Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

Direkte B

2 950 m, 72 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lene SandvikHalden SK34.50
2Sigurd NørstebøenNittedal OL35.19+0.29
3Leif Arne NytrøenTynset IF35.41+0.51
4Eira Skaarer WiklundNydalens SK37.14+2.24
5Runa KallesonOppsal Orientering39.49+4.59
6Ole Johannes NedrebørOK Moss39.55+5.05
7Jan GothNOTEAM40.48+5.58
8Malena BirkelandNTNUI41.24+6.34
9Frida AamotNydalens SK42.27+7.37
10Odd SlettenRaumar Orientering42.33+7.43
11Maren NorderudIL Tyrving42.53+8.03
12Per RyghHeming Orientering44.18+9.28
13Cathine LillestrandTrøsken IL44.49+9.59
14Amund BedinIndre Østfold OK45.52+11.02
15Inger SvalandOL Vallset/Stange46.52+12.02
16Kristine KolshusOppsal Orientering46.58+12.08
17Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK47.15+12.25
18Alexander RødstenHeming Orientering48.08+13.18
19Kjetil HagenAsker Skiklubb48.49+13.59
20Anita MathisenOL Tønsberg og omegn51.12+16.22
21Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange53.33+18.43
22Øistein PaulsenBergens TF54.04+19.14
23Maiken SandbergNydalens SK54.56+20.06
24Knut LangeggenKongsberg OL54.59+20.09
25Asgeir EspelandTynset IF55.44+20.54
26Geir Henrik HirschIF Trauma56.12+21.22
27Dirk NolteFreidig56.17+21.27
28Kenneth EikRaumar Orientering56.35+21.45
29Olav BirkelandFossum IF56.57+22.07
30Øystein MelbyVang OL56.58+22.08
31Camilla FosstveitRaumar Orientering57.31+22.41
32Berit MidtunFossum IF57.35+22.45
33Helena GranbergØstmarka OK58.29+23.39
34Kristine RoskifteOK Moss58.53+24.03
35Jane Karine HelmersenFet OL59.16+24.26
36Nelly MaskeFreidig1.02.47+27.57
37Kato NykvistWing OK1.02.53+28.03
38Ingvill SommerstadIL Tyrving1.03.38+28.48
39Leif JordetVingelen IL1.05.06+30.16
40Gunde TumeliobisFossum IF1.05.57+31.07
41Ingvil SnøfuglFreidig1.06.06+31.16
42Vera HalsaaAsker Skiklubb1.06.55+32.05
43Hilde MoholthKongsberg OL1.07.02+32.12
44Thomas BjørnskauNOTEAM1.07.19+32.29
45Marte P. H AndresenMalvik IL1.08.23+33.33
46Ole Martin KarrevikNOTEAM1.09.59+35.09
47Ina BlågestadIndre Østfold OK1.12.27+37.37
48Ping OuyangØstmarka OK1.16.29+41.39
49Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.16.37+41.47
50Berit KjesbuStjørdals-Blink Orientering1.18.35+43.45
51Bente HortenVingelen IL1.18.40+43.50
52Knut Even HoleFørde IL1.19.23+44.33
53Karin NilssonIK Trenne Ullared1.19.28+44.38
54Ingerid ReinertsenFreidig1.20.01+45.11
55Anita E. HoleFørde IL1.20.10+45.20
56Sven StielstraSauda Orienteringsklubb1.21.46+46.56
57Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb1.22.03+47.13
58Ingrid NissenFreidig1.28.18+53.28
59Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving1.30.30+55.40
60Knut GjoneSandefjord OK1.32.40+57.50
61Lars HalvorsenFreidig1.38.38+1.03.48
62Sara Maria AllenNOTEAM1.43.30+1.08.40
63Siri Lereim StorliFreidig1.58.20+1.23.30
64Augusta Hosa Welle-StrandLillehammer OK2.00.00+1.25.10
Rolf  BergNydalens SKdiskvalifisert
Eilef LandsverkSkien OKdiskvalifisert
Irene LangeggenKongsberg OLdiskvalifisert
Live SkatumFossum IFdiskvalifisert
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Nina Hansen-MøllerudKongsberg OLdiskvalifisert
Janne Fossum MalmringFreidigdiskvalifisert
Erle FrostAlta OLdiskvalifisert
Harald AulieIL Kollikke startet
Bjørg BogstrandNittedal OLikke startet
Laila Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orienteringikke startet
Hanne Hofsæth FredheimLillomarka OLikke startet
Siv Susanne JystadØstmarka OKikke startet
Kari Schjølberg-HenriksenNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor