Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13 | D 14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13 | H 14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15 | H 16 | H 15-16B | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | Dir AL | Dir AK | Dir B | Dir C | Dir N | D 21AK | D 45 AK | H 21 AK | H 45 AK

H 65-

2 790 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Sigurd DæhliLøten o-lag25.52
2Svein S JacobsenIL Tyrving29.11+3.19
3Ola BroxOL Toten-Troll30.14+4.22Last ned GPS-spor i gpx-format
4Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL30.51+4.59
5Terje HansenVingelen IL31.38+5.46
6Per Ove TransethRøyken OL32.39+6.47
7Knut LillealternFreidig32.45+6.53
8Lars KlyveOppsal Orientering32.53+7.01
9Petter NæssOppsal Orientering32.59+7.07
10Vidar ElvekrokEiker OL33.22+7.30
11Tor SørevikTIF Viking34.08+8.16
12Harry BreilandÅlgård Orientering34.11+8.19
13Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering34.58+9.06
14Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg35.16+9.24
15Einar LienLøten o-lag35.51+9.59
16Sveinung RekaaNotodden OL36.02+10.10
17Vidar BerteigIL GeoForm36.06+10.14
18Morten JohannessenRøyken OL37.22+11.30
18Paul SkjakerHadeland OL37.22+11.30
20Øivind FadumSande Sportsklubb38.55+13.03
21Torbjørn NørbechRingerike OL39.44+13.52
22Atle RemmePorsgrunn OL40.03+14.11
23Bent GalborgenIndre Østfold OK40.21+14.29
24Martin NaufHedrum OL40.34+14.42
25Frank BjarkøWing OK41.22+15.30
26Nils-Petter WiikDriv IL42.09+16.17
27Per Dag NordkveldeHedrum OL43.42+17.50
28Kjell SvanbergRøyken OL43.52+18.00
29Ragnar Niemi BergStokke IL44.39+18.47
30Per Chr. HagenBø OL44.50+18.58
31Jan BøhleOL Trollo45.23+19.31
32Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering46.13+20.21
33Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett50.31+24.39
34Øystein AndersenEiker OL50.36+24.44
35Egil HusethKamp/Vestheim IF51.02+25.10
36Jan Olav OrmbergFana IL51.08+25.16
37Helge Sigurd HansenHeming Orientering1.03.41+37.49
38Hans Lyder HaareKonnerud IL1.05.36+39.44
Bernt TollefsenIL GeoFormdiskvalifisert
Arne TesliIL Kolldiskvalifisert
Tom A. KarlsenFredrikstad SKikke startet
Are EriksenOslostudentenes IKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor