Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

H 55-

3 290 m, 69 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils Petter FremmingHeming Orientering27.21
2Sindre LangaasNydalens SK28.59+1.38
3Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø29.40+2.19
4Svein-Erik SøgårdKongsberg OL30.47+3.26
5Jens Olav KløvrudLillomarka OL31.54+4.33
6Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering32.09+4.48
7Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)32.29+5.08
8Vidar BenjaminsenLillomarka OL32.40+5.19
9Vidar SkjerveVerdal OK32.44+5.23
10Arild AasheimGanddal IL33.02+5.41
11Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna33.10+5.49
12Kristian KihleRingerike OL33.24+6.03
13Knut Edvard HellandØstmarka OK33.31+6.10
14Harald KvisliNotodden OL33.36+6.15
15Tore KjølsethNydalens SK34.17+6.56
16Jan BlandkjennKristiansand OK34.23+7.02
17Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL34.36+7.15
18Bjørn SolbergseterAustmarka IL35.14+7.53
19Yngvar ChristiansenBækkelagets SK35.20+7.59
20Stig HeirAsker Skiklubb35.31+8.10
21Hallvard FjærLillomarka OL35.36+8.15
22Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL36.21+9.00
23Helge StubberudNydalens SK37.07+9.46
24Martin GranlyLillomarka OL37.28+10.07
25Jan Petter HansenIL Gular38.32+11.11
26Håkon LøvliAsker Skiklubb39.14+11.53
27Terje HenriksenAsker Skiklubb39.15+11.54
28Anders KronbergRaumar Orientering39.41+12.20
29Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK40.28+13.07
30Tore Voss FagervoldBærums Skiklub40.29+13.08
31Torbjörn OhlssonHaninge SOK40.40+13.19
32Hallvard BergIL Tyrving41.22+14.01
33Jon LahlumIL GeoForm42.24+15.03
34Arne FossheimAsker Skiklubb43.00+15.39
35Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering43.39+16.18
36Ernst Fristad NilsenLillehammer OK45.29+18.08
37Trygve RognstadHadeland OL46.41+19.20
38Egil EideIL Tyrving48.15+20.54
39Christopher SchiveOK Moss49.29+22.08
40Torgeir StrandFana IL49.30+22.09
41Andreas ErichsenNydalens SK49.39+22.18
42Bjørn Victor LarsenKongsberg OL50.50+23.29
43Arne JohannesenIL Gular51.39+24.18
44Arne GrevskottFrol IL51.42+24.21
45Leif ErikssonModum OL53.20+25.59
46Thor Inge TollehaugEiker OL54.11+26.50
47Paul WadeFossum IF57.07+29.46
48John YtternesKolbotn og Skimt OL57.42+30.21
49Herman BakkeLøten o-lag59.19+31.58
50Snorre FrydenlundSturla, IF1.01.41+34.20
51Ivar BergsetIL Veten1.02.05+34.44
52Kolbjørn KasinKongsberg OL1.03.00+35.39
53Charlie ShahbazianChicago Area Orienteering Club1.03.08+35.47
54Torgeir BrandalKongsberg OL1.07.30+40.09
55Morten AndresenOK Skeidi1.10.21+43.00
56Mike LongUniversity College Dublin OC1.15.19+47.58
57Bjørn Erik JohnsenByåsen IL1.26.55+59.34
Jan Vidar WernersenØyestad IF alliansediskvalifisert
Knut AasRingerike OLdiskvalifisert
Jan Petter LandeRocky Mountain Orienteering Clubdiskvalifisert
Hroar SannaRingerike OLdiskvalifisert
Geir ArnesenFreidigdiskvalifisert
Tor LahlumKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Bjørn Henning GrandalIL Tyrvingdiskvalifisert
Trond BaklidKonnerud ILdiskvalifisert
Erik HøivoldKongsberg OLdiskvalifisert
Øyvind DrageKongsberg OLdiskvalifisert
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Morten KarlsenMåren OKbrutt
Kim Farnes HansenLierbygda OLikke startet
Kjell WestinPorsgrunn OLikke startet
Per StedjeØstmarka OKikke startet
Bernt RognesFreidigikke startet
Axel BromanderFredrikstad SKikke startet
Øyvind Roger HansenRøyken OLikke startet
Per SlungaardIL Tyrvingikke startet
Haakon ArnesenByåsen ILikke startet
Egil Wickstrand IversenHeming Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor