Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

H 50-

3 450 m, 94 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø27.25
2Helge GisholtOK Skeidi28.01+0.36
3Rune ScheeleNydalens SK29.04+1.39
4Tom Eirik EikangerIL Gular29.22+1.57
5Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering29.24+1.59
6Jens Even StorhovFreidig29.47+2.22
7Are KristiansenIL Tyrving30.06+2.41
8Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering30.19+2.54
9Kimme ArnesenHeming Orientering30.33+3.08
10Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb30.34+3.09
11Per Arne AadlandSamnanger IL30.45+3.20
12Henrik PetterssonOK Roxen31.29+4.04
13Frank LøwengreenFredrikstad SK31.38+4.13
14Per KällvikÅmåls OK31.51+4.26
15Ottar WiklundNydalens SK32.09+4.44
16Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering32.33+5.08
17Tore BjørnerødOK Moss32.36+5.11
18Ola TellesbøHadeland OL32.54+5.29
19Syver LøkenKongsberg OL33.13+5.48
20Steinar LågAsker Skiklubb33.45+6.20
21Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering33.54+6.29
22Harald SvergjaNord-Østerdal OK34.02+6.37
23Guttorm L EggeOslostudentenes IK34.08+6.43
24Sten Åge NygårdseterVegårshei IL34.15+6.50
25Per Ola UlsethNydalens SK34.33+7.08
26Jan Tore HenriksenNydalens SK35.30+8.05
27Knut Erling ØenHeming Orientering35.31+8.06
28Bjørn HallanLommedalens IL35.32+8.07
29Trond LundIL Tyrving35.44+8.19
30Joachim FribergIF Hagen36.13+8.48
31Ole IngesenSarpsborg OL36.48+9.23
32Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL37.20+9.55
33Jan Erik AalbergBækkelagets SK37.38+10.13
34Frode HaugskottOL Trollelg37.50+10.25
35Per GustafssonKongsberg OL37.52+10.27
35Svein Terje KolstadFreidig37.52+10.27
37Rune EngehultNotodden OL37.54+10.29
38Kjetil EspedalNydalens SK37.59+10.34
39Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø38.10+10.45
40Snorre SæternesByåsen IL38.11+10.46
41Ole TørnqvistFana IL38.14+10.49
42Arne TorgersenBækkelagets SK39.18+11.53
43Helge RosenlundVaregg Fleridrett39.54+12.29
44Ole Petter VestølVegårshei IL40.25+13.00
45Asbjørn AarvikNittedal OL40.39+13.14
45Øystein WiggenByåsen IL40.39+13.14
47Lasse ArnesenHeming Orientering40.41+13.16
48Roger LysnesHedrum OL41.59+14.34
49Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb42.00+14.35
50Lars DanielsonMatteus SI42.01+14.36
51Per Olav GulbrandsenLarvik OK42.04+14.39
52Svein-Olav TorøKongsberg OL42.49+15.24
53Hans Otto ØverbyKongsberg OL43.19+15.54
54Bjørn P. LøvåsNidarøst OK43.59+16.34
55Thomas MeierOLG KAKOWA Liestal44.48+17.23
56Nils BerganNydalens SK44.52+17.27
57Ole Edvard HjortlandLarvik OK44.58+17.33
58Svein OtterleiØstmarka OK45.26+18.01
59Lars JacobssonDegerfors OK45.48+18.23
60Terje BlindheimLillomarka OL45.59+18.34
61Jon Terje EkelandOddersjaa SSK46.16+18.51
62Stein MarkhusVerdal OK47.23+19.58
63Tom SlungaardHeming Orientering47.43+20.18
64Terje LinløkkenØstmarka OK47.46+20.21
65Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering47.48+20.23
66Anders FlågenHeming Orientering48.09+20.44
67Geir BråtenVegårshei IL48.15+20.50
68Øyvind HelmersenFet OL50.53+23.28
69Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett52.00+24.35
70Per Ole DahlsrudNydalens SK52.04+24.39
71Einar TesloHadeland OL52.22+24.57
72Atle WølloKongsberg OL53.42+26.17
73Erlend RehnKolbotn og Skimt OL54.15+26.50
74Lars Erik StrømsnesMalvik IL54.28+27.03
75Helge GrafferRingerike OL55.29+28.04
76Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett55.31+28.06
77Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK58.56+31.31
78Kjetil DammTIF Viking59.50+32.25
79Erik VikaneFana IL1.00.13+32.48
80Jon Erik KvarmeSturla, IF1.01.54+34.29
81Oluf BøckmanKristiansand OK1.10.13+42.48
82Magne AasAsker Skiklubb1.15.04+47.39
83Terje Ulla EikenKongsberg OL1.15.22+47.57
84Peter DirksenSauda Orienteringsklubb1.17.29+50.04
85Geir WillumsenFreidig1.17.46+50.21
86Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.22.54+55.29
87Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb1.30.33+1.03.08
Roger Andre VaneboKongsberg OLdiskvalifisert
Torstein KvaaleAsker Skiklubbdiskvalifisert
Svein GranerudAsker Skiklubbdiskvalifisert
Andrew BarryOrienteering USAdiskvalifisert
Daniel LeibundgutOLV Hindelbankdiskvalifisert
Tore JuvikIL Gulardiskvalifisert
Bjørn Axel GranHalden SKdiskvalifisert
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Øystein JensenSarpsborg OLikke startet
Stein MellaOppsal Orienteringikke startet
Johan IvarssonFreidigikke startet
Einar LunøeNydalens SKikke startet
Knut AurebekkTorridal ILikke startet
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLikke startet
Dag Helland-HansenIL Tyrvingikke startet
Øyvind HyllesethSkien OKikke startet
Jan Richard EriksenAsker Skiklubbikke startet
Harald Eide-FredriksenHeming Orienteringikke startet
Øystein RappRaumar Orienteringikke startet
Per Einar StrømHedrum OLikke startet
Børge HarveyIL BUL-Tromsøikke startet
Henning RøbergNittedal OLikke startet
Gjermund GravirAsker Skiklubbikke startet
Tore NymarkVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor