Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13 | D 14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13 | H 14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15 | H 16 | H 15-16B | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | Dir AL | Dir AK | Dir B | Dir C | Dir N | D 21AK | D 45 AK | H 21 AK | H 45 AK

H 40-

3 720 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karl Even RyghHeming Orientering33.44
2Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering35.26+1.42
3Endre StoksethNydalens SK35.54+2.10
4Finn Gjerull RyghNydalens SK36.15+2.31
5Øystein RastadAsker Skiklubb36.26+2.42
6Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL36.34+2.50
7Gard LindsethNydalens SK37.07+3.23
8Torbjørn KravdalGjø-Vard OL37.29+3.45
9Thomas BedinIndre Østfold OK38.03+4.19
10Frode BakkehøiØstmarka OK40.08+6.24
11Are BisethKongsberg OL42.13+8.29
12Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb44.45+11.01
13Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering44.50+11.06
14Aksel OlsenAsker Skiklubb47.27+13.43
15Pål Christian IngierdBækkelagets SK50.45+17.01
15Jørgen FjæreHedrum OL50.45+17.01
17Geir HeksemFana IL51.00+17.16
18Kjetil SkjåkLillehammer OK52.19+18.35
19Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL54.00+20.16
20Tommy SkårbøRaumar Orientering55.55+22.11
21Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering58.45+25.01
22Eivind LonaWing OK1.00.11+26.27
23Helge Grenager SolheimOppsal Orientering1.04.19+30.35
24Øystein BraathenWing OK1.06.07+32.23
25Sander StielstraSauda Orienteringsklubb1.10.15+36.31
26Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.13.36+39.52
27Gunnar FosstveitRaumar Orientering1.35.34+1.01.50
Bjørn WangensteenLillomarka OLdiskvalifisert
*Anders StorbratenBækkelagets SKikke startet
Per Øyvind SteneNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor