Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13 | D 14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13 | H 14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15 | H 16 | H 15-16B | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | Dir AL | Dir AK | Dir B | Dir C | Dir N | D 21AK | D 45 AK | H 21 AK | H 45 AK

H 11-12

2 510 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Sondre OlaussenOppsal Orientering21.50
2Christoffer ÅnensenOppsal Orientering22.30+0.40
3Even LienGjø-Vard OL24.42+2.52
4Carl ÖbergGamleby OK27.05+5.15
5Jarand GustafssonKongsberg OL29.02+7.12
6Nov Bar-NathanLillomarka OL29.53+8.03
7Alf Petter LynumFreidig30.00+8.10
8Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL30.05+8.15
9Mathias BirkelundAsker Skiklubb30.47+8.57
10Sverre SandvikHalden SK32.36+10.46
11Oskar HeksemFana IL32.41+10.51
12Emil Tonjer FingarsenElverum OK32.42+10.52
13Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK33.22+11.32
14Asbjørn LandeEidskog OL33.32+11.42
15Lukas Jones ArnesenHeming Orientering35.10+13.20Last ned GPS-spor i gpx-format
16Jan Olav BerganKongsberg OL35.16+13.26
17Rasmus EngehultNotodden OL35.19+13.29
18Martin BryggenHalden SK35.32+13.42
19Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL35.36+13.46
20Ludvik Storler SnøfuglFreidig35.49+13.59
21Erlend SommerheinFossum IF36.22+14.32
22Håvard Rekve LianFossum IF36.48+14.58
23Magnus SigurdssonStokke IL37.17+15.27
24August Hellerud SireKonnerud IL37.24+15.34
25Ask Felland SætnanFossum IF37.56+16.06
26Gaute NysæterSkien OK38.24+16.34
27Erlend UlsakerHemsedal IL38.29+16.39
28Amund Hagberg SolumRond OL39.04+17.14
29Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange39.28+17.38
30Mikkel RastadAsker Skiklubb41.51+20.01
31Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK41.54+20.04
32Erlend BakkeFossum IF42.29+20.39
33Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL43.03+21.13
34Johan SkjåkLillehammer OK44.04+22.14
35Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL44.05+22.15
36Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK44.19+22.29
37Tollef TjentlandLardal OL45.20+23.30
38Arne BisethKongsberg OL46.49+24.59
39Anders Vik VierliFossum IF50.20+28.30
40Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll51.28+29.38
41Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb51.36+29.46
42Dagfinn GjerstadOsterøy IL52.19+30.29
43Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett54.59+33.09
44Martin TorøKongsberg OL57.37+35.47
45Gabriel SolemOppsal Orientering57.45+35.55
46Markus HirschBækkelagets SK58.38+36.48
47Jacob Finstad LandIL Tyrving58.57+37.07
48Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb59.25+37.35
49Alexander SlettenRaumar Orientering1.01.08+39.18
50Aksel Nissen HellerudIL Koll1.05.32+43.42
51Erlend OtterleiØstmarka OK1.05.35+43.45
52Rasmus Vik VierliFossum IF1.31.51+1.10.01
53Ole Magnus StoremyrIL Hauken1.36.18+1.14.28
Fredrik Fet AndersenKonnerud ILdiskvalifisert
Mathias LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Olaf Blom-HagenFossum IFikke startet
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrettikke startet
Max Skjerpen HusebyNydalens SKikke startet
Henrik Elias SebjørnsenFossum IFikke startet
Håkon ØverbyKongsberg OLikke startet
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor