Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: søndag 24 juni 2018

N-åpen

2 210 m, 79 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
William AaserudNOTEAM56.3225.34
Aleksander AndenæsAsker Skiklubb30.2713.46
Ole Einar AndresenMalvik IL52.0723.34
Ingrid BakkehøiNydalens SK29.2113.16
Tina BakkehøiNydalens SK52.1023.36
Erik BeitdokkenLillehammer OK20.249.13
Silje Nilsen BergFossum IF46.1520.55
Erik BerganKongsberg OL35.2616.01
Amalie BirkelundAsker Skiklubb50.2422.48
Olai BisethKongsberg OL35.2416.01
Josephine Lin BjørkSandefjord OK36.1116.22
Aron BjørkeFossum IF26.2211.55
Maria BjørnsenNOTEAM24.1010.56
Elmer BlomFet OL44.5620.19
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering28.0112.40
Håkon BryggenHalden SK22.3210.11
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK33.1715.03
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK34.3315.38
Julia Broers DamsgaardHisøy OK33.1915.04
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering18.558.33
Gustav DragesetFossum IF31.4514.21
Ovidie DragesetFossum IF31.5814.27
Erika Engen EliassenNOTEAM33.3115.09
Fride Engen EliassenNOTEAM33.2615.07
Selma FeylingKolbotn og Skimt OL37.3517.00
Emma FinstadRaumar Orientering45.2820.34
Maren Julie FinstadRaumar Orientering39.4517.59
Maren Sæter FlessebergKongsberg OL50.1722.45
Sigve Hagen-TafjordHalden SK28.4012.58
Nila HillerenEiker OL41.4818.54
Elise Holm NedrebøOK Moss41.3218.47
Jone Rygh HoltenNydalens SK25.4411.38
Isabelle HopsnesFossum IF38.2817.24
Julie Økern HågårdKonnerud IL38.2517.22
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK27.5012.35
Sissel KombaHemsedal IL30.5213.58
Ingeborg R KorenNydalens SK36.3216.31
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering43.1519.34
Herman Finstad LandIL Tyrving37.5017.07
Leo LeikvangFossum IF53.5224.22
Eirik LestebergKongsberg OL32.3414.44
Magnus LestebergKongsberg OL25.2311.29
Martin Lien StøenLillehammer OK27.5612.38
Linus Fossum MalmringFreidig32.0914.32
Elias MolundIL Tyrving42.0619.02
Thorbjørn MyhrvoldFossum IF31.5914.28
Filip Leonard NolteFreidig29.3713.24
Eirill Hagelid NorheimNOTEAM57.4426.07
Esten Valentin NybråtenIL Tyrving21.179.37
Max Alexander NybråtenIL Tyrving21.149.36
Annika Næss-UlsethHeming Orientering35.5116.13
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb29.4913.29
Ulrik Juveli PedersenOppsal Orientering30.3513.50
Eline Maudal PettersenKongsberg OL38.2117.21
Maia Maudal PettersenKongsberg OL51.1223.10
Kristoffer Langva QvenildFossum IF23.2510.35
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering45.2620.33
Mathis RenardKongsberg OL30.4413.54
Olivia RoskifteOK Moss44.2020.03
Oskar Toftegård RossFossum IF23.2510.35
Karoline Marie RyghHeming Orientering26.3111.59
Mari Oraug RyghNydalens SK25.0811.22
Johanne Ragvin RystadNydalens SK53.2324.09
Maja Sjøgren CarlsenFreidig47.5721.41
Irene Storler SnøfuglFreidig28.2712.52
Marit Storler SnøfuglFreidig28.0812.43
Ingvild Vie SollieFossum IF46.1420.55
Oskar SteneNydalens SK35.1915.58
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL19.268.47
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering35.3316.05
Ida SørlieNOTEAM52.3523.47
Anton Macé TálosFossum IF54.5524.50
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL1.45.5547.55
Ava Viktoria Sætnan ValioIL Koll38.5317.35
Sigrid Anea Sætnan ValioIL Koll51.0523.06
Sindre Klausen VegganFossum IF31.4314.21
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL47.0721.19
Martina VågsnesOppsal Orientering33.0014.55
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb28.5113.03
Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegnikke startet
Christopher David EriksenLarvik OKikke startet
Vida Eline KreyOK Silsandikke startet
Mille KrohnFossum IFikke startet
Oskar RoskifteOK Mossikke startet
Emma Johanne RyghHeming Orienteringikke startet
Olav SkjåkLillehammer OKikke startet

D -10

2 300 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ane BeitdokkenLillehammer OK36.4415.58
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering40.3317.37
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett53.1223.07
Erle FosstveitRaumar Orientering1.18.4534.14
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL52.0822.40
Sofie Holm NedrebøOK Moss58.5625.37
Alma Rygh HoltenNydalens SK35.1715.20
Charlotte HopsnesFossum IF52.1322.42
Ingrid Merete JebsenHeming Orientering48.4721.12
Eirin KolshusOppsal Orientering49.1521.24
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK1.36.1641.51
Eline KravdalGjø-Vard OL53.2623.13
Live Robøle LøbergNydalens SK1.26.4837.44
Aurora OldertrøenTynset IF1.09.3330.14
Ida Joanne OldertrøenTynset IF1.00.0826.08
Josefine Oraug RyghNydalens SK28.4712.30
Astrid ReuschHeming Orientering50.3622.00
Ingvild RingheimLarvik OK36.2915.51
Helene ScheeleNydalens SK21.259.18
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL38.4516.50
Sofie TaraldsenLillehammer OK42.1718.23
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet
Silje Andresen SkotteFossum IFikke startet

D 11-12

2 510 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid YtterbøAsker Skiklubb28.5511.31
2Iselin HøivoldKongsberg OL30.00+1.0511.57
3Synne Kvittum NytrøenTynset IF30.58+2.0312.20
4Juni Hagelid NorheimNydalens SK32.56+4.0113.07
5Nora HalvorsenFreidig36.17+7.2214.27
6Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK37.13+8.1814.49
7Emma Aune JakobsenOK Moss37.38+8.4314.59
8Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn38.17+9.2215.15
9Vilde Aakre LeistadSkien OK38.35+9.4015.22
10Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb40.58+12.0316.19
11Ida Øverli StøenLillehammer OK41.13+12.1816.25
12Marte EgerKongsberg OL42.06+13.1116.46
13Ingeborg KolstadWing OK42.16+13.2116.50
14Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK42.57+14.0217.06
15Stine Marie Tefre GriegFana IL43.15+14.2017.13
16Hanne Wærp HaugeNydalens SK43.17+14.2217.14
17Hanna SpangbergKonnerud IL43.25+14.3017.17
18Elise RenardKongsberg OL43.49+14.5417.27
19Annika van RaaijHedrum OL44.36+15.4117.46
20Ane MathisenOL Tønsberg og omegn45.31+16.3618.08
21Sigrid Schmitt GranHalden SK45.36+16.4118.10
22Anna Elisabeth RyghHeming Orientering47.28+18.3318.54
23Iben Johansen-BarliOppsal Orientering48.11+19.1619.11
24Karoline StrandenesFana IL49.37+20.4219.46
25Ine Bohnhorst TegdanFreidig50.24+21.2920.04
26Mari KallesonOppsal Orientering51.12+22.1720.23
27Daniella GjoneSandefjord OK51.38+22.4320.34
28Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK55.15+26.2022.00
29Caroline SlungaardHeming Orientering57.53+28.5823.03
30Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL58.15+29.2023.12
31Johanne StorhaugKonnerud IL58.22+29.2723.15
32Synne Syversen GihleOppsal Orientering59.56+31.0123.52
33Ingrid LestebergKongsberg OL1.00.20+31.2524.02
34Tonje RykkjeVaregg Fleridrett1.01.01+32.0624.18
35Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering1.01.10+32.1524.22
36Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK1.03.55+35.0025.27
37Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL1.06.45+37.5026.35
38Mareike KeilholzRøyken OL1.12.23+43.2828.50
39Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL1.25.52+56.5734.12
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsøbrutt
Silja FuglemMalvik ILikke startet
Elise Nilsen BergFossum IFikke startet

D 11-12N

2 310 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering31.0713.28
2Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb46.23+15.1620.04

D 13

2 640 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne SandvenNotodden OL25.249.37
2Maja Mo HjelsethNydalens SK26.22+0.589.59
3Marie KravdalGjø-Vard OL30.03+4.3911.22
4Una KittilsenFreidig31.46+6.2212.01
5Anna TaksdalGanddal IL32.28+7.0412.17
6Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb33.27+8.0312.40
7Marie ScheeleNydalens SK35.31+10.0713.27
8Anne ØstvoldHeming Orientering39.29+14.0514.57
9Mari AarsethNydalens SK39.31+14.0714.58 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL39.40+14.1615.01
11Solveig Louise NissenFreidig39.51+14.2715.05
12Tiril Ebon EspedalNydalens SK40.23+14.5915.17
13Maria Strømdal WikFreidig42.18+16.5416.01
14Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering44.09+18.4516.43
15Sara MartiniAsker Skiklubb44.18+18.5416.46
16Nora Christine HansenAsker Skiklubb44.37+19.1316.54
17Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL46.13+20.4917.30
18Iril RingheimLarvik OK46.35+21.1117.38
19Ella SandstadFreidig47.38+22.1418.02
20Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb47.39+22.1518.02
21Anna Mæhre TorjussenFossum IF50.08+24.4418.59
22Emilie RehnKolbotn og Skimt OL50.09+24.4518.59
23Guro SchjølbergTynset IF50.58+25.3419.18
24Marita AskeFreidig51.43+26.1919.35
25Elma Sagli GudimIndre Østfold OK52.58+27.3420.03
26Martha WisløffAsker Skiklubb53.55+28.3120.25
27Nora SørbergRaumar Orientering58.06+32.4222.00
28Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.14.07+48.4328.04
29Lina Storler SnøfuglFreidig1.25.54+1.00.3032.32
Helene Margarethe KristensenHeming Orienteringikke startet
Tora KittilsenFreidigikke startet

D 14

2 740 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn27.3210.02
2Mathea Spets StorhovFreidig30.00+2.2810.56
3Hanna ÖbergGamleby OK30.01+2.2910.57
4Inga Skaarer WiklundNydalens SK30.44+3.1211.12
5Ingvild GustafssonKongsberg OL30.55+3.2311.17
6Anna Aurora NolteFreidig31.04+3.3211.20
7Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF32.11+4.3911.44
8Klara GraversenIL BUL-Tromsø32.52+5.2011.59
9Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering33.14+5.4212.07
10Eline Horten JordetVingelen IL33.27+5.5512.12
11Marie KvarmeSturla, IF33.36+6.0412.15
12Emma Visted-HansenGjø-Vard OL34.39+7.0712.38
13Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna35.22+7.5012.54
14Andrea sæther VerdeniusVingelen IL36.09+8.3713.11
15Hannah Syrdal ØenHeming Orientering36.40+9.0813.22
16Julie Sophie WoldOK Moss36.44+9.1213.24
17Anja HoleFørde IL38.18+10.4613.58
18Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø38.30+10.5814.03
19Kathinka Zahl HagenFossum IF39.19+11.4714.20
20Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb39.25+11.5314.23
21Mina Akiko JohnsenSturla, IF41.18+13.4615.04
22Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving41.57+14.2515.18
23Eileen BjanesIL Tyrving44.25+16.5316.12
24Ragnhild Blom-HagenFossum IF46.57+19.2517.08
25Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)49.11+21.3917.57
26Ingunn Høst FossgardLillomarka OL49.41+22.0918.07
27Kristine SolbakkenIL Tyrving53.01+25.2919.20
28Helene Brandal SøftingKongsberg OL1.31.29+1.03.5733.23
Karen SkaugeHeming Orienteringdiskvalifisert
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubbikke startet
Vida Helland-HansenIL Tyrvingikke startet
Marie SaugestadNydalens SKikke startet
Mille Baastad BergIL Tyrvingikke startet

D 13-16C

2 780 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Josefin EylertsenHalden SK33.0711.54
2Lene HaugeHisøy OK36.17+3.1013.03
3Kaja Skappel HalvorsrudLillehammer OK38.58+5.5114.01
4Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL53.35+20.2819.16
5Karoline JebsenHeming Orientering57.49+24.4220.47
6Mia Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø59.58+26.5121.34
7Stella S. DahleFana IL1.03.44+30.3722.55
8Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL1.04.39+31.3223.15
9Louise Bentsen MalmquistHedrum OL1.12.59+39.5226.15
Andrea H. RogndokkenFet OLikke startet
Hedvig Nyberg-HansenFossum IFikke startet
Helene Hoel JomaasFossum IFikke startet
Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orienteringikke startet

D 13-16N

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karoline StudsrudHisøy OK31.2812.06
2Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb33.52+2.2413.01
Ledig StartnrNOTEAMdiskvalifisert

D 15-16B

2 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild JohnsenHedrum OL48.0716.42
2Tiril KihleKonnerud IL1.31.04+42.5731.37
Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OLbrutt

D 15

2 960 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK27.089.10
2Mari EidsmoFreidig32.13+5.0510.53
3Eline SchjervenLardal OL33.54+6.4611.27
4Netta Bar-NathanLillomarka OL36.20+9.1212.16
5Kristine Bog VikaneFana IL37.16+10.0812.35
6Martine SkjelsvikLillehammer OK38.51+11.4313.07
7Trude MarkhusVerdal OK38.59+11.5113.10
8Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL40.13+13.0513.35
9Ida SolliMo OK40.28+13.2013.40
10Kristin Melby JacobsenLardal OL40.29+13.2113.40
11Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering40.47+13.3913.46
12Ida Marie FlågenHeming Orientering40.55+13.4713.49
13Marie Roll-TørnqvistFana IL41.05+13.5713.52
14Astrid RognstadHadeland OL41.57+14.4914.10
15Ragnhild Mathea HelmersenFet OL42.12+15.0414.15
16Hanna RehnKolbotn og Skimt OL42.51+15.4314.28
17Johanna Sofie LongfjeldModum OL43.18+16.1014.37
18Hedda SpangbergKonnerud IL43.57+16.4914.50
19Ane Malene KolstadFreidig45.44+18.3615.27
20Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK45.56+18.4815.31
21Julie BerntzenFet OL46.04+18.5615.33
22Ella BerstadHeming Orientering47.13+20.0515.57
23Johanne Rognerud BøeFossum IF48.32+21.2416.23
24Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK49.56+22.4816.52
25Emma Bangstad BergersenHamar OK52.22+25.1417.41
26Helene Bjørkvold JendalFossum IF53.13+26.0517.58
27Elida Sagli GudimIndre Østfold OK53.27+26.1918.03
28Emma EngehultNotodden OL55.22+28.1418.42
29Mari ØverbyKongsberg OL57.27+30.1919.24
30Selma HøivoldKongsberg OL57.49+30.4119.31
31Konstanse MoholthKongsberg OL58.19+31.1119.42
32Silje Marie NissenFreidig1.01.33+34.2520.47
33Selma Tørudbakken JendalFossum IF1.01.57+34.4920.55
34Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn1.02.56+35.4821.15
35Mari Grøtli SvergjaKvikne IL1.09.00+41.5223.18
Serine Skogeng ReitenEmblem ILdiskvalifisert
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet
Ingrid MobråthenBotne SKikke startet
Frida SolsrudNydalens SKikke startet
Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OLikke startet
Noor Dirro-HeluMåren OKikke startet
Emilie JohansenSandefjord OKikke startet
Kristin LundanesEmblem ILikke startet

D 16

3 110 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne HaavengenKongsberg OL29.419.32
2Oda ScheeleNydalens SK30.35+0.549.50
3Kristine KravdalGjø-Vard OL31.00+1.199.58
4Maya Jones ArnesenHeming Orientering32.05+2.2410.18
5Amélie AamodtOppsal Orientering32.27+2.4610.26
6Tina KallesonOppsal Orientering33.05+3.2410.38
7Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb33.49+4.0810.52
8Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular35.31+5.5011.25
9Frida HaugskottOL Trollelg36.02+6.2111.35
10Live ØstvoldHeming Orientering37.27+7.4612.02
11Alexandra LinløkkenØstmarka OK37.58+8.1712.12
12Vilde Lereim StorliFreidig38.00+8.1912.13
13Malene JebsenHeming Orientering38.05+8.2412.14
14Iris HolstIL Tyrving38.18+8.3712.18
15Marte Madslien BakkenNydalens SK39.37+9.5612.44
16Tale Tannvik SkeiFreidig41.16+11.3513.16
17Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering41.24+11.4313.18
18Ingrid BlindheimLillomarka OL41.57+12.1613.29
19Yngvild Langedal BreivikNydalens SK43.45+14.0414.04
20Ingrid LamarkGanddal IL44.09+14.2814.11
21Karoline TorøKongsberg OL45.23+15.4214.35
22Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL49.18+19.3715.51
23Ada Helene OlsenIF Trauma49.57+20.1616.03
24Celine YtternesKolbotn og Skimt OL50.02+20.2116.05
25Mia HirschIF Trauma50.59+21.1816.23
26Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK52.31+22.5016.53
27Anna Jacobsen-GaskiBardu IL54.31+24.5017.31
28Oda Isnes TyseEiker OL54.38+24.5717.34
29Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK55.49+26.0817.56
30Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL57.38+27.5718.31
31Ine InstanesSturla, IF1.00.42+31.0119.31
32Stine AuneNidarøst OK1.03.09+33.2820.18
33Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL1.06.27+36.4621.21
34Berthe TesloHadeland OL1.14.54+45.1324.05
Malene InstanesSturla, IFdiskvalifisert
Ea LunøeNydalens SKdiskvalifisert
Ida Sofie HjortlandLarvik OKikke startet
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OLikke startet
Silje SlungaardIL Tyrvingikke startet
Alvilde Lysaker SandenEiker OLikke startet
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringikke startet

D 17-B

2 880 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gry AakreSkien OK43.5315.14
2Martine JægtvikKonnerud IL47.14+3.2116.24
3Tora VollsetHeming Orientering48.16+4.2316.45
4Ann-Karin LestebergKongsberg OL50.58+7.0517.41
5Britt Stine StrandFredrikstad SK53.11+9.1818.27 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll53.22+9.2918.31
7Gunhild MyhrAsker Skiklubb55.10+11.1719.09
8Laila Eriksen BlomFet OL58.52+14.5920.26
9Inger Isnes TyseEiker OL1.01.04+17.1121.12
10Marte Kvittum TangenTynset IF1.03.18+19.2521.58
11Sigrid Kinck RannemFossum IF1.03.23+19.3022.00
12Sofie Oraug-RyghIL Koll1.05.32+21.3922.45
13Line NordhaugKonnerud IL1.06.12+22.1922.59
14Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering1.08.35+24.4223.48
15Mia EngehultNotodden OL1.10.44+26.5124.33
16Inger-Johanne RyghHeming Orientering1.16.46+32.5326.39
17Annemarie RanvikKonnerud IL1.17.17+33.2426.50
18Elin GravningenStokke IL1.27.34+43.4130.24
19Ann Mari StudsrudHisøy OK1.28.59+45.0630.53
20Lene FlessebergKongsberg OL1.30.28+46.3531.24
21Hilde Gunn HellenesOK Skeidi1.37.23+53.3033.48
Maren Oline ThomAsker Skiklubbdiskvalifisert
Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OLdiskvalifisert
Mona Dalegård LøkenKongsberg OLikke startet
Vorin BottenOslostudentenes IKikke startet
Tonje-Malin RhrichKonnerud ILikke startet

D 17-C

2 780 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Berit UlsakerHemsedal IL41.4815.02
2Gro SandKongsberg OL48.14+6.2617.21
3Anna Austad SveenRaumar Orientering50.24+8.3618.07
4May-lill DammTIF Viking57.20+15.3220.37
5Else StordalOL Tønsberg og omegn58.13+16.2520.56
6Marita AanonsenØyestad IF allianse58.33+16.4521.03
7Rikke WernersenØyestad IF allianse1.02.36+20.4822.31
8Sigrid SkjelbredKongsberg OL1.11.48+30.0025.49
9Sissel BentsenHedrum OL1.21.45+39.5729.24
10Nina BrodahlStokke IL1.23.21+41.3329.58
11Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering1.35.43+53.5534.25
Mette MaudalKongsberg OLikke startet
Heidi EriksenLarvik OKikke startet
Merete Welhaven SteenLillehammer OKikke startet
Elisabeth EspelandTynset IFikke startet
Lise HørtvedtKongsberg OLikke startet

D 17-N

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tonje LysnesHedrum OL28.1510.51
May Brith NordkveldeHedrum OLikke startet

D 17-20

3 290 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne DaltveitFana IL54.5616.41
2Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb1.01.47+6.5118.46
3Merel DirksenSauda Orienteringsklubb1.05.03+10.0719.46
4Johanne Øderud VatneNTNUI1.14.19+19.2322.35
5Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb1.16.10+21.1423.09
6Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK1.19.06+24.1024.02
Julie EikelandOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Ingrid LetmolieEiker OLikke startet
Thea Charlotte HansenRøyken OLikke startet
Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orienteringikke startet
Anna Isnes TyseEiker OLikke startet
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OKikke startet

D 21-

3 630 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine RenardKongsberg OL36.3710.05
2Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK38.52+2.1510.42
3Julie Hilland AndersenHalden SK41.05+4.2811.19
4Hege Holth RekaaRøyken OL41.12+4.3511.20
5Karoline AndersenIL Tyrving41.16+4.3911.22
6Aina VienaRingerike OL42.31+5.5411.42
7Ida SvanbergRøyken OL43.38+7.0112.01
8Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett43.49+7.1212.04
9Marie Hammer IversenØstmarka OK43.55+7.1812.05
10Marianne DæhliNydalens SK46.55+10.1812.55
11Anne Marthe PeveriEiker OL49.59+13.2213.46
12Karen BjergaardNydalens SK51.06+14.2914.04
13Karianne Hjortland OddvikLarvik OK51.36+14.5914.12
14Anita HillerenEiker OL55.57+19.2015.24
15Stine AustadRaumar Orientering59.17+22.4016.19
16Malin EijsinkNydalens SK1.05.28+28.5118.02
17Ingrid UrsethVingelen IL1.09.55+33.1819.15
18Else Kristine LienLøten o-lag1.15.37+39.0020.49
Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orienteringdiskvalifisert
Camilla HengebølNTNUIdiskvalifisert
Lisa WhiteSARUMdiskvalifisert
Marianne BakkenNydalens SKdiskvalifisert
Solveig SletnerRøyken OLikke startet

D 35-

3 630 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie Rygh HoltenNydalens SK40.0211.01
2Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering46.23+6.2112.46
3Dana B. SteneNydalens SK47.38+7.3613.07
Pernille NaufHedrum OLikke startet
Heidi VogtØstmarka OKikke startet
Julie BøbelNydalens SKikke startet

D 40-

3 290 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Angell-PetersenFreidig32.259.51
2Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK36.30+4.0511.05
3Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL36.56+4.3111.13
4Kari StrandKongsberg OL38.19+5.5411.38
5Atanaska BedelevaNydalens SK39.48+7.2312.05
6Katrine Finstad LandIL Tyrving39.49+7.2412.06
7Vibeke Tefre GriegFana IL41.07+8.4212.29
8Liv SchjervenLardal OL41.15+8.5012.32
9Kari Solem AuneByåsen IL41.34+9.0912.38
10Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering41.44+9.1912.41
11Audrun UtskarpenOslostudentenes IK42.43+10.1812.59
12Guro BryggenHalden SK42.52+10.2713.01
13Monica BerglundRingerike OL43.48+11.2313.18
14Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegn49.10+16.4514.56
15Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering49.29+17.0415.02
16Astrid KravdalGjø-Vard OL51.02+18.3715.30
17Maiken Skirstad MoNydalens SK54.56+22.3116.41
18Silje SyversenOppsal Orientering55.12+22.4716.46
19Ellen GustafssonKongsberg OL55.25+23.0016.50
20Tina Strømdal WikFreidig56.50+24.2517.16
21Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK59.30+27.0518.05
22Mari TaraldrudSentrum OK1.05.41+33.1619.57
23Trude HansenBerger og Svelvik OL1.18.58+46.3324.00
24Torill Hynne FjæreHedrum OL1.25.01+52.3625.50
Hanne WoldOK Mossdiskvalifisert
Kjersti Hagberg SolumRond OLdiskvalifisert
Linn Carina DalandKristiansand OKbrutt
Margot Bolstad LynumFreidigikke startet

D 45-

3 290 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL30.089.09
2Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK35.39+5.3110.50
3Jorun RuudAsker Skiklubb36.23+6.1511.03
4Ingrid UndstadLarvik OK36.51+6.4311.12
5Ingjerd SommerstadKongsberg OL36.58+6.5011.14
6Ingrid KvistadKongsberg OL38.02+7.5411.33
7Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK38.27+8.1911.41
8Mona LomeHamar OK39.02+8.5411.51
9Birgit Økern JensenKonnerud IL39.14+9.0611.55
10Karianne StrømmeVaregg Fleridrett39.24+9.1611.58
11Hege FeiringIL Tyrving39.54+9.4612.07
12Sara MathisenPorsgrunn OL39.59+9.5112.09
13Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK41.05+10.5712.29
14Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL41.26+11.1812.35
15Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb41.48+11.4012.42
16Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF42.09+12.0112.48
17Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb43.40+13.3213.16
18Doris Stien KaspersenMo OK44.18+14.1013.27
19Guro HarstadHeming Orientering44.23+14.1513.29
20Hilde VassendPorsgrunn OL45.16+15.0813.45
21Ann Elin FlågenHeming Orientering45.32+15.2413.50
22Gøril EideByåsen IL46.58+16.5014.16
23Marit InngjerdingenHeming Orientering47.18+17.1014.22
24Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb47.51+17.4314.32
25Kari UlsethFreidig48.12+18.0414.39
26Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering51.21+21.1315.36
27Marit EgnerAsker Skiklubb52.44+22.3616.01
28Elin KallesonOppsal Orientering53.22+23.1416.13
29Linda RykkjeVaregg Fleridrett53.44+23.3616.19
30Lenka WestinPorsgrunn OL54.00+23.5216.24
31Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø54.36+24.2816.35
32Merete SchauOL Trollo55.12+25.0416.46
33Camilla ImrikFredrikstad SK56.19+26.1117.07
34Eli Ringstad LienGjø-Vard OL56.42+26.3417.14
35Aud Ellen BrevikSturla, IF58.15+28.0717.42
36Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF58.16+28.0817.42
37Monica FeylingKolbotn og Skimt OL58.20+28.1217.43
38Anita SælevikHaugesund IL Orientering1.02.36+32.2819.01
39Vibeke LamarkGanddal IL1.04.29+34.2119.35
40Tanja InstanesSturla, IF1.04.33+34.2519.37
41Marianne ReuschHeming Orientering1.07.52+37.4420.37
42Mai Britt BjørkSandefjord OK1.11.17+41.0921.40
43Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1.11.58+41.5021.52
44Marianne HaugeHisøy OK1.12.21+42.1321.59
45Kristin EgerKongsberg OL1.13.20+43.1222.17
46Gro BørteKristiansand OK1.22.18+52.1025.00
47Solveig BerganNydalens SK1.22.19+52.1125.01
48Mette SpangbergKonnerud IL1.25.34+55.2626.00
49Kristin Stubban HygenØstmarka OK2.13.06+1.42.5840.27
Barbara Willkommen EikenKongsberg OLdiskvalifisert
Elin BordøyHedrum OLdiskvalifisert
Anne Guro NøklebyRingerike OLikke startet
Anne Borgen SturødNydalens SKikke startet
Valborg MadslienLillehammer OKikke startet
Kristin SandvenNotodden OLikke startet
Arnhild KroghOppsal Orienteringikke startet
Torunn Økern JensenRingerike OLikke startet
Anne UrsetIL BUL-Tromsøikke startet
Charlotte SkourupSturla, IFikke startet
Toril WiigIL Tyrvingikke startet

D 50-

2 950 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna27.059.10
2Hege SolerødGjø-Vard OL32.01+4.5610.51 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Isa HeggedalKonnerud IL32.15+5.1010.55
4Rannveig NordhagenFana IL33.29+6.2411.21
5Rine HanssenByåsen IL33.36+6.3111.23
5Marianne NjåsteinIL Tyrving33.36+6.3111.23
7Signe Astrup ArnesenHeming Orientering34.27+7.2211.40
8Ragnhild BalsvikOsterøy IL34.56+7.5111.50
9Gro Sandstad EidsmoFreidig34.58+7.5311.51
10Kari MadslienNydalens SK35.04+7.5911.53
11Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)35.31+8.2612.02
12Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK35.37+8.3212.04
13Kjersti Holt HanssenMåren OK35.47+8.4212.07
14Beth NicolaysenKongsberg OL36.19+9.1412.18
15Inger Tone NygårdEgersund OK36.35+9.3012.24
15Agneta BerlinTrollhättans SOK36.35+9.3012.24
17Torunn Spets StorhovFreidig36.48+9.4312.28
18Tove HeimdalKonnerud IL36.50+9.4512.29
19Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb37.17+10.1212.38
20Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL39.23+12.1813.21
21Margrete GaskiBardu IL39.50+12.4513.30
22Vanja StaffOL Toten-Troll40.58+13.5313.53
23Ingeborg ØderudBækkelagets SK41.24+14.1914.02
24Arnhild U. BråtenVegårshei IL42.06+15.0114.16
25Ida SyversenRøyken OL42.50+15.4514.31
26Heidi MyklemyrEiker OL43.57+16.5214.53
27Toini SkyttersæterKonnerud IL44.09+17.0414.57
28Anita Sørensen DrageKongsberg OL44.22+17.1715.02
29Sissel SkovlyRingerike OL44.42+17.3715.09
30Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø44.55+17.5015.13
31Hilde ForbordMalvik IL45.14+18.0915.20
32Wenche LindløvSarpsborg OL46.23+19.1815.43
33Anita StensethSnertingdal IF Orientering49.58+22.5316.56
34Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering50.00+22.5516.56
35Anna-Lena JacobssonDegerfors OK50.03+22.5816.57
36Else GrandalIL Tyrving50.38+23.3317.09
37Ingvild MulenKristiansand OK51.08+24.0317.20
38Elisabeth HetlevikKongsberg OL51.56+24.5117.36
39Lise ChristensenTIF Viking52.54+25.4917.55
40Anne Marit BjergaardNydalens SK53.38+26.3318.10
41Nina-Beate LiabakkByåsen IL54.25+27.2018.26
42Tone Karina IngesenSarpsborg OL55.36+28.3118.50
43Janita SkogengEmblem IL56.35+29.3019.10
44Jorunn BlindheimLillomarka OL57.33+30.2819.30
45Anne-Grete AustadRaumar Orientering58.08+31.0319.42
46Maria TorgersenBækkelagets SK1.01.20+34.1520.47
47Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.03.43+36.3821.35
48Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.04.54+37.4922.00
49Ann Sissel VehusVerdal OK1.06.02+38.5722.23
50Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering1.08.26+41.2123.11
51Jartrud SteinsliØstmarka OK1.08.52+41.4723.20
52Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb1.21.57+54.5227.46
53Merete UndelandSturla, IF1.24.15+57.1028.33
54Jane RødderKongsberg OL1.34.45+1.07.4032.07
Eirin MathiesenRingerike OLdiskvalifisert
Anne DahlNydalens SKdiskvalifisert
Tove AasheimVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Sigrun NygårdAsker Skiklubbdiskvalifisert
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana ILdiskvalifisert
Trude FixdalIL Kollikke startet
Kathrine LunøeNydalens SKikke startet
Berit Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IFikke startet
Mona J. MølnvikFreidigikke startet
Hilda ØfsthusAsker Skiklubbikke startet
Kirsti RogstadKongsberg OLikke startet
Kjersti StræteRingerike OLikke startet
Hege HeibergHadeland OLikke startet
Inger BjergaVaregg Fleridrettikke startet

D 55-

2 790 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Toril HallanLillomarka OL30.0510.46
2Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK31.58+1.5311.27
3Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL32.18+2.1311.34
4Solveig SikkelandIL Tyrving33.06+3.0111.51
5Unn Hilde HeggedalKongsberg OL34.30+4.2512.21
5Dagrun MelkildHeming Orientering34.30+4.2512.21
7Sidsel NørstebøIL Tyrving35.05+5.0012.34
8Hege Solhjem MelhuusMelhus IL37.08+7.0313.18
9Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF37.32+7.2713.27
10Randi NicolaisenAsker Skiklubb38.48+8.4313.54
11Hilde StorløkkenKongsberg OL39.23+9.1814.06
12Hilde TellesbøNittedal OL39.36+9.3114.11
13Marit Sylte LundanesEmblem IL40.08+10.0314.23
14Unni RyeAsker Skiklubb41.15+11.1014.47
15Bente LineIndre Østfold OK42.44+12.3915.18
16Kjersti SkantzeIL Tyrving43.23+13.1815.32
17Ann Karin TjørhomGanddal IL43.56+13.5115.44
18Kari LofthusIL BUL-Tromsø44.28+14.2315.56
19Hege FjellbirkelandIL Gular44.42+14.3716.01
20Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb45.32+15.2716.19
21Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb45.57+15.5216.28
22Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering48.39+18.3417.26
23Berit BergeIL Tyrving49.30+19.2517.44
24Ingrid Lien JohnsenByåsen IL54.06+24.0119.23
25Helena StubberudNydalens SK56.47+26.4220.21
26Mette RogneVaregg Fleridrett58.33+28.2820.59
27Kerstin OhlssonHaninge SOK59.14+29.0921.13
28Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1.01.18+31.1321.58
29May Jorunn RognlienModum OL1.01.43+31.3822.07
30Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.02.34+32.2922.25
31Sharon BroadwellIL GeoForm1.04.05+34.0022.58
32Anne Margrete HammerØstmarka OK1.04.30+34.2523.07
33Turid GiilRond OL1.05.57+35.5223.38
34Trine TengbomOppsal Orientering1.20.19+50.1428.47
35Linette BarryOrienteering USA2.05.58+1.35.5345.08
Eli Marie WiigPorsgrunn OLdiskvalifisert
Christina SegerslättSkåneslättens OLdiskvalifisert
Gunhild BredesenVerdal OKbrutt
Eli Tufte HanssenEiker OLikke startet
Gunhild HennumLierbygda OLikke startet
Turid ArnesenByåsen ILikke startet
Tove Evensen MathisenPorsgrunn OLikke startet
Liv Bente H FriestadKristiansand OKikke startet
Runa SkyttersæterHeming Orienteringikke startet
Eija SulavuoriTurun Metsänkävijätikke startet
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orienteringikke startet
Heidi SchatvetNotodden OLikke startet

D 60-

2 790 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen Marie TurterNydalens SK34.4112.25
2Bjørg SvanbergRøyken OL35.52+1.1112.51
3Wenche BjørnstadRingsaker OK36.38+1.5713.07
4Grete S B HoviSkien OK38.20+3.3913.44
5Grete Berge OwrenFreidig39.02+4.2113.59
6Randi NilstadIL Tyrving41.28+6.4714.51
7Margrete JørandliGjø-Vard OL41.33+6.5214.53
8Lis DæhliLøten o-lag42.40+7.5915.17
9Siren GreveBergens TF43.21+8.4015.32
10Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK45.20+10.3916.14
11Liv Inger PrangerødTistedalen FL46.09+11.2816.32
12Elle M. MelbyeHeming Orientering53.56+19.1519.19
13Britt GunnarssonKristinehamns OK57.28+22.4720.35
14Berit EklöfMatteus SI59.08+24.2721.11
15Marianne ThorssonIK Trenne Ullared1.00.29+25.4821.40
16Anne Kjersti DaltveitFana IL1.02.08+27.2722.16
17Gunn BotnenBø OL1.12.40+37.5926.02
Anne SørumIndre Østfold OKdiskvalifisert
Sirpa LiljaModum OLdiskvalifisert
Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal Orienteringdiskvalifisert
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stangediskvalifisert
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OLdiskvalifisert
Anne Lise AndreassenSandefjord OKikke startet

D 65-

2 490 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid StrandeSkien OK34.3813.54
2Lill Ramberg SkappelLillehammer OK35.30+0.5214.15
3Linda VerdeSturla, IF35.49+1.1114.23
4Unni Strand KarlsenFredrikstad SK39.11+4.3315.44
5Berit HegdalBergens TF45.11+10.3318.08
6Dagrunn UrsethVingelen IL51.35+16.5720.42
7Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL55.16+20.3822.11
8Aud KjemperudEiker OL56.07+21.2922.32
9Lotta RåbergOK Tyr56.21+21.4322.37
10Kari LillealternFreidig1.00.38+26.0024.21
11Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL1.01.04+26.2624.31
12Herdis AlvheimFana IL1.04.08+29.3025.45
13Astrid OrmbergFana IL1.05.20+30.4226.14
14Helga PeveriEiker OL1.09.41+35.0327.59
15Ingeborg BakkenMåren OK1.13.50+39.1229.39
Live Joronn YtrehusRingerike OLdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Berit RøsteRingsaker OKdiskvalifisert
Gunnel GillenäsKristinehamns OKdiskvalifisert
Eva TaraldrudIndre Østfold OKdiskvalifisert
Kari BergLarvik OKdiskvalifisert
Kari StrandeRingerike OLikke startet
Lill BirkelundPorsgrunn OLikke startet
Nina SoligardBergens TFikke startet
Inger NergaardStokke ILikke startet

D 70-

2 490 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti ThoStabæk IF40.0116.04
2Ingjerd SognnæsBergens TF42.06+2.0516.54
3Ingeborg BøbelIL Imås50.51+10.5020.25
4Margareta LarssonOK Njudung52.07+12.0620.55
5Bjørg MostaulBø OL53.19+13.1821.24
6Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL55.14+15.1322.10
7Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL55.55+15.5422.27
8Liv FeiringHamar OK56.26+16.2522.39
9Gerd LangsethLarvik OK59.12+19.1123.46
10Sidsel SandelienHeming Orientering1.06.45+26.4426.48 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Astri Ese HoleBergens TF1.18.29+38.2831.31
12Hjørdis ØvreåsBotne SK1.21.28+41.2732.43
13Marianne SellgrenSigtuna OK1.34.53+54.5238.06
14Kari NatåsBergens TF1.35.45+55.4438.27
Bjørg KocbachBergens TFdiskvalifisert
Eli KlovningPorsgrunn OLikke startet
Gunn Kari HygenFreidigikke startet

D 75-

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ulla LindheIK Stern35.0715.16
2Torid KvaalFreidig43.41+8.3418.59
3Birgitta StenströmVänersborgs SK44.23+9.1619.17
4Elin DahlenRingerike OL48.57+13.5021.16
5Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb49.53+14.4621.41
6Brita Eilertsen GrønliFørde IL1.16.21+41.1433.11
Synnøve DalvaBø OLdiskvalifisert
Ingvill VoldFana ILikke startet

D 80-

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK45.2119.43
2Gudveig JørundlandOK Sør46.50+1.2920.21
Inger E. VamnesHamar OKdiskvalifisert
Tirill Liby SeipOK Skeididiskvalifisert

H -10

2 300 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Iver AarsethIL Koll28.4512.30
Jens Anton AndresenMalvik IL56.2624.32
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb22.539.56
Erlend GrønliFreidig52.3822.53
Fredrik GrønsethFossum IF43.4719.02
Emil HeksemFana IL39.4717.17
Thomas Nissen HellerudIL Koll48.0620.54
Magnus Rørlien JevanordFossum IF54.4823.49
Age KristvikFossum IF55.2124.03
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL54.0723.31
Mathias LeroyerFreidig33.0414.22
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn41.3318.03
Mikkel MichelsenFossum IF33.0114.21
Magnus MolundIL Tyrving29.3412.51
Trygve MyhrvoldFossum IF40.4517.43
Alfred NikolaisenOppsal Orientering36.5716.03
Emil Aleksander NolteFreidig57.2324.56
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL46.3820.16
Karl Oraug RyghIL Koll28.2812.22
Jon StrandKongsberg OL42.3518.30
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK51.2522.21
Ole Ulseth SylteFreidig27.2711.56
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering40.2017.32
Nikolai TesloHadeland OL30.5813.27
Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK39.4517.16
Eivind VågsnesOppsal Orientering38.3416.46
Boye WangensteenLillomarka OL26.0911.22
Sebastian WettergreenFossum IF27.3111.57
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb47.2720.37 Last ned GPS-spor i gpx-format
Henrik Mikkelsen ForosFossum IFdiskvalifisert
August Myklebust LeopolderIL Kolldiskvalifisert
Aksel Tonjer FingarsenElverum OKikke startet
Odin Vie StrislandFossum IFikke startet
Amund Kortner VogtØstmarka OKikke startet

H 11-12

2 510 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre OlaussenOppsal Orientering21.508.41
2Christoffer ÅnensenOppsal Orientering22.30+0.408.57
3Even LienGjø-Vard OL24.42+2.529.50
4Carl ÖbergGamleby OK27.05+5.1510.47
5Jarand GustafssonKongsberg OL29.02+7.1211.34
6Nov Bar-NathanLillomarka OL29.53+8.0311.54
7Alf Petter LynumFreidig30.00+8.1011.57
8Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL30.05+8.1511.59
9Mathias BirkelundAsker Skiklubb30.47+8.5712.15
10Sverre SandvikHalden SK32.36+10.4612.59
11Oskar HeksemFana IL32.41+10.5113.01
12Emil Tonjer FingarsenElverum OK32.42+10.5213.01
13Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK33.22+11.3213.17
14Asbjørn LandeEidskog OL33.32+11.4213.21
15Lukas Jones ArnesenHeming Orientering35.10+13.2014.00 Last ned GPS-spor i gpx-format
16Jan Olav BerganKongsberg OL35.16+13.2614.03
17Rasmus EngehultNotodden OL35.19+13.2914.04
18Martin BryggenHalden SK35.32+13.4214.09
19Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL35.36+13.4614.10
20Ludvik Storler SnøfuglFreidig35.49+13.5914.16
21Erlend SommerheinFossum IF36.22+14.3214.29
22Håvard Rekve LianFossum IF36.48+14.5814.39
23Magnus SigurdssonStokke IL37.17+15.2714.51
24August Hellerud SireKonnerud IL37.24+15.3414.54
25Ask Felland SætnanFossum IF37.56+16.0615.06
26Gaute NysæterSkien OK38.24+16.3415.17
27Erlend UlsakerHemsedal IL38.29+16.3915.19
28Amund Hagberg SolumRond OL39.04+17.1415.33
29Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange39.28+17.3815.43
30Mikkel RastadAsker Skiklubb41.51+20.0116.40
31Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK41.54+20.0416.41
32Erlend BakkeFossum IF42.29+20.3916.55
33Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL43.03+21.1317.09
34Johan SkjåkLillehammer OK44.04+22.1417.33
35Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL44.05+22.1517.33
36Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK44.19+22.2917.39
37Tollef TjentlandLardal OL45.20+23.3018.03
38Arne BisethKongsberg OL46.49+24.5918.39
39Anders Vik VierliFossum IF50.20+28.3020.03
40Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll51.28+29.3820.30
41Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb51.36+29.4620.33
42Dagfinn GjerstadOsterøy IL52.19+30.2920.50
43Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett54.59+33.0921.54
44Martin TorøKongsberg OL57.37+35.4722.57
45Gabriel SolemOppsal Orientering57.45+35.5523.00
46Markus HirschBækkelagets SK58.38+36.4823.21
47Jacob Finstad LandIL Tyrving58.57+37.0723.29
48Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb59.25+37.3523.40
49Alexander SlettenRaumar Orientering1.01.08+39.1824.21
50Aksel Nissen HellerudIL Koll1.05.32+43.4226.06
51Erlend OtterleiØstmarka OK1.05.35+43.4526.07
52Rasmus Vik VierliFossum IF1.31.51+1.10.0136.35
53Ole Magnus StoremyrIL Hauken1.36.18+1.14.2838.21
Fredrik Fet AndersenKonnerud ILdiskvalifisert
Mathias LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Olaf Blom-HagenFossum IFikke startet
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrettikke startet
Max Skjerpen HusebyNydalens SKikke startet
Henrik Elias SebjørnsenFossum IFikke startet
Håkon ØverbyKongsberg OLikke startet
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet

H 11-12N

2 310 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar Dalsegg NetlandFossum IF27.2611.52
2Bernhard WaastadFossum IF31.18+3.5213.32
3Linus Westerberg-HeltneSturla, IF31.37+4.1113.41
4Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering32.45+5.1914.10
5Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL39.22+11.5617.02
6Martin NæveIL Leik43.52+16.2618.59
7Sivert KnutheimSturla, IF50.25+22.5921.49
8Jakob OstherFossum IF51.36+24.1022.20
9Mads Rørlien JevanordFossum IF56.13+28.4724.20
10Oskar KnutheimSturla, IF1.29.53+1.02.2738.54
Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IFdiskvalifisert
Andreas MelheimSturla, IFikke startet

H 13

2 640 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL24.239.14
2Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL27.23+3.0010.22
3Gabriel GjoneSandefjord OK29.17+4.5411.05
4Kristoffer Strømdal WikFreidig33.32+9.0912.42
5Endre SandKongsberg OL36.56+12.3313.59
6Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn41.28+17.0515.42
7Johannes Salvesen-LundeIL Koll42.57+18.3416.16
8Simen Gløgård StensrudNittedal OL44.25+20.0216.49
9Andreas SandernesØstmarka OK45.56+21.3317.23
10Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL46.13+21.5017.30
11Håvard EikRaumar Orientering47.03+22.4017.49
12Henrik Repstad StoremyrIL Hauken49.22+24.5918.41
13Tristan HalvorsenFreidig51.30+27.0719.30
14Ragnar LandeEidskog OL53.16+28.5320.10
15Anders Næss-UlsethHeming Orientering55.40+31.1721.05
16Jakob A. GjedeboOppsal Orientering57.31+33.0821.47
17Lars Horten JordetVingelen IL58.46+34.2322.15
18Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb58.55+34.3222.19
19Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering59.40+35.1722.36
20Einar ØstvoldHeming Orientering1.01.32+37.0923.18
21Tobias Tronbøl LiumIL Koll1.02.48+38.2523.47
22Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb1.04.32+40.0924.26
23Brage FosstveitRaumar Orientering1.27.04+1.02.4132.58
24Borgar SkjelbredKongsberg OL1.38.46+1.14.2337.24
Vegard Lereim StorliFreidigdiskvalifisert
Eivind NæveIL Leikdiskvalifisert
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)brutt
Martin Christoffer BorgIL Kollikke startet
Rasmus BerglundRingerike OLikke startet
Eskil BrændenLillomarka OLikke startet
Henning ReichenbachOppsal Orienteringikke startet
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IFikke startet

H 14

2 740 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars LienGjø-Vard OL23.098.26
2Ask OlaussenOppsal Orientering24.12+1.038.49
3Alfred BjørnerødOK Moss24.25+1.168.54
4Mikael BirkelundAsker Skiklubb25.10+2.019.11
5Halvor LøkenKongsberg OL25.24+2.159.16
6Christian Fredrik BorgIL Koll27.23+4.149.59
7Axel AaldeNydalens SK27.49+4.4010.09
8Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL28.13+5.0410.17
9Sondre LadimOK Moss28.16+5.0710.18
10Emil GrønliFreidig28.42+5.3310.28
11Marius E. AamodtOppsal Orientering29.13+6.0410.39
12Sindre Vie StrislandFossum IF29.47+6.3810.52
13Philip Lehmann RomørenFossum IF29.55+6.4610.55
14Iver Dalsaune ThunFreidig30.03+6.5410.58
15Tarje EspelinAsker Skiklubb30.31+7.2211.08
16Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering30.53+7.4411.16
17Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb30.59+7.5011.18
18Emil Reinertsen LeroyerFreidig31.13+8.0411.23
19Martin Størmer-AntonsenNydalens SK31.44+8.3511.34
20Øyvind LamarkGanddal IL31.58+8.4911.39
21Eirik Vie StrislandFossum IF32.06+8.5711.42
22Fridtjof ReuschHeming Orientering32.07+8.5811.43
23Oliver NilsenFossum IF33.18+10.0912.09
24Eskil KolshusOppsal Orientering34.31+11.2212.35
25Arne BerganKongsberg OL36.29+13.2013.18
26Theodor BjørkSandefjord OK42.28+19.1915.29
27Martin Nøkleby MellingRingerike OL46.20+23.1116.54
28Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL47.23+24.1417.17
29Oliver LarsenMo OK47.51+24.4217.27
30Tord RomundstadNidarøst OK48.47+25.3817.48
31Jakob RastadAsker Skiklubb49.24+26.1518.01
32Peder BryggenHalden SK49.26+26.1718.02
33Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering53.58+30.4919.41
34Anders TaraldsenLillehammer OK58.09+35.0021.13
35Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.00.48+37.3922.11
36Brage Bell LysakerFana IL1.04.56+41.4723.41
37Sigurd BraathenWing OK1.06.47+43.3824.22
38Tidemann LierIndre Østfold OK1.11.23+48.1426.03
39Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1.23.31+1.00.2230.28
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Benjamin GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
Eirik FrostAlta OLikke startet
Jonas KroghOppsal Orienteringikke startet
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet
Ludvik SætherFredrikstad SKikke startet
Jo Randar HolmøyHadeland OLikke startet
Hallvard TjentlandLardal OLikke startet

H 13-16C

2 780 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Paulsen AskLierbygda OL59.2921.23
2Truls LunåsmoTynset IF1.01.09+1.4021.59
3Knut Kolltveit SørlieFossum IF1.11.41+12.1225.47
4Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering1.18.20+18.5128.10
5Emil SkytterenOdal OL - Orientering1.22.30+23.0129.40
6Elias AndenæsAsker Skiklubb1.24.23+24.5430.21

H 13-16N

2 600 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ledig LøperNOTEAMikke startet

H 15

3 320 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper Bakken UlsethNydalens SK27.418.20
2Brage TakleKristiansand OK28.27+0.468.34
3Sander Tonjer FingarsenElverum OK29.29+1.488.52
4Gaute BerganNydalens SK29.51+2.108.59
5Hans UrsetIL BUL-Tromsø32.03+4.229.39
6Atle Nikolai WølloKongsberg OL32.48+5.079.52
7Sigurd Saxe SandvikHalden SK32.49+5.089.53
8Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK32.53+5.129.54
9Anselm ReichenbachOppsal Orientering33.11+5.309.59
10Mikkel BerglundRingerike OL34.53+7.1210.30
11Tobias MathisenPorsgrunn OL35.06+7.2510.34
12Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn35.55+8.1410.49
13Mats LindaasElverum OK36.08+8.2710.53
14Birk Felland SætnanFossum IF36.16+8.3510.55
15Jonas MyhrAsker Skiklubb36.37+8.5611.01
16Tor Erling GjølsjøOK Moss36.50+9.0911.05
17Trygve Børte NomelandKristiansand OK39.01+11.2011.45
18Vetle Grønvik EkraFreidig39.11+11.3011.48
19Elias StubberudNydalens SK39.38+11.5711.56
20Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering40.12+12.3112.06
21Erlend AuneByåsen IL40.32+12.5112.12
22Gustav Andresen SkotteFossum IF40.53+13.1212.18
23Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb40.55+13.1412.19
24Johan EgerKongsberg OL41.04+13.2312.22
25Rolf Andreas BergNydalens SK42.14+14.3312.43
26Sindre UlsakerHemsedal IL42.56+15.1512.55
27Vegard Holm JohannesenKongsberg OL44.03+16.2213.16
28Sindre Grøv SvensenLillehammer OK45.32+17.5113.42
29Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering46.47+19.0614.05
30Andreas Nybak UrdalGanddal IL46.52+19.1114.06
31Henning StrandIL BUL-Tromsø47.11+19.3014.12
32August MaskeFreidig47.40+19.5914.21
33Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK48.11+20.3014.30
34Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett48.30+20.4914.36
35August Hopstad NykvistWing OK48.59+21.1814.45
36Hallgeir BrevikStokke IL56.21+28.4016.58
37Olav MelheimSturla, IF57.13+29.3217.14
38Vegard Ulseth SylteFreidig1.00.21+32.4018.10
39Per Ingvar TollehaugEiker OL1.05.36+37.5519.45
40Gaute LindaasElverum OK1.06.41+39.0020.05
Paul Johan SlungaardHeming Orienteringdiskvalifisert
Antonius Herskedal AmundsenFreidigdiskvalifisert
Erlend LangeggenKongsberg OLdiskvalifisert
Jonas AarsethNydalens SKdiskvalifisert
Simen KolbergsrudRøyken OLdiskvalifisert
Petter Andreas LonaWing OKdiskvalifisert
Martin Vehus SkjerveVerdal OKdiskvalifisert
Teodor Mo HjelsethNydalens SKikke startet
Vemund MølnvikFreidigikke startet
Jonathan EylertsenHalden SKikke startet
Stein Aas StræteRingerike OLikke startet
Thomas BlomkvistFredrikstad SKikke startet

H 16

3 630 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre YtterbøAsker Skiklubb28.547.57
2Birk Bell LysakerFana IL29.09+0.158.01
3Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK31.03+2.098.33
4Nils TveiteÅs-NMBU Orientering31.14+2.208.36
5Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering32.25+3.318.55
6Cornelius BjørkSandefjord OK35.28+6.349.46
7Viljan van RaaijHedrum OL35.36+6.429.48
8Grunde IsaksætreGrue IL36.54+8.0010.09
9Eskil FrischknechtAlta OL37.22+8.2810.17
10Vebjørn Blom-HagenFossum IF37.47+8.5310.24
11Iver RingheimLarvik OK38.41+9.4710.39
12Mikkel HoltFreidig39.11+10.1710.47
13Erlend BørliFossum IF40.06+11.1211.02
14Sondre Zahl HagenFossum IF41.26+12.3211.24
15Gaute FosstveitRaumar Orientering41.49+12.5511.31
16Mikkel KatlaFossum IF41.57+13.0311.33
17August Syrdal ØenHeming Orientering42.51+13.5711.48
18Ferdinand FremmingHeming Orientering42.56+14.0211.49
19Jørgen SchjølbergTynset IF43.28+14.3411.58
20Felix FinsrudAsker Skiklubb44.12+15.1812.10
21Gard FrostAlta OL45.23+16.2912.30
22Henrik R HoltHedrum OL45.25+16.3112.30
23Christopher LadimOK Moss47.27+18.3313.04
24Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn47.57+19.0313.12
25Olav Kristian LundKongsberg OL48.36+19.4213.23
26Jens Øien KlosterFitjar IL49.21+20.2713.35
27Marius BakkeFossum IF50.14+21.2013.50
28Ole Kristian TaksdalGanddal IL52.41+23.4714.30
29Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF54.12+25.1814.55
30Sven Bergset LangvikIL Veten54.23+25.2914.58
31Kristoffer FjæreHedrum OL55.28+26.3415.16
32Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb59.03+30.0916.16
33Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL59.58+31.0416.31
34Theodor LierIndre Østfold OK1.03.25+34.3117.28
35Eilev KvaaleAsker Skiklubb1.19.08+50.1421.47
36Brage AsplemFreidig1.21.55+53.0122.33
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
John OtterleiØstmarka OKdiskvalifisert
Vegar HoleFørde ILdiskvalifisert
Kristian ØstermannHeming Orienteringdiskvalifisert
Ådne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubbdiskvalifisert
Einar EideByåsen ILdiskvalifisert
Vetle DrageKongsberg OLdiskvalifisert
Henrik BraathenWing OKikke startet
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubbikke startet
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OLikke startet
Halvor RudningenHemsedal ILikke startet
Jostein RøFreidigikke startet
Christoffer SlettenRaumar Orienteringikke startet
Erik BohneVaregg Fleridrettikke startet
Henrik ReuschHeming Orienteringikke startet
Hallvar HallanOK Skøynarikke startet
Jakob TorgersenHalden SKikke startet

H 15-16B

2 880 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen WesterheimStord Orientering55.5619.25
2Birk ThorstensenOppsal Orientering1.39.32+43.3634.33
Christopher G HøeRaumar Orienteringdiskvalifisert
Isak Jacobsen-GaskiBardu ILdiskvalifisert
Erik Williams StrømsnesMalvik ILikke startet

H 17-B

2 880 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Anders YtterbøAsker Skiklubb39.4513.48
2Runar ThorstensenOppsal Orientering42.37+2.5214.47
3Jarle RogndokkenFet OL44.03+4.1815.17
4Tony HalsallOtra IL44.46+5.0115.32
5Kent Hjortland OddvikLarvik OK45.39+5.5415.51
6Raymond BerntzenFet OL45.46+6.0115.53
7Inge RingheimLarvik OK49.38+9.5317.14
8Gunnar SandenEiker OL49.42+9.5717.15
9Harald BerganKongsberg OL50.08+10.2317.24
10Ove KjetsåOtra IL51.14+11.2917.47
11Kjetil JacobsenHamar OK51.26+11.4117.51
12Ram RayamajhiOppsal Orientering53.12+13.2718.28
13Thor VollsetHeming Orientering53.27+13.4218.33
14Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering53.54+14.0918.42
15Tommy SæterKongsberg OL1.01.42+21.5721.25
16Ivar Mikal TyseEiker OL1.04.00+24.1522.13
17Kristoffer Eriksen NylundEiker OL1.06.06+26.2122.57
18Glenn Ekholdt HillerenEiker OL1.06.23+26.3823.02
19Martin KaspersenMo OK1.16.35+36.5026.35
20Arild SvihusGanddal IL1.18.57+39.1227.24
21Nils-Henrik PedersenHisøy OK1.39.32+59.4734.33
Matthew NgOslostudentenes IKdiskvalifisert

H 17-C

2 780 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per SørbergRaumar Orientering41.5615.05
2Thor Magne MalmquistHedrum OL58.40+16.4421.06
3Børge TaraldsenLillehammer OK1.28.24+46.2831.47
4Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn1.31.40+49.4432.58
Torbjørn BarikmoKongsberg OLikke startet
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke ILikke startet
Lars-Erik ØsterudEiker OLikke startet

H 17-N

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Duncan WhiteSARUM31.0711.58

H 17-20

3 630 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1John Olav RundeKristiansand OK43.2111.56
2Vegard LøvliAsker Skiklubb43.54+0.3312.05
3Sondre SkytterenOdal OL - Orientering51.27+8.0614.10
4Ludvig JohnsenHedrum OL52.25+9.0414.26
5Euan TebbuttLEI55.25+12.0415.15
6Sverre GrafferRingerike OL1.02.10+18.4917.07
7Trygve Nummedal OsFørde IL1.05.30+22.0918.02
Ethan TebbuttLEIdiskvalifisert
Johan Teodor WestlyAsker Skiklubbdiskvalifisert
Egil FrydenlundSturla, IFikke startet
Johan Kristian UndelandSturla, IFikke startet

H 21-

4 190 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen MadslienNTNUI34.328.14
2Håvard Krey HansenOK Silsand36.50+2.188.47
3Juuso KattelusAuran Vannas37.27+2.558.56
4Stefan RingOK Löftan37.37+3.058.58
5Sondre Ruud BråtenNydalens SK37.41+3.098.59
6Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL39.25+4.539.24
7Tobias ThorssonOK Löftan39.26+4.549.24
8Stian BergersenIL Tyrving39.28+4.569.25
9Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL40.28+5.569.39
10Kenneth SandvoldEiker OL40.59+6.279.46
11Erik Feyling HaareKonnerud IL42.09+7.3710.03
12Simen A BjøringsøyNydalens SK42.13+7.4110.04
13Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett42.47+8.1510.12
14Kjetil Hagtvedt DammenLillehammer OK46.17+11.4511.02
15Thomas TubbehaugenOK Moss46.56+12.2411.12
16Marius StaffOL Toten-Troll50.38+16.0612.05
17Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering51.18+16.4612.14
18Jarle LysnesHedrum OL58.37+24.0513.59
19Vebjørn RøtvoldKongsberg OL1.01.28+26.5614.40
20Jakub JirasekAmager Orienteringsklub1.06.01+31.2915.45
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OLdiskvalifisert
Håkon HeggedalNydalens SKikke startet
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Sondre LorentsenOK Silsandikke startet

H 35-

4 190 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lacho IlievHalden SK41.409.56
2Erik Rytter JakobsenOK Moss42.22+0.4210.06
3Stian OverskeidIndre Østfold OK51.33+9.5312.18

H 40-

3 720 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karl Even RyghHeming Orientering33.449.04
2Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering35.26+1.429.31
3Endre StoksethNydalens SK35.54+2.109.39
4Finn Gjerull RyghNydalens SK36.15+2.319.44
5Øystein RastadAsker Skiklubb36.26+2.429.47
6Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL36.34+2.509.49
7Gard LindsethNydalens SK37.07+3.239.58
8Torbjørn KravdalGjø-Vard OL37.29+3.4510.04
9Thomas BedinIndre Østfold OK38.03+4.1910.13
10Frode BakkehøiØstmarka OK40.08+6.2410.47
11Are BisethKongsberg OL42.13+8.2911.20
12Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb44.45+11.0112.01
13Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering44.50+11.0612.03
14Aksel OlsenAsker Skiklubb47.27+13.4312.45
15Pål Christian IngierdBækkelagets SK50.45+17.0113.38
15Jørgen FjæreHedrum OL50.45+17.0113.38
17Geir HeksemFana IL51.00+17.1613.42
18Kjetil SkjåkLillehammer OK52.19+18.3514.03
19Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL54.00+20.1614.30
20Tommy SkårbøRaumar Orientering55.55+22.1115.01
21Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering58.45+25.0115.47
22Eivind LonaWing OK1.00.11+26.2716.10
23Helge Grenager SolheimOppsal Orientering1.04.19+30.3517.17
24Øystein BraathenWing OK1.06.07+32.2317.46
25Sander StielstraSauda Orienteringsklubb1.10.15+36.3118.53
26Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.13.36+39.5219.47
27Gunnar FosstveitRaumar Orientering1.35.34+1.01.5025.41
Bjørn WangensteenLillomarka OLdiskvalifisert
*Anders StorbratenBækkelagets SKikke startet
Per Øyvind SteneNydalens SKikke startet

H 45-

3 670 m, 78 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore SandvikHalden SK27.337.30
2Kenneth WesterheimStord Orientering28.52+1.197.51
3Jørgen TegdanFreidig30.04+2.318.11
4Tomas EidsmoFreidig30.58+3.258.26
5Andreas SylteFreidig31.33+4.008.35
6Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)31.39+4.068.37
7Thomas FrostAlta OL33.39+6.069.10
8Pål KittilsenFreidig34.11+6.389.18
9David LøverModum OL34.18+6.459.20
10Odd StrandKongsberg OL34.27+6.549.23
11Eivind LandeEidskog OL35.07+7.349.34
12Steinar LandeBø OL35.15+7.429.36
13Jan KocbachFana IL35.28+7.559.39
14Henning Bratland CarlsenOK Moss35.47+8.149.45
15Even Angell-PetersenNydalens SK36.00+8.279.48
16André JægtvikKonnerud IL36.08+8.359.50
17Johan JebsenHeming Orientering36.12+8.399.51
18Henrik OttesenFredrikstad SK36.27+8.549.55
19Oddvar TaksdalGanddal IL36.46+9.1310.01
20Gisle NysæterSkien OK36.57+9.2410.04
21Tommy JauhojärviAsker Skiklubb37.01+9.2810.05
22Stig MellingRingerike OL37.04+9.3110.05
23Øyvind LienGjø-Vard OL37.28+9.5510.12
24Jon HolstadFreidig37.41+10.0810.16
25Asle Sagli GudimIndre Østfold OK37.53+10.2010.19
26Lars BerglundRingerike OL37.58+10.2510.20
27Martin ØhmanGjø-Vard OL38.09+10.3610.23
27Trond EvensenOL Tønsberg og omegn38.09+10.3610.23
29Ingebrigt FuglemMalvik IL38.12+10.3910.24
30Bjørn Idar SætranIF Trauma38.34+11.0110.30
31Geir SchjølbergTynset IF38.43+11.1010.32
32Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL38.52+11.1910.35
33Christian GløgårdNittedal OL39.11+11.3810.40
34Jan Anders IstadAsker Skiklubb39.24+11.5110.44
35Eirik JørgensenIL Tyrving39.39+12.0610.48
36Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL39.50+12.1710.51
37Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK39.53+12.2010.52 Last ned GPS-spor i gpx-format
38Anders SollienOL Toten-Troll40.05+12.3210.55
39Rune BlågestadIndre Østfold OK40.15+12.4210.58
40Håvard HågårdKonnerud IL40.29+12.5611.01
41Christian ReuschHeming Orientering40.53+13.2011.08
42Anders Kristian HoltHedrum OL40.58+13.2511.09
43Nikolay SytovMosmeridian41.07+13.3411.12
44Bjørn HaugeNydalens SK42.01+14.2811.26
45Esten KorenNydalens SK43.18+15.4511.47
46Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett44.02+16.2911.59
47Kyrre GranFet OL44.25+16.5212.06
48Per Øivind EgerKongsberg OL44.26+16.5312.06
49Knut Ivar JohansenSandefjord OK45.04+17.3112.16
50Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL45.34+18.0112.24
51Stig InstanesSturla, IF45.44+18.1112.27
52Kjetil MolundIL Tyrving45.48+18.1512.28
53Øystein SkjelbredKongsberg OL47.19+19.4612.53
54Atle StrømHedrum OL47.45+20.1213.00
55Jens TjentlandLardal OL48.56+21.2313.20
56Tom KristensenLarvik OK49.20+21.4713.26
57Thorbjørn VærpKristiansand OK49.33+22.0013.30
58Øyvind ThømtIndre Østfold OK50.07+22.3413.39
59Thomas LieFredrikstad SK50.10+22.3713.40
60Øystein RognebakkeSturla, IF51.09+23.3613.56
61Henning MartinsenFredrikstad SK51.11+23.3813.56
62Geir Thomas KnutheimSturla, IF51.15+23.4213.57
63Eilert AamodtOppsal Orientering53.28+25.5514.34
64Hans Olav HygenØstmarka OK56.02+28.2915.16
65Even ErlienGjø-Vard OL56.14+28.4115.19
66Fredrik SaugestadNydalens SK58.29+30.5615.56
67Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF1.03.21+35.4817.15
68Eelco van RaaijHedrum OL1.03.48+36.1517.23
69Inge HaugeHisøy OK1.04.56+37.2317.41
70Atle BorgersenHedrum OL1.05.23+37.5017.48
71Espen JohnsenHedrum OL1.08.59+41.2618.47
72Martin ReichenbachOppsal Orientering1.11.58+44.2519.36
73Roger ØstvoldHeming Orientering1.14.55+47.2220.24
74Trond RetteraasenIndre Østfold OK1.15.06+47.3320.27
Ola BeitdokkenLillehammer OKdiskvalifisert
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Jon SolsrudNydalens SKdiskvalifisert
Espen RøsteKongsberg OLdiskvalifisert
Tormod KleppaLillehammer OKikke startet
Magne SætherFredrikstad SKikke startet
Sverre WisløffAsker Skiklubbikke startet
Odd-Ivan LorentsenOK Silsandikke startet
Brynjar FredheimLillomarka OLikke startet

H 50-

3 450 m, 94 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø27.257.56
2Helge GisholtOK Skeidi28.01+0.368.07
3Rune ScheeleNydalens SK29.04+1.398.25
4Tom Eirik EikangerIL Gular29.22+1.578.30
5Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering29.24+1.598.31
6Jens Even StorhovFreidig29.47+2.228.37
7Are KristiansenIL Tyrving30.06+2.418.43
8Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering30.19+2.548.47
9Kimme ArnesenHeming Orientering30.33+3.088.51
10Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb30.34+3.098.51
11Per Arne AadlandSamnanger IL30.45+3.208.54
12Henrik PetterssonOK Roxen31.29+4.049.07
13Frank LøwengreenFredrikstad SK31.38+4.139.10
14Per KällvikÅmåls OK31.51+4.269.13
15Ottar WiklundNydalens SK32.09+4.449.19
16Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering32.33+5.089.26
17Tore BjørnerødOK Moss32.36+5.119.26
18Ola TellesbøHadeland OL32.54+5.299.32
19Syver LøkenKongsberg OL33.13+5.489.37
20Steinar LågAsker Skiklubb33.45+6.209.46
21Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering33.54+6.299.49
22Harald SvergjaNord-Østerdal OK34.02+6.379.51
23Guttorm L EggeOslostudentenes IK34.08+6.439.53
24Sten Åge NygårdseterVegårshei IL34.15+6.509.55
25Per Ola UlsethNydalens SK34.33+7.0810.00
26Jan Tore HenriksenNydalens SK35.30+8.0510.17
27Knut Erling ØenHeming Orientering35.31+8.0610.17
28Bjørn HallanLommedalens IL35.32+8.0710.17
29Trond LundIL Tyrving35.44+8.1910.21
30Joachim FribergIF Hagen36.13+8.4810.29
31Ole IngesenSarpsborg OL36.48+9.2310.40
32Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL37.20+9.5510.49
33Jan Erik AalbergBækkelagets SK37.38+10.1310.54
34Frode HaugskottOL Trollelg37.50+10.2510.57
35Per GustafssonKongsberg OL37.52+10.2710.58
35Svein Terje KolstadFreidig37.52+10.2710.58
37Rune EngehultNotodden OL37.54+10.2910.59
38Kjetil EspedalNydalens SK37.59+10.3411.00
39Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø38.10+10.4511.03
40Snorre SæternesByåsen IL38.11+10.4611.04
41Ole TørnqvistFana IL38.14+10.4911.04
42Arne TorgersenBækkelagets SK39.18+11.5311.23
43Helge RosenlundVaregg Fleridrett39.54+12.2911.33
44Ole Petter VestølVegårshei IL40.25+13.0011.42
45Asbjørn AarvikNittedal OL40.39+13.1411.46
45Øystein WiggenByåsen IL40.39+13.1411.46
47Lasse ArnesenHeming Orientering40.41+13.1611.47
48Roger LysnesHedrum OL41.59+14.3412.10
49Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb42.00+14.3512.10
50Lars DanielsonMatteus SI42.01+14.3612.10
51Per Olav GulbrandsenLarvik OK42.04+14.3912.11
52Svein-Olav TorøKongsberg OL42.49+15.2412.24
53Hans Otto ØverbyKongsberg OL43.19+15.5412.33
54Bjørn P. LøvåsNidarøst OK43.59+16.3412.44
55Thomas MeierOLG KAKOWA Liestal44.48+17.2312.59
56Nils BerganNydalens SK44.52+17.2713.00
57Ole Edvard HjortlandLarvik OK44.58+17.3313.02
58Svein OtterleiØstmarka OK45.26+18.0113.10
59Lars JacobssonDegerfors OK45.48+18.2313.16
60Terje BlindheimLillomarka OL45.59+18.3413.19
61Jon Terje EkelandOddersjaa SSK46.16+18.5113.24
62Stein MarkhusVerdal OK47.23+19.5813.44
63Tom SlungaardHeming Orientering47.43+20.1813.49
64Terje LinløkkenØstmarka OK47.46+20.2113.50
65Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering47.48+20.2313.51
66Anders FlågenHeming Orientering48.09+20.4413.57
67Geir BråtenVegårshei IL48.15+20.5013.59
68Øyvind HelmersenFet OL50.53+23.2814.44
69Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett52.00+24.3515.04
70Per Ole DahlsrudNydalens SK52.04+24.3915.05
71Einar TesloHadeland OL52.22+24.5715.10
72Atle WølloKongsberg OL53.42+26.1715.33
73Erlend RehnKolbotn og Skimt OL54.15+26.5015.43
74Lars Erik StrømsnesMalvik IL54.28+27.0315.47
75Helge GrafferRingerike OL55.29+28.0416.04
76Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett55.31+28.0616.05
77Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK58.56+31.3117.04
78Kjetil DammTIF Viking59.50+32.2517.20
79Erik VikaneFana IL1.00.13+32.4817.27
80Jon Erik KvarmeSturla, IF1.01.54+34.2917.56
81Oluf BøckmanKristiansand OK1.10.13+42.4820.21
82Magne AasAsker Skiklubb1.15.04+47.3921.45
83Terje Ulla EikenKongsberg OL1.15.22+47.5721.50
84Peter DirksenSauda Orienteringsklubb1.17.29+50.0422.27
85Geir WillumsenFreidig1.17.46+50.2122.32
86Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.22.54+55.2924.01
87Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb1.30.33+1.03.0826.14
Roger Andre VaneboKongsberg OLdiskvalifisert
Torstein KvaaleAsker Skiklubbdiskvalifisert
Svein GranerudAsker Skiklubbdiskvalifisert
Andrew BarryOrienteering USAdiskvalifisert
Daniel LeibundgutOLV Hindelbankdiskvalifisert
Tore JuvikIL Gulardiskvalifisert
Bjørn Axel GranHalden SKdiskvalifisert
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Øystein JensenSarpsborg OLikke startet
Stein MellaOppsal Orienteringikke startet
Johan IvarssonFreidigikke startet
Einar LunøeNydalens SKikke startet
Knut AurebekkTorridal ILikke startet
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLikke startet
Dag Helland-HansenIL Tyrvingikke startet
Øyvind HyllesethSkien OKikke startet
Jan Richard EriksenAsker Skiklubbikke startet
Harald Eide-FredriksenHeming Orienteringikke startet
Øystein RappRaumar Orienteringikke startet
Per Einar StrømHedrum OLikke startet
Børge HarveyIL BUL-Tromsøikke startet
Henning RøbergNittedal OLikke startet
Gjermund GravirAsker Skiklubbikke startet
Tore NymarkVaregg Fleridrettikke startet

H 55-

3 290 m, 69 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Petter FremmingHeming Orientering27.218.18
2Sindre LangaasNydalens SK28.59+1.388.48
3Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø29.40+2.199.01
4Svein-Erik SøgårdKongsberg OL30.47+3.269.21
5Jens Olav KløvrudLillomarka OL31.54+4.339.41
6Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering32.09+4.489.46
7Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)32.29+5.089.52
8Vidar BenjaminsenLillomarka OL32.40+5.199.55
9Vidar SkjerveVerdal OK32.44+5.239.56
10Arild AasheimGanddal IL33.02+5.4110.02
11Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna33.10+5.4910.04
12Kristian KihleRingerike OL33.24+6.0310.09
13Knut Edvard HellandØstmarka OK33.31+6.1010.11
14Harald KvisliNotodden OL33.36+6.1510.12
15Tore KjølsethNydalens SK34.17+6.5610.25
16Jan BlandkjennKristiansand OK34.23+7.0210.27
17Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL34.36+7.1510.31
18Bjørn SolbergseterAustmarka IL35.14+7.5310.42
19Yngvar ChristiansenBækkelagets SK35.20+7.5910.44
20Stig HeirAsker Skiklubb35.31+8.1010.47
21Hallvard FjærLillomarka OL35.36+8.1510.49
22Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL36.21+9.0011.02
23Helge StubberudNydalens SK37.07+9.4611.16
24Martin GranlyLillomarka OL37.28+10.0711.23
25Jan Petter HansenIL Gular38.32+11.1111.42
26Håkon LøvliAsker Skiklubb39.14+11.5311.55
27Terje HenriksenAsker Skiklubb39.15+11.5411.55
28Anders KronbergRaumar Orientering39.41+12.2012.03
29Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK40.28+13.0712.17
30Tore Voss FagervoldBærums Skiklub40.29+13.0812.18
31Torbjörn OhlssonHaninge SOK40.40+13.1912.21
32Hallvard BergIL Tyrving41.22+14.0112.34
33Jon LahlumIL GeoForm42.24+15.0312.53
34Arne FossheimAsker Skiklubb43.00+15.3913.04
35Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering43.39+16.1813.16
36Ernst Fristad NilsenLillehammer OK45.29+18.0813.49
37Trygve RognstadHadeland OL46.41+19.2014.11
38Egil EideIL Tyrving48.15+20.5414.39
39Christopher SchiveOK Moss49.29+22.0815.02
40Torgeir StrandFana IL49.30+22.0915.02
41Andreas ErichsenNydalens SK49.39+22.1815.05
42Bjørn Victor LarsenKongsberg OL50.50+23.2915.27
43Arne JohannesenIL Gular51.39+24.1815.41
44Arne GrevskottFrol IL51.42+24.2115.42
45Leif ErikssonModum OL53.20+25.5916.12
46Thor Inge TollehaugEiker OL54.11+26.5016.28
47Paul WadeFossum IF57.07+29.4617.21
48John YtternesKolbotn og Skimt OL57.42+30.2117.32
49Herman BakkeLøten o-lag59.19+31.5818.01
50Snorre FrydenlundSturla, IF1.01.41+34.2018.44
51Ivar BergsetIL Veten1.02.05+34.4418.52
52Kolbjørn KasinKongsberg OL1.03.00+35.3919.08
53Charlie ShahbazianChicago Area Orienteering Club1.03.08+35.4719.11
54Torgeir BrandalKongsberg OL1.07.30+40.0920.31
55Morten AndresenOK Skeidi1.10.21+43.0021.22
56Mike LongUniversity College Dublin OC1.15.19+47.5822.53
57Bjørn Erik JohnsenByåsen IL1.26.55+59.3426.25
Jan Vidar WernersenØyestad IF alliansediskvalifisert
Knut AasRingerike OLdiskvalifisert
Jan Petter LandeRocky Mountain Orienteering Clubdiskvalifisert
Hroar SannaRingerike OLdiskvalifisert
Geir ArnesenFreidigdiskvalifisert
Tor LahlumKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Bjørn Henning GrandalIL Tyrvingdiskvalifisert
Trond BaklidKonnerud ILdiskvalifisert
Erik HøivoldKongsberg OLdiskvalifisert
Øyvind DrageKongsberg OLdiskvalifisert
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Morten KarlsenMåren OKbrutt
Kim Farnes HansenLierbygda OLikke startet
Kjell WestinPorsgrunn OLikke startet
Per StedjeØstmarka OKikke startet
Bernt RognesFreidigikke startet
Axel BromanderFredrikstad SKikke startet
Øyvind Roger HansenRøyken OLikke startet
Per SlungaardIL Tyrvingikke startet
Haakon ArnesenByåsen ILikke startet
Egil Wickstrand IversenHeming Orienteringikke startet

H 60-

2 950 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje Wiig MathisenNydalens SK26.028.49
2Jack BjørnsenKristiansand OK28.17+2.159.35
3Arve GlittumOK Skeidi28.23+2.219.37
4Jon Arvid FossumAsker Skiklubb28.35+2.339.41
5Arne OkkenhaugVerdal OK28.39+2.379.42
6Jörgen IvarssonHestra IF29.28+3.269.59
7Harald ThonSturla, IF29.52+3.5010.07
8Harald HoviSkien OK30.24+4.2210.18
9Sture OttesenIndre Østfold OK30.51+4.4910.27
10Frode BergersenHamar OK31.27+5.2510.39
11Geir Holm GundersenSturla, IF32.20+6.1810.57
12Kjell RønnebergRøyken OL32.43+6.4111.05
13Ove MartinsenHauketo IF33.09+7.0711.14
14Tor StrandRaumar Orientering35.00+8.5811.51
15Alf PettersenIL Tyrving35.41+9.3912.05
16Urban LarssonOK Gipen35.44+9.4212.06
16Einar JensenNydalens SK35.44+9.4212.06
18Hannu ArkiTurun Metsänkävijät35.51+9.4912.09
19Tor Ragnar AndersenHalden SK36.10+10.0812.15
20Per OsenVestre Akers SK36.32+10.3012.23
21Glenn Ager-WickKristiansand OK36.41+10.3912.26
22Øyvind SørlieHadeland OL38.13+12.1112.57
23Morten DåsnesRingerike OL39.35+13.3313.25
24Eirik Næss-UlsethHeming Orientering39.41+13.3913.27
25Tore SannesLillomarka OL39.44+13.4213.28
26John HansenKristiansand OK40.00+13.5813.33
27Karl Aasmund ErøyOK Moss40.04+14.0213.34
28Sten SegerslättSkåneslättens OL40.05+14.0313.35
29Ivar RefslandIL Tyrving40.49+14.4713.50
30Kjell MarksetIL Koll41.06+15.0413.55
31Øivind MyhreKongsberg OL41.11+15.0913.57
32Helge EriksenByåsen IL41.23+15.2114.01
33Stefan GunnarssonKristinehamns OK43.04+17.0214.35
34Tormod ØvergaardVestre Akers SK43.40+17.3814.48
35Sven-Erik BrodinKristinehamns OK45.44+19.4215.30
36Bob CherryAYROC47.14+21.1216.00
37Roy GjerdingOK Moss47.25+21.2316.04
38John HofossHadeland OL48.13+22.1116.20
39Jarle BotnenBø OL49.25+23.2316.45
40Dagfinn TorpePorsgrunn OL51.41+25.3917.31
41Bo EmilssonOppsal Orientering52.03+26.0117.38
42Jan SveenRaumar Orientering52.26+26.2417.46
43Per Hermann KrøgerNydalens SK52.31+26.2917.48
44Nikolay KrupnovIL Tyrving56.14+30.1219.03
45Mark WhiteSARUM1.00.58+34.5620.40
46Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.11.22+45.2024.11
47Johan MagerøyFørde IL1.16.38+50.3625.58
Svein Harald HansenOK Silsanddiskvalifisert
Geir OwrenFreidigikke startet
Frode LøsetRingerike OLikke startet
Einar Kristian LundeVarteig OLikke startet
Trond RønnebergAsker Skiklubbikke startet
Morten DueMåren OKikke startet
Erik HasliSnertingdal IF Orienteringikke startet

H 65-

2 790 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag25.529.16
2Svein S JacobsenIL Tyrving29.11+3.1910.27
3Ola BroxOL Toten-Troll30.14+4.2210.50 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL30.51+4.5911.03
5Terje HansenVingelen IL31.38+5.4611.20
6Per Ove TransethRøyken OL32.39+6.4711.42
7Knut LillealternFreidig32.45+6.5311.44
8Lars KlyveOppsal Orientering32.53+7.0111.47
9Petter NæssOppsal Orientering32.59+7.0711.49
10Vidar ElvekrokEiker OL33.22+7.3011.57
11Tor SørevikTIF Viking34.08+8.1612.14
12Harry BreilandÅlgård Orientering34.11+8.1912.15
13Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering34.58+9.0612.31
14Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg35.16+9.2412.38
15Einar LienLøten o-lag35.51+9.5912.50
16Sveinung RekaaNotodden OL36.02+10.1012.54
17Vidar BerteigIL GeoForm36.06+10.1412.56
18Morten JohannessenRøyken OL37.22+11.3013.23
18Paul SkjakerHadeland OL37.22+11.3013.23
20Øivind FadumSande Sportsklubb38.55+13.0313.56
21Torbjørn NørbechRingerike OL39.44+13.5214.14
22Atle RemmePorsgrunn OL40.03+14.1114.21
23Bent GalborgenIndre Østfold OK40.21+14.2914.27
24Martin NaufHedrum OL40.34+14.4214.32
25Frank BjarkøWing OK41.22+15.3014.49
26Nils-Petter WiikDriv IL42.09+16.1715.06
27Per Dag NordkveldeHedrum OL43.42+17.5015.39
28Kjell SvanbergRøyken OL43.52+18.0015.43
29Ragnar Niemi BergStokke IL44.39+18.4716.00
30Per Chr. HagenBø OL44.50+18.5816.04
31Jan BøhleOL Trollo45.23+19.3116.15
32Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering46.13+20.2116.33
33Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett50.31+24.3918.06
34Øystein AndersenEiker OL50.36+24.4418.08
35Egil HusethKamp/Vestheim IF51.02+25.1018.17
36Jan Olav OrmbergFana IL51.08+25.1618.19
37Helge Sigurd HansenHeming Orientering1.03.41+37.4922.49
38Hans Lyder HaareKonnerud IL1.05.36+39.4423.30
Bernt TollefsenIL GeoFormdiskvalifisert
Arne TesliIL Kolldiskvalifisert
Tom A. KarlsenFredrikstad SKikke startet
Are EriksenOslostudentenes IKikke startet

H 70-

2 490 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Roar BakkenEiker OL31.1412.32
2Trygve LølandBirkenes IL31.50+0.3612.47
3Widar Taxth LølandHisøy OK32.38+1.2413.06
4Runar KittilsenStokke IL32.52+1.3813.11
5Anders Johan KrosbyFredrikstad SK34.54+3.4014.00
6Rolf GjølbergLarvik OK36.33+5.1914.40
7Kjell SvihusGanddal IL36.34+5.2014.41
8Tore Angell-PetersenFreidig36.43+5.2914.44
9Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving36.49+5.3514.47
10Hasse BergstrømIL Tyrving36.50+5.3614.47
11Anders SellgrenSigtuna OK37.06+5.5214.53
12Stefan G LarssonOK Njudung37.12+5.5814.56
13Ove ThorssonIK Trenne Ullared37.27+6.1315.02
14Kurt GrønliFørde IL40.36+9.2216.18
15Kåre ThorbjørnsenLarvik OK40.50+9.3616.23
16Geir HusdalTIF Viking41.11+9.5716.32
17Hans StordalOL Tønsberg og omegn42.11+10.5716.56
17Magnus NatåsBergens TF42.11+10.5716.56
19Atle AlvheimFana IL42.30+11.1617.04
20Rolf KarsetSteinkjer OK43.22+12.0817.24
21Lars Martin GjeinStokke IL43.55+12.4117.38
22Dagfinn HoleBergens TF44.11+12.5717.44
23Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb45.35+14.2118.18
24Tore VaajeAsker Skiklubb47.17+16.0318.59
25Terje MalmHamar OK47.36+16.2219.06
26Christer GillenäsKristinehamns OK48.33+17.1919.29
27Hallvard MyrvollBø OL49.12+17.5819.45
28Rolf HagmanKolbotn og Skimt OL49.13+17.5919.45
29Anders WaageFreidig49.42+18.2819.57
30Øystein SkappelLillehammer OK51.09+19.5520.32
31Alf Johan HjelmtvedtEiker OL53.20+22.0621.25
32Per DalheimKonnerud IL53.58+22.4421.40
33Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking54.04+22.5021.42
34Brede Høibak GundersenRingerike OL1.03.23+32.0925.27
35Bjørn SandelienHeming Orientering1.05.33+34.1926.19 Last ned GPS-spor i gpx-format
36Gunnar RåbergOK Tyr1.08.23+37.0927.27
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Geir TrøanKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Trond FeiringHamar OKdiskvalifisert
Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Thor PalmgrenHalden SKikke startet

H 75-

2 490 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald LundhaugOK Moss32.1912.58
2Anders TaraldrudIndre Østfold OK33.21+1.0213.23
3Henrik HvoslefIK Stern34.17+1.5813.46
4Ingar HåkonsenKongsberg OL37.18+4.5914.58
5Per VoldFana IL39.31+7.1215.52
6Leidulv VinjeNidarøst OK42.07+9.4816.54
7Tormod DahlenRingerike OL46.07+13.4818.31
8Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL46.51+14.3218.48
9Magnus LandstadFreidig47.25+15.0619.02
10Per VikaneFana IL51.10+18.5120.32
11Kåre KnudsenIL GeoForm51.16+18.5720.35
12Magnar ØvreåsBotne SK55.21+23.0222.13
13Jon C. FougnerHeming Orientering58.14+25.5523.23
14Jon Vegard LundeLillehammer OK59.46+27.2724.00
15Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.17.37+45.1831.10 Last ned GPS-spor i gpx-format
16Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1.25.27+53.0834.19
Helge BjaalandHeming Orienteringdiskvalifisert
Gunnar ØsterbøFreidigdiskvalifisert
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stangediskvalifisert

H 80-

2 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering34.2714.58
2Oddvar GjelstadSandefjord OK36.00+1.3315.39
3Odd KletteliBækkelagets SK36.55+2.2816.03
4Tore S. RasmussenTIF Viking43.25+8.5818.52
5Bjørn EgnerHeming Orientering43.37+9.1018.57
6Jon TyldumRudsbygd IL49.01+14.3421.18
7Arne SæterhaugByåsen IL54.13+19.4623.34
8Tormod HøimyrSturla, IF1.08.27+34.0029.45
9Per Einar HjelsethOL Tønsberg og omegn2.28.41+1.54.141.04.38
Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OLdiskvalifisert
Axel IngvaldsenTIF Vikingdiskvalifisert
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegnikke startet
Einar JørundlandOK Sørikke startet

H 85-

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans LarsenRaumar Orientering41.2217.59

Direkte AL

3 830 m, 72 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind HelgerudHalden SK31.088.07
2Anders HaflanOL Tønsberg og omegn34.09+3.018.54
3Magne OrmestadNydalens SK34.16+3.088.56
4Anders BredesenFossum IF34.21+3.138.58
5Sjur HoviSkien OK35.25+4.179.14
6Tobias EspdalNydalens SK37.11+6.039.42
7Johannes NarumVaregg Fleridrett37.29+6.219.47
8Erik Lien JohnsenPoyry37.52+6.449.53
9Jan Tore LudvigsenIL Koll40.00+8.5210.26
10Håvard Mo VaadalNTNUI40.08+9.0010.28
11Steinar KvaaleBø OL42.00+10.5210.57
12Guro VassendPorsgrunn OL43.02+11.5411.14
13Sigve BotnenBø OL43.19+12.1111.18
14Kari-Ann ÅnesenOppsal Orientering43.30+12.2211.21
15Eldbjørg NarumFossum IF43.48+12.4011.26
16Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK44.05+12.5711.30
17Jon KjensethHeming Orientering44.36+13.2811.38
18Jacob Berg LoahurNTNUI44.53+13.4511.43
19Lars HalvorsenNydalens SK44.59+13.5111.44
20Bjørnar LynumFreidig45.04+13.5611.46
21Aleksander Rygh HoetenNydalens SK45.06+13.5811.46
22Elen Skjerve BredesenFrol IL45.21+14.1311.50
23Runa Lien BakkstrømHalden SK45.26+14.1811.51
24Kine DirroMåren OK45.38+14.3011.54
25Anders FærdenKolbotn og Skimt OL46.33+15.2512.09
26Øystein BjørkeNOTEAM46.47+15.3912.12
27Audun BjerknesMåren OK47.02+15.5412.16
28Åse BerganNydalens SK47.05+15.5712.17
29Jøran KristensenNOTEAM49.03+17.5512.48
30Børge BrobækKongsberg OL50.13+19.0513.06
31Pål Tore SvendsenNydalens SK51.18+20.1013.23
32Rune TeiglandØstmarka OK52.04+20.5613.35
33Sigmund Langedal BreivikNydalens SK52.09+21.0113.36
34Donatas KontautasOK Moss52.15+21.0713.38
35Øystein RodemNydalens SK52.58+21.5013.49
36Anders ØpstadAsker Skiklubb54.21+23.1314.11 Last ned GPS-spor i gpx-format
37Nils-Erik HirschIL Tyrving54.37+23.2914.15
38Anders BråtenNOTEAM55.27+24.1914.28
39Morten KongsbergIL Tyrving55.51+24.4314.34
40Thomas OlsenAsker Skiklubb56.32+25.2414.45
41Marit NerstenNTNUI58.04+26.5615.09
42Andreas StenstadOppsal Orientering58.22+27.1415.14
43Frank SandbergFlyfemkamp58.54+27.4615.22
44Markus KongsbergIL Tyrving59.42+28.3415.35
45Christian Andre AndresenMalvik IL59.51+28.4315.37
46Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.00.29+29.2115.47
47Roger MostueOppsal Orientering1.02.09+31.0116.13
48Ingrid RappRaumar Orientering1.02.49+31.4116.24
49Line KlyveOppsal Orientering1.03.41+32.3316.37
50Kari Lien JohnsenNOTEAM1.03.54+32.4616.41
51Camilla StridsklevIL Tyrving1.06.25+35.1717.20
52Tarjei VollsetHeming Orientering1.07.13+36.0517.33
53Mona Bladkjenn MulenKristiansand OK1.07.27+36.1917.36
54Line Bar-NathanLillomarka OL1.13.10+42.0219.06
55Tord SkyrudAsker Skiklubb1.16.25+45.1719.57
56Geir ElvhaugRaumar Orientering1.21.18+50.1021.13
57Marianne solheim SandbergModum OL1.24.24+53.1622.02
58Nina BirkelundAsker Skiklubb1.26.54+55.4622.41
59Peter NylundHaugesund IL Orientering1.34.12+1.03.0424.35
60Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering1.35.17+1.04.0924.52
61Holger KeilholzRøyken OL1.38.47+1.07.3925.47
Vegard AaldenNydalens SKdiskvalifisert
Einar LofthusNydalens SKdiskvalifisert
Sigurd Helle OpedalNOTEAMdiskvalifisert
Carl Andre PedersenNOTEAMdiskvalifisert
Simen ElvhaugRaumar Orienteringdiskvalifisert
Audun FingarsenElverum OKdiskvalifisert
Trond KortnerØstmarka OKdiskvalifisert
Mette Resell NolteFreidigdiskvalifisert
Arnau OrmellaAmager Orienteringsklubdiskvalifisert
Kjetil VikaneLC Erste Bankdiskvalifisert
Sjur LangedalNydalens SKdiskvalifisert
Såmund BotnenEmblem ILikke startet
Pål Martin EidNOTEAMikke startet
Anders HvasshovdKongsberg OLikke startet
Thomas RoskifteOK Mossikke startet
Pål Tore SvendsenNydalens SKikke startet

Direkte AK

2 970 m, 97 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein BlomsethNOTEAM25.578.44
2Sigbjørn YtrehusBø OL26.00+0.038.45
3Vidar StrandLierbygda OL29.08+3.119.48
4Børge PedersenNydalens SK29.18+3.219.51
5Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn30.01+4.0410.06
6Silje ArntzenNTNUI30.05+4.0810.07
7Espen SvaeSarpsborg OL30.10+4.1310.09
8Cassie TrewinIL Tyrving30.58+5.0110.25
9Odd Arne LianIL Koll31.04+5.0710.27
9Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering31.04+5.0710.27
11Martin BråtenVegårshei IL31.46+5.4910.41
12Marte BalchenIL Koll32.41+6.4411.00
13Roger BirkelandFossum IF32.59+7.0211.06
14Elin Cathrine HagenHalden SK33.08+7.1111.09
15Gitte BromanderFredrikstad SK33.38+7.4111.19
16Pål JevanordOL Trollelg35.02+9.0511.47
17Bjørn Anders FlågenHeming Orientering36.08+10.1112.09
18Arve Håkon JørgensenSandefjord OK36.48+10.5112.23
19Bjørn SolhjemSørkedalens IF37.22+11.2512.34
20Bjørn JohannesenKongsberg OL37.55+11.5812.45
21Synnæve Lyssand SandbergNydalens SK38.00+12.0312.47
22Axel DamgaardOL Trollo38.15+12.1812.52
23Roar MathisenOL Tønsberg og omegn38.22+12.2512.55
24Christer ÖbergGamleby OK38.35+12.3812.59
25Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn39.07+13.1013.10
26HenrikC. HirsethKemiön Kiilat39.09+13.1213.10
27Astrid Waaler KaasHeming Orientering39.34+13.3713.19
28Geir AndersenRaumar Orientering40.03+14.0613.29
29Karin EriksenOL Tønsberg og omegn40.16+14.1913.33
30Trine MelheimSturla, IF40.43+14.4613.42
31Heidi BjordalOppsal Orientering40.51+14.5413.45
32Marita WeierudRøyken OL41.28+15.3113.57
33Liv KlementsauneFossum IF41.39+15.4214.01
34Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL42.02+16.0514.09
35Espen  MesselIL Koll42.26+16.2914.17
36Tonje HolmOK Moss42.50+16.5314.25
37Stein MyhreBærums Skiklub43.04+17.0714.30
38Tuva BjerketvedtOK Moss43.33+17.3614.39
39Vidar HardelandGöteborg Majorna OK43.39+17.4214.41
40Johnny  JohansenLillomarka OL44.10+18.1314.52
41Emma Smeland NygårdsæterVegårshei IL44.12+18.1514.52
42Hanne SletnerNOTEAM44.25+18.2814.57
43Karen Marie HaugNydalens SK44.29+18.3214.58
44Kjersti NarumOL Vallset/Stange44.43+18.4615.03
45Pål Kogstad NæssRaumar Orientering44.46+18.4915.04
46Knut HaugOL Vallset/Stange45.04+19.0715.10
47Per FosserVSK Mendelu Brno45.27+19.3015.18
48Liv PaltielNOTEAM46.10+20.1315.32
49Jakob DjeldstadRingerike OL46.17+20.2015.35
50Susan BøbelIL Imås46.18+20.2115.35
51Martin FrischknechtAlta OL46.30+20.3315.39
52Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL47.14+21.1715.54
53Astrid WangensteenNydalens SK47.31+21.3415.59
54Katrine SkymdAsker Skiklubb47.36+21.3916.01
55Anne Kristine NorderudIL Tyrving48.10+22.1316.13
56Irene Felde OlaussenHalden SK48.16+22.1916.15
57Frauke Schmitt GranHalden SK48.47+22.5016.25
58Marius Myhre SælevikHaugesund IL Orientering49.24+23.2716.37
59Heidi BjørnstadSarpsborg OL49.53+23.5616.47
60Bjørn SpjelkavikIL Tyrving50.04+24.0716.51
61Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL50.14+24.1716.54
62Lars Johan Zahl ErikssonKongsberg OL50.29+24.3216.59
63Majken KorsagerAsker Skiklubb50.48+24.5117.06
64Beth Paludan CarlsenFreidig51.12+25.1517.14
65Lotte MyklemyrEiker OL51.56+25.5917.29
66Nina Marie UndelandSturla, IF52.00+26.0317.30
67Torodd KolbergsrudRøyken OL52.21+26.2417.37
68Lisa JørandliOK Alehof53.43+27.4618.05
69Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)53.59+28.0218.10
70Arild NyhaugAsker Skiklubb54.14+28.1718.15
71Haakon DolvenAsker Skiklubb55.13+29.1618.35
72Øyvind HoveidAsker Skiklubb55.18+29.2118.37
73Uno HanslienNOTEAM56.05+30.0818.52
74Iain TebbuttLEI56.24+30.2718.59
75Marianne LøvåsNidarøst OK57.01+31.0419.11
76Kari Tvete InngjerdingenIL Koll58.07+32.1019.34
77Aase MestadLillomarka OL58.13+32.1619.36
78Tom Erling HenriksenRingerike OL58.28+32.3119.41
79Ida NatåsNydalens SK58.30+32.3319.41
80Torun DyrkornEiker OL59.39+33.4220.05
81Inger Johanne EikelandNydalens SK59.58+34.0120.11
82Kamilla LomeHamar OK1.02.30+36.3321.02
83Zoltan HorvathNOTEAM1.03.35+37.3821.24
84Åshild FlatbakkenIL Tyrving1.04.09+38.1221.35
85Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL1.06.16+40.1922.18
86Tone NilsenBø OL1.06.52+40.5522.30
87Bjørn AarbuVarteig OL1.06.55+40.5822.31
88Kristin NilssenMo OK1.07.28+41.3122.42
89Petter FureOppsal Orientering1.08.03+42.0622.54
90Pål Espen NordhaugKonnerud IL1.13.49+47.5224.51
91Thorolf TroldsrudBotne SK1.18.07+52.1026.18
92Edard Welle-StrandLillehammer OK1.20.28+54.3127.05
93Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.20.47+54.5027.11
94Torleif GaltelandAsker Skiklubb1.22.53+56.5627.54
Emil BakkenEiker OLdiskvalifisert
Tone Jahren HerudFossum IFdiskvalifisert
Per-Arne RøstadsandNydalens SKbrutt
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SKikke startet
Johan EikangerIL Gularikke startet
Johannes GjerstadOsterøy ILikke startet
Espen MelheimSturla, IFikke startet
Ingunn ScheiÅs-NMBU Orienteringikke startet
Anna-Thekla TonjerElverum OKikke startet
Tore SundtjennÅrvoll Ilikke startet

Direkte B

2 950 m, 72 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene SandvikHalden SK34.5011.48
2Sigurd NørstebøenNittedal OL35.19+0.2911.58
3Leif Arne NytrøenTynset IF35.41+0.5112.05
4Eira Skaarer WiklundNydalens SK37.14+2.2412.37
5Runa KallesonOppsal Orientering39.49+4.5913.29
6Ole Johannes NedrebørOK Moss39.55+5.0513.31
7Jan GothNOTEAM40.48+5.5813.49
8Malena BirkelandNTNUI41.24+6.3414.02
9Frida AamotNydalens SK42.27+7.3714.23
10Odd SlettenRaumar Orientering42.33+7.4314.25
11Maren NorderudIL Tyrving42.53+8.0314.32
12Per RyghHeming Orientering44.18+9.2815.01
13Cathine LillestrandTrøsken IL44.49+9.5915.11
14Amund BedinIndre Østfold OK45.52+11.0215.32
15Inger SvalandOL Vallset/Stange46.52+12.0215.53
16Kristine KolshusOppsal Orientering46.58+12.0815.55
17Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK47.15+12.2516.01
18Alexander RødstenHeming Orientering48.08+13.1816.18
19Kjetil HagenAsker Skiklubb48.49+13.5916.32
20Anita MathisenOL Tønsberg og omegn51.12+16.2217.21
21Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange53.33+18.4318.09
22Øistein PaulsenBergens TF54.04+19.1418.19
23Maiken SandbergNydalens SK54.56+20.0618.37
24Knut LangeggenKongsberg OL54.59+20.0918.38
25Asgeir EspelandTynset IF55.44+20.5418.53
26Geir Henrik HirschIF Trauma56.12+21.2219.03
27Dirk NolteFreidig56.17+21.2719.04
28Kenneth EikRaumar Orientering56.35+21.4519.10
29Olav BirkelandFossum IF56.57+22.0719.18
30Øystein MelbyVang OL56.58+22.0819.18
31Camilla FosstveitRaumar Orientering57.31+22.4119.29
32Berit MidtunFossum IF57.35+22.4519.31
33Helena GranbergØstmarka OK58.29+23.3919.49
34Kristine RoskifteOK Moss58.53+24.0319.57
35Jane Karine HelmersenFet OL59.16+24.2620.05
36Nelly MaskeFreidig1.02.47+27.5721.16
37Kato NykvistWing OK1.02.53+28.0321.18
38Ingvill SommerstadIL Tyrving1.03.38+28.4821.34
39Leif JordetVingelen IL1.05.06+30.1622.04
40Gunde TumeliobisFossum IF1.05.57+31.0722.21
41Ingvil SnøfuglFreidig1.06.06+31.1622.24
42Vera HalsaaAsker Skiklubb1.06.55+32.0522.41
43Hilde MoholthKongsberg OL1.07.02+32.1222.43
44Thomas BjørnskauNOTEAM1.07.19+32.2922.49
45Marte P. H AndresenMalvik IL1.08.23+33.3323.10
46Ole Martin KarrevikNOTEAM1.09.59+35.0923.43
47Ina BlågestadIndre Østfold OK1.12.27+37.3724.33
48Ping OuyangØstmarka OK1.16.29+41.3925.55
49Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.16.37+41.4725.58
50Berit KjesbuStjørdals-Blink Orientering1.18.35+43.4526.38
51Bente HortenVingelen IL1.18.40+43.5026.39
52Knut Even HoleFørde IL1.19.23+44.3326.54
53Karin NilssonIK Trenne Ullared1.19.28+44.3826.56
54Ingerid ReinertsenFreidig1.20.01+45.1127.07
55Anita E. HoleFørde IL1.20.10+45.2027.10
56Sven StielstraSauda Orienteringsklubb1.21.46+46.5627.43
57Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb1.22.03+47.1327.48
58Ingrid NissenFreidig1.28.18+53.2829.55
59Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving1.30.30+55.4030.40
60Knut GjoneSandefjord OK1.32.40+57.5031.24
61Lars HalvorsenFreidig1.38.38+1.03.4833.26
62Sara Maria AllenNOTEAM1.43.30+1.08.4035.05
63Siri Lereim StorliFreidig1.58.20+1.23.3040.06
64Augusta Hosa Welle-StrandLillehammer OK2.00.00+1.25.1040.40
Rolf  BergNydalens SKdiskvalifisert
Eilef LandsverkSkien OKdiskvalifisert
Irene LangeggenKongsberg OLdiskvalifisert
Live SkatumFossum IFdiskvalifisert
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Nina Hansen-MøllerudKongsberg OLdiskvalifisert
Janne Fossum MalmringFreidigdiskvalifisert
Erle FrostAlta OLdiskvalifisert
Harald AulieIL Kollikke startet
Bjørg BogstrandNittedal OLikke startet
Laila Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orienteringikke startet
Hanne Hofsæth FredheimLillomarka OLikke startet
Siv Susanne JystadØstmarka OKikke startet
Kari Schjølberg-HenriksenNydalens SKikke startet

Direkte C

2 740 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK27.199.58
2Matre Hox BrynildsenFredrikstad SK28.30+1.1110.24
3Håkon RøedOppsal Orientering31.23+4.0411.27
4Håkon LøvdalNOTEAM32.30+5.1111.51
5Jørn TorgersenTIF Viking33.21+6.0212.10
6Ellen Horn-JohnsenSturla, IF33.41+6.2212.17
7John Olav NaveIL Leik33.46+6.2712.19
8Thomas BjanesIL Tyrving36.22+9.0313.16
9Sinore OhmNOTEAM37.20+10.0113.37
10Beate UnderbergetOppsal Orientering38.24+11.0514.00
11Christina AndresenNOTEAM38.37+11.1814.05
12Trude ForsbakFreidig39.34+12.1514.26
13Anne  SørlienGjø-Vard OL41.46+14.2715.14
14Terje ThrondsenNittedal OL42.04+14.4515.21
15Arne BerlinTrollhättans SOK42.29+15.1015.30
16Kevin RommetvedtRaumar Orientering44.32+17.1316.15
17Alvin MariboRaumar Orientering44.38+17.1916.17
18Kristina HeierenLC Erste Bank44.59+17.4016.25
19Eldrid OtterleiØstmarka OK45.03+17.4416.26
20Kristin MortensenIL Koll46.04+18.4516.48
21Johanne LahlumIL GeoForm46.43+19.2417.02
22Hege Norstad MariboRaumar Orientering47.07+19.4817.11
23Synnøve VonenSarpsborg OL47.59+20.4017.30
24Linda BønesVaregg Fleridrett48.16+20.5717.36
25Elisabeth Aune JakobsenOK Moss48.33+21.1417.43
26Katrine SolbakkenIL Tyrving48.50+21.3117.49
27Amund Sannes RisvollIL Tyrving49.13+21.5417.57
28Amalie MathisenOL Tønsberg og omegn50.20+23.0118.22
29Kristine AndenæsAsker Skiklubb51.40+24.2118.51
30Hans Gøran BjørkSandefjord OK54.26+27.0719.51
31Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll58.50+31.3121.28
32Marielle MichelsenFossum IF59.42+32.2321.47
33Kirsti LysakerFana IL1.00.02+32.4321.54
34Trond TaraldsenMalvik IL1.03.28+36.0923.09
35Lavrans Larsen HirschIL Tyrving1.03.58+36.3923.20
36Bente VasshaugKonnerud IL1.04.17+36.5823.27
37Anne Lise NyengenIndre Østfold OK1.05.28+38.0923.53
38Sigrun GjoneSandefjord OK1.09.18+41.5925.17
39Margrethe MjøenFossum IF1.09.33+42.1425.22
40Helene LesundOslofjord Maraton1.12.19+45.0026.23
41Lillemor Hallinnasjonalrådet1.20.39+53.2029.26
42Marlene KeilholtRøyken OL1.57.05+1.29.4642.43
43Helle J. FrischknechtAlta OL2.08.37+1.41.1846.56
Håvard  BirkelandFossum IFdiskvalifisert
Odd LandsverkNOTEAMdiskvalifisert
Hans Petter W-LefdalFossum IFdiskvalifisert
Tanja Carmen SkjåkLillehammer OKdiskvalifisert
Lisa BråtenNOTEAMutenfor konkurranse
Hege AndersenIL Kollikke startet

Direkte N

2 210 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL19.488.57
2Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb22.03+2.159.58
3Ingrid BrynildsenFredrikstad SK25.24+5.3611.29
4Niclolai ListavNOTEAM25.51+6.0311.41
5Mia Helene HalvorsenNydalens SK27.28+7.4012.25
6Filip HalvorsenNydalens SK28.09+8.2112.44
7Erik Jesper BråtenNOTEAM29.14+9.2613.13
8Lars Daniel BråtenNOTEAM29.16+9.2813.14
9Astrid NæsholmNydalens SK29.35+9.4713.23
10Hans Georg Myklebust LeoplderIL Koll30.09+10.2113.38
11Anne Victoria BirkelandFossum IF30.17+10.2913.42
12Nils Zahl ErikssonKongsberg OL30.34+10.4613.49
13Martin M. ForusFossum IF30.35+10.4713.50
14Eskil HeibergFossum IF31.28+11.4014.14
15Tina BjørnstadRaumar Orientering32.17+12.2914.36
16Aksel HeierenLC Erste Bank33.16+13.2815.03
17Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL33.42+13.5415.14
18Elise Nauf BorgersenHedrum OL33.45+13.5715.16
19Alf Norman KlausenNOTEAM34.14+14.2615.29
20Åsne Berg-HeklandLillomarka OL34.24+14.3615.33
20Eskil Berg-HeklandLillomarka OL34.24+14.3615.33
22Aksel KrogstieRingsaker OK34.56+15.0815.48
23Åse Helen M. LeopolderIL Koll35.44+15.5616.10
24Eirill MariboRaumar Orientering39.54+20.0618.03
25Eva KontauteOK Moss43.28+23.4019.40
26Ludvig Balchen LudvigsenIL Koll44.00+24.1219.54
27Elin BråtenNOTEAM44.36+24.4820.10
28Astrid SvendgårdNOTEAM46.05+26.1720.51
29Ellinor Haugen HvidebergOK Skeidi47.09+27.2121.20
30Jonas VogtØstmarka OK47.26+27.3821.27
31Hanna LarssonOK Gipen48.42+28.5422.02
32Balder NybakNOTEAM50.00+30.1222.37
33Hans TorpePorsgrunn OL54.31+34.4324.40
34Bente VigenNOTEAM55.01+35.1324.53
35Alva Zahl ErikssonKongsberg OL55.07+35.1924.56
36Jenny AaserudNOTEAM56.34+36.4625.35
37Sara Syrdal SynnesNOTEAM56.59+37.1125.47
38Jørn NorheimNydalens SK58.01+38.1326.15
39Edvard SørliFossum IF59.11+39.2326.46
40Vilde LorentsenOK Silsand59.14+39.2626.48
41Leonard SørliFossum IF59.16+39.2826.49
42Mads RodemNOTEAM1.08.23+48.3530.56
43Ada RodemNydalens SK1.08.32+48.4431.00
44Anne Marie Lund ThervikIL Tyrving1.11.08+51.2032.11
Edvinas KontautasOK Mossutenfor konkurranse

D 21 AK

2 580 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nicole RagvinNydalens SK27.0910.31
2Tine Hjelseth LarsenKongsberg OL42.48+15.3916.35
3Kjersti MyhreKongsberg OL44.21+17.1217.11
4Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering45.04+17.5517.28
5Celine Vik OlsenLarvik OK47.00+19.5118.13
6Anne Berg GjølbergLarvik OK56.02+28.5321.43
7Astrid BrevikStokke IL1.22.58+55.4932.09
Nora Skyttersæter SaugerudHalden SKikke startet

D 45 AK

2 580 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone HirschIF Trauma34.2113.18
2Marian KjellevoldIL Gular41.21+7.0016.01
3Gunn Elin RudiHadeland OL42.56+8.3516.38
4Kristin HjortlandLarvik OK51.17+16.5619.52
5Astrid BjørnerødOK Moss55.20+20.5921.26
6Rikke Kristin GåsholtHedrum OL56.00+21.3921.42
7Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering56.19+21.5821.49
8Tone RosenlundVaregg Fleridrett56.55+22.3422.03
9Sissel RudningenHemsedal IL58.47+24.2622.47
10Anne Marie EkelandOddersjaa SSK1.01.34+27.1323.51
11Tone Sølie LysnesHedrum OL1.02.13+27.5224.06
12Eva SyversenRøyken OL1.02.17+27.5624.08
13Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK1.08.15+33.5426.27
14Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering1.08.40+34.1926.36
15Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.29.48+55.2734.48
16Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1.34.08+59.4736.29
Line SletnerLillomarka OLdiskvalifisert
Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OLikke startet
Ann-Helen AamodtØstmarka OKikke startet
Katrine van RaaijHedrum OLikke startet
Målfrid KonstKristiansand OKikke startet
Monica Tveit TjentlandLardal OLikke startet

H 21 AK

3 270 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune RystadNydalens SK27.178.20
2Morten Nilstad PettersenIL Tyrving28.18+1.018.39
3Åsmund HasaasOK Skeidi30.09+2.529.13
4Sigmund HansenGjø-Vard OL30.27+3.109.18
5Ola LestebergKongsberg OL32.08+4.519.49
6Vegard Østlid BagstevoldKongsberg OL39.03+11.4611.56
7Fredrik StudsrudHisøy OK46.14+18.5714.08
Ole Grini JohansenNatthauken ILikke startet

H 45 AK

3 270 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Snorre VegganOppsal Orientering31.329.38
2Dag StrislandKolbotn og Skimt OL38.47+7.1511.51
3Tor RingstadHedrum OL41.25+9.5312.39
4Endre UlsakerHemsedal IL41.28+9.5612.40
5Arnstein DaleOL Vallset/Stange42.13+10.4112.54
6Olle MalmringFreidig43.40+12.0813.21
7Håvard Sandvoll AskLierbygda OL47.39+16.0714.34
8Arne Inge KolstadWing OK48.07+16.3514.42
9Arild AndersenOppsal Orientering48.34+17.0214.51
10Espen BerghOppsal Orientering48.50+17.1814.56
11Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering49.13+17.4115.03
12Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering53.22+21.5016.19
13Espen FeylingKolbotn og Skimt OL55.20+23.4816.55
14Tor Sverre GravningenStokke IL1.00.52+29.2018.36
15Martin SkytterenOdal OL - Orientering1.03.14+31.4219.20
16Knut Johan WinsvoldØstmarka OK1.03.28+31.5619.24
17Rune GraversenIL BUL-Tromsø1.06.00+34.2820.11
18Ola NilsenOppsal Orientering1.11.33+40.0121.52
19Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1.18.40+47.0824.03
Yngve MobråthenBotne SKdiskvalifisert
Espen TorsethGjø-Vard OLdiskvalifisert
Erik Utne VieHaugesund IL Orienteringikke startet
Erik Broers DamsgaardHisøy OKikke startet
Bjørn BaklidKonnerud ILikke startet
Tor OlsenIF Traumaikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor