Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

H 14

2 740 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars LienGjø-Vard OL23.09
2Ask OlaussenOppsal Orientering24.12+1.03
3Alfred BjørnerødOK Moss24.25+1.16
4Mikael BirkelundAsker Skiklubb25.10+2.01
5Halvor LøkenKongsberg OL25.24+2.15
6Christian Fredrik BorgIL Koll27.23+4.14
7Axel AaldeNydalens SK27.49+4.40
8Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL28.13+5.04
9Sondre LadimOK Moss28.16+5.07
10Emil GrønliFreidig28.42+5.33
11Marius E. AamodtOppsal Orientering29.13+6.04
12Sindre Vie StrislandFossum IF29.47+6.38
13Philip Lehmann RomørenFossum IF29.55+6.46
14Iver Dalsaune ThunFreidig30.03+6.54
15Tarje EspelinAsker Skiklubb30.31+7.22
16Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering30.53+7.44
17Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb30.59+7.50
18Emil Reinertsen LeroyerFreidig31.13+8.04
19Martin Størmer-AntonsenNydalens SK31.44+8.35
20Øyvind LamarkGanddal IL31.58+8.49
21Eirik Vie StrislandFossum IF32.06+8.57
22Fridtjof ReuschHeming Orientering32.07+8.58
23Oliver NilsenFossum IF33.18+10.09
24Eskil KolshusOppsal Orientering34.31+11.22
25Arne BerganKongsberg OL36.29+13.20
26Theodor BjørkSandefjord OK42.28+19.19
27Martin Nøkleby MellingRingerike OL46.20+23.11
28Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL47.23+24.14
29Oliver LarsenMo OK47.51+24.42
30Tord RomundstadNidarøst OK48.47+25.38
31Jakob RastadAsker Skiklubb49.24+26.15
32Peder BryggenHalden SK49.26+26.17
33Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering53.58+30.49
34Anders TaraldsenLillehammer OK58.09+35.00
35Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.00.48+37.39
36Brage Bell LysakerFana IL1.04.56+41.47
37Sigurd BraathenWing OK1.06.47+43.38
38Tidemann LierIndre Østfold OK1.11.23+48.14
39Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1.23.31+1.00.22
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Benjamin GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
Eirik FrostAlta OLikke startet
Jonas KroghOppsal Orienteringikke startet
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet
Ludvik SætherFredrikstad SKikke startet
Jo Randar HolmøyHadeland OLikke startet
Hallvard TjentlandLardal OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor