Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

D 50-

2 950 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna27.05
2Hege SolerødGjø-Vard OL32.01+4.56Last ned GPS-spor i gpx-format
3Isa HeggedalKonnerud IL32.15+5.10
4Rannveig NordhagenFana IL33.29+6.24
5Rine HanssenByåsen IL33.36+6.31
5Marianne NjåsteinIL Tyrving33.36+6.31
7Signe Astrup ArnesenHeming Orientering34.27+7.22
8Ragnhild BalsvikOsterøy IL34.56+7.51
9Gro Sandstad EidsmoFreidig34.58+7.53
10Kari MadslienNydalens SK35.04+7.59
11Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)35.31+8.26
12Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK35.37+8.32
13Kjersti Holt HanssenMåren OK35.47+8.42
14Beth NicolaysenKongsberg OL36.19+9.14
15Inger Tone NygårdEgersund OK36.35+9.30
15Agneta BerlinTrollhättans SOK36.35+9.30
17Torunn Spets StorhovFreidig36.48+9.43
18Tove HeimdalKonnerud IL36.50+9.45
19Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb37.17+10.12
20Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL39.23+12.18
21Margrete GaskiBardu IL39.50+12.45
22Vanja StaffOL Toten-Troll40.58+13.53
23Ingeborg ØderudBækkelagets SK41.24+14.19
24Arnhild U. BråtenVegårshei IL42.06+15.01
25Ida SyversenRøyken OL42.50+15.45
26Heidi MyklemyrEiker OL43.57+16.52
27Toini SkyttersæterKonnerud IL44.09+17.04
28Anita Sørensen DrageKongsberg OL44.22+17.17
29Sissel SkovlyRingerike OL44.42+17.37
30Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø44.55+17.50
31Hilde ForbordMalvik IL45.14+18.09
32Wenche LindløvSarpsborg OL46.23+19.18
33Anita StensethSnertingdal IF Orientering49.58+22.53
34Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering50.00+22.55
35Anna-Lena JacobssonDegerfors OK50.03+22.58
36Else GrandalIL Tyrving50.38+23.33
37Ingvild MulenKristiansand OK51.08+24.03
38Elisabeth HetlevikKongsberg OL51.56+24.51
39Lise ChristensenTIF Viking52.54+25.49
40Anne Marit BjergaardNydalens SK53.38+26.33
41Nina-Beate LiabakkByåsen IL54.25+27.20
42Tone Karina IngesenSarpsborg OL55.36+28.31
43Janita SkogengEmblem IL56.35+29.30
44Jorunn BlindheimLillomarka OL57.33+30.28
45Anne-Grete AustadRaumar Orientering58.08+31.03
46Maria TorgersenBækkelagets SK1.01.20+34.15
47Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.03.43+36.38
48Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.04.54+37.49
49Ann Sissel VehusVerdal OK1.06.02+38.57
50Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering1.08.26+41.21
51Jartrud SteinsliØstmarka OK1.08.52+41.47
52Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb1.21.57+54.52
53Merete UndelandSturla, IF1.24.15+57.10
54Jane RødderKongsberg OL1.34.45+1.07.40
Eirin MathiesenRingerike OLdiskvalifisert
Anne DahlNydalens SKdiskvalifisert
Tove AasheimVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Sigrun NygårdAsker Skiklubbdiskvalifisert
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana ILdiskvalifisert
Trude FixdalIL Kollikke startet
Kathrine LunøeNydalens SKikke startet
Berit Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IFikke startet
Mona J. MølnvikFreidigikke startet
Hilda ØfsthusAsker Skiklubbikke startet
Kirsti RogstadKongsberg OLikke startet
Kjersti StræteRingerike OLikke startet
Hege HeibergHadeland OLikke startet
Inger BjergaVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor