Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

Direkte AL

3 830 m, 72 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Øyvind HelgerudHalden SK31.08
2Anders HaflanOL Tønsberg og omegn34.09+3.01
3Magne OrmestadNydalens SK34.16+3.08
4Anders BredesenFossum IF34.21+3.13
5Sjur HoviSkien OK35.25+4.17
6Tobias EspdalNydalens SK37.11+6.03
7Johannes NarumVaregg Fleridrett37.29+6.21
8Erik Lien JohnsenPoyry37.52+6.44
9Jan Tore LudvigsenIL Koll40.00+8.52
10Håvard Mo VaadalNTNUI40.08+9.00
11Steinar KvaaleBø OL42.00+10.52
12Guro VassendPorsgrunn OL43.02+11.54
13Sigve BotnenBø OL43.19+12.11
14Kari-Ann ÅnesenOppsal Orientering43.30+12.22
15Eldbjørg NarumFossum IF43.48+12.40
16Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK44.05+12.57
17Jon KjensethHeming Orientering44.36+13.28
18Jacob Berg LoahurNTNUI44.53+13.45
19Lars HalvorsenNydalens SK44.59+13.51
20Bjørnar LynumFreidig45.04+13.56
21Aleksander Rygh HoetenNydalens SK45.06+13.58
22Elen Skjerve BredesenFrol IL45.21+14.13
23Runa Lien BakkstrømHalden SK45.26+14.18
24Kine DirroMåren OK45.38+14.30
25Anders FærdenKolbotn og Skimt OL46.33+15.25
26Øystein BjørkeNOTEAM46.47+15.39
27Audun BjerknesMåren OK47.02+15.54
28Åse BerganNydalens SK47.05+15.57
29Jøran KristensenNOTEAM49.03+17.55
30Børge BrobækKongsberg OL50.13+19.05
31Pål Tore SvendsenNydalens SK51.18+20.10
32Rune TeiglandØstmarka OK52.04+20.56
33Sigmund Langedal BreivikNydalens SK52.09+21.01
34Donatas KontautasOK Moss52.15+21.07
35Øystein RodemNydalens SK52.58+21.50
36Anders ØpstadAsker Skiklubb54.21+23.13Last ned GPS-spor i gpx-format
37Nils-Erik HirschIL Tyrving54.37+23.29
38Anders BråtenNOTEAM55.27+24.19
39Morten KongsbergIL Tyrving55.51+24.43
40Thomas OlsenAsker Skiklubb56.32+25.24
41Marit NerstenNTNUI58.04+26.56
42Andreas StenstadOppsal Orientering58.22+27.14
43Frank SandbergFlyfemkamp58.54+27.46
44Markus KongsbergIL Tyrving59.42+28.34
45Christian Andre AndresenMalvik IL59.51+28.43
46Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.00.29+29.21
47Roger MostueOppsal Orientering1.02.09+31.01
48Ingrid RappRaumar Orientering1.02.49+31.41
49Line KlyveOppsal Orientering1.03.41+32.33
50Kari Lien JohnsenNOTEAM1.03.54+32.46
51Camilla StridsklevIL Tyrving1.06.25+35.17
52Tarjei VollsetHeming Orientering1.07.13+36.05
53Mona Bladkjenn MulenKristiansand OK1.07.27+36.19
54Line Bar-NathanLillomarka OL1.13.10+42.02
55Tord SkyrudAsker Skiklubb1.16.25+45.17
56Geir ElvhaugRaumar Orientering1.21.18+50.10
57Marianne solheim SandbergModum OL1.24.24+53.16
58Nina BirkelundAsker Skiklubb1.26.54+55.46
59Peter NylundHaugesund IL Orientering1.34.12+1.03.04
60Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering1.35.17+1.04.09
61Holger KeilholzRøyken OL1.38.47+1.07.39
Vegard AaldenNydalens SKdiskvalifisert
Einar LofthusNydalens SKdiskvalifisert
Sigurd Helle OpedalNOTEAMdiskvalifisert
Carl Andre PedersenNOTEAMdiskvalifisert
Simen ElvhaugRaumar Orienteringdiskvalifisert
Audun FingarsenElverum OKdiskvalifisert
Trond KortnerØstmarka OKdiskvalifisert
Mette Resell NolteFreidigdiskvalifisert
Arnau OrmellaAmager Orienteringsklubdiskvalifisert
Kjetil VikaneLC Erste Bankdiskvalifisert
Sjur LangedalNydalens SKdiskvalifisert
Såmund BotnenEmblem ILikke startet
Pål Martin EidNOTEAMikke startet
Anders HvasshovdKongsberg OLikke startet
Thomas RoskifteOK Mossikke startet
Pål Tore SvendsenNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor