Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

H 15

3 320 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kasper Bakken UlsethNydalens SK27.41
2Brage TakleKristiansand OK28.27+0.46
3Sander Tonjer FingarsenElverum OK29.29+1.48
4Gaute BerganNydalens SK29.51+2.10
5Hans UrsetIL BUL-Tromsø32.03+4.22
6Atle Nikolai WølloKongsberg OL32.48+5.07
7Sigurd Saxe SandvikHalden SK32.49+5.08
8Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK32.53+5.12
9Anselm ReichenbachOppsal Orientering33.11+5.30
10Mikkel BerglundRingerike OL34.53+7.12
11Tobias MathisenPorsgrunn OL35.06+7.25
12Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn35.55+8.14
13Mats LindaasElverum OK36.08+8.27
14Birk Felland SætnanFossum IF36.16+8.35
15Jonas MyhrAsker Skiklubb36.37+8.56
16Tor Erling GjølsjøOK Moss36.50+9.09
17Trygve Børte NomelandKristiansand OK39.01+11.20
18Vetle Grønvik EkraFreidig39.11+11.30
19Elias StubberudNydalens SK39.38+11.57
20Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering40.12+12.31
21Erlend AuneByåsen IL40.32+12.51
22Gustav Andresen SkotteFossum IF40.53+13.12
23Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb40.55+13.14
24Johan EgerKongsberg OL41.04+13.23
25Rolf Andreas BergNydalens SK42.14+14.33
26Sindre UlsakerHemsedal IL42.56+15.15
27Vegard Holm JohannesenKongsberg OL44.03+16.22
28Sindre Grøv SvensenLillehammer OK45.32+17.51
29Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering46.47+19.06
30Andreas Nybak UrdalGanddal IL46.52+19.11
31Henning StrandIL BUL-Tromsø47.11+19.30
32August MaskeFreidig47.40+19.59
33Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK48.11+20.30
34Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett48.30+20.49
35August Hopstad NykvistWing OK48.59+21.18
36Hallgeir BrevikStokke IL56.21+28.40
37Olav MelheimSturla, IF57.13+29.32
38Vegard Ulseth SylteFreidig1.00.21+32.40
39Per Ingvar TollehaugEiker OL1.05.36+37.55
40Gaute LindaasElverum OK1.06.41+39.00
Paul Johan SlungaardHeming Orienteringdiskvalifisert
Antonius Herskedal AmundsenFreidigdiskvalifisert
Erlend LangeggenKongsberg OLdiskvalifisert
Jonas AarsethNydalens SKdiskvalifisert
Simen KolbergsrudRøyken OLdiskvalifisert
Petter Andreas LonaWing OKdiskvalifisert
Martin Vehus SkjerveVerdal OKdiskvalifisert
Teodor Mo HjelsethNydalens SKikke startet
Vemund MølnvikFreidigikke startet
Jonathan EylertsenHalden SKikke startet
Stein Aas StræteRingerike OLikke startet
Thomas BlomkvistFredrikstad SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor