Kristin LundanesD 15 (37)ikke startet

Fana IL

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hanne DaltveitD 17-20 (7)54.5616.41
2Birk Bell LysakerH 16 (44)29.09+0.158.01
4Rannveig NordhagenD 50- (59)33.29+6.2411.21
5Kristine Bog VikaneD 15 (37)37.16+10.0812.35
5Per VoldH 75- (19)39.31+7.1215.52
7Stella S. DahleD 13-16C (9)1.03.44+30.3722.55
7Vibeke Tefre GriegD 40- (26)41.07+8.4212.29
10Per VikaneH 75- (19)51.10+18.5120.32
11Oskar HeksemH 11-12 (56)32.41+10.5113.01
12Herdis AlvheimD 65- (20)1.04.08+29.3025.45
13Jan KocbachH 45- (78)35.28+7.559.39
13Astrid OrmbergD 65- (20)1.05.20+30.4226.14
13Marie Roll-TørnqvistD 15 (37)41.05+13.5713.52
15Stine Marie Tefre GriegD 11-12 (40)43.15+14.2017.13
16Anne Kjersti DaltveitD 60- (22)1.02.08+27.2722.16
17Geir HeksemH 40- (28)51.00+17.1613.42
19Atle AlvheimH 70- (40)42.30+11.1617.04
24Karoline StrandenesD 11-12 (40)49.37+20.4219.46
33Kirsti LysakerDirekte C (47)1.00.02+32.4321.54
36Brage Bell LysakerH 14 (41)1.04.56+41.4723.41
36Jan Olav OrmbergH 65- (40)51.08+25.1618.19
40Torgeir StrandH 55- (68)49.30+22.0915.02
41Ole TørnqvistH 50- (94)38.14+10.4911.04
79Erik VikaneH 50- (94)1.00.13+32.4817.27
Emil HeksemH -10 (31)39.4717.17
Elin Cecile Kryvi StrandenesD 50- (59)diskvalifisert
Ingvill VoldD 75- (7)ikke startet

Fet OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jarle RogndokkenH 17-B (22)44.03+4.1815.17
6Raymond BerntzenH 17-B (22)45.46+6.0115.53
8Laila Eriksen BlomD 17-B (23)58.52+14.5920.26
15Ragnhild Mathea HelmersenD 15 (37)42.12+15.0414.15
21Julie BerntzenD 15 (37)46.04+18.5615.33
35Jane Karine HelmersenDirekte B (72)59.16+24.2620.05
47Kyrre GranH 45- (78)44.25+16.5212.06
68Øyvind HelmersenH 50- (94)50.53+23.2814.44
Elmer BlomN-åpen (79)44.5620.19
Andrea H. RogndokkenD 13-16C (9)ikke startet

Fitjar IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Jens Øien KlosterH 16 (44)49.21+20.2713.35

Flyfemkamp

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
43Frank SandbergDirekte AL (72)58.54+27.4615.22

Fossum IF

69 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Einar Dalsegg NetlandH 11-12N (11)27.2611.52
2Bernhard WaastadH 11-12N (11)31.18+3.5213.32
3Knut Kolltveit SørlieH 13-16C (6)1.11.41+12.1225.47
4Anders BredesenDirekte AL (72)34.21+3.138.58
7Heidi Kristina SebjørnsenD 14 (29)32.11+4.3911.44
8Jakob OstherH 11-12N (11)51.36+24.1022.20
9Mads Rørlien JevanordH 11-12N (11)56.13+28.4724.20
10Vebjørn Blom-HagenH 16 (44)37.47+8.5310.24
11Anne Victoria BirkelandDirekte N (44)30.17+10.2913.42
11Sigrid Kinck RannemD 17-B (23)1.03.23+19.3022.00
12Sindre Vie StrislandH 14 (41)29.47+6.3810.52
13Roger BirkelandDirekte AK (96)32.59+7.0211.06
13Martin M. ForusDirekte N (44)30.35+10.4713.50
13Philip Lehmann RomørenH 14 (41)29.55+6.4610.55
13Erlend BørliH 16 (44)40.06+11.1211.02
14Eskil HeibergDirekte N (44)31.28+11.4014.14
14Sondre Zahl HagenH 16 (44)41.26+12.3211.24
14Birk Felland SætnanH 15 (47)36.16+8.3510.55
15Eldbjørg NarumDirekte AL (72)43.48+12.4011.26
16Mikkel KatlaH 16 (44)41.57+13.0311.33
19Kathinka Zahl HagenD 14 (29)39.19+11.4714.20
21Eirik Vie StrislandH 14 (41)32.06+8.5711.42
21Erlend SommerheinH 11-12 (56)36.22+14.3214.29
21Anna Mæhre TorjussenD 13 (29)50.08+24.4418.59
22Håvard Rekve LianH 11-12 (56)36.48+14.5814.39
22Gustav Andresen SkotteH 15 (47)40.53+13.1212.18
23Oliver NilsenH 14 (41)33.18+10.0912.09
23Johanne Rognerud BøeD 15 (37)48.32+21.2416.23
24Ragnhild Blom-HagenD 14 (29)46.57+19.2517.08
25Ask Felland SætnanH 11-12 (56)37.56+16.0615.06
26Helene Bjørkvold JendalD 15 (37)53.13+26.0517.58
27Marius BakkeH 16 (44)50.14+21.2013.50
29Olav BirkelandDirekte B (72)56.57+22.0719.18
32Berit MidtunDirekte B (72)57.35+22.4519.31
32Marielle MichelsenDirekte C (47)59.42+32.2321.47
32Erlend BakkeH 11-12 (56)42.29+20.3916.55
33Liv KlementsauneDirekte AK (96)41.39+15.4214.01
33Selma Tørudbakken JendalD 15 (37)1.01.57+34.4920.55
39Margrethe MjøenDirekte C (47)1.09.33+42.1425.22
39Edvard SørliDirekte N (44)59.11+39.2326.46
39Anders Vik VierliH 11-12 (56)50.20+28.3020.03
40Gunde TumeliobisDirekte B (72)1.05.57+31.0722.21
41Leonard SørliDirekte N (44)59.16+39.2826.49
47Paul WadeH 55- (68)57.07+29.4617.21
52Rasmus Vik VierliH 11-12 (56)1.31.51+1.10.0136.35
Silje Nilsen BergN-åpen (79)46.1520.55
Aron BjørkeN-åpen (79)26.2211.55
Gustav DragesetN-åpen (79)31.4514.21
Ovidie DragesetN-åpen (79)31.5814.27
Isabelle HopsnesN-åpen (79)38.2817.24
Leo LeikvangN-åpen (79)53.5224.22
Thorbjørn MyhrvoldN-åpen (79)31.5914.28
Kristoffer Langva QvenildN-åpen (79)23.2510.35
Oskar Toftegård RossN-åpen (79)23.2510.35
Ingvild Vie SollieN-åpen (79)46.1420.55
Anton Macé TálosN-åpen (79)54.5524.50
Sindre Klausen VegganN-åpen (79)31.4314.21
Charlotte HopsnesD -10 (21)52.1322.42
Fredrik GrønsethH -10 (31)43.4719.02
Magnus Rørlien JevanordH -10 (31)54.4823.49
Age KristvikH -10 (31)55.2124.03
Mikkel MichelsenH -10 (31)33.0114.21
Trygve MyhrvoldH -10 (31)40.4517.43
Sebastian WettergreenH -10 (31)27.3111.57
Live SkatumDirekte B (72)diskvalifisert
Håvard  BirkelandDirekte C (47)diskvalifisert
Hans Petter W-LefdalDirekte C (47)diskvalifisert
Tone Jahren HerudDirekte AK (96)diskvalifisert
Hedvig Nyberg-HansenD 13-16C (9)ikke startet
Helene Hoel JomaasD 13-16C (9)ikke startet
Olaf Blom-HagenH 11-12 (56)ikke startet
Henrik Elias SebjørnsenH 11-12 (56)ikke startet
Elise Nilsen BergD 11-12 (40)ikke startet
Henrik Mikkelsen ForosH -10 (31)diskvalifisert
Mille KrohnN-åpen (79)ikke startet
Silje Andresen SkotteD -10 (21)ikke startet
Odin Vie StrislandH -10 (31)ikke startet

Fredrikstad SK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Matre Hox BrynildsenDirekte C (47)28.30+1.1110.24
3Ingrid BrynildsenDirekte N (44)25.24+5.3611.29
4Unni Strand KarlsenD 65- (20)39.11+4.3315.44
5Britt Stine StrandD 17-B (23)53.11+9.1818.27Last ned GPS-spor i gpx-format
5Anders Johan KrosbyH 70- (40)34.54+3.4014.00
10Gunn Astrid JakobsenD 60- (22)45.20+10.3916.14
13Frank LøwengreenH 50- (94)31.38+4.139.10
13Ingunn Saur ModahlD 45 AK (17)1.08.15+33.5426.27
15Gitte BromanderDirekte AK (96)33.38+7.4111.19
18Henrik OttesenH 45- (78)36.27+8.549.55
24Signe Strand GulbrandsenD 15 (37)49.56+22.4816.52
33Camilla ImrikD 45- (51)56.19+26.1117.07
36Syver Strand GulbrandsenH 11-12 (56)44.19+22.2917.39
37Dyre Martin GulbrandsenH 45- (78)39.53+12.2010.52Last ned GPS-spor i gpx-format
59Thomas LieH 45- (78)50.10+22.3713.40
61Henning MartinsenH 45- (78)51.11+23.3813.56
Jan Edvin BlomkvistDirekte AK (96)ikke startet
Magne SætherH 45- (78)ikke startet
Ludvik SætherH 14 (41)ikke startet
Axel BromanderH 55- (68)ikke startet
Thomas BlomkvistH 15 (47)ikke startet
Tom A. KarlsenH 65- (40)ikke startet

Freidig

73 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mari Angell-PetersenD 40- (26)32.259.51
2Torid KvaalD 75- (7)43.41+8.3418.59
2Mathea Spets StorhovD 14 (29)30.00+2.2810.56
2Mari EidsmoD 15 (37)32.13+5.0510.53
3Jørgen TegdanH 45- (78)30.04+2.318.11
4Kristoffer Strømdal WikH 13 (27)33.32+9.0912.42
4Tomas EidsmoH 45- (78)30.58+3.258.26
4Una KittilsenD 13 (29)31.46+6.2212.01
5Grete Berge OwrenD 60- (22)39.02+4.2113.59
5Andreas SylteH 45- (78)31.33+4.008.35
5Nora HalvorsenD 11-12 (40)36.17+7.2214.27
6Olle MalmringH 45 AK (21)43.40+12.0813.21
6Jens Even StorhovH 50- (94)29.47+2.228.37
6Anna Aurora NolteD 14 (29)31.04+3.3211.20
7Alf Petter LynumH 11-12 (56)30.00+8.1011.57
7Knut LillealternH 65- (40)32.45+6.5311.44
8Pål KittilsenH 45- (78)34.11+6.389.18
8Tore Angell-PetersenH 70- (40)36.43+5.2914.44
9Gro Sandstad EidsmoD 50- (59)34.58+7.5311.51
9Magnus LandstadH 75- (19)47.25+15.0619.02
10Kari LillealternD 65- (20)1.00.38+26.0024.21
10Emil GrønliH 14 (41)28.42+5.3310.28
11Solveig Louise NissenD 13 (29)39.51+14.2715.05
12Trude ForsbakDirekte C (47)39.34+12.1514.26
12Vilde Lereim StorliD 16 (36)38.00+8.1912.13
12Mikkel HoltH 16 (44)39.11+10.1710.47
13Tristan HalvorsenH 13 (27)51.30+27.0719.30
13Maria Strømdal WikD 13 (29)42.18+16.5416.01
14Iver Dalsaune ThunH 14 (41)30.03+6.5410.58
16Tale Tannvik SkeiD 16 (36)41.16+11.3513.16
17Torunn Spets StorhovD 50- (59)36.48+9.4312.28
18Emil Reinertsen LeroyerH 14 (41)31.13+8.0411.23
18Vetle Grønvik EkraH 15 (47)39.11+11.3011.48
19Ella SandstadD 13 (29)47.38+22.1418.02
19Ane Malene KolstadD 15 (37)45.44+18.3615.27
20Bjørnar LynumDirekte AL (72)45.04+13.5611.46
20Tina Strømdal WikD 40- (26)56.50+24.2517.16
20Ludvik Storler SnøfuglH 11-12 (56)35.49+13.5914.16
24Jon HolstadH 45- (78)37.41+10.0810.16
24Marita AskeD 13 (29)51.43+26.1919.35
25Kari UlsethD 45- (51)48.12+18.0414.39
25Ine Bohnhorst TegdanD 11-12 (40)50.24+21.2920.04
27Dirk NolteDirekte B (72)56.17+21.2719.04
29Lina Storler SnøfuglD 13 (29)1.25.54+1.00.3032.32
29Anders WaageH 70- (40)49.42+18.2819.57
32August MaskeH 15 (47)47.40+19.5914.21
32Silje Marie NissenD 15 (37)1.01.33+34.2520.47
35Svein Terje KolstadH 50- (94)37.52+10.2710.58
36Nelly MaskeDirekte B (72)1.02.47+27.5721.16
36Brage AsplemH 16 (44)1.21.55+53.0122.33
38Vegard Ulseth SylteH 15 (47)1.00.21+32.4018.10
41Ingvil SnøfuglDirekte B (72)1.06.06+31.1622.24
54Ingerid ReinertsenDirekte B (72)1.20.01+45.1127.07
58Ingrid NissenDirekte B (72)1.28.18+53.2829.55
61Lars HalvorsenDirekte B (72)1.38.38+1.03.4833.26
63Siri Lereim StorliDirekte B (72)1.58.20+1.23.3040.06
64Beth Paludan CarlsenDirekte AK (96)51.12+25.1517.14
85Geir WillumsenH 50- (94)1.17.46+50.2122.32
Linus Fossum MalmringN-åpen (79)32.0914.32
Filip Leonard NolteN-åpen (79)29.3713.24
Maja Sjøgren CarlsenN-åpen (79)47.5721.41
Irene Storler SnøfuglN-åpen (79)28.2712.52
Marit Storler SnøfuglN-åpen (79)28.0812.43
Erlend GrønliH -10 (31)52.3822.53
Mathias LeroyerH -10 (31)33.0414.22
Emil Aleksander NolteH -10 (31)57.2324.56
Ole Ulseth SylteH -10 (31)27.2711.56
Vegard Lereim StorliH 13 (27)diskvalifisert
Mette Resell NolteDirekte AL (72)diskvalifisert
Janne Fossum MalmringDirekte B (72)diskvalifisert
Geir ArnesenH 55- (68)diskvalifisert
Antonius Herskedal AmundsenH 15 (47)diskvalifisert
Gunnar ØsterbøH 75- (19)diskvalifisert
Margot Bolstad LynumD 40- (26)ikke startet
Mona J. MølnvikD 50- (59)ikke startet
Johan IvarssonH 50- (94)ikke startet
Jostein RøH 16 (44)ikke startet
Tora KittilsenD 13 (29)ikke startet
Bernt RognesH 55- (68)ikke startet
Geir OwrenH 60- (48)ikke startet
Vemund MølnvikH 15 (47)ikke startet
Gunn Kari HygenD 70- (15)ikke startet

Frol IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Elen Skjerve BredesenDirekte AL (72)45.21+14.1311.50
44Arne GrevskottH 55- (68)51.42+24.2115.42

Førde IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Brita Eilertsen GrønliD 75- (7)1.16.21+41.1433.11
7Trygve Nummedal OsH 17-20 (9)1.05.30+22.0918.02
14Kurt GrønliH 70- (40)40.36+9.2216.18
17Anja HoleD 14 (29)38.18+10.4613.58
47Johan MagerøyH 60- (48)1.16.38+50.3625.58
52Knut Even HoleDirekte B (72)1.19.23+44.3326.54
55Anita E. HoleDirekte B (72)1.20.10+45.2027.10
Vegar HoleH 16 (44)diskvalifisert

Gamleby OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Hanna ÖbergD 14 (29)30.01+2.2910.57
4Carl ÖbergH 11-12 (56)27.05+5.1510.47
24Christer ÖbergDirekte AK (96)38.35+12.3812.59

Ganddal IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Aud Hognestad TaksdalD 45- (51)30.089.09
5Anna TaksdalD 13 (29)32.28+7.0412.17
7Kjell SvihusH 70- (40)36.34+5.2014.41
10Arild AasheimH 55- (68)33.02+5.4110.02
14Ann-Cathrin Nybak UrdalD 45- (51)41.26+11.1812.35
17Ann Karin TjørhomD 55- (37)43.56+13.5115.44
19Oddvar TaksdalH 45- (78)36.46+9.1310.01
20Arild SvihusH 17-B (22)1.18.57+39.1227.24
20Øyvind LamarkH 14 (41)31.58+8.4911.39
20Ingrid LamarkD 16 (36)44.09+14.2814.11
28Ole Kristian TaksdalH 16 (44)52.41+23.4714.30
30Andreas Nybak UrdalH 15 (47)46.52+19.1114.06
39Vibeke LamarkD 45- (51)1.04.29+34.2119.35

Gjø-Vard OL

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lars LienH 14 (41)23.098.26
2Hege SolerødD 50- (59)32.01+4.5610.51Last ned GPS-spor i gpx-format
3Kristine KravdalD 16 (36)31.00+1.199.58
3Marie KravdalD 13 (29)30.03+4.3911.22
3Even LienH 11-12 (56)24.42+2.529.50
4Sigmund HansenH 21 AK (7)30.27+3.109.18
5Ole Petter Visted-HansenH 11-12N (11)39.22+11.5617.02
7Margrete JørandliD 60- (22)41.33+6.5214.53
8Annar Erlien SolerødH 14 (41)28.13+5.0410.17
8Torbjørn KravdalH 40- (28)37.29+3.4510.04
9Elling Fossheim AsplinH 21- (21)40.28+5.569.39
12Emma Visted-HansenD 14 (29)34.39+7.0712.38
13Anne  SørlienDirekte C (47)41.46+14.2715.14
16Astrid KravdalD 40- (26)51.02+18.3715.30
23Øyvind LienH 45- (78)37.28+9.5510.12
27Martin ØhmanH 45- (78)38.09+10.3610.23
34Eli Ringstad LienD 45- (51)56.42+26.3417.14
37Eiril Erlien SolerødD 11-12 (40)1.06.45+37.5026.35
65Even ErlienH 45- (78)56.14+28.4115.19
Sivert Isak TorsethN-åpen (79)1.45.5547.55
Ulrikke Visted-HansenN-åpen (79)47.0721.19
Eline KravdalD -10 (21)53.2623.13
Espen TorsethH 45 AK (21)diskvalifisert
Peder Fossheim AsplinH 21- (21)diskvalifisert

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Grunde IsaksætreH 16 (44)36.54+8.0010.09

Göteborg Majorna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
39Vidar HardelandDirekte AK (96)43.39+17.4214.41

Hadeland OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Gunn Elin RudiD 45 AK (17)42.56+8.3516.38
14Astrid RognstadD 15 (37)41.57+14.4914.10
18Ola TellesbøH 50- (94)32.54+5.299.32
18Paul SkjakerH 65- (40)37.22+11.3013.23
22Øyvind SørlieH 60- (48)38.13+12.1112.57
34Berthe TesloD 16 (36)1.14.54+45.1324.05
37Trygve RognstadH 55- (68)46.41+19.2014.11
38John HofossH 60- (48)48.13+22.1116.20
71Einar TesloH 50- (94)52.22+24.5715.10
Nikolai TesloH -10 (31)30.5813.27
Jo Randar HolmøyH 14 (41)ikke startet
Hege HeibergD 50- (59)ikke startet

Halden SK

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Øyvind HelgerudDirekte AL (72)31.088.07
1Lene SandvikDirekte B (72)34.5011.48
1Tore SandvikH 45- (78)27.337.30
1Josefin EylertsenD 13-16C (9)33.0711.54
1Lacho IlievH 35- (3)41.409.56
2Ellen Kathrine SvendsbyD 45- (51)35.39+5.3110.50
2Ane Sofie Næss BjørgulD 21- (22)38.52+2.1510.42
3Julie Hilland AndersenD 21- (22)41.05+4.2811.19
7Sigurd Saxe SandvikH 15 (47)32.49+5.089.53
10Sverre SandvikH 11-12 (56)32.36+10.4612.59
12Guro BryggenD 40- (26)42.52+10.2713.01
14Elin Cathrine HagenDirekte AK (96)33.08+7.1111.09
18Martin BryggenH 11-12 (56)35.32+13.4214.09
19Tor Ragnar AndersenH 60- (48)36.10+10.0812.15
21Sigrid Schmitt GranD 11-12 (40)45.36+16.4118.10
23Runa Lien BakkstrømDirekte AL (72)45.26+14.1811.51
28Inger Anne Svendsby BraarudD 11-12 (40)55.15+26.2022.00
32Peder BryggenH 14 (41)49.26+26.1718.02
56Irene Felde OlaussenDirekte AK (96)48.16+22.1916.15
57Frauke Schmitt GranDirekte AK (96)48.47+22.5016.25
Håkon BryggenN-åpen (79)22.3210.11
Sigve Hagen-TafjordN-åpen (79)28.4012.58
Johan Fredrik Svendsby BraarudH -10 (31)51.2522.21
Bjørn Axel GranH 50- (94)diskvalifisert
Thor PalmgrenH 70- (40)ikke startet
Nora Skyttersæter SaugerudD 21 AK (7)ikke startet
Jakob TorgersenH 16 (44)ikke startet
Jonathan EylertsenH 15 (47)ikke startet

Hamar OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Mona LomeD 45- (51)39.02+8.5411.51
8Liv FeiringD 70- (15)56.26+16.2522.39
10Frode BergersenH 60- (48)31.27+5.2510.39
11Kjetil JacobsenH 17-B (22)51.26+11.4117.51
25Terje MalmH 70- (40)47.36+16.2219.06
25Emma Bangstad BergersenD 15 (37)52.22+25.1417.41
82Kamilla LomeDirekte AK (96)1.02.30+36.3321.02
Inger E. VamnesD 80- (4)diskvalifisert
Trond FeiringH 70- (40)diskvalifisert

Haninge SOK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Kerstin OhlssonD 55- (37)59.14+29.0921.13
31Torbjörn OhlssonH 55- (68)40.40+13.1912.21

Haugesund IL Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Per Bjarne MyhreH 45 AK (21)1.18.40+47.0824.03
38Anita SælevikD 45- (51)1.02.36+32.2819.01
58Marius Myhre SælevikDirekte AK (96)49.24+23.2716.37
59Peter NylundDirekte AL (72)1.34.12+1.03.0424.35
Erik Utne VieH 45 AK (21)ikke startet

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Ove MartinsenH 60- (48)33.09+7.0711.14

Hedrum OL

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tonje LysnesD 17-N (1)28.1510.51
1Ingvild JohnsenD 15-16B (2)48.0716.42
2Thor Magne MalmquistH 17-C (4)58.40+16.4421.06
3Tor RingstadH 45 AK (21)41.25+9.5312.39
4Kristin Tørnes AlfredsenD 13-16C (9)53.35+20.2819.16
4Ludvig JohnsenH 17-20 (9)52.25+9.0414.26
6Rikke Kristin GåsholtD 45 AK (17)56.00+21.3921.42
7Viljan van RaaijH 16 (44)35.36+6.429.48
9Louise Bentsen MalmquistD 13-16C (9)1.12.59+39.5226.15
9Sissel BentsenD 17-C (11)1.21.45+39.5729.24
11Tone Sølie LysnesD 45 AK (17)1.02.13+27.5224.06
15Jørgen FjæreH 40- (28)50.45+17.0113.38
17Fredrik Nauf BorgersenDirekte N (44)33.42+13.5415.14
18Elise Nauf BorgersenDirekte N (44)33.45+13.5715.16
18Jarle LysnesH 21- (21)58.37+24.0513.59
19Annika van RaaijD 11-12 (40)44.36+15.4117.46
22Henrik R HoltH 16 (44)45.25+16.3112.30
24Torill Hynne FjæreD 40- (26)1.25.01+52.3625.50
24Martin NaufH 65- (40)40.34+14.4214.32
27Per Dag NordkveldeH 65- (40)43.42+17.5015.39
28Christian Filip Selbo MalmquistH 14 (41)47.23+24.1417.17
31Kristoffer FjæreH 16 (44)55.28+26.3415.16
42Anders Kristian HoltH 45- (78)40.58+13.2511.09
48Roger LysnesH 50- (94)41.59+14.3412.10
54Atle StrømH 45- (78)47.45+20.1213.00
68Eelco van RaaijH 45- (78)1.03.48+36.1517.23
70Atle BorgersenH 45- (78)1.05.23+37.5017.48
71Espen JohnsenH 45- (78)1.08.59+41.2618.47
Elin BordøyD 45- (51)diskvalifisert
May Brith NordkveldeD 17-N (1)ikke startet
Katrine van RaaijD 45 AK (17)ikke startet
Per Einar StrømH 50- (94)ikke startet
Pernille NaufD 35- (3)ikke startet

Heming Orientering

63 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kajsa Harstad ArntsenD 11-12N (2)31.0713.28
1Karl Even RyghH 40- (28)33.449.04
1Nils Petter FremmingH 55- (68)27.218.18
3Tora VollsetD 17-B (23)48.16+4.2316.45
4Maya Jones ArnesenD 16 (36)32.05+2.2410.18
5Karoline JebsenD 13-16C (9)57.49+24.4220.47
5Bjørn EgnerH 80- (11)43.37+9.1018.57
5Dagrun MelkildD 55- (37)34.30+4.2512.21
5Magnus Eide-FredriksenH 16 (44)32.25+3.318.55
7Signe Astrup ArnesenD 50- (59)34.27+7.2211.40
8Anne ØstvoldD 13 (29)39.29+14.0514.57
9Kimme ArnesenH 50- (94)30.33+3.088.51
10Live ØstvoldD 16 (36)37.27+7.4612.02
10Sidsel SandelienD 70- (15)1.06.45+26.4426.48Last ned GPS-spor i gpx-format
12Per RyghDirekte B (72)44.18+9.2815.01
12Elle M. MelbyeD 60- (22)53.56+19.1519.19
12Ida Marie FlågenD 15 (37)40.55+13.4713.49
13Thor VollsetH 17-B (22)53.27+13.4218.33
13Malene JebsenD 16 (36)38.05+8.2412.14
13Jon C. FougnerH 75- (19)58.14+25.5523.23
14Jennifer Jones ArnesenD 17-B (23)1.08.35+24.4223.48
14Julie Heyerdahl RødstenD 13 (29)44.09+18.4516.43
15Anders Næss-UlsethH 13 (27)55.40+31.1721.05
15Hannah Syrdal ØenD 14 (29)36.40+9.0813.22
15Lukas Jones ArnesenH 11-12 (56)35.10+13.2014.00Last ned GPS-spor i gpx-format
16Inger-Johanne RyghD 17-B (23)1.16.46+32.5326.39
17Jon KjensethDirekte AL (72)44.36+13.2811.38
17Bjørn Anders FlågenDirekte AK (96)36.08+10.1112.09
17August Syrdal ØenH 16 (44)42.51+13.5711.48
17Hanna Eckhardt AndersenD 16 (36)41.24+11.4313.18
17Johan JebsenH 45- (78)36.12+8.399.51
18Alexander RødstenDirekte B (72)48.08+13.1816.18
18Ferdinand FremmingH 16 (44)42.56+14.0211.49
19Guro HarstadD 45- (51)44.23+14.1513.29
20Einar ØstvoldH 13 (27)1.01.32+37.0923.18
21Ann Elin FlågenD 45- (51)45.32+15.2413.50
22Fridtjof ReuschH 14 (41)32.07+8.5811.43
22Ella BerstadD 15 (37)47.13+20.0515.57
22Anna Elisabeth RyghD 11-12 (40)47.28+18.3318.54
23Marit InngjerdingenD 45- (51)47.18+17.1014.22
24Eirik Næss-UlsethH 60- (48)39.41+13.3913.27
27Astrid Waaler KaasDirekte AK (96)39.34+13.3713.19
27Knut Erling ØenH 50- (94)35.31+8.0610.17
29Caroline SlungaardD 11-12 (40)57.53+28.5823.03
35Bjørn SandelienH 70- (40)1.05.33+34.1926.19Last ned GPS-spor i gpx-format
37Helge Sigurd HansenH 65- (40)1.03.41+37.4922.49
41Christian ReuschH 45- (78)40.53+13.2011.08
41Marianne ReuschD 45- (51)1.07.52+37.4420.37
43Hanne Marthe ØstvoldD 45- (51)1.11.58+41.5021.52
47Lasse ArnesenH 50- (94)40.41+13.1611.47
52Tarjei VollsetDirekte AL (72)1.07.13+36.0517.33
63Tom SlungaardH 50- (94)47.43+20.1813.49
66Anders FlågenH 50- (94)48.09+20.4413.57
73Roger ØstvoldH 45- (78)1.14.55+47.2220.24
Henni Hattestad KristensenN-åpen (79)43.1519.34
Annika Næss-UlsethN-åpen (79)35.5116.13
Karoline Marie RyghN-åpen (79)26.3111.59
Ingrid Merete JebsenD -10 (21)48.4721.12
Astrid ReuschD -10 (21)50.3622.00
Karen SkaugeD 14 (29)diskvalifisert
Kristian ØstermannH 16 (44)diskvalifisert
Paul Johan SlungaardH 15 (47)diskvalifisert
Helge BjaalandH 75- (19)diskvalifisert
Helene Margarethe KristensenD 13 (29)ikke startet
Harald Eide-FredriksenH 50- (94)ikke startet
Henrik ReuschH 16 (44)ikke startet
Runa SkyttersæterD 55- (37)ikke startet
Egil Wickstrand IversenH 55- (68)ikke startet
Emma Johanne RyghN-åpen (79)ikke startet

Hemsedal IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Berit UlsakerD 17-C (11)41.4815.02
4Endre UlsakerH 45 AK (21)41.28+9.5612.40
9Sissel RudningenD 45 AK (17)58.47+24.2622.47
26Sindre UlsakerH 15 (47)42.56+15.1512.55
27Erlend UlsakerH 11-12 (56)38.29+16.3915.19
Sissel KombaN-åpen (79)30.5213.58
Halvor RudningenH 16 (44)ikke startet

Hestra IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Jörgen IvarssonH 60- (48)29.28+3.269.59

Hisøy OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Inger Marie Broers DamsgaardDirekte C (47)27.199.58
1Karoline StudsrudD 13-16N (3)31.2812.06
2Lene HaugeD 13-16C (9)36.17+3.1013.03
3Widar Taxth LølandH 70- (40)32.38+1.2413.06
7Fredrik StudsrudH 21 AK (7)46.14+18.5714.08
19Ann Mari StudsrudD 17-B (23)1.28.59+45.0630.53
21Nils-Henrik PedersenH 17-B (22)1.39.32+59.4734.33
44Marianne HaugeD 45- (51)1.12.21+42.1321.59
69Inge HaugeH 45- (78)1.04.56+37.2317.41
Hannah Broers DamsgaardN-åpen (79)33.1715.03
Ingrid Broers DamsgaardN-åpen (79)34.3315.38
Julia Broers DamsgaardN-åpen (79)33.1915.04
Erik Broers DamsgaardH 45 AK (21)ikke startet

IF Hagen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Joachim FribergH 50- (94)36.13+8.4810.29

IF Trauma

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tone HirschD 45 AK (17)34.2113.18
23Ada Helene OlsenD 16 (36)49.57+20.1616.03
25Mia HirschD 16 (36)50.59+21.1816.23
26Geir Henrik HirschDirekte B (72)56.12+21.2219.03
30Bjørn Idar SætranH 45- (78)38.34+11.0110.30
Tor OlsenH 45 AK (21)ikke startet

IK Hakarpspojkarna

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anette GranstedtD 50- (59)27.059.10
11Bo GranstedtH 55- (68)33.10+5.4910.04
13Emmy GranstedtD 14 (29)35.22+7.5012.54

IK Stern

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ulla LindheD 75- (7)35.0715.16
3Henrik HvoslefH 75- (19)34.17+1.5813.46

IK Trenne Ullared

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Ove ThorssonH 70- (40)37.27+6.1315.02
15Marianne ThorssonD 60- (22)1.00.29+25.4821.40
53Karin NilssonDirekte B (72)1.19.28+44.3826.56

IL BUL-Tromsø

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gjermund UrsetH 50- (94)27.257.56
3Ole-André HelgaasH 55- (68)29.40+2.199.01
5Hans UrsetH 15 (47)32.03+4.229.39
6Mia Gjermundsdotter UrsetD 13-16C (9)59.58+26.5121.34
8Klara GraversenD 14 (29)32.52+5.2011.59
17Rune GraversenH 45 AK (21)1.06.00+34.2820.11
18Elisa Götsch IversenD 14 (29)38.30+10.5814.03
18Kari LofthusD 55- (37)44.28+14.2315.56
30Liv Karen JohannessenD 50- (59)44.55+17.5015.13
31Anna KarlqvistD 45- (51)54.36+24.2816.35
31Henning StrandH 15 (47)47.11+19.3014.12
39Jan-Hugo HanssenH 50- (94)38.10+10.4511.03
Ronja Götsch IversenD 11-12 (40)brutt
Anne UrsetD 45- (51)ikke startet
Børge HarveyH 50- (94)ikke startet

IL GeoForm

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Kåre KnudsenH 75- (19)51.16+18.5720.35
16Knut Kristen HangeraasH 75- (19)1.25.27+53.0834.19
17Vidar BerteigH 65- (40)36.06+10.1412.56
21Johanne LahlumDirekte C (47)46.43+19.2417.02
31Sharon BroadwellD 55- (37)1.04.05+34.0022.58
33Jon LahlumH 55- (68)42.24+15.0312.53
Bernt TollefsenH 65- (40)diskvalifisert

IL Gular

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Marian KjellevoldD 45 AK (17)41.21+7.0016.01
4Tom Eirik EikangerH 50- (94)29.22+1.578.30
8Mari Fjellbirkeland JohannesenD 16 (36)35.31+5.5011.25
19Hege FjellbirkelandD 55- (37)44.42+14.3716.01
25Jan Petter HansenH 55- (68)38.32+11.1111.42
43Arne JohannesenH 55- (68)51.39+24.1815.41
Tore JuvikH 50- (94)diskvalifisert
Johan EikangerDirekte AK (96)ikke startet

IL Hauken

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Henrik Repstad StoremyrH 13 (27)49.22+24.5918.41
53Ole Magnus StoremyrH 11-12 (56)1.36.18+1.14.2838.21

IL Imås

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ingeborg BøbelD 70- (15)50.51+10.5020.25
50Susan BøbelDirekte AK (96)46.18+20.2115.35

IL Koll

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Christian Fredrik BorgH 14 (41)27.23+4.149.59
7Johannes Salvesen-LundeH 13 (27)42.57+18.3416.16
9Jan Tore LudvigsenDirekte AL (72)40.00+8.5210.26
9Odd Arne LianDirekte AK (96)31.04+5.0710.27
10Hans Georg Myklebust LeoplderDirekte N (44)30.09+10.2113.38
12Marte BalchenDirekte AK (96)32.41+6.4411.00
12Sofie Oraug-RyghD 17-B (23)1.05.32+21.3922.45
20Kristin MortensenDirekte C (47)46.04+18.4516.48
21Tobias Tronbøl LiumH 13 (27)1.02.48+38.2523.47
23Åse Helen M. LeopolderDirekte N (44)35.44+15.5616.10
26Ludvig Balchen LudvigsenDirekte N (44)44.00+24.1219.54
30Kjell MarksetH 60- (48)41.06+15.0413.55
35Espen  MesselDirekte AK (96)42.26+16.2914.17
50Aksel Nissen HellerudH 11-12 (56)1.05.32+43.4226.06
76Kari Tvete InngjerdingenDirekte AK (96)58.07+32.1019.34
Ava Viktoria Sætnan ValioN-åpen (79)38.5317.35
Sigrid Anea Sætnan ValioN-åpen (79)51.0523.06
Iver AarsethH -10 (31)28.4512.30
Thomas Nissen HellerudH -10 (31)48.0620.54
Karl Oraug RyghH -10 (31)28.2812.22
Arne TesliH 65- (40)diskvalifisert
Harald AulieDirekte B (72)ikke startet
Hege AndersenDirekte C (47)ikke startet
Trude FixdalD 50- (59)ikke startet
Martin Christoffer BorgH 13 (27)ikke startet
August Myklebust LeopolderH -10 (31)diskvalifisert

IL Leik

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Martin NæveH 11-12N (11)43.52+16.2618.59
7John Olav NaveDirekte C (47)33.46+6.2712.19
Eivind NæveH 13 (27)diskvalifisert

IL Tyrving

54 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Morten Nilstad PettersenH 21 AK (7)28.18+1.018.39
2Svein S JacobsenH 65- (40)29.11+3.1910.27
4Solveig SikkelandD 55- (37)33.06+3.0111.51
5Marianne NjåsteinD 50- (59)33.36+6.3111.23
5Karoline AndersenD 21- (22)41.16+4.3911.22
6Katrine Finstad LandD 40- (26)39.49+7.2412.06
6Randi NilstadD 60- (22)41.28+6.4714.51
7Sidsel NørstebøD 55- (37)35.05+5.0012.34
7Are KristiansenH 50- (94)30.06+2.418.43
8Cassie TrewinDirekte AK (96)30.58+5.0110.25
8Thomas BjanesDirekte C (47)36.22+9.0313.16
8Stian BergersenH 21- (21)39.28+4.569.25
9Kjell Gorm RøkkeH 70- (40)36.49+5.3514.47
10Hasse BergstrømH 70- (40)36.50+5.3614.47
11Maren NorderudDirekte B (72)42.53+8.0314.32
11Hege FeiringD 45- (51)39.54+9.4612.07
14Iris HolstD 16 (36)38.18+8.3712.18
15Alf PettersenH 60- (48)35.41+9.3912.05
16Kjersti SkantzeD 55- (37)43.23+13.1815.32
22Kajsa Meyer LarssonD 14 (29)41.57+14.2515.18
23Eileen BjanesD 14 (29)44.25+16.5316.12
23Berit BergeD 55- (37)49.30+19.2517.44
26Katrine SolbakkenDirekte C (47)48.50+21.3117.49
27Amund Sannes RisvollDirekte C (47)49.13+21.5417.57
27Kristine SolbakkenD 14 (29)53.01+25.2919.20
28Kirsti Grundnes BergD 55- (37)1.01.18+31.1321.58
29Trond LundH 50- (94)35.44+8.1910.21
29Ivar RefslandH 60- (48)40.49+14.4713.50
32Hallvard BergH 55- (68)41.22+14.0112.34
35Lavrans Larsen HirschDirekte C (47)1.03.58+36.3923.20
35Eirik JørgensenH 45- (78)39.39+12.0610.48
36Else GrandalD 50- (59)50.38+23.3317.09
37Nils-Erik HirschDirekte AL (72)54.37+23.2914.15
38Ingvill SommerstadDirekte B (72)1.03.38+28.4821.34
38Egil EideH 55- (68)48.15+20.5414.39
39Morten KongsbergDirekte AL (72)55.51+24.4314.34
44Anne Marie Lund ThervikDirekte N (44)1.11.08+51.2032.11
44Markus KongsbergDirekte AL (72)59.42+28.3415.35
44Nikolay KrupnovH 60- (48)56.14+30.1219.03
47Jacob Finstad LandH 11-12 (56)58.57+37.0723.29
51Camilla StridsklevDirekte AL (72)1.06.25+35.1717.20
52Kjetil MolundH 45- (78)45.48+18.1512.28
55Anne Kristine NorderudDirekte AK (96)48.10+22.1316.13
59Ane Næsset RamtvedtDirekte B (72)1.30.30+55.4030.40
60Bjørn SpjelkavikDirekte AK (96)50.04+24.0716.51
84Åshild FlatbakkenDirekte AK (96)1.04.09+38.1221.35
93Aud I SpjelkavikDirekte AK (96)1.20.47+54.5027.11
Herman Finstad LandN-åpen (79)37.5017.07
Elias MolundN-åpen (79)42.0619.02
Esten Valentin NybråtenN-åpen (79)21.179.37
Max Alexander NybråtenN-åpen (79)21.149.36
Magnus MolundH -10 (31)29.3412.51
Ådne SkjærsteinH 16 (44)diskvalifisert
Bjørn Henning GrandalH 55- (68)diskvalifisert
Dag Helland-HansenH 50- (94)ikke startet
Silje SlungaardD 16 (36)ikke startet
Vida Helland-HansenD 14 (29)ikke startet
Per SlungaardH 55- (68)ikke startet
Mille Baastad BergD 14 (29)ikke startet
Toril WiigD 45- (51)ikke startet

IL Veten

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Sven Bergset LangvikH 16 (44)54.23+25.2914.58
51Ivar BergsetH 55- (68)1.02.05+34.4418.52

Indre Østfold OK

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anne Marie Solheim HaugerudD 55- (37)31.58+1.5311.27
2Anders TaraldrudH 75- (19)33.21+1.0213.23
3Stian OverskeidH 35- (3)51.33+9.5312.18
6Gea Øiseth BedinD 17-20 (7)1.19.06+24.1024.02
8Peder Aabogen HaugaardH 15 (47)32.53+5.129.54
9Thomas BedinH 40- (28)38.03+4.1910.13
9Sture OttesenH 60- (48)30.51+4.4910.27
14Amund BedinDirekte B (72)45.52+11.0215.32
15Bente LineD 55- (37)42.44+12.3915.18
21Ann Helen Aabogen HaugaardD 40- (26)59.30+27.0518.05
23Bent GalborgenH 65- (40)40.21+14.2914.27
25Asle Sagli GudimH 45- (78)37.53+10.2010.19
25Elma Sagli GudimD 13 (29)52.58+27.3420.03
27Elida Sagli GudimD 15 (37)53.27+26.1918.03
33Kristoffer HalsnesH 15 (47)48.11+20.3014.30
34Theodor LierH 16 (44)1.03.25+34.3117.28
37Anne Lise NyengenDirekte C (47)1.05.28+38.0923.53
38Tidemann LierH 14 (41)1.11.23+48.1426.03
39Rune BlågestadH 45- (78)40.15+12.4210.58
47Ina BlågestadDirekte B (72)1.12.27+37.3724.33
58Øyvind ThømtH 45- (78)50.07+22.3413.39
74Trond RetteraasenH 45- (78)1.15.06+47.3320.27
77Roy Vidar JohannesenH 50- (94)58.56+31.3117.04
Anne SørumD 60- (22)diskvalifisert
Eva TaraldrudD 65- (20)diskvalifisert
Ida Aabogen HaugaardD 17-20 (7)ikke startet

Kamp/Vestheim IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Egil HusethH 65- (40)51.02+25.1018.17

Kemiön Kiilat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26HenrikC. HirsethDirekte AK (96)39.09+13.1213.10

Kolbotn og Skimt OL

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Dag StrislandH 45 AK (21)38.47+7.1511.51
6Håvard HarstadH 40- (28)36.34+2.509.49
6Ingrid Lome-HagmanD 70- (15)55.14+15.1322.10
7Marit VågsnesD 65- (20)55.16+20.3822.11
7Sissel OlaisenD 70- (15)55.55+15.5422.27
8Sigrid Aaby MøretrøD 13-16C (9)1.04.39+31.3223.15
13Espen FeylingH 45 AK (21)55.20+23.4816.55
16Hanna RehnD 15 (37)42.51+15.4314.28
17Bengt NiklassonH 55- (68)34.36+7.1510.31
22Emilie RehnD 13 (29)50.09+24.4518.59
24Celine YtternesD 16 (36)50.02+20.2116.05
25Anders FærdenDirekte AL (72)46.33+15.2512.09
28Rolf HagmanH 70- (40)49.13+17.5919.45
33Isabel HandstangerD 16 (36)1.06.27+36.4621.21
33Henrik HarstadH 11-12 (56)43.03+21.1317.09
34Trond MøretrøDirekte AK (96)42.02+16.0514.09
37Monica FeylingD 45- (51)58.20+28.1217.43
48John YtternesH 55- (68)57.42+30.2117.32
73Erlend RehnH 50- (94)54.15+26.5015.43
Selma FeylingN-åpen (79)37.3517.00
Helene HarstadD -10 (21)52.0822.40
Nils Anders NiklassonH 13 (27)diskvalifisert
Geir TrøanH 70- (40)diskvalifisert
Tor LahlumH 55- (68)diskvalifisert
Veronica Elena SvindsethD 15-16B (2)brutt
Cathrine PalmgrenD 45 AK (17)ikke startet
Alva Marika NiklassonD 15 (37)ikke startet

Kongsberg OL

94 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Åsne HaavengenD 16 (36)29.419.32
1Celine RenardD 21- (22)36.3710.05
2Andreas Myrvold SkovlystH 13 (27)27.23+3.0010.22
2Gro SandD 17-C (11)48.14+6.2617.21
2Tine Hjelseth LarsenD 21 AK (7)42.48+15.3916.35
2Iselin HøivoldD 11-12 (40)30.00+1.0511.57
3Ragnhild Myrvold SkovlystD 40- (26)36.56+4.3111.13
3Kjersti MyhreD 21 AK (7)44.21+17.1217.11
4Svein-Erik SøgårdH 55- (68)30.47+3.269.21
4Kari StrandD 40- (26)38.19+5.5411.38
4Ann-Karin LestebergD 17-B (23)50.58+7.0517.41
4Ingar HåkonsenH 75- (19)37.18+4.5914.58
5Halvor LøkenH 14 (41)25.24+2.159.16
5Endre SandH 13 (27)36.56+12.3313.59
5Jarand GustafssonH 11-12 (56)29.02+7.1211.34
5Unn Hilde HeggedalD 55- (37)34.30+4.2512.21
5Ola LestebergH 21 AK (7)32.08+4.519.49
5Ingjerd SommerstadD 45- (51)36.58+6.5011.14
5Ingvild GustafssonD 14 (29)30.55+3.2311.17
6Vegard Østlid BagstevoldH 21 AK (7)39.03+11.4611.56
6Ingrid KvistadD 45- (51)38.02+7.5411.33
6Atle Nikolai WølloH 15 (47)32.48+5.079.52
8Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (56)30.05+8.1511.59
8Sigrid SkjelbredD 17-C (11)1.11.48+30.0025.49
8Ole Kristoffer ThrondsenH 75- (19)46.51+14.3218.48
9Harald BerganH 17-B (22)50.08+10.2317.24
10Synne Sommerstad RøsteD 13 (29)39.40+14.1615.01
10Odd StrandH 45- (78)34.27+6.549.23
11Hilde StorløkkenD 55- (37)39.23+9.1814.06
11Are BisethH 40- (28)42.13+8.2911.20
12Nils Zahl ErikssonDirekte N (44)30.34+10.4613.49
12Marte EgerD 11-12 (40)42.06+13.1116.46
14Beth NicolaysenD 50- (59)36.19+9.1412.18
15Tommy SæterH 17-B (22)1.01.42+21.5721.25
16Jan Olav BerganH 11-12 (56)35.16+13.2614.03
18Elise RenardD 11-12 (40)43.49+14.5417.27
19Ellen GustafssonD 40- (26)55.25+23.0016.50
19Syver LøkenH 50- (94)33.13+5.489.37
19Vebjørn RøtvoldH 21- (21)1.01.28+26.5614.40
20Bjørn JohannesenDirekte AK (96)37.55+11.5812.45
20Lene FlessebergD 17-B (23)1.30.28+46.3531.24
21Karoline TorøD 16 (36)45.23+15.4214.35
22Elisabeth Brandal SøftingD 16 (36)49.18+19.3715.51
24Knut LangeggenDirekte B (72)54.59+20.0918.38
24Borgar SkjelbredH 13 (27)1.38.46+1.14.2337.24
24Johan EgerH 15 (47)41.04+13.2312.22
25Arne BerganH 14 (41)36.29+13.2013.18
25Olav Kristian LundH 16 (44)48.36+19.4213.23
27Vegard Holm JohannesenH 15 (47)44.03+16.2213.16
28Anita Sørensen DrageD 50- (59)44.22+17.1715.02
28Helene Brandal SøftingD 14 (29)1.31.29+1.03.5733.23
29Mari ØverbyD 15 (37)57.27+30.1919.24
30Børge BrobækDirekte AL (72)50.13+19.0513.06
30Selma HøivoldD 15 (37)57.49+30.4119.31
31Øivind MyhreH 60- (48)41.11+15.0913.57
31Konstanse MoholthD 15 (37)58.19+31.1119.42
33Ingrid LestebergD 11-12 (40)1.00.20+31.2524.02
35Alva Zahl ErikssonDirekte N (44)55.07+35.1924.56
35Per GustafssonH 50- (94)37.52+10.2710.58
38Elisabeth HetlevikD 50- (59)51.56+24.5117.36
38Arne BisethH 11-12 (56)46.49+24.5918.39
42Bjørn Victor LarsenH 55- (68)50.50+23.2915.27
43Hilde MoholthDirekte B (72)1.07.02+32.1222.43
44Martin TorøH 11-12 (56)57.37+35.4722.57
45Kristin EgerD 45- (51)1.13.20+43.1222.17
48Per Øivind EgerH 45- (78)44.26+16.5312.06
52Svein-Olav TorøH 50- (94)42.49+15.2412.24
52Kolbjørn KasinH 55- (68)1.03.00+35.3919.08
53Øystein SkjelbredH 45- (78)47.19+19.4612.53
53Hans Otto ØverbyH 50- (94)43.19+15.5412.33
54Jane RødderD 50- (59)1.34.45+1.07.4032.07
54Torgeir BrandalH 55- (68)1.07.30+40.0920.31
62Lars Johan Zahl ErikssonDirekte AK (96)50.29+24.3216.59
72Atle WølloH 50- (94)53.42+26.1715.33
83Terje Ulla EikenH 50- (94)1.15.22+47.5721.50
Erik BerganN-åpen (79)35.2616.01
Olai BisethN-åpen (79)35.2416.01
Maren Sæter FlessebergN-åpen (79)50.1722.45
Eirik LestebergN-åpen (79)32.3414.44
Magnus LestebergN-åpen (79)25.2311.29
Eline Maudal PettersenN-åpen (79)38.2117.21
Maia Maudal PettersenN-åpen (79)51.1223.10
Mathis RenardN-åpen (79)30.4413.54
Amalie Myrvold SkovlystD -10 (21)38.4516.50
Jon StrandH -10 (31)42.3518.30
Irene LangeggenDirekte B (72)diskvalifisert
Nina Hansen-MøllerudDirekte B (72)diskvalifisert
Roger Andre VaneboH 50- (94)diskvalifisert
Barbara Willkommen EikenD 45- (51)diskvalifisert
Erik HøivoldH 55- (68)diskvalifisert
Espen RøsteH 45- (78)diskvalifisert
Øyvind DrageH 55- (68)diskvalifisert
Vetle DrageH 16 (44)diskvalifisert
Erlend LangeggenH 15 (47)diskvalifisert
Anders HvasshovdDirekte AL (72)ikke startet
Mona Dalegård LøkenD 17-B (23)ikke startet
Kirsti RogstadD 50- (59)ikke startet
Torbjørn BarikmoH 17-C (4)ikke startet
Mathilde Sæter FlessebergD 16 (36)ikke startet
Mette MaudalD 17-C (11)ikke startet
Lise HørtvedtD 17-C (11)ikke startet
Håkon ØverbyH 11-12 (56)ikke startet

Konnerud IL

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Martine JægtvikD 17-B (23)47.14+3.2116.24
2Tiril KihleD 15-16B (2)1.31.04+42.5731.37
3Isa HeggedalD 50- (59)32.15+5.1010.55
8Mille Vasshaug JægtvikD 15 (37)40.13+13.0513.35
9Birgit Økern JensenD 45- (51)39.14+9.0611.55
11Emma Grete Feyling HaareD 65- (20)1.01.04+26.2624.31
11Erik Feyling HaareH 21- (21)42.09+7.3710.03
13Line NordhaugD 17-B (23)1.06.12+22.1922.59
16André JægtvikH 45- (78)36.08+8.359.50
17Annemarie RanvikD 17-B (23)1.17.17+33.2426.50
17Martine Gjermstad PettersenD 13 (29)46.13+20.4917.30
17Hanna SpangbergD 11-12 (40)43.25+14.3017.17
18Tove HeimdalD 50- (59)36.50+9.4512.29
18Hedda SpangbergD 15 (37)43.57+16.4914.50
19Hans Mathias Økern HågårdH 11-12 (56)35.36+13.4614.10
24August Hellerud SireH 11-12 (56)37.24+15.3414.54
27Toini SkyttersæterD 50- (59)44.09+17.0414.57
31Johanne StorhaugD 11-12 (40)58.22+29.2723.15
32Per DalheimH 70- (40)53.58+22.4421.40
36Bente VasshaugDirekte C (47)1.04.17+36.5823.27
38Hans Lyder HaareH 65- (40)1.05.36+39.4423.30
40Håvard HågårdH 45- (78)40.29+12.5611.01
48Mette SpangbergD 45- (51)1.25.34+55.2626.00
85Hans Jørgen KrogstieDirekte AK (96)1.06.16+40.1922.18
90Pål Espen NordhaugDirekte AK (96)1.13.49+47.5224.51
Julie Økern HågårdN-åpen (79)38.2517.22
Fredrik Fet AndersenH 11-12 (56)diskvalifisert
Trond BaklidH 55- (68)diskvalifisert
Bjørn BaklidH 45 AK (21)ikke startet
Tonje-Malin RhrichD 17-B (23)ikke startet

Kristiansand OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1John Olav RundeH 17-20 (9)43.2111.56
2Brage TakleH 15 (47)28.27+0.468.34
2Jack BjørnsenH 60- (48)28.17+2.159.35
16Jan BlandkjennH 55- (68)34.23+7.0210.27
17Trygve Børte NomelandH 15 (47)39.01+11.2011.45
21Glenn Ager-WickH 60- (48)36.41+10.3912.26
26John HansenH 60- (48)40.00+13.5813.33
37Ingvild MulenD 50- (59)51.08+24.0317.20
46Gro BørteD 45- (51)1.22.18+52.1025.00
53Mona Bladkjenn MulenDirekte AL (72)1.07.27+36.1917.36
57Thorbjørn VærpH 45- (78)49.33+22.0013.30
81Oluf BøckmanH 50- (94)1.10.13+42.4820.21
Linn Carina DalandD 40- (26)brutt
Målfrid KonstD 45 AK (17)ikke startet
Liv Bente H FriestadD 55- (37)ikke startet

Kristinehamns OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Britt GunnarssonD 60- (22)57.28+22.4720.35
26Christer GillenäsH 70- (40)48.33+17.1919.29
33Stefan GunnarssonH 60- (48)43.04+17.0214.35
35Sven-Erik BrodinH 60- (48)45.44+19.4215.30
Gunnel GillenäsD 65- (20)diskvalifisert

Kvikne IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Mari Grøtli SvergjaD 15 (37)1.09.00+41.5223.18

Lardal OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Eline SchjervenD 15 (37)33.54+6.4611.27
8Liv SchjervenD 40- (26)41.15+8.5012.32
10Kristin Melby JacobsenD 15 (37)40.29+13.2113.40
37Tollef TjentlandH 11-12 (56)45.20+23.3018.03
55Jens TjentlandH 45- (78)48.56+21.2313.20
Hallvard TjentlandH 14 (41)ikke startet
Monica Tveit TjentlandD 45 AK (17)ikke startet

Larvik OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ingrid UndstadD 45- (51)36.51+6.4311.12
4Kristin HjortlandD 45 AK (17)51.17+16.5619.52
5Kent Hjortland OddvikH 17-B (22)45.39+5.5415.51
5Celine Vik OlsenD 21 AK (7)47.00+19.5118.13
6Rolf GjølbergH 70- (40)36.33+5.1914.40
6Anne Berg GjølbergD 21 AK (7)56.02+28.5321.43
7Inge RingheimH 17-B (22)49.38+9.5317.14
9Gerd LangsethD 70- (15)59.12+19.1123.46
11Iver RingheimH 16 (44)38.41+9.4710.39
13Karianne Hjortland OddvikD 21- (22)51.36+14.5914.12
15Kåre ThorbjørnsenH 70- (40)40.50+9.3616.23
15Tor Eivind EdvardsenH 75- (19)1.17.37+45.1831.10Last ned GPS-spor i gpx-format
18Iril RingheimD 13 (29)46.35+21.1117.38
51Per Olav GulbrandsenH 50- (94)42.04+14.3912.11
56Tom KristensenH 45- (78)49.20+21.4713.26
57Ole Edvard HjortlandH 50- (94)44.58+17.3313.02
Ingvild RingheimD -10 (21)36.2915.51
Kari BergD 65- (20)diskvalifisert
Ida Sofie HjortlandD 16 (36)ikke startet
Heidi EriksenD 17-C (11)ikke startet
Christopher David EriksenN-åpen (79)ikke startet

LC Erste Bank

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Aksel HeierenDirekte N (44)33.16+13.2815.03
18Kristina HeierenDirekte C (47)44.59+17.4016.25
Kjetil VikaneDirekte AL (72)diskvalifisert

LEI

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Euan TebbuttH 17-20 (9)55.25+12.0415.15
74Iain TebbuttDirekte AK (96)56.24+30.2718.59
Ethan TebbuttH 17-20 (9)diskvalifisert

Lierbygda OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigurd Paulsen AskH 13-16C (6)59.2921.23
3Vidar StrandDirekte AK (96)29.08+3.119.48
7Håvard Sandvoll AskH 45 AK (21)47.39+16.0714.34
32Bjørn-Willy ArntzenH 50- (94)37.20+9.5510.49
47Trine Marit Justad RaaenD 50- (59)1.03.43+36.3821.35
Kim Farnes HansenH 55- (68)ikke startet
Gunhild HennumD 55- (37)ikke startet

Lillehammer OK

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Lill Ramberg SkappelD 65- (20)35.30+0.5214.15
3Kaja Skappel HalvorsrudD 13-16C (9)38.58+5.5114.01
3Børge TaraldsenH 17-C (4)1.28.24+46.2831.47
6Martine SkjelsvikD 15 (37)38.51+11.4313.07
11Ida Øverli StøenD 11-12 (40)41.13+12.1816.25
14Kjetil Hagtvedt DammenH 21- (21)46.17+11.4511.02
14Jon Vegard LundeH 75- (19)59.46+27.2724.00
17Randi Lilleengen BeitdokkenDirekte B (72)47.15+12.2516.01
18Kjetil SkjåkH 40- (28)52.19+18.3514.03
28Sindre Grøv SvensenH 15 (47)45.32+17.5113.42
30Øystein SkappelH 70- (40)51.09+19.5520.32
34Anders TaraldsenH 14 (41)58.09+35.0021.13
34Johan SkjåkH 11-12 (56)44.04+22.1417.33
36Ernst Fristad NilsenH 55- (68)45.29+18.0813.49
64Augusta Hosa Welle-StrandDirekte B (72)2.00.00+1.25.1040.40
92Edard Welle-StrandDirekte AK (96)1.20.28+54.3127.05
Erik BeitdokkenN-åpen (79)20.249.13
Martin Lien StøenN-åpen (79)27.5612.38
Ane BeitdokkenD -10 (21)36.4415.58
Sofie TaraldsenD -10 (21)42.1718.23
Sebastian Welhaven ThorstadH -10 (31)39.4517.16
Tanja Carmen SkjåkDirekte C (47)diskvalifisert
Ola BeitdokkenH 45- (78)diskvalifisert
Tormod KleppaH 45- (78)ikke startet
Ole Gunnar Kleppa MadslienH 14 (41)ikke startet
Valborg MadslienD 45- (51)ikke startet
Merete Welhaven SteenD 17-C (11)ikke startet
Birgit Dorthea Kleppa MadslienD 15 (37)ikke startet
Ivar Kleppa MadslienH 11-12 (56)ikke startet
Olav SkjåkN-åpen (79)ikke startet
Magnhild Kleppa MadslienD -10 (21)ikke startet

Lillomarka OL

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stian LillegårdDirekte N (44)19.488.57
1Toril HallanD 55- (37)30.0510.46
4Netta Bar-NathanD 15 (37)36.20+9.1212.16
5Jens Olav KløvrudH 55- (68)31.54+4.339.41
6Nov Bar-NathanH 11-12 (56)29.53+8.0311.54
8Vidar BenjaminsenH 55- (68)32.40+5.199.55
10Vebjørn Emil BlindheimH 13 (27)46.13+21.5017.30
18Ingrid BlindheimD 16 (36)41.57+12.1613.29
20Åsne Berg-HeklandDirekte N (44)34.24+14.3615.33
20Eskil Berg-HeklandDirekte N (44)34.24+14.3615.33
21Hallvard FjærH 55- (68)35.36+8.1510.49
24Martin GranlyH 55- (68)37.28+10.0711.23
25Tore SannesH 60- (48)39.44+13.4213.28
26Ingunn Høst FossgardD 14 (29)49.41+22.0918.07
26Assaf Bar-NathanH 40- (28)1.13.36+39.5219.47
40Johnny  JohansenDirekte AK (96)44.10+18.1314.52
44Jorunn BlindheimD 50- (59)57.33+30.2819.30
50Jørn SønsterudbråtenH 45- (78)45.34+18.0112.24
54Line Bar-NathanDirekte AL (72)1.13.10+42.0219.06
60Terje BlindheimH 50- (94)45.59+18.3413.19
77Aase MestadDirekte AK (96)58.13+32.1619.36
Boye WangensteenH -10 (31)26.0911.22
Line SletnerD 45 AK (17)diskvalifisert
Bjørn WangensteenH 40- (28)diskvalifisert
Hanne Hofsæth FredheimDirekte B (72)ikke startet
Eskil BrændenH 13 (27)ikke startet
Brynjar FredheimH 45- (78)ikke startet

Lommedalens IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Bjørn HallanH 50- (94)35.32+8.0710.17

Løten o-lag

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigurd DæhliH 65- (40)25.529.16
8Lis DæhliD 60- (22)42.40+7.5915.17
15Einar LienH 65- (40)35.51+9.5912.50
18Else Kristine LienD 21- (22)1.15.37+39.0020.49
49Herman BakkeH 55- (68)59.19+31.5818.01

Malvik IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Ingebrigt FuglemH 45- (78)38.12+10.3910.24
31Hilde ForbordD 50- (59)45.14+18.0915.20
34Trond TaraldsenDirekte C (47)1.03.28+36.0923.09
45Marte P. H AndresenDirekte B (72)1.08.23+33.3323.10
45Christian Andre AndresenDirekte AL (72)59.51+28.4315.37
74Lars Erik StrømsnesH 50- (94)54.28+27.0315.47
Ole Einar AndresenN-åpen (79)52.0723.34
Jens Anton AndresenH -10 (31)56.2624.32
Erik Williams StrømsnesH 15-16B (4)ikke startet
Silja FuglemD 11-12 (40)ikke startet

Matteus SI

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Berit EklöfD 60- (22)59.08+24.2721.11
50Lars DanielsonH 50- (94)42.01+14.3612.10

Melhus IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Hege Solhjem MelhuusD 55- (37)37.08+7.0313.18

Mo OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Ida SolliD 15 (37)40.28+13.2013.40
18Doris Stien KaspersenD 45- (51)44.18+14.1013.27
19Martin KaspersenH 17-B (22)1.16.35+36.5026.35
29Oliver LarsenH 14 (41)47.51+24.4217.27
88Kristin NilssenDirekte AK (96)1.07.28+41.3122.42

Modum OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9David LøverH 45- (78)34.18+6.459.20
17Johanna Sofie LongfjeldD 15 (37)43.18+16.1014.37
29May Jorunn RognlienD 55- (37)1.01.43+31.3822.07
45Leif ErikssonH 55- (68)53.20+25.5916.12
57Marianne solheim SandbergDirekte AL (72)1.24.24+53.1622.02
Sirpa LiljaD 60- (22)diskvalifisert

Mosmeridian

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
43Nikolay SytovH 45- (78)41.07+13.3411.12

Måren OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni Dirro BøhlerengenD 80- (4)45.2119.43
13Kjersti Holt HanssenD 50- (59)35.47+8.4212.07
15Ingeborg BakkenD 65- (20)1.13.50+39.1229.39
24Kine DirroDirekte AL (72)45.38+14.3011.54
27Audun BjerknesDirekte AL (72)47.02+15.5412.16
Morten KarlsenH 55- (68)brutt
Morten DueH 60- (48)ikke startet
Noor Dirro-HeluD 15 (37)ikke startet

nasjonalrådet

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
41Lillemor HallinDirekte C (47)1.20.39+53.2029.26

Natthauken IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ole Grini JohansenH 21 AK (7)ikke startet

Nedre Sigdal IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
67Øystein WiersdalenH 45- (78)1.03.21+35.4817.15
Berit Grønhovd WiersdalenD 50- (59)ikke startet

Nidarøst OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Leidulv VinjeH 75- (19)42.07+9.4816.54
30Tord RomundstadH 14 (41)48.47+25.3817.48
32Stine AuneD 16 (36)1.03.09+33.2820.18
54Bjørn P. LøvåsH 50- (94)43.59+16.3412.44
75Marianne LøvåsDirekte AK (96)57.01+31.0419.11

Nittedal OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sigurd NørstebøenDirekte B (72)35.19+0.2911.58
8Simen Gløgård StensrudH 13 (27)44.25+20.0216.49
12Hilde TellesbøD 55- (37)39.36+9.3114.11
14Terje ThrondsenDirekte C (47)42.04+14.4515.21
33Christian GløgårdH 45- (78)39.11+11.3810.40
45Asbjørn AarvikH 50- (94)40.39+13.1411.46
Bjørg BogstrandDirekte B (72)ikke startet
Henning RøbergH 50- (94)ikke startet

Nord-Østerdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Harald SvergjaH 50- (94)34.02+6.379.51

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
William AaserudN-åpen (79)56.3225.34

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Maria BjørnsenN-åpen (79)24.1010.56

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Erika Engen EliassenN-åpen (79)33.3115.09

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Fride Engen EliassenN-åpen (79)33.2615.07

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Eirill Hagelid NorheimN-åpen (79)57.4426.07

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ida SørlieN-åpen (79)52.3523.47

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ledig StartnrD 13-16N (3)diskvalifisert

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ledig LøperH 13-16Nikke startet

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Sigurd Helle OpedalDirekte AL (72)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Carl Andre PedersenDirekte AL (72)diskvalifisert

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Pål Martin EidDirekte AL (72)ikke startet

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Øystein BjørkeDirekte AL (72)46.47+15.3912.12

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Jøran KristensenDirekte AL (72)49.03+17.5512.48

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Anders BråtenDirekte AL (72)55.27+24.1914.28

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
50Kari Lien JohnsenDirekte AL (72)1.03.54+32.4616.41

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stein BlomsethDirekte AK (96)25.578.44

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
42Hanne SletnerDirekte AK (96)44.25+18.2814.57

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
48Liv PaltielDirekte AK (96)46.10+20.1315.32

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
73Uno HanslienDirekte AK (96)56.05+30.0818.52

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
83Zoltan HorvathDirekte AK (96)1.03.35+37.3821.24

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Jan GothDirekte B (72)40.48+5.5813.49

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
44Thomas BjørnskauDirekte B (72)1.07.19+32.2922.49

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
46Ole Martin KarrevikDirekte B (72)1.09.59+35.0923.43

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
62Sara Maria AllenDirekte B (72)1.43.30+1.08.4035.05

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Lisa BråtenDirekte C (47)utenfor konkurranse

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Odd LandsverkDirekte C (47)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Håkon LøvdalDirekte C (47)32.30+5.1111.51

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Sinore OhmDirekte C (47)37.20+10.0113.37

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Christina AndresenDirekte C (47)38.37+11.1814.05

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Niclolai ListavDirekte N (44)25.51+6.0311.41

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Erik Jesper BråtenDirekte N (44)29.14+9.2613.13

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Lars Daniel BråtenDirekte N (44)29.16+9.2813.14

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Alf Norman KlausenDirekte N (44)34.14+14.2615.29

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Elin BråtenDirekte N (44)44.36+24.4820.10

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Astrid SvendgårdDirekte N (44)46.05+26.1720.51

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Balder NybakDirekte N (44)50.00+30.1222.37

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Bente VigenDirekte N (44)55.01+35.1324.53

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Jenny AaserudDirekte N (44)56.34+36.4625.35

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Sara Syrdal SynnesDirekte N (44)56.59+37.1125.47

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
42Mads RodemDirekte N (44)1.08.23+48.3530.56

Notodden OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Synne SandvenD 13 (29)25.249.37
14Harald KvisliH 55- (68)33.36+6.1510.12
15Mia EngehultD 17-B (23)1.10.44+26.5124.33
16Sveinung RekaaH 65- (40)36.02+10.1012.54
17Rasmus EngehultH 11-12 (56)35.19+13.2914.04
28Emma EngehultD 15 (37)55.22+28.1418.42
37Rune EngehultH 50- (94)37.54+10.2910.59
Kristin SandvenD 45- (51)ikke startet
Heidi SchatvetD 55- (37)ikke startet

NTNUI

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jørgen MadslienH 21- (21)34.328.14
4Johanne Øderud VatneD 17-20 (7)1.14.19+19.2322.35
6Silje ArntzenDirekte AK (96)30.05+4.0810.07
8Malena BirkelandDirekte B (72)41.24+6.3414.02
10Håvard Mo VaadalDirekte AL (72)40.08+9.0010.28
18Jacob Berg LoahurDirekte AL (72)44.53+13.4511.43
41Marit NerstenDirekte AL (72)58.04+26.5615.09
Camilla HengebølD 21- (22)diskvalifisert

Nydalens SK

104 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ellen Marie TurterD 60- (22)34.4112.25
1Rune RystadH 21 AK (7)27.178.20
1Nicole RagvinD 21 AK (7)27.0910.31
1Pia Young VikD 15 (37)27.089.10
1Terje Wiig MathisenH 60- (48)26.028.49
1Marie Rygh HoltenD 35- (3)40.0211.01
1Kasper Bakken UlsethH 15 (47)27.418.20
2Oda ScheeleD 16 (36)30.35+0.549.50
2Maja Mo HjelsethD 13 (29)26.22+0.589.59
2Sindre LangaasH 55- (68)28.59+1.388.48
3Magne OrmestadDirekte AL (72)34.16+3.088.56
3Rune ScheeleH 50- (94)29.04+1.398.25
3Endre StoksethH 40- (28)35.54+2.109.39
3Kornelius Kriszat-LøvfaldH 16 (44)31.03+2.098.33
3Dana B. SteneD 35- (3)47.38+7.3613.07
4Børge PedersenDirekte AK (96)29.18+3.219.51
4Eira Skaarer WiklundDirekte B (72)37.14+2.2412.37
4Inga Skaarer WiklundD 14 (29)30.44+3.1211.12
4Finn Gjerull RyghH 40- (28)36.15+2.319.44
4Juni Hagelid NorheimD 11-12 (40)32.56+4.0113.07
4Gaute BerganH 15 (47)29.51+2.108.59
5Mia Helene HalvorsenDirekte N (44)27.28+7.4012.25
5Atanaska BedelevaD 40- (26)39.48+7.2312.05
5Sondre Ruud BråtenH 21- (21)37.41+3.098.59
6Tobias EspdalDirekte AL (72)37.11+6.039.42
6Filip HalvorsenDirekte N (44)28.09+8.2112.44
7Axel AaldeH 14 (41)27.49+4.4010.09
7Marie ScheeleD 13 (29)35.31+10.0713.27
7Anne-Lene Bakken UlsethD 45- (51)38.27+8.1911.41
7Gard LindsethH 40- (28)37.07+3.239.58
9Astrid NæsholmDirekte N (44)29.35+9.4713.23
9Mari AarsethD 13 (29)39.31+14.0714.58Last ned GPS-spor i gpx-format
9Frida AamotDirekte B (72)42.27+7.3714.23
10Kari MadslienD 50- (59)35.04+7.5911.53
10Marianne DæhliD 21- (22)46.55+10.1812.55
12Tiril Ebon EspedalD 13 (29)40.23+14.5915.17
12Monica Tørnqvist HaldenD 50- (59)35.37+8.3212.04
12Simen A BjøringsøyH 21- (21)42.13+7.4110.04
12Karen BjergaardD 21- (22)51.06+14.2914.04
13Else Kari Nordli ScheeleD 45- (51)41.05+10.5712.29
14Aina Elisabeth Tirkkonen ToftD 11-12 (40)42.57+14.0217.06
15Marte Madslien BakkenD 16 (36)39.37+9.5612.44
15Ottar WiklundH 50- (94)32.09+4.449.19
15Tore KjølsethH 55- (68)34.17+6.5610.25
15Even Angell-PetersenH 45- (78)36.00+8.279.48
16Einar JensenH 60- (48)35.44+9.4212.06
16Malin EijsinkD 21- (22)1.05.28+28.5118.02
16Hanne Wærp HaugeD 11-12 (40)43.17+14.2217.14
17Maiken Skirstad MoD 40- (26)54.56+22.3116.41
19Lars HalvorsenDirekte AL (72)44.59+13.5111.44
19Martin Størmer-AntonsenH 14 (41)31.44+8.3511.34
19Yngvild Langedal BreivikD 16 (36)43.45+14.0414.04
19Elias StubberudH 15 (47)39.38+11.5711.56
21Aleksander Rygh HoetenDirekte AL (72)45.06+13.5811.46
21Synnæve Lyssand SandbergDirekte AK (96)38.00+12.0312.47
23Maiken SandbergDirekte B (72)54.56+20.0618.37
23Helge StubberudH 55- (68)37.07+9.4611.16
25Helena StubberudD 55- (37)56.47+26.4220.21
25Rolf Andreas BergH 15 (47)42.14+14.3312.43
25Per Ola UlsethH 50- (94)34.33+7.0810.00
26Jan Tore HenriksenH 50- (94)35.30+8.0510.17
28Åse BerganDirekte AL (72)47.05+15.5712.17
31Pål Tore SvendsenDirekte AL (72)51.18+20.1013.23
31Otto Schjølberg-HenriksenH 11-12 (56)41.54+20.0416.41
33Sigmund Langedal BreivikDirekte AL (72)52.09+21.0113.36
35Øystein RodemDirekte AL (72)52.58+21.5013.49
38Jørn NorheimDirekte N (44)58.01+38.1326.15
38Kjetil EspedalH 50- (94)37.59+10.3411.00
40Anne Marit BjergaardD 50- (59)53.38+26.3318.10
41Andreas ErichsenH 55- (68)49.39+22.1815.05
43Ada RodemDirekte N (44)1.08.32+48.4431.00
43Karen Marie HaugDirekte AK (96)44.29+18.3214.58
43Per Hermann KrøgerH 60- (48)52.31+26.2917.48
44Bjørn HaugeH 45- (78)42.01+14.2811.26
45Esten KorenH 45- (78)43.18+15.4511.47
47Solveig BerganD 45- (51)1.22.19+52.1125.01
53Astrid WangensteenDirekte AK (96)47.31+21.3415.59
56Nils BerganH 50- (94)44.52+17.2713.00
66Fredrik SaugestadH 45- (78)58.29+30.5615.56
70Per Ole DahlsrudH 50- (94)52.04+24.3915.05
79Ida NatåsDirekte AK (96)58.30+32.3319.41
81Inger Johanne EikelandDirekte AK (96)59.58+34.0120.11
Ingrid BakkehøiN-åpen (79)29.2113.16
Tina BakkehøiN-åpen (79)52.1023.36
Jone Rygh HoltenN-åpen (79)25.4411.38
Ingeborg R KorenN-åpen (79)36.3216.31
Mari Oraug RyghN-åpen (79)25.0811.22
Johanne Ragvin RystadN-åpen (79)53.2324.09
Oskar SteneN-åpen (79)35.1915.58
Alma Rygh HoltenD -10 (21)35.1715.20
Mathilde Rekkertbø KorenD -10 (21)1.36.1641.51
Live Robøle LøbergD -10 (21)1.26.4837.44
Josefine Oraug RyghD -10 (21)28.4712.30
Helene ScheeleD -10 (21)21.259.18
Vegard AaldenDirekte AL (72)diskvalifisert
Einar LofthusDirekte AL (72)diskvalifisert
Rolf  BergDirekte B (72)diskvalifisert
Anne DahlD 50- (59)diskvalifisert
Ea LunøeD 16 (36)diskvalifisert
Sjur LangedalDirekte AL (72)diskvalifisert
Jon SolsrudH 45- (78)diskvalifisert
Marianne BakkenD 21- (22)diskvalifisert
Jonas AarsethH 15 (47)diskvalifisert
Per-Arne RøstadsandDirekte AK (96)brutt
Pål Tore SvendsenDirekte AL (72)ikke startet
Kari Schjølberg-HenriksenDirekte B (72)ikke startet
Kathrine LunøeD 50- (59)ikke startet
Einar LunøeH 50- (94)ikke startet
Anne Borgen SturødD 45- (51)ikke startet
Max Skjerpen HusebyH 11-12 (56)ikke startet
Håkon HeggedalH 21- (21)ikke startet
Marie SaugestadD 14 (29)ikke startet
Teodor Mo HjelsethH 15 (47)ikke startet
Per Øyvind SteneH 40- (28)ikke startet
Frida SolsrudD 15 (37)ikke startet
Julie BøbelD 35- (3)ikke startet

Odal OL - Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Sondre SkytterenH 17-20 (9)51.27+8.0614.10
4Petter Kristoffer HusåsH 13-16C (6)1.18.20+18.5128.10
5Emil SkytterenH 13-16C (6)1.22.30+23.0129.40
11Per Ivar SveheimH 45 AK (21)49.13+17.4115.03
13Øyvind SteinbekkenH 40- (28)44.50+11.0612.03
15Martin SkytterenH 45 AK (21)1.03.14+31.4219.20

Oddersjaa SSK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Anne Marie EkelandD 45 AK (17)1.01.34+27.1323.51
61Jon Terje EkelandH 50- (94)46.16+18.5113.24

OK Alehof

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
68Lisa JørandliDirekte AK (96)53.43+27.4618.05

OK Gipen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Urban LarssonH 60- (48)35.44+9.4212.06
31Hanna LarssonDirekte N (44)48.42+28.5422.02

OK Löftan

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Stefan RingH 21- (21)37.37+3.058.58
7Tobias ThorssonH 21- (21)39.26+4.549.24

OK Moss

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Harald LundhaugH 75- (19)32.1912.58
2Erik Rytter JakobsenH 35- (3)42.22+0.4210.06
3Alfred BjørnerødH 14 (41)24.25+1.168.54
5Astrid BjørnerødD 45 AK (17)55.20+20.5921.26
6Ole Johannes NedrebørDirekte B (72)39.55+5.0513.31
7Emma Aune JakobsenD 11-12 (40)37.38+8.4314.59
9Sondre LadimH 14 (41)28.16+5.0710.18
14Henning Bratland CarlsenH 45- (78)35.47+8.149.45
15Thomas TubbehaugenH 21- (21)46.56+12.2411.12
16Julie Sophie WoldD 14 (29)36.44+9.1213.24
16Tor Erling GjølsjøH 15 (47)36.50+9.0911.05
17Tore BjørnerødH 50- (94)32.36+5.119.26
23Christopher LadimH 16 (44)47.27+18.3313.04
25Eva KontauteDirekte N (44)43.28+23.4019.40
25Elisabeth Aune JakobsenDirekte C (47)48.33+21.1417.43
27Karl Aasmund ErøyH 60- (48)40.04+14.0213.34
34Kristine RoskifteDirekte B (72)58.53+24.0319.57
34Donatas KontautasDirekte AL (72)52.15+21.0713.38
36Tonje HolmDirekte AK (96)42.50+16.5314.25
37Roy GjerdingH 60- (48)47.25+21.2316.04
38Tuva BjerketvedtDirekte AK (96)43.33+17.3614.39
39Christopher SchiveH 55- (68)49.29+22.0815.02
Elise Holm NedrebøN-åpen (79)41.3218.47
Olivia RoskifteN-åpen (79)44.2020.03
Sofie Holm NedrebøD -10 (21)58.5625.37
Hanne WoldD 40- (26)diskvalifisert
Edvinas KontautasDirekte N (44)utenfor konkurranse
Thomas RoskifteDirekte AL (72)ikke startet
Oskar RoskifteN-åpen (79)ikke startet

OK Njudung

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Margareta LarssonD 70- (15)52.07+12.0620.55
12Stefan G LarssonH 70- (40)37.12+5.5814.56

OK Roxen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Henrik PetterssonH 50- (94)31.29+4.049.07

OK Silsand

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Håvard Krey HansenH 21- (21)36.50+2.188.47
40Vilde LorentsenDirekte N (44)59.14+39.2626.48
Svein Harald HansenH 60- (48)diskvalifisert
Odd-Ivan LorentsenH 45- (78)ikke startet
Sondre LorentsenH 21- (21)ikke startet
Vida Eline KreyN-åpen (79)ikke startet

OK Skeidi

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Helge GisholtH 50- (94)28.01+0.368.07
3Åsmund HasaasH 21 AK (7)30.09+2.529.13
3Arve GlittumH 60- (48)28.23+2.219.37
21Hilde Gunn HellenesD 17-B (23)1.37.23+53.3033.48
29Ellinor Haugen HvidebergDirekte N (44)47.09+27.2121.20
55Morten AndresenH 55- (68)1.10.21+43.0021.22
Tirill Liby SeipD 80- (4)diskvalifisert

OK Skøynar

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Hallvar HallanH 16 (44)ikke startet

OK Sør

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Gudveig JørundlandD 80- (4)46.50+1.2920.21
Einar JørundlandH 80- (11)ikke startet

OK Tyr

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Lotta RåbergD 65- (20)56.21+21.4322.37
36Gunnar RåbergH 70- (40)1.08.23+37.0927.27

OL Toten-Troll

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ola BroxH 65- (40)30.14+4.2210.50Last ned GPS-spor i gpx-format
6Marte Bjørke SollienD 17-B (23)53.22+9.2918.31
16Marius StaffH 21- (21)50.38+16.0612.05
22Vanja StaffD 50- (59)40.58+13.5313.53
31Hilde Solli KvikstadDirekte C (47)58.50+31.3121.28
38Anders SollienH 45- (78)40.05+12.3210.55
40Ole Solli KvikstadH 11-12 (56)51.28+29.3820.30

OL Trollelg

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Frida HaugskottD 16 (36)36.02+6.2111.35
14Jon Arne KlemetsauneH 65- (40)35.16+9.2412.38
16Pål JevanordDirekte AK (96)35.02+9.0511.47
34Frode HaugskottH 50- (94)37.50+10.2510.57

OL Trollo

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Axel DamgaardDirekte AK (96)38.15+12.1812.52
31Jan BøhleH 65- (40)45.23+19.3116.15
32Merete SchauD 45- (51)55.12+25.0416.46

OL Tønsberg og omegn

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mathea GløersenD 14 (29)27.3210.02
2Anders HaflanDirekte AL (72)34.09+3.018.54
4Stig HjelsethH 17-C (4)1.31.40+49.4432.58
5Frode RobertsenDirekte AK (96)30.01+4.0410.06
5Else StordalD 17-C (11)58.13+16.2520.56
6Sindre MathisenH 13 (27)41.28+17.0515.42
8Wilma EvensenD 11-12 (40)38.17+9.2215.15
9Per Einar HjelsethH 80- (11)2.28.41+1.54.141.04.38
12Sondre EvensenH 15 (47)35.55+8.1410.49
14Rikke NørgaardD 40- (26)49.10+16.4514.56
17Hans StordalH 70- (40)42.11+10.5716.56
20Anita MathisenDirekte B (72)51.12+16.2217.21
20Ane MathisenD 11-12 (40)45.31+16.3618.08
23Roar MathisenDirekte AK (96)38.22+12.2512.55
24Oliver ØstbyH 16 (44)47.57+19.0313.12
25Karl MikkelsenDirekte AK (96)39.07+13.1013.10
27Trond EvensenH 45- (78)38.09+10.3610.23
28Amalie MathisenDirekte C (47)50.20+23.0118.22
29Karin EriksenDirekte AK (96)40.16+14.1913.33
34Lerke HjelsethD 15 (37)1.02.56+35.4821.15
46Odd Harald NilsenH 60- (48)1.11.22+45.2024.11
49Odd Egil FrognerDirekte B (72)1.16.37+41.4725.58
Henrik MathisenH -10 (31)41.3318.03
Linnea EvensenDirekte B (72)diskvalifisert
Vetle MathisenH 16 (44)diskvalifisert
Julie EikelandD 17-20 (7)diskvalifisert
Eigil KongsfjellH 80- (11)ikke startet
Tuva Nørgaard BjørsethN-åpen (79)ikke startet

OL Vallset/Stange

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Arnstein DaleH 45 AK (21)42.13+10.4112.54
15Inger SvalandDirekte B (72)46.52+12.0215.53
21Ragnhild SkogsrudDirekte B (72)53.33+18.4318.09
29Magnus Svaland DaleH 11-12 (56)39.28+17.3815.43
44Kjersti NarumDirekte AK (96)44.43+18.4615.03
46Knut HaugDirekte AK (96)45.04+19.0715.10
Mona Bugge HaugD 60- (22)diskvalifisert
Kåre ØstgårdH 75- (19)diskvalifisert

OLG KAKOWA Liestal

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
55Thomas MeierH 50- (94)44.48+17.2312.59

OLV Hindelbank

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Daniel LeibundgutH 50- (94)diskvalifisert

Oppsal Orientering

55 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Snorre VegganH 45 AK (21)31.329.38
1Sondre OlaussenH 11-12 (56)21.508.41
2Runar ThorstensenH 17-B (22)42.37+2.5214.47
2Ask OlaussenH 14 (41)24.12+1.038.49
2Christoffer ÅnensenH 11-12 (56)22.30+0.408.57
2Birk ThorstensenH 15-16B (4)1.39.32+43.3634.33
2Per-Ivar NikolaisenH 40- (28)35.26+1.429.31
2Dagrun Brox RayamajhiD 35- (3)46.23+6.2112.46
3Håkon RøedDirekte C (47)31.23+4.0411.27
5Runa KallesonDirekte B (72)39.49+4.5913.29
5Amélie AamodtD 16 (36)32.27+2.4610.26
6Tina KallesonD 16 (36)33.05+3.2410.38
8Lars KlyveH 65- (40)32.53+7.0111.47
9Arild AndersenH 45 AK (21)48.34+17.0214.51
9Katrine Bjordal VegganD 14 (29)33.14+5.4212.07
9Anselm ReichenbachH 15 (47)33.11+5.309.59
9Petter NæssH 65- (40)32.59+7.0711.49
10Beate UnderbergetDirekte C (47)38.24+11.0514.00
10Espen BerghH 45 AK (21)48.50+17.1814.56
11Marius E. AamodtH 14 (41)29.13+6.0410.39
12Ram RayamajhiH 17-B (22)53.12+13.2718.28
14Kari-Ann ÅnesenDirekte AL (72)43.30+12.2211.21
14Anne Karin ThorstensenD 45 AK (17)1.08.40+34.1926.36
16Kristine KolshusDirekte B (72)46.58+12.0815.55
16Jakob A. GjedeboH 13 (27)57.31+33.0821.47
16Lars Sigurd Baugstø RødnesH 14 (41)30.53+7.4411.16
17Jan Andreas EdstrømH 21- (21)51.18+16.4612.14
18Silje SyversenD 40- (26)55.12+22.4716.46
18Ola NilsenH 45 AK (21)1.11.33+40.0121.52
23Helge Grenager SolheimH 40- (28)1.04.19+30.3517.17
23Iben Johansen-BarliD 11-12 (40)48.11+19.1619.11
24Eskil KolshusH 14 (41)34.31+11.2212.35
26Mari KallesonD 11-12 (40)51.12+22.1720.23
28Elin KallesonD 45- (51)53.22+23.1416.13
31Heidi BjordalDirekte AK (96)40.51+14.5413.45
32Synne Syversen GihleD 11-12 (40)59.56+31.0123.52
34Trine TengbomD 55- (37)1.20.19+50.1428.47
41Bo EmilssonH 60- (48)52.03+26.0117.38
42Andreas StenstadDirekte AL (72)58.22+27.1415.14
45Gabriel SolemH 11-12 (56)57.45+35.5523.00
47Roger MostueDirekte AL (72)1.02.09+31.0116.13
49Line KlyveDirekte AL (72)1.03.41+32.3316.37
50Anne-Kristin Eriksrud KarlsenD 50- (59)1.08.26+41.2123.11
63Eilert AamodtH 45- (78)53.28+25.5514.34
72Martin ReichenbachH 45- (78)1.11.58+44.2519.36
89Petter FureDirekte AK (96)1.08.03+42.0622.54
Ulrik Juveli PedersenN-åpen (79)30.3513.50
Julia Malathi Brox RayamajhiN-åpen (79)45.2620.33
Magnus Syversen GihleN-åpen (79)35.3316.05
Martina VågsnesN-åpen (79)33.0014.55
Eirin KolshusD -10 (21)49.1521.24
Alfred NikolaisenH -10 (31)36.5716.03
Eivind VågsnesH -10 (31)38.3416.46
Anne-Elise Jensrud EdstrømD 60- (22)diskvalifisert
Ingrid Bjørshol HolmD 21- (22)diskvalifisert
Stein MellaH 50- (94)ikke startet
Henning ReichenbachH 13 (27)ikke startet
Jonas KroghH 14 (41)ikke startet
Ingrid Solheim UndebergetD 16 (36)ikke startet
Arnhild KroghD 45- (51)ikke startet

Orienteering USA

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Linette BarryD 55- (37)2.05.58+1.35.5345.08
Andrew BarryH 50- (94)diskvalifisert

Oslofjord Maraton

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
40Helene LesundDirekte C (47)1.12.19+45.0026.23

Oslostudentenes IK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Audrun UtskarpenD 40- (26)42.43+10.1812.59
23Guttorm L EggeH 50- (94)34.08+6.439.53
Matthew NgH 17-B (22)diskvalifisert
Vorin BottenD 17-B (23)ikke startet
Are EriksenH 65- (40)ikke startet

Osterøy IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Ragnhild BalsvikD 50- (59)34.56+7.5111.50
42Dagfinn GjerstadH 11-12 (56)52.19+30.2920.50
Johannes GjerstadDirekte AK (96)ikke startet

Otra IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Tony HalsallH 17-B (22)44.46+5.0115.32
10Ove KjetsåH 17-B (22)51.14+11.2917.47

Porsgrunn OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Tobias MathisenH 15 (47)35.06+7.2510.34
12Guro VassendDirekte AL (72)43.02+11.5411.14
12Sara MathisenD 45- (51)39.59+9.5112.09
20Hilde Kristine RosenvoldD 50- (59)39.23+12.1813.21
20Hilde VassendD 45- (51)45.16+15.0813.45
22Knut Wiig MathisenH 55- (68)36.21+9.0011.02
22Atle RemmeH 65- (40)40.03+14.1114.21
30Lenka WestinD 45- (51)54.00+23.5216.24
33Hans TorpeDirekte N (44)54.31+34.4324.40
36Magne Wiig MathisenH 45- (78)39.50+12.1710.51
40Dagfinn TorpeH 60- (48)51.41+25.3917.31
Eli Marie WiigD 55- (37)diskvalifisert
Lill BirkelundD 65- (20)ikke startet
Jon SkriubakkenH 50- (94)ikke startet
Kjell WestinH 55- (68)ikke startet
Tove Evensen MathisenD 55- (37)ikke startet
Eli KlovningD 70- (15)ikke startet

Poyry

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Erik Lien JohnsenDirekte AL (72)37.52+6.449.53

Raumar Orientering

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per SørbergH 17-C (4)41.5615.05
1Hans LarsenH 85- (1)41.2217.59
3Anna Austad SveenD 17-C (11)50.24+8.3618.07
10Odd SlettenDirekte B (72)42.33+7.4314.25
11Håvard EikH 13 (27)47.03+22.4017.49
14Emil Bjørnstad StrandH 17-B (22)53.54+14.0918.42
14Tor StrandH 60- (48)35.00+8.5811.51
15Gaute FosstveitH 16 (44)41.49+12.5511.31
15Tina BjørnstadDirekte N (44)32.17+12.2914.36
15Stine AustadD 21- (22)59.17+22.4016.19
16Kevin RommetvedtDirekte C (47)44.32+17.1316.15
17Alvin MariboDirekte C (47)44.38+17.1916.17
19Gjermund Taje SkeieH 13 (27)59.40+35.1722.36
20Tommy SkårbøH 40- (28)55.55+22.1115.01
21Ståle SønsterudbråtenH 50- (94)33.54+6.299.49
21Øystein Bieltvedt SkeieH 40- (28)58.45+25.0115.47
22Hege Norstad MariboDirekte C (47)47.07+19.4817.11
23Brage FosstveitH 13 (27)1.27.04+1.02.4132.58
24Eirill MariboDirekte N (44)39.54+20.0618.03
27Nora SørbergD 13 (29)58.06+32.4222.00
27Gunnar FosstveitH 40- (28)1.35.34+1.01.5025.41
28Geir AndersenDirekte AK (96)40.03+14.0613.29
28Kenneth EikDirekte B (72)56.35+21.4519.10
28Anders KronbergH 55- (68)39.41+12.2012.03
31Camilla FosstveitDirekte B (72)57.31+22.4119.29
35Emma Ailin SkårbøD 11-12 (40)1.01.10+32.1524.22
42Jan SveenH 60- (48)52.26+26.2417.46
45Pål Kogstad NæssDirekte AK (96)44.46+18.4915.04
45Anne-Grete AustadD 50- (59)58.08+31.0319.42
48Ingrid RappDirekte AL (72)1.02.49+31.4116.24
49Alexander SlettenH 11-12 (56)1.01.08+39.1824.21
56Geir ElvhaugDirekte AL (72)1.21.18+50.1021.13
Emma FinstadN-åpen (79)45.2820.34
Maren Julie FinstadN-åpen (79)39.4517.59
Erle FosstveitD -10 (21)1.18.4534.14
Simen ElvhaugDirekte AL (72)diskvalifisert
Christopher G HøeH 15-16B (4)diskvalifisert
Christoffer SlettenH 16 (44)ikke startet
Øystein RappH 50- (94)ikke startet

Ringerike OL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Elin DahlenD 75- (7)48.57+13.5021.16
6Sverre GrafferH 17-20 (9)1.02.10+18.4917.07
6Aina VienaD 21- (22)42.31+5.5411.42
7Tormod DahlenH 75- (19)46.07+13.4818.31
10Mikkel BerglundH 15 (47)34.53+7.1210.30
12Kristian KihleH 55- (68)33.24+6.0310.09
13Monica BerglundD 40- (26)43.48+11.2313.18
21Torbjørn NørbechH 65- (40)39.44+13.5214.14
22Stig MellingH 45- (78)37.04+9.3110.05
23Morten DåsnesH 60- (48)39.35+13.3313.25
26Lars BerglundH 45- (78)37.58+10.2510.20
27Martin Nøkleby MellingH 14 (41)46.20+23.1116.54
29Sissel SkovlyD 50- (59)44.42+17.3715.09
34Brede Høibak GundersenH 70- (40)1.03.23+32.0925.27
49Jakob DjeldstadDirekte AK (96)46.17+20.2015.35
75Helge GrafferH 50- (94)55.29+28.0416.04
78Tom Erling HenriksenDirekte AK (96)58.28+32.3119.41
Eirin MathiesenD 50- (59)diskvalifisert
Live Joronn YtrehusD 65- (20)diskvalifisertLast ned GPS-spor i gpx-format
Knut AasH 55- (68)diskvalifisert
Hroar SannaH 55- (68)diskvalifisert
Rasmus BerglundH 13 (27)ikke startet
Jørgen Nøkleby MellingH 16 (44)ikke startet
Kari StrandeD 65- (20)ikke startet
Kjersti StræteD 50- (59)ikke startet
Anne Guro NøklebyD 45- (51)ikke startet
Frode LøsetH 60- (48)ikke startet
Torunn Økern JensenD 45- (51)ikke startet
Stein Aas StræteH 15 (47)ikke startet

Ringsaker OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Wenche BjørnstadD 60- (22)36.38+1.5713.07
22Aksel KrogstieDirekte N (44)34.56+15.0815.48
Berit RøsteD 65- (20)diskvalifisert

Rocky Mountain Orienteering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jan Petter LandeH 55- (68)diskvalifisert

Rond OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Amund Hagberg SolumH 11-12 (56)39.04+17.1415.33
33Turid GiilD 55- (37)1.05.57+35.5223.38
Kjersti Hagberg SolumD 40- (26)diskvalifisert

Rudsbygd IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Jon Gunnar HenriksenH 65- (40)30.51+4.5911.03
6Jon TyldumH 80- (11)49.01+14.3421.18

Røyken OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Bjørg SvanbergD 60- (22)35.52+1.1112.51
4Hege Holth RekaaD 21- (22)41.12+4.3511.20
6Knut Sveinung Holth RekaaH 21- (21)39.25+4.539.24
6Per Ove TransethH 65- (40)32.39+6.4711.42
7Ida SvanbergD 21- (22)43.38+7.0112.01
12Eva SyversenD 45 AK (17)1.02.17+27.5624.08
12Kjell RønnebergH 60- (48)32.43+6.4111.05
18Morten JohannessenH 65- (40)37.22+11.3013.23
25Ida SyversenD 50- (59)42.50+15.4514.31
28Kjell SvanbergH 65- (40)43.52+18.0015.43
32Marita WeierudDirekte AK (96)41.28+15.3113.57
38Mareike KeilholzD 11-12 (40)1.12.23+43.2828.50
42Marlene KeilholtDirekte C (47)1.57.05+1.29.4642.43
61Holger KeilholzDirekte AL (72)1.38.47+1.07.3925.47
67Torodd KolbergsrudDirekte AK (96)52.21+26.2417.37
Elisabeth Holth JohannessenD 60- (22)diskvalifisert
Simen KolbergsrudH 15 (47)diskvalifisert
Thea Charlotte HansenD 17-20 (7)ikke startet
Øyvind Roger HansenH 55- (68)ikke startet
Solveig SletnerD 21- (22)ikke startet

Samnanger IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Per Arne AadlandH 50- (94)30.45+3.208.54

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Øivind FadumH 65- (40)38.55+13.0313.56

Sandefjord OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Oddvar GjelstadH 80- (11)36.00+1.3315.39
3Gabriel GjoneH 13 (27)29.17+4.5411.05
6Cornelius BjørkH 16 (44)35.28+6.349.46
16Signe Bredholt JørgensenDirekte AL (72)44.05+12.5711.30
18Arve Håkon JørgensenDirekte AK (96)36.48+10.5112.23
20Gjendine Gjelstad RebårdD 15 (37)45.56+18.4815.31
26Theodor BjørkH 14 (41)42.28+19.1915.29
27Daniella GjoneD 11-12 (40)51.38+22.4320.34
30Hans Gøran BjørkDirekte C (47)54.26+27.0719.51
38Sigrun GjoneDirekte C (47)1.09.18+41.5925.17
42Mai Britt BjørkD 45- (51)1.11.17+41.0921.40
49Knut Ivar JohansenH 45- (78)45.04+17.3112.16
60Knut GjoneDirekte B (72)1.32.40+57.5031.24
Josephine Lin BjørkN-åpen (79)36.1116.22
Benjamin GjoneH 14 (41)diskvalifisert
Anne Lise AndreassenD 60- (22)ikke startet
Emilie JohansenD 15 (37)ikke startet

Sandnes IL (Rogaland)

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Vegard PeikliH 45- (78)31.39+4.068.37
7Morten AamodtH 55- (68)32.29+5.089.52
11Marit HaavardsholmD 50- (59)35.31+8.2612.02
25Kaja PeikliD 14 (29)49.11+21.3917.57
46Sturle OmdalDirekte AL (72)1.00.29+29.2115.47
69Geir HaugvaldstadDirekte AK (96)53.59+28.0218.10
Stian HaugvaldstadH 14 (41)diskvalifisert
Bjørnar PeikliH 13 (27)brutt

Sarpsborg OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Anne Elisabeth RamtvedtD 55- (37)32.18+2.1311.34
7Espen SvaeDirekte AK (96)30.10+4.1310.09
23Synnøve VonenDirekte C (47)47.59+20.4017.30
30Adine Blakkestad IngesenD 16 (36)57.38+27.5718.31
31Ole IngesenH 50- (94)36.48+9.2310.40
32Wenche LindløvD 50- (59)46.23+19.1815.43
35Jesper Vonen SvaeH 11-12 (56)44.05+22.1517.33
42Tone Karina IngesenD 50- (59)55.36+28.3118.50
52Bjørn Tore ThoresenDirekte AK (96)47.14+21.1715.54
59Heidi BjørnstadDirekte AK (96)49.53+23.5616.47
Jens Vonen SvaeN-åpen (79)19.268.47
Øystein JensenH 50- (94)ikke startet

SARUM

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Duncan WhiteH 17-N (1)31.0711.58
45Mark WhiteH 60- (48)1.00.58+34.5620.40
Lisa WhiteD 21- (22)diskvalifisert

Sauda Orienteringsklubb

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kaya DirksenD 17-20 (7)1.01.47+6.5118.46
3Merel DirksenD 17-20 (7)1.05.03+10.0719.46
10Julie Vikeså SolbakkenD 11-12 (40)40.58+12.0316.19
12Jarle SolbakkenH 40- (28)44.45+11.0112.01
18Järvi StielstraH 13 (27)58.55+34.3222.19
20Alise Vikeså SolbakkenD 14 (29)39.25+11.5314.23
22Eskil StielstraH 13 (27)1.04.32+40.0924.26
25Sander StielstraH 40- (28)1.10.15+36.3118.53
52Yolanda DirksenD 50- (59)1.21.57+54.5227.46
56Sven StielstraDirekte B (72)1.21.46+46.5627.43
57Vanessa VenemaDirekte B (72)1.22.03+47.1327.48
84Peter DirksenH 50- (94)1.17.29+50.0422.27

Sentrum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Mari TaraldrudD 40- (26)1.05.41+33.1619.57

Sigtuna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Anders SellgrenH 70- (40)37.06+5.5214.53
13Marianne SellgrenD 70- (15)1.34.53+54.5238.06

Skien OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gry AakreD 17-B (23)43.5315.14
1Ingrid StrandeD 65- (20)34.3813.54
4Grete S B HoviD 60- (22)38.20+3.3913.44
5Sjur HoviDirekte AL (72)35.25+4.179.14
8Harald HoviH 60- (48)30.24+4.2210.18
9Vilde Aakre LeistadD 11-12 (40)38.35+9.4015.22
20Gisle NysæterH 45- (78)36.57+9.2410.04
26Gaute NysæterH 11-12 (56)38.24+16.3415.17
Eilef LandsverkDirekte B (72)diskvalifisert
Øyvind HyllesethH 50- (94)ikke startet

Skåneslättens OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Sten SegerslättH 60- (48)40.05+14.0313.35
Christina SegerslättD 55- (37)diskvalifisert

Snertingdal IF Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Anita StensethD 50- (59)49.58+22.5316.56
34Unn Mette KlopbakkenD 50- (59)50.00+22.5516.56
Erik HasliH 60- (48)ikke startet

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kjersti ThoD 70- (15)40.0116.04

Stavanger Orienteringsklubb

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Heine Elias HusdalDirekte N (44)22.03+2.159.58
2Silje Elise HusdalD 13-16N (3)33.52+2.2413.01
7Sara Nystrøm OlsenD 16 (36)33.49+4.0810.52
10Stein Arne OlsenH 50- (94)30.34+3.098.51
15Brit Vivian MelingD 45 AK (17)1.29.48+55.2734.48
17Arne Jacob Nystrøm OlsenH 14 (41)30.59+7.5011.18
17Wenche Margrethe SæbbøD 45- (51)43.40+13.3213.16
20Elisabeth Christie ØrkeD 55- (37)45.32+15.2716.19
23Øyvind EgeskogH 70- (40)45.35+14.2118.18
41Peter SæbbøH 11-12 (56)51.36+29.4620.33
49Espen Fyhn NilsenH 50- (94)42.00+14.3512.10
87Jørgen NilsenH 50- (94)1.30.33+1.03.0826.14
Jone SæbbøH 45- (78)diskvalifisert
Vilde Margrethe SæbbøD 15 (37)diskvalifisert
Espen KarlsenH 21- (21)ikke startet

Steinkjer OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Rolf KarsetH 70- (40)43.22+12.0817.24
29Trond Svanøe-HafstadH 55- (68)40.28+13.0712.17

Stjørdals-Blink Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Ingvild KjesbuD 40- (26)41.44+9.1912.41
11Marie Nielsen SolbergD 15 (37)40.47+13.3913.46
16Jakob HaugenH 50- (94)32.33+5.089.26
26Mette WanvikD 45- (51)51.21+21.1315.36
50Berit KjesbuDirekte B (72)1.18.35+43.4526.38
Sigurd SævikH -10 (31)40.2017.32
Bård Øyvind SolbergH 50- (94)ikke startet

Stokke IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Runar KittilsenH 70- (40)32.52+1.3813.11
7Astrid BrevikD 21 AK (7)1.22.58+55.4932.09
10Nina BrodahlD 17-C (11)1.23.21+41.3329.58
14Tor Sverre GravningenH 45 AK (21)1.00.52+29.2018.36
18Elin GravningenD 17-B (23)1.27.34+43.4130.24
21Lars Martin GjeinH 70- (40)43.55+12.4117.38
23Magnus SigurdssonH 11-12 (56)37.17+15.2714.51
29Ragnar Niemi BergH 65- (40)44.39+18.4716.00
36Hallgeir BrevikH 15 (47)56.21+28.4016.58
Inger NergaardD 65- (20)ikke startet
Sigurdur Freyr SigurdssonH 17-C (4)ikke startet

Stord Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jørgen WesterheimH 15-16B (4)55.5619.25
2Kenneth WesterheimH 45- (78)28.52+1.197.51

Sturla, IF

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Linda VerdeD 65- (20)35.49+1.1114.23
3Linus Westerberg-HeltneH 11-12N (11)31.37+4.1113.41
6Ellen Horn-JohnsenDirekte C (47)33.41+6.2212.17
7Sivert KnutheimH 11-12N (11)50.25+22.5921.49
7Harald ThonH 60- (48)29.52+3.5010.07
8Tormod HøimyrH 80- (11)1.08.27+34.0029.45
10Oskar KnutheimH 11-12N (11)1.29.53+1.02.2738.54
11Marie KvarmeD 14 (29)33.36+6.0412.15
11Geir Holm GundersenH 60- (48)32.20+6.1810.57
21Mina Akiko JohnsenD 14 (29)41.18+13.4615.04
29Mathias Skourup RognebakkeH 16 (44)54.12+25.1814.55
30Trine MelheimDirekte AK (96)40.43+14.4613.42
31Ine InstanesD 16 (36)1.00.42+31.0119.31
35Aud Ellen BrevikD 45- (51)58.15+28.0717.42
37Olav MelheimH 15 (47)57.13+29.3217.14
40Tanja InstanesD 45- (51)1.04.33+34.2519.37
50Snorre FrydenlundH 55- (68)1.01.41+34.2018.44
51Stig InstanesH 45- (78)45.44+18.1112.27
53Merete UndelandD 50- (59)1.24.15+57.1028.33
60Øystein RognebakkeH 45- (78)51.09+23.3613.56
62Geir Thomas KnutheimH 45- (78)51.15+23.4213.57
66Nina Marie UndelandDirekte AK (96)52.00+26.0317.30
80Jon Erik KvarmeH 50- (94)1.01.54+34.2917.56
Malene InstanesD 16 (36)diskvalifisert
Torbjørn Melheim SvendsenH 11-12N (11)diskvalifisert
Espen MelheimDirekte AK (96)ikke startet
Magnus Skourup RognebakkeH 13 (27)ikke startet
Andreas MelheimH 11-12N (11)ikke startet
Egil FrydenlundH 17-20 (9)ikke startet
Johan Kristian UndelandH 17-20 (9)ikke startet
Charlotte SkourupD 45- (51)ikke startet

Sørkedalens IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Bjørn SolhjemDirekte AK (96)37.22+11.2512.34

TIF Viking

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4May-lill DammD 17-C (11)57.20+15.3220.37
4Tore S. RasmussenH 80- (11)43.25+8.5818.52
5Jørn TorgersenDirekte C (47)33.21+6.0212.10
11Tor SørevikH 65- (40)34.08+8.1612.14
16Geir HusdalH 70- (40)41.11+9.5716.32
33Jan Harald Helmich PedersenH 70- (40)54.04+22.5021.42
39Lise ChristensenD 50- (59)52.54+25.4917.55
78Kjetil DammH 50- (94)59.50+32.2517.20
Axel IngvaldsenH 80- (11)diskvalifisert

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Liv Inger PrangerødD 60- (22)46.09+11.2816.32

Torridal IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Knut AurebekkH 50- (94)ikke startet

Trollhättans SOK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Arne BerlinDirekte C (47)42.29+15.1015.30
15Agneta BerlinD 50- (59)36.35+9.3012.24

Trøsken IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Cathine LillestrandDirekte B (72)44.49+9.5915.11
30Marte Lillegraven LangsæterD 11-12 (40)58.15+29.2023.12
Håkon Lillegraven LangsæterH -10 (31)54.0723.31

Turun Metsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Hannu ArkiH 60- (48)35.51+9.4912.09
Eija SulavuoriD 55- (37)ikke startet

Tynset IF

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Truls LunåsmoH 13-16C (6)1.01.09+1.4021.59
3Leif Arne NytrøenDirekte B (72)35.41+0.5112.05
3Synne Kvittum NytrøenD 11-12 (40)30.58+2.0312.20
9Eldbjørg G. KalbækkenD 55- (37)37.32+7.2713.27
10Marte Kvittum TangenD 17-B (23)1.03.18+19.2521.58
16Mari Gullbrekken SchjølbergD 45- (51)42.09+12.0112.48
19Jørgen SchjølbergH 16 (44)43.28+14.3411.58
23Guro SchjølbergD 13 (29)50.58+25.3419.18
25Asgeir EspelandDirekte B (72)55.44+20.5418.53
31Geir SchjølbergH 45- (78)38.43+11.1010.32
36Ingunn Vangen LunåsmoD 45- (51)58.16+28.0817.42
Aurora OldertrøenD -10 (21)1.09.3330.14
Ida Joanne OldertrøenD -10 (21)1.00.0826.08
Elisabeth EspelandD 17-C (11)ikke startet

University College Dublin OC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
56Mike LongH 55- (68)1.15.19+47.5822.53

Vang OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Øystein MelbyDirekte B (72)56.58+22.0819.18

Varegg Fleridrett

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Johannes NarumDirekte AL (72)37.29+6.219.47
8Tone RosenlundD 45 AK (17)56.55+22.3422.03
8Ingunn MartinsenD 21- (22)43.49+7.1212.04
10Karianne StrømmeD 45- (51)39.24+9.1611.58
13Jonatan Rosengren DrakeH 21- (21)42.47+8.1510.12
16Astrid Oline ErvikD 45 AK (17)1.34.08+59.4736.29
24Linda BønesDirekte C (47)48.16+20.5717.36
26Mette RogneD 55- (37)58.33+28.2820.59
29Linda RykkjeD 45- (51)53.44+23.3616.19
33Per Øivind HusbyH 65- (40)50.31+24.3918.06
34Magnus Strømme LidH 15 (47)48.30+20.4914.36
34Tonje RykkjeD 11-12 (40)1.01.01+32.0624.18
43Sverre Stuland TysværH 11-12 (56)54.59+33.0921.54
43Helge RosenlundH 50- (94)39.54+12.2911.33
46Sveinung RykkjeH 45- (78)44.02+16.2911.59
69Lars Stuland LarsenH 50- (94)52.00+24.3515.04
76Jan Kjærner-SembH 50- (94)55.31+28.0616.05
86Gernot DoppelhoferH 50- (94)1.22.54+55.2924.01
Ragna Oline Doppelhofer ErvikD -10 (21)53.1223.07
Tove AasheimD 50- (59)diskvalifisert
Eirunn Husby NordstadD 16 (36)ikke startet
Andreas Strømme LidH 11-12 (56)ikke startet
Inger BjergaD 50- (59)ikke startet
Erik BohneH 16 (44)ikke startet
Tore NymarkH 50- (94)ikke startet

Varteig OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Henrik Julian Fontes AarbuH 13 (27)24.239.14
87Bjørn AarbuDirekte AK (96)1.06.55+40.5822.31
Einar Kristian LundeH 60- (48)ikke startet

Vegårshei IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Martin BråtenDirekte AK (96)31.46+5.4910.41
24Arnhild U. BråtenD 50- (59)42.06+15.0114.16
24Sten Åge NygårdseterH 50- (94)34.15+6.509.55
41Emma Smeland NygårdsæterDirekte AK (96)44.12+18.1514.52
44Ole Petter VestølH 50- (94)40.25+13.0011.42
67Geir BråtenH 50- (94)48.15+20.5013.59

Verdal OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Arne OkkenhaugH 60- (48)28.39+2.379.42
7Trude MarkhusD 15 (37)38.59+11.5113.10
9Vidar SkjerveH 55- (68)32.44+5.239.56
36Anne Eline Vehus SkjerveD 11-12 (40)1.03.55+35.0025.27
49Ann Sissel VehusD 50- (59)1.06.02+38.5722.23
62Stein MarkhusH 50- (94)47.23+19.5813.44
Martin Vehus SkjerveH 15 (47)diskvalifisert
Gunhild BredesenD 55- (37)brutt

Vestre Akers SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Per OsenH 60- (48)36.32+10.3012.23
34Tormod ØvergaardH 60- (48)43.40+17.3814.48

Vingelen IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Terje HansenH 65- (40)31.38+5.4611.20
6Dagrunn UrsethD 65- (20)51.35+16.5720.42
10Eline Horten JordetD 14 (29)33.27+5.5512.12
14Andrea sæther VerdeniusD 14 (29)36.09+8.3713.11
17Lars Horten JordetH 13 (27)58.46+34.2322.15
17Ingrid UrsethD 21- (22)1.09.55+33.1819.15
33Jacob Sæther VerdeniusH 16 (44)59.58+31.0416.31
39Leif JordetDirekte B (72)1.05.06+30.1622.04
51Bente HortenDirekte B (72)1.18.40+43.5026.39

VSK Mendelu Brno

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
47Per FosserDirekte AK (96)45.27+19.3015.18

Vänersborgs SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Birgitta StenströmD 75- (7)44.23+9.1619.17

Wing OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Arne Inge KolstadH 45 AK (21)48.07+16.3514.42
13Ingeborg KolstadD 11-12 (40)42.16+13.2116.50
22Eivind LonaH 40- (28)1.00.11+26.2716.10
24Øystein BraathenH 40- (28)1.06.07+32.2317.46
25Frank BjarkøH 65- (40)41.22+15.3014.49
35August Hopstad NykvistH 15 (47)48.59+21.1814.45
37Kato NykvistDirekte B (72)1.02.53+28.0321.18
37Sigurd BraathenH 14 (41)1.06.47+43.3824.22
Petter Andreas LonaH 15 (47)diskvalifisert
Henrik BraathenH 16 (44)ikke startet

Østmarka OK

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Ellen Margrete Stubban HygenD 11-12 (40)37.13+8.1814.49
9Andreas SandernesH 13 (27)45.56+21.3317.23
9Marie Hammer IversenD 21- (22)43.55+7.1812.05
10Frode BakkehøiH 40- (28)40.08+6.2410.47
11Alexandra LinløkkenD 16 (36)37.58+8.1712.12
13Knut Edvard HellandH 55- (68)33.31+6.1010.11
16Knut Johan WinsvoldH 45 AK (21)1.03.28+31.5619.24
19Eldrid OtterleiDirekte C (47)45.03+17.4416.26
26Ingrid Marie Stubban HygenD 16 (36)52.31+22.5016.53
29Inga Cathrin WinsvoldD 16 (36)55.49+26.0817.56
30Jonas VogtDirekte N (44)47.26+27.3821.27
32Rune TeiglandDirekte AL (72)52.04+20.5613.35
32Anne Margrete HammerD 55- (37)1.04.30+34.2523.07
33Helena GranbergDirekte B (72)58.29+23.3919.49
48Ping OuyangDirekte B (72)1.16.29+41.3925.55
49Kristin Stubban HygenD 45- (51)2.13.06+1.42.5840.27
51Jartrud SteinsliD 50- (59)1.08.52+41.4723.20
51Erlend OtterleiH 11-12 (56)1.05.35+43.4526.07
58Svein OtterleiH 50- (94)45.26+18.0113.10
64Hans Olav HygenH 45- (78)56.02+28.2915.16
64Terje LinløkkenH 50- (94)47.46+20.2113.50
Trond KortnerDirekte AL (72)diskvalifisert
John OtterleiH 16 (44)diskvalifisert
Mathias LinløkkenH 11-12 (56)diskvalifisert
Siv Susanne JystadDirekte B (72)ikke startet
Per StedjeH 55- (68)ikke startet
Ann-Helen AamodtD 45 AK (17)ikke startet
Heidi VogtD 35- (3)ikke startet
Amund Kortner VogtH -10 (31)ikke startet

Øyestad IF allianse

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Marita AanonsenD 17-C (11)58.33+16.4521.03
7Rikke WernersenD 17-C (11)1.02.36+20.4822.31
Jan Vidar WernersenH 55- (68)diskvalifisert

Ålgård Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Veronica Morstøl ØvremoD 21 AK (7)45.04+17.5517.28
12Harry BreilandH 65- (40)34.11+8.1912.15
65Jan-Einar ØvremoH 50- (94)47.48+20.2313.51

Åmåls OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Per KällvikH 50- (94)31.51+4.269.13

Årvoll Il

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Tore SundtjennDirekte AK (96)ikke startet

Ås-NMBU Orientering

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Nils TveiteH 16 (44)31.14+2.208.36
4Gunnar BjervaH 11-12N (11)32.45+5.1914.10
5Per Henning BjervaH 50- (94)29.24+1.598.31
6Ivar MaalenH 55- (68)32.09+4.489.46
8Håkon DanevadH 50- (94)30.19+2.548.47
9Kjell BlomsethDirekte AK (96)31.04+5.0710.27
15Ingunn BergetD 40- (26)49.29+17.0415.02
22Sille WinsnesD 55- (37)48.39+18.3417.26
33Anders Bredal-AndersenH 14 (41)53.58+30.4919.41
35Eirik NordhagenH 55- (68)43.39+16.1813.16
60Ingrid TveiteDirekte AL (72)1.35.17+1.04.0924.52
Astri Bredal-KnutsenN-åpen (79)28.0112.40
Odin Schei DanevadN-åpen (79)18.558.33
Synne Schei DanevadD -10 (21)40.3317.37
Ingunn ScheiDirekte AK (96)ikke startet
Laila Bredal-KnutsenDirekte B (72)ikke startet
Ellen-Christine KorenD 55- (37)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor