Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13 | D 14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13 | H 14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15 | H 16 | H 15-16B | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | Dir AL | Dir AK | Dir B | Dir C | Dir N | D 21AK | D 45 AK | H 21 AK | H 45 AK

Direkte C

2 740 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK27.19
2Matre Hox BrynildsenFredrikstad SK28.30+1.11
3Håkon RøedOppsal Orientering31.23+4.04
4Håkon LøvdalNOTEAM32.30+5.11
5Jørn TorgersenTIF Viking33.21+6.02
6Ellen Horn-JohnsenSturla, IF33.41+6.22
7John Olav NaveIL Leik33.46+6.27
8Thomas BjanesIL Tyrving36.22+9.03
9Sinore OhmNOTEAM37.20+10.01
10Beate UnderbergetOppsal Orientering38.24+11.05
11Christina AndresenNOTEAM38.37+11.18
12Trude ForsbakFreidig39.34+12.15
13Anne  SørlienGjø-Vard OL41.46+14.27
14Terje ThrondsenNittedal OL42.04+14.45
15Arne BerlinTrollhättans SOK42.29+15.10
16Kevin RommetvedtRaumar Orientering44.32+17.13
17Alvin MariboRaumar Orientering44.38+17.19
18Kristina HeierenLC Erste Bank44.59+17.40
19Eldrid OtterleiØstmarka OK45.03+17.44
20Kristin MortensenIL Koll46.04+18.45
21Johanne LahlumIL GeoForm46.43+19.24
22Hege Norstad MariboRaumar Orientering47.07+19.48
23Synnøve VonenSarpsborg OL47.59+20.40
24Linda BønesVaregg Fleridrett48.16+20.57
25Elisabeth Aune JakobsenOK Moss48.33+21.14
26Katrine SolbakkenIL Tyrving48.50+21.31
27Amund Sannes RisvollIL Tyrving49.13+21.54
28Amalie MathisenOL Tønsberg og omegn50.20+23.01
29Kristine AndenæsAsker Skiklubb51.40+24.21
30Hans Gøran BjørkSandefjord OK54.26+27.07
31Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll58.50+31.31
32Marielle MichelsenFossum IF59.42+32.23
33Kirsti LysakerFana IL1.00.02+32.43
34Trond TaraldsenMalvik IL1.03.28+36.09
35Lavrans Larsen HirschIL Tyrving1.03.58+36.39
36Bente VasshaugKonnerud IL1.04.17+36.58
37Anne Lise NyengenIndre Østfold OK1.05.28+38.09
38Sigrun GjoneSandefjord OK1.09.18+41.59
39Margrethe MjøenFossum IF1.09.33+42.14
40Helene LesundOslofjord Maraton1.12.19+45.00
41Lillemor Hallinnasjonalrådet1.20.39+53.20
42Marlene KeilholtRøyken OL1.57.05+1.29.46
43Helle J. FrischknechtAlta OL2.08.37+1.41.18
Håvard  BirkelandFossum IFdiskvalifisert
Odd LandsverkNOTEAMdiskvalifisert
Hans Petter W-LefdalFossum IFdiskvalifisert
Tanja Carmen SkjåkLillehammer OKdiskvalifisert
Lisa BråtenNOTEAMutenfor konkurranse
Hege AndersenIL Kollikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor