Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

H 16

3 630 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre YtterbøAsker Skiklubb28.54
2Birk Bell LysakerFana IL29.09+0.15
3Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK31.03+2.09
4Nils TveiteÅs-NMBU Orientering31.14+2.20
5Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering32.25+3.31
6Cornelius BjørkSandefjord OK35.28+6.34
7Viljan van RaaijHedrum OL35.36+6.42
8Grunde IsaksætreGrue IL36.54+8.00
9Eskil FrischknechtAlta OL37.22+8.28
10Vebjørn Blom-HagenFossum IF37.47+8.53
11Iver RingheimLarvik OK38.41+9.47
12Mikkel HoltFreidig39.11+10.17
13Erlend BørliFossum IF40.06+11.12
14Sondre Zahl HagenFossum IF41.26+12.32
15Gaute FosstveitRaumar Orientering41.49+12.55
16Mikkel KatlaFossum IF41.57+13.03
17August Syrdal ØenHeming Orientering42.51+13.57
18Ferdinand FremmingHeming Orientering42.56+14.02
19Jørgen SchjølbergTynset IF43.28+14.34
20Felix FinsrudAsker Skiklubb44.12+15.18
21Gard FrostAlta OL45.23+16.29
22Henrik R HoltHedrum OL45.25+16.31
23Christopher LadimOK Moss47.27+18.33
24Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn47.57+19.03
25Olav Kristian LundKongsberg OL48.36+19.42
26Jens Øien KlosterFitjar IL49.21+20.27
27Marius BakkeFossum IF50.14+21.20
28Ole Kristian TaksdalGanddal IL52.41+23.47
29Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF54.12+25.18
30Sven Bergset LangvikIL Veten54.23+25.29
31Kristoffer FjæreHedrum OL55.28+26.34
32Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb59.03+30.09
33Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL59.58+31.04
34Theodor LierIndre Østfold OK1.03.25+34.31
35Eilev KvaaleAsker Skiklubb1.19.08+50.14
36Brage AsplemFreidig1.21.55+53.01
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
John OtterleiØstmarka OKdiskvalifisert
Vegar HoleFørde ILdiskvalifisert
Kristian ØstermannHeming Orienteringdiskvalifisert
Ådne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubbdiskvalifisert
Einar EideByåsen ILdiskvalifisert
Vetle DrageKongsberg OLdiskvalifisert
Henrik BraathenWing OKikke startet
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubbikke startet
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OLikke startet
Halvor RudningenHemsedal ILikke startet
Jostein RøFreidigikke startet
Christoffer SlettenRaumar Orienteringikke startet
Erik BohneVaregg Fleridrettikke startet
Henrik ReuschHeming Orienteringikke startet
Hallvar HallanOK Skøynarikke startet
Jakob TorgersenHalden SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor