Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

Direkte C

2 740 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK27.19
2Matre Hox BrynildsenFredrikstad SK28.30+1.11
3Håkon RøedOppsal Orientering31.23+4.04
4Håkon LøvdalNOTEAM32.30+5.11
5Jørn TorgersenTIF Viking33.21+6.02
6Ellen Horn-JohnsenSturla, IF33.41+6.22
7John Olav NaveIL Leik33.46+6.27
8Thomas BjanesIL Tyrving36.22+9.03
9Sinore OhmNOTEAM37.20+10.01
10Beate UnderbergetOppsal Orientering38.24+11.05
11Christina AndresenNOTEAM38.37+11.18
12Trude ForsbakFreidig39.34+12.15
13Anne  SørlienGjø-Vard OL41.46+14.27
14Terje ThrondsenNittedal OL42.04+14.45
15Arne BerlinTrollhättans SOK42.29+15.10
16Kevin RommetvedtRaumar Orientering44.32+17.13
17Alvin MariboRaumar Orientering44.38+17.19
18Kristina HeierenLC Erste Bank44.59+17.40
19Eldrid OtterleiØstmarka OK45.03+17.44
20Kristin MortensenIL Koll46.04+18.45
21Johanne LahlumIL GeoForm46.43+19.24
22Hege Norstad MariboRaumar Orientering47.07+19.48
23Synnøve VonenSarpsborg OL47.59+20.40
24Linda BønesVaregg Fleridrett48.16+20.57
25Elisabeth Aune JakobsenOK Moss48.33+21.14
26Katrine SolbakkenIL Tyrving48.50+21.31
27Amund Sannes RisvollIL Tyrving49.13+21.54
28Amalie MathisenOL Tønsberg og omegn50.20+23.01
29Kristine AndenæsAsker Skiklubb51.40+24.21
30Hans Gøran BjørkSandefjord OK54.26+27.07
31Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll58.50+31.31
32Marielle MichelsenFossum IF59.42+32.23
33Kirsti LysakerFana IL1.00.02+32.43
34Trond TaraldsenMalvik IL1.03.28+36.09
35Lavrans Larsen HirschIL Tyrving1.03.58+36.39
36Bente VasshaugKonnerud IL1.04.17+36.58
37Anne Lise NyengenIndre Østfold OK1.05.28+38.09
38Sigrun GjoneSandefjord OK1.09.18+41.59
39Margrethe MjøenFossum IF1.09.33+42.14
40Helene LesundOslofjord Maraton1.12.19+45.00
41Lillemor Hallinnasjonalrådet1.20.39+53.20
42Marlene KeilholtRøyken OL1.57.05+1.29.46
43Helle J. FrischknechtAlta OL2.08.37+1.41.18
Håvard  BirkelandFossum IFdiskvalifisert
Odd LandsverkNOTEAMdiskvalifisert
Hans Petter W-LefdalFossum IFdiskvalifisert
Tanja Carmen SkjåkLillehammer OKdiskvalifisert
Lisa BråtenNOTEAMutenfor konkurranse
Hege AndersenIL Kollikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor