Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

D 45-

3 290 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL30.08
2Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK35.39+5.31
3Jorun RuudAsker Skiklubb36.23+6.15
4Ingrid UndstadLarvik OK36.51+6.43
5Ingjerd SommerstadKongsberg OL36.58+6.50
6Ingrid KvistadKongsberg OL38.02+7.54
7Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK38.27+8.19
8Mona LomeHamar OK39.02+8.54
9Birgit Økern JensenKonnerud IL39.14+9.06
10Karianne StrømmeVaregg Fleridrett39.24+9.16
11Hege FeiringIL Tyrving39.54+9.46
12Sara MathisenPorsgrunn OL39.59+9.51
13Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK41.05+10.57
14Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL41.26+11.18
15Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb41.48+11.40
16Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF42.09+12.01
17Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb43.40+13.32
18Doris Stien KaspersenMo OK44.18+14.10
19Guro HarstadHeming Orientering44.23+14.15
20Hilde VassendPorsgrunn OL45.16+15.08
21Ann Elin FlågenHeming Orientering45.32+15.24
22Gøril EideByåsen IL46.58+16.50
23Marit InngjerdingenHeming Orientering47.18+17.10
24Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb47.51+17.43
25Kari UlsethFreidig48.12+18.04
26Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering51.21+21.13
27Marit EgnerAsker Skiklubb52.44+22.36
28Elin KallesonOppsal Orientering53.22+23.14
29Linda RykkjeVaregg Fleridrett53.44+23.36
30Lenka WestinPorsgrunn OL54.00+23.52
31Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø54.36+24.28
32Merete SchauOL Trollo55.12+25.04
33Camilla ImrikFredrikstad SK56.19+26.11
34Eli Ringstad LienGjø-Vard OL56.42+26.34
35Aud Ellen BrevikSturla, IF58.15+28.07
36Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF58.16+28.08
37Monica FeylingKolbotn og Skimt OL58.20+28.12
38Anita SælevikHaugesund IL Orientering1.02.36+32.28
39Vibeke LamarkGanddal IL1.04.29+34.21
40Tanja InstanesSturla, IF1.04.33+34.25
41Marianne ReuschHeming Orientering1.07.52+37.44
42Mai Britt BjørkSandefjord OK1.11.17+41.09
43Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1.11.58+41.50
44Marianne HaugeHisøy OK1.12.21+42.13
45Kristin EgerKongsberg OL1.13.20+43.12
46Gro BørteKristiansand OK1.22.18+52.10
47Solveig BerganNydalens SK1.22.19+52.11
48Mette SpangbergKonnerud IL1.25.34+55.26
49Kristin Stubban HygenØstmarka OK2.13.06+1.42.58
Barbara Willkommen EikenKongsberg OLdiskvalifisert
Elin BordøyHedrum OLdiskvalifisert
Anne Guro NøklebyRingerike OLikke startet
Anne Borgen SturødNydalens SKikke startet
Valborg MadslienLillehammer OKikke startet
Kristin SandvenNotodden OLikke startet
Arnhild KroghOppsal Orienteringikke startet
Torunn Økern JensenRingerike OLikke startet
Anne UrsetIL BUL-Tromsøikke startet
Charlotte SkourupSturla, IFikke startet
Toril WiigIL Tyrvingikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor