Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival sprint
Arrangørorganisasjon: Fossum IF
Dato: fredag 22 juni 2018

N-åpen

1 150 m, 61 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Maja Dyrlie AndersenVarteig OLfullført
Mats Dyrlie AndersenVarteig OLfullført
Ole Einar AndresenMalvik ILfullført
Ingrid BakkehøiNydalens SKfullført
Tina BakkehøiNydalens SKfullført
Silje Nilsen BergFossum IFfullført
Josephine Lin BjørkSandefjord OKfullført
Kristine BraathenWing OKfullført
Simen Bryhn BergstrømIL Tyrvingfullført
Hannah Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Julia Broers DamsgaardHisøy OKfullført
Jakob Bredland EidAsker Skiklubbfullført
Mathias Bredland EidAsker Skiklubbfullført
Maren Sæter FlessebergKongsberg OLfullført
Emil ForsgrenOK Tyrfullført
Ida Berge GjellestadNydalens SKfullført
Elen Krohn GjessingHeming Orienteringfullført
Kajsa Harstad ArntsenHeming Orienteringfullført
Elise Holm NedrebøOK Mossfullført
Emma Hølås MortensenAsker Skiklubbfullført
Pernille Hølås MortensenAsker Skiklubbfullført
Julie Økern HågårdKonnerud ILfullført
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SKfullført
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OKfullført
Kristian KaiserSturla, IFfullført
Sissel KombaHemsedal ILfullført
Vida Eline KreyOK Silsandfullført
Henni Hattestad KristensenHeming Orienteringfullført
Pål Solli KvikstadOL Toten-Trollfullført
Herman Finstad LandIL Tyrvingfullført
Leo LeikvangFossum IFfullført
Eirik LestebergKongsberg OLfullført
Magnus LestebergKongsberg OLfullført
Solan LøkenOK Mossfullført
Linus Fossum MalmringFreidigfullført
Elias MolundIL Tyrvingfullført
Eirik NastadAsker Skiklubbfullført
Filip Leonard NolteFreidigfullført
Julie Olsen ByeModum OLfullført
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubbfullført
Oda Amrud PedersenOppsal Orienteringfullført
Eline Maudal PettersenKongsberg OLfullført
Maia Maudal PettersenKongsberg OLfullført
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orienteringfullført
Mathis RenardKongsberg OLfullført
Emma Johanne RyghHeming Orienteringfullført
Karoline Marie RyghHeming Orienteringfullført
Bjørn Kalleson RøedOppsal Orienteringfullført
Olav SkjåkLillehammer OKfullført
Irene Storler SnøfuglFreidigfullført
Marit Storler SnøfuglFreidigfullført
Ingvild Vie SollieFossum IFfullført
Lea StokkelandÅlgård Orienteringfullført
Tea StokkelandÅlgård Orienteringfullført
Jens Vonen SvaeSarpsborg OLfullført
Thomas SvendsenIL Tyrvingfullført
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubbfullført
Simen ÅnensenOppsal Orienteringfullført
Annika Næss-UlsethHeming Orienteringdiskvalifisert
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OLdiskvalifisert
Maja Sjøgren CarlsenFreidigikke startet

D -10

1 410 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Malin Husebye AamodtFredrikstad SK13.269.31
0Aurora OldertrøenTynset IF10.267.23
0Sofie Holm NedrebøOK Moss13.109.20
0Kaisa HovlandKonnerud IL15.0910.44
0Ida Joanne OldertrøenTynset IF14.049.58
0Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL9.176.35
0Silje Andresen SkotteFossum IF14.1310.04
0Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett13.119.20
0Ingrid Merete JebsenHeming Orientering11.528.24
0Eirin KolshusOppsal Orientering37.0326.16
0Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK8.496.15
0Anna Strøm JuliussenSandefjord OK8.255.58
0Astrid ReuschHeming Orientering9.176.35
0Sofie TaraldsenLillehammer OK11.528.24
0Helene ScheeleNydalens SK6.334.38
Eline KravdalGjø-Vard OLdiskvalifisert
Ida Amundsen BjørkliRingerike OLikke startet
Tiril GammelmoHadeland OLikke startet

D 11-12

1 460 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma Størmer-AntonsenNydalens SK6.434.36
2Eira Skaarer WiklundNydalens SK6.48+0.054.39
3Nora HalvorsenFreidig7.38+0.555.13
4Astrid YtterbøAsker Skiklubb7.39+0.565.14
5Sigrid Schmitt GranHalden SK7.42+0.595.16
6Hanne Wærp HaugeNydalens SK7.57+1.145.26
7Juni Hagelid NorheimNydalens SK8.22+1.395.43
8Pernille ZagarLarvik OK8.24+1.415.45
9Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø8.31+1.485.50
10Marte EgerKongsberg OL8.33+1.505.51
11Anna Elisabeth RyghHeming Orientering8.35+1.525.52
12Ine Bohnhorst TegdanFreidig8.37+1.545.54
12Synne Kvittum NytrøenTynset IF8.37+1.545.54
14Ada C StokkelandÅlgård Orientering8.38+1.555.54
15Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering8.49+2.066.02
16Silja FuglemMalvik IL8.50+2.076.03
17Una NastadAsker Skiklubb8.52+2.096.04
18Karoline StrandenesFana IL8.55+2.126.06
19Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK8.57+2.146.07
20Ingeborg KolstadWing OK8.58+2.156.08
21Stine Marie Tefre GriegFana IL8.59+2.166.09
22Annika van RaaijHedrum OL9.04+2.216.12
23Iselin HøivoldKongsberg OL9.27+2.446.28
24Mari KallesonOppsal Orientering9.43+3.006.39
25Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL9.52+3.096.45
26Emma Aune JakobsenOK Moss9.58+3.156.49
27Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb9.59+3.166.50
28Johanne StorhaugKonnerud IL10.21+3.387.05
29Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb10.42+3.597.19
30Linea Kalleson RøedOppsal Orientering10.44+4.017.21
31Tonje RykkjeVaregg Fleridrett10.47+4.047.23
32Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering10.48+4.057.23
33Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK11.09+4.267.38
34Ingrid LestebergKongsberg OL11.19+4.367.45
35Daniella GjoneSandefjord OK11.31+4.487.53
36Erle Elise WoldOK Moss11.50+5.078.06
37Elise Nilsen BergFossum IF12.27+5.448.31
38Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK12.54+6.118.50
39Mareike KeilholzRøyken OL16.06+9.2311.01
40Hanna SpangbergKonnerud IL19.44+13.0113.30
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Tuva EspelinAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ida GammelmoHadeland OLdiskvalifisert
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orienteringikke startet
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OLikke startet

D 11-12N

1 210 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Malin SvendsenIL Tyrving9.267.47
Marie Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orienteringdiskvalifisert
Maja WangNydalens SKikke startet

D 13

1 610 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maja Mo HjelsethNydalens SK8.024.59
2Synne SandvenNotodden OL8.21+0.195.11
3Marie ScheeleNydalens SK8.57+0.555.33
4Signe HoloFossum IF9.03+1.015.37
5Solveig Louise NissenFreidig9.13+1.115.43
6Anna Mæhre TorjussenFossum IF9.25+1.235.50
7Anna TaksdalGanddal IL9.26+1.245.51
8Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb9.31+1.295.54
9Nora Christine HansenAsker Skiklubb9.35+1.335.57
10Elise ThorsengFossum IF9.47+1.456.04
11Tuva HøyerFossum IF9.52+1.506.07
12Guro SchjølbergTynset IF9.54+1.526.08
13Gunde TumelionisFossum IF9.55+1.536.09
14Anne ØstvoldHeming Orientering9.59+1.576.12
15Martha WisløffAsker Skiklubb10.03+2.016.14
16Maria Strømdal WikFreidig10.18+2.166.23
17Lina Storler SnøfuglFreidig10.19+2.176.24
18Tiril Ebon EspedalNydalens SK10.34+2.326.33
19Tora KittilsenFreidig10.48+2.466.42
20Sara MartiniAsker Skiklubb10.55+2.536.46
21Mia Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø11.28+3.267.07
22Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL11.31+3.297.09
23Marita AskeFreidig12.15+4.137.36
24Hedvig Nyberg-HansenFossum IF13.03+5.018.06
25Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering13.35+5.338.26
26Ella SandstadFreidig14.43+6.419.08
27Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL16.21+8.1910.09
Mari AarsethNydalens SKdiskvalifisert
Julia ForsgrenOK Tyrdiskvalifisert
Marie KravdalGjø-Vard OLdiskvalifisert
Karoline JebsenHeming Orienteringdiskvalifisert
Maren HenriksenHalden SKikke startet
Marthe Graff-WiikSturla, IFikke startet
Emilie RehnKolbotn og Skimt OLikke startet
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orienteringikke startet
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubbikke startet
Una KittilsenFreidigikke startet

D 14

1 690 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn7.474.36
2Eline Horten JordetVingelen IL8.00+0.134.44
3Mathea Spets StorhovFreidig8.03+0.164.45
4Hanna ÖbergGamleby OK8.10+0.234.49
5Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)8.11+0.244.50
6Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna8.29+0.425.01
7Marie SaugestadNydalens SK8.40+0.535.07
8Inga Skaarer WiklundNydalens SK8.45+0.585.10
9Kathinka Zahl HagenFossum IF8.49+1.025.13
10Mille Baastad BergIL Tyrving8.50+1.035.13
11Linnea HolstIL Tyrving8.53+1.065.15
12Anne Maren EidstenSturla, IF8.56+1.095.17
13Marie KvarmeSturla, IF9.21+1.345.31
14Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF9.22+1.355.32
15Andrea sæther VerdeniusVingelen IL9.27+1.405.35
16Klara GraversenIL BUL-Tromsø9.42+1.555.44
17Karen SkaugeHeming Orientering9.43+1.565.44
18Hannah Syrdal ØenHeming Orientering9.46+1.595.46
19Anna Aurora NolteFreidig9.50+2.035.49
20Eileen BjanesIL Tyrving9.51+2.045.49
21Julie Sophie WoldOK Moss10.02+2.155.56
22Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving10.12+2.256.02
23Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering10.18+2.316.05
24Anja HoleFørde IL10.28+2.416.11
25Ingunn Høst FossgardLillomarka OL10.46+2.596.22
26Vida Helland-HansenIL Tyrving10.56+3.096.28
27Ingvild GustafssonKongsberg OL11.03+3.166.32
28Ragnhild Blom-HagenFossum IF11.15+3.286.39
29Maria GrovanOL Tønsberg og omegn11.18+3.316.41
30Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb11.29+3.426.47
31Ingrid LuråsOppsal Orientering13.45+5.588.08
32Helene Brandal SøftingKongsberg OL15.04+7.178.54
33Kristine SolbakkenIL Tyrving15.25+7.389.07
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Mina Akiko JohnsenSturla, IFdiskvalifisert
Erle FrostAlta OLikke startet
Gina BrevikØstmarka OKikke startet
Sigrid NermoenØstmarka OKikke startet

D 13-16C

1 410 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene HaugeHisøy OK7.375.24
2Sara MolundIL Tyrving7.52+0.155.34
3Josefin EylertsenHalden SK9.13+1.366.32
4Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb9.42+2.056.52
5Amalie SkjønhaugFet OL10.45+3.087.37
6Karoline FjæreHedrum OL12.01+4.248.31
7Stella S. DahleFana IL12.44+5.079.01
8Nora GrønsethFossum IF23.40+16.0316.47
Helene Hoel JomaasFossum IFikke startet

D 13-16N

1 210 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Kinck RannemFossum IF9.197.41
2Ane Kristine EidAsker Skiklubb11.06+1.479.10
3Karoline StudsrudHisøy OK13.24+4.0511.04

D 15-16B

1 610 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering10.276.29
2Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK11.43+1.167.16
3Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL13.00+2.338.04
4Ingvild JohnsenHedrum OL18.43+8.1611.37

D 15

2 000 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK11.035.31
2Kristin Melby JacobsenLardal OL11.28+0.255.44
3Mari EidsmoFreidig11.46+0.435.53
4Mari ØverbyKongsberg OL11.52+0.495.56 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL11.55+0.525.57
6Ida Marie FlågenHeming Orientering12.15+1.126.07
7Ane Malene KolstadFreidig12.16+1.136.08
8Martine SkjelsvikLillehammer OK12.34+1.316.17
9Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL12.41+1.386.20
10Netta Bar-NathanLillomarka OL12.52+1.496.26
11Kristine Bog VikaneFana IL12.57+1.546.28
12Eline SchjervenLardal OL12.58+1.556.29
13Hedda SpangbergKonnerud IL13.01+1.586.30
14Emma EngehultNotodden OL13.04+2.016.32
15Selma HøivoldKongsberg OL13.05+2.026.32
16Ragnhild Mathea HelmersenFet OL13.16+2.136.38
17Hanna RehnKolbotn og Skimt OL13.24+2.216.42
18Johanne Rognerud BøeFossum IF13.45+2.426.52
19Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK13.49+2.466.54
20Marie Roll-TørnqvistFana IL13.54+2.516.57
21Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering14.10+3.077.05
22Emilie JohansenSandefjord OK14.16+3.137.08
23Emma Bangstad BergersenHamar OK14.17+3.147.08
24Julie BerntzenFet OL14.18+3.157.09
25Mari Grøtli SvergjaKvikne IL14.22+3.197.11
26Noor Dirro-HeluMåren OK14.35+3.327.17
27Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK14.38+3.357.19
28Astrid RognstadHadeland OL14.39+3.367.19
29Johanna Sofie LongfjeldModum OL14.56+3.537.28
30Elise Wærp HaugeNydalens SK15.04+4.017.32
31Frida SolsrudNydalens SK15.27+4.247.43
32Helene Bjørkvold JendalFossum IF15.31+4.287.45
33Kristin LundanesEmblem IL15.33+4.307.46
33Selma Tørudbakken JendalFossum IF15.33+4.307.46
35Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK16.19+5.168.09
36Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn16.30+5.278.15
37Silje Marie NissenFreidig17.45+6.428.52
38Konstanse MoholthKongsberg OL19.55+8.529.57
39Tiril KihleKonnerud IL24.26+13.2312.13
Mari BrendeFossum IFdiskvalifisert
Ella BerstadHeming Orienteringdiskvalifisert
Trude MarkhusVerdal OKdiskvalifisert
Serine Skogeng ReitenEmblem ILikke startet
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbikke startet
Ida SolliMo OKikke startet

D 16

2 250 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne HaavengenKongsberg OL13.095.50
2Frida HaugskottOL Trollelg13.13+0.045.52
3Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering13.14+0.055.52
4Oda ScheeleNydalens SK13.33+0.246.01
5Amélie AamodtOppsal Orientering13.47+0.386.07
6Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb14.01+0.526.13
7Maya Jones ArnesenHeming Orientering14.03+0.546.14
8Malene JebsenHeming Orientering14.08+0.596.16
9Anna Jacobsen-GaskiBardu IL14.29+1.206.26
10Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular14.37+1.286.29
11Kristine KravdalGjø-Vard OL14.39+1.306.30
12Marte Madslien BakkenNydalens SK14.53+1.446.36
13Ea LunøeNydalens SK15.25+2.166.51
14Vilde Lereim StorliFreidig15.29+2.206.52
15Mina SchjervenLardal OL15.33+2.246.54
16Tina KallesonOppsal Orientering15.38+2.296.56
17Iris HolstIL Tyrving15.59+2.507.06
18Live ØstvoldHeming Orientering16.02+2.537.07
19Ada Helene OlsenIF Trauma16.05+2.567.08
20Yngvild Langedal BreivikNydalens SK16.19+3.107.15
21Mia HirschIF Trauma16.25+3.167.17
22Ine InstanesSturla, IF16.37+3.287.23
23Tale Tannvik SkeiFreidig16.57+3.487.32
24Ingrid BlindheimLillomarka OL17.02+3.537.34
25Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL17.18+4.097.41
26Karoline TorøKongsberg OL17.30+4.217.46
27Oda Isnes TyseEiker OL17.44+4.357.52
28Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL18.01+4.528.00
29Ingrid LamarkGanddal IL18.10+5.018.04
30Alvilde Lysaker SandenEiker OL18.22+5.138.09
31Alexandra AngvollFredrikstad SK18.56+5.478.24
32Stine AuneNidarøst OK19.10+6.018.31
33Alexandra LinløkkenØstmarka OK20.09+7.008.57
34Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett23.02+9.5310.14
35Berthe TesloHadeland OL23.14+10.0510.19
36Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering28.12+15.0312.32
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLdiskvalifisert
Malene InstanesSturla, IFdiskvalifisert
Ina MartiniAsker Skiklubbikke startet
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orienteringikke startet
Ida Sofie HjortlandLarvik OKikke startet
Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OKikke startet
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OLikke startet
Silje SlungaardIL Tyrvingikke startet

D 17-B

1 690 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ann-Karin LestebergKongsberg OL9.375.41
2Tora VollsetHeming Orientering10.54+1.176.26
3Britt Stine StrandFredrikstad SK11.15+1.386.39
4Tonje-Malin RhrichKonnerud IL11.18+1.416.41
5Katrine KlyveOK Moss12.29+2.527.23
6Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering13.29+3.527.58
7Hilde Gunn HellenesOK Skeidi14.04+4.278.19
8Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb14.45+5.088.43
9Anne Berg GjølbergLarvik OK17.02+7.2510.04
Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OLdiskvalifisert
Martine JægtvikKonnerud ILikke startet

D 17-C

1 460 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mette MaudalKongsberg OL8.385.54
2Rikke WernersenØyestad IF allianse9.43+1.056.39
3Anne-Marthe HansenFet OL9.44+1.066.40
4Marita AanonsenØyestad IF allianse10.49+2.117.24
5Marianne LøkenOK Moss11.02+2.247.33
6May-lill DammTIF Viking11.11+2.337.39
7Else StordalOL Tønsberg og omegn12.12+3.348.21
8Nina BrodahlStokke IL14.14+5.369.44
Merete Welhaven SteenLillehammer OKikke startet

D 17-N

1 210 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frøy HagelidNydalens SK13.0610.49
May Brith NordkveldeHedrum OLikke startet
Mette-Mari Odberg HeumØyestad IF allianseikke startet

D 17-20

2 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne DaltveitFana IL13.416.50
2Anna Isnes TyseEiker OL14.31+0.507.15
3Aurora Opheim SauarIL Koll14.37+0.567.18
4Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb14.53+1.127.26
5Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb15.45+2.047.52
6Merel DirksenSauda Orienteringsklubb16.14+2.338.07
7Ane Marte VatnFrol IL16.37+2.568.18
8Sigrid Kinck RannemFossum IF16.42+3.018.21
9Julie EikelandOL Tønsberg og omegn16.48+3.078.24
10Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK16.49+3.088.24
11Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering17.42+4.018.51
12Anna Austad SveenRaumar Orientering23.47+10.0611.53
Maren Oline ThomAsker Skiklubbdiskvalifisert
Anniken Helland-HansenIL Tyrvingdiskvalifisert
Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OKikke startet
Thea Charlotte HansenRøyken OLikke startet

D 21-

2 150 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine RenardKongsberg OL13.076.06
2Karoline AndersenIL Tyrving13.16+0.096.10
3Aina VienaRingerike OL13.18+0.116.11
4Camilla StridsklevIL Tyrving13.24+0.176.13
5Anita HillerenEiker OL14.18+1.116.39
6Marianne BakkenNydalens SK14.31+1.246.45
7Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL14.34+1.276.46
8Camilla HengebølNTNUI14.40+1.336.49
9Marie Hammer IversenØstmarka OK14.59+1.526.58
10Astri Marie RemmePorsgrunn OL15.41+2.347.17
11Inglin SognnæsBergens TF15.43+2.367.18
12Solveig SletnerRøyken OL15.56+2.497.24
13Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering16.12+3.057.32
14Malin EijsinkNydalens SK16.17+3.107.34
15Tine Hjelseth LarsenKongsberg OL16.20+3.137.35
16Anne Marthe PeveriEiker OL16.35+3.287.42
17Stine AustadRaumar Orientering16.45+3.387.47
18Karianne Hjortland OddvikLarvik OK17.22+4.158.04
19Else Kristine LienLøten o-lag17.35+4.288.10
20Ingrid UrsethVingelen IL18.42+5.358.41
21Inger Anita TollehaugEiker OL18.52+5.458.46
22Marianne LøvåsNidarøst OK19.22+6.159.00
Marianne Opsahl BredesenNTNUIdiskvalifisert
Vibeke RykkjeVaregg Fleridrettikke startet

D 35-

2 010 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anja Berge GjellestadNydalens SK12.356.15
2Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering12.57+0.226.26
3Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK14.24+1.497.09

D 40-

1 980 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Angell-PetersenFreidig11.345.50
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11.42+0.085.54
3Astrid KravdalGjø-Vard OL11.53+0.196.00
4Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll11.55+0.216.01
5Monica BerglundRingerike OL12.07+0.336.07
6Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering12.12+0.386.09
7Ellen GustafssonKongsberg OL12.30+0.566.18
8Kari Solem AuneByåsen IL12.56+1.226.31
9Tina Strømdal WikFreidig13.05+1.316.36
10Elin GravningenStokke IL13.34+2.006.51
11Cecilie Wærp HaugeNydalens SK13.37+2.036.52
12Audrun UtskarpenOslostudentenes IK13.38+2.046.53
13Vibeke Tefre GriegFana IL14.01+2.277.04
14Katrine Finstad LandIL Tyrving14.03+2.297.05
15Heidi BjordalOppsal Orientering14.31+2.577.19
16Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK14.36+3.027.22
17Beate UndebergetOppsal Orientering14.46+3.127.27
17Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegn14.46+3.127.27
19Elisabeth EspelandTynset IF15.00+3.267.34
20Kari LundNittedal OL15.32+3.587.50
21Torill Hynne FjæreHedrum OL15.34+4.007.51
22Linn Carina DalandKristiansand OK15.35+4.017.52
23Line Bar-NathanLillomarka OL16.11+4.378.10
24Hanne WoldOK Moss16.19+4.458.14
25Camilla FosstveitRaumar Orientering16.26+4.528.17
26Celine Vik OlsenLarvik OK16.31+4.578.20
27Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK16.47+5.138.28
28Mari BraathenWing OK17.02+5.288.36
29Trude HansenBerger og Svelvik OL17.16+5.428.43
30Ida Christine ParnemoOslostudentenes IK17.33+5.598.51
Liv SchjervenLardal OLdiskvalifisert
Mari TaraldrudSentrum OKikke startet
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OKikke startet
Margot Bolstad LynumFreidigikke startet

D 45-

1 980 m, 65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL10.405.23
2Siri StørmerNydalens SK10.47+0.075.26
3Hanne SandstadFreidig11.12+0.325.39
4Hilde HovdenakModum OL11.36+0.565.51
5Guro HarstadHeming Orientering12.02+1.226.04
6Valborg MadslienLillehammer OK12.03+1.236.05
7Ingjerd SommerstadKongsberg OL12.10+1.306.08
8Ingrid KvistadKongsberg OL12.31+1.516.19
9Eva Lill KvisleAsker Skiklubb12.47+2.076.27
9Kristin SandvenNotodden OL12.47+2.076.27
11Gøril EideByåsen IL12.48+2.086.27
12Mai Britt BjørkSandefjord OK13.01+2.216.34
13Birgit Økern JensenKonnerud IL13.12+2.326.40
14Doris Stien KaspersenMo OK13.14+2.346.41
15Nora SkauenIL Tyrving13.18+2.386.43
16Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF13.21+2.416.44
16Karianne StrømmeVaregg Fleridrett13.21+2.416.44
16Brita Opheim SauarIL Koll13.21+2.416.44
19Hanne Lerche RaadalHalden SK13.23+2.436.45
20Linda RykkjeVaregg Fleridrett13.30+2.506.49
21Torunn Økern JensenRingerike OL13.32+2.526.50
22Aud Ellen BrevikSturla, IF13.40+3.006.54
23Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering13.44+3.046.56
24Hilde VassendPorsgrunn OL13.51+3.116.59
24Marianne HaugeHisøy OK13.51+3.116.59
26Marit InngjerdingenHeming Orientering13.53+3.137.00
27Sara MathisenPorsgrunn OL13.55+3.157.01
28Tone HirschIF Trauma14.02+3.227.05
29Camilla HovlandKonnerud IL14.06+3.267.07
30Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø14.08+3.287.08
31Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering14.10+3.307.09
32Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb14.12+3.327.10
33Ane BjørnsgaardLillehammer OK14.14+3.347.11
33Anne Borgen SturødNydalens SK14.14+3.347.11
35Vibeke LamarkGanddal IL14.16+3.367.12
36Ann Elin FlågenHeming Orientering14.18+3.387.13
37Anne Guro NøklebyRingerike OL14.20+3.407.14
38Elin KallesonOppsal Orientering14.23+3.437.15
39Jeanette KohtAsker Skiklubb14.24+3.447.16
40Målfrid KonstKristiansand OK14.28+3.487.18
41Marit EgnerAsker Skiklubb14.34+3.547.21
42Kristin HjortlandLarvik OK15.08+4.287.38
43Sissel RudningenHemsedal IL15.12+4.327.40
44Gro BørteKristiansand OK15.17+4.377.43
45Tone Sølie LysnesHedrum OL15.19+4.397.44
46Anne Mia OlsenModum OL15.26+4.467.47
47Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF15.34+4.547.51
48Marian KjellevoldIL Gular15.54+5.148.01
49Marianne ReuschHeming Orientering15.59+5.198.04
50Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering16.04+5.248.06
51Eli Ringstad LienGjø-Vard OL16.05+5.258.07
52Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK16.19+5.398.14
53Tanja InstanesSturla, IF16.25+5.458.17
54Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett16.28+5.488.18
55Lene RykkjeVaregg Fleridrett16.37+5.578.23
56Kristin EgerKongsberg OL16.51+6.118.30
57Anita SælevikHaugesund IL Orientering17.18+6.388.44
58Heidi ØstliRaumar Orientering18.49+8.099.30
59Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering19.34+8.549.52
60Elin BordøyHedrum OL19.35+8.559.53
61Rikke Kristin GåsholtHedrum OL19.42+9.029.56
62Anna ErikssonOK Älgen20.16+9.3610.14
63Kristin Stubban HygenØstmarka OK21.13+10.3310.42
64Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering22.18+11.3811.15
Kari UlsethFreidigdiskvalifisert
Marit B. EithunNittedal OLikke startet
Ann-Helen AamodtØstmarka OKikke startet
Charlotte SkourupSturla, IFikke startet
Toril WiigIL Tyrvingikke startet

D 50-

1 780 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torunn Spets StorhovFreidig10.566.08
2Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna10.59+0.036.10
3Ragnhild BalsvikOsterøy IL11.14+0.186.18
4Rine HanssenByåsen IL11.21+0.256.22
5Inger Tone NygårdEgersund OK11.27+0.316.25
6Anne MadslienNydalens SK11.54+0.586.41
7Marianne NjåsteinIL Tyrving12.14+1.186.52
8Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)12.15+1.196.52
9Isa HeggedalKonnerud IL12.16+1.206.53
9Randi JensenFrol IL12.16+1.206.53
11Kjersti StræteRingerike OL12.18+1.226.54
12Gro Sandstad EidsmoFreidig12.22+1.266.56
13Agneta BerlinTrollhättans SOK12.24+1.286.57
14Kari MadslienNydalens SK12.25+1.296.58
15Hege SolerødGjø-Vard OL12.28+1.327.00 Last ned GPS-spor i gpx-format
16Signe Astrup ArnesenHeming Orientering12.48+1.527.11
17Margrete GaskiBardu IL12.53+1.577.14
18Anne Kristine NorderudIL Tyrving12.54+1.587.14
19Anita Sørensen DrageKongsberg OL12.58+2.027.17
20Tove AasheimVaregg Fleridrett13.03+2.077.19
21Beth NicolaysenKongsberg OL13.04+2.087.20
21Arnhild U. BråtenVegårshei IL13.04+2.087.20
23Rannveig NordhagenFana IL13.12+2.167.24
24Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL13.24+2.287.31
25Tove HeimdalKonnerud IL13.28+2.327.33
26Ida SyversenRøyken OL13.30+2.347.35
27Vanja StaffOL Toten-Troll13.34+2.387.37
28Inger BjergaVaregg Fleridrett13.51+2.557.46
29Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL13.57+3.017.50
30Ida Vår DirdalLarvik OK13.58+3.027.50
31Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn14.00+3.047.51
32Eirin LodgaardByåsen IL14.15+3.198.00
33Wenche LindløvSarpsborg OL14.18+3.228.02
34Janita SkogengEmblem IL14.22+3.268.04
35Tone Karina IngesenSarpsborg OL14.32+3.368.09
35Heidi MyklemyrEiker OL14.32+3.368.09
37Hilde ForbordMalvik IL14.38+3.428.13
38Trude FixdalIL Koll14.49+3.538.19
39Ann Sissel VehusVerdal OK14.55+3.598.22
40Gunhild MyhrAsker Skiklubb14.57+4.018.23
41Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø15.15+4.198.34
42Jorunn BlindheimLillomarka OL15.39+4.438.47
43Nina-Beate LiabakkByåsen IL15.46+4.508.51
44Helle HundseidIL Tyrving15.58+5.028.58
45Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb16.03+5.079.01
46Toini SkyttersæterKonnerud IL16.09+5.139.04
47Ingrid Eide RappRaumar Orientering16.12+5.169.06
48Marianne ArnesenAsker Skiklubb16.18+5.229.09
49Anne Marie EkelandOddersjaa SSK16.19+5.239.10
50Sigrun NygårdAsker Skiklubb16.56+6.009.30
51Astrid BrevikStokke IL17.17+6.219.42
52Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)17.42+6.469.56
53Jane RødderKongsberg OL21.54+10.5812.18
54Annemarie RanvikKonnerud IL24.39+13.4313.50
55Ann Mari StudsrudHisøy OK28.07+17.1115.47
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Elisabeth HetlevikKongsberg OLdiskvalifisert
Mona J. MølnvikFreidigikke startet
Kathrine LunøeNydalens SKikke startet
Lise ChristensenTIF Vikingikke startet
Hege HeibergHadeland OLikke startet

D 55-

1 710 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege Solhjem MelhuusMelhus IL11.116.32
2Dagrun MelkildHeming Orientering11.25+0.146.40
3Randi NicolaisenAsker Skiklubb11.49+0.386.54
4Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering12.04+0.537.03
5Solveig SikkelandIL Tyrving12.17+1.067.10
6Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb12.20+1.097.12
7Kjersti SkantzeIL Tyrving12.45+1.347.27
8Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL12.46+1.357.27
9Kerstin OhlssonHaninge SOK12.47+1.367.28
10Runa SkyttersæterHeming Orientering12.51+1.407.30
11Ann Karin TjørhomGanddal IL12.55+1.447.33
11Tiri RebårdSandefjord OK12.55+1.447.33
13Sidsel NørstebøIL Tyrving13.05+1.547.39
14Kari LofthusIL BUL-Tromsø13.06+1.557.39
15Kirsti Grundnes BergIL Tyrving13.16+2.057.45
16Mona StrandMåren OK13.38+2.277.58
16Berit BergeIL Tyrving13.38+2.277.58
18Eija SulavuoriTurun Metsänkävijät13.41+2.308.00
19Sharon BroadwellIL GeoForm13.58+2.478.10
20Ingrid Lien JohnsenByåsen IL14.13+3.028.18
21Unni RyeAsker Skiklubb14.22+3.118.24
22Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering14.38+3.278.33
23Anne LofthusLillehammer OK14.46+3.358.38
24Eva SyversenRøyken OL14.50+3.398.40
25Helena StubberudNydalens SK15.02+3.518.47
26Hege FjellbirkelandIL Gular15.09+3.588.51
27May Jorunn RognlienModum OL15.23+4.128.59
28Elsie BrenneVarteig OL15.49+4.389.14
29Grete BerntsenMåren OK16.19+5.089.32
30Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK17.52+6.4110.26
31Mette RogneVaregg Fleridrett18.00+6.4910.31
32Linette BarryOrienteering USA18.02+6.5110.32
33Christina SegerslättSkåneslättens OL23.27+12.1613.42
Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Berit DanielsenIL Tyrvingdiskvalifisert
Hilde StorløkkenKongsberg OLdiskvalifisert
Turid ArnesenByåsen ILikke startet
Eldbjørg G. KalbækkenTynset IFikke startet
Gunhild HennumLierbygda OLikke startet
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orienteringikke startet
Margrete EngzeliusAsker Skiklubbikke startet
 Kjersti RønningHamar OKikke startet
Eli Tufte HanssenEiker OLikke startet

D 60-

1 510 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Elisabeth NatvigNittedal OL10.106.43
2Grete S B HoviSkien OK10.59+0.497.16
3Sirpa LiljaModum OL11.20+1.107.30
4Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange12.30+2.208.16
5Anne Berit EidNydalens SK13.11+3.018.43
6Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn13.17+3.078.47
7Anne Lise AndreassenSandefjord OK13.31+3.218.57
8Anne Kjersti DaltveitFana IL13.54+3.449.12
9Siren GreveBergens TF14.10+4.009.22
10Britt GunnarssonKristinehamns OK14.44+4.349.45
11Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering14.48+4.389.48
12Ellen Marie TurterNydalens SK15.37+5.2710.20
13Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal Orientering15.50+5.4010.29
14Marianne ThorssonIK Trenne Ullared16.00+5.5010.35
15Lis DæhliLøten o-lag17.41+7.3111.42
16Lena HammerVestre Akers SK18.04+7.5411.57
17Berit EklöfMatteus SI18.31+8.2112.15
18Lise HørtvedtKongsberg OL20.20+10.1013.27
Bjørg SvanbergRøyken OLdiskvalifisert
Elle M. MelbyeHeming Orienteringdiskvalifisert
Randi NilstadIL Tyrvingdiskvalifisert

D 65-

1 510 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda VerdeSturla, IF11.557.53
2Berit HegdalBergens TF12.07+0.128.01
3Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL12.50+0.558.29
4Live Joronn YtrehusRingerike OL13.30+1.358.56 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL13.44+1.499.05
6Herdis AlvheimFana IL14.19+2.249.28
7Gunnel GillenäsKristinehamns OK15.18+3.2310.07
8Aud KjemperudEiker OL15.21+3.2610.09
8Elisabeth RødAndebu IL15.21+3.2610.09
10Astrid OrmbergFana IL15.56+4.0110.33
11Nina KolbergIL Tyrving17.17+5.2211.26
12Berit RøsteRingsaker OK18.51+6.5612.29
13Kari BergLarvik OK20.51+8.5613.48
Eva TaraldrudIndre Østfold OKdiskvalifisert
Inger NergaardStokke ILikke startet
Lill BirkelundPorsgrunn OLikke startet

D 70-

1 510 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingjerd SognnæsBergens TF12.378.21
2Bjørg KocbachBergens TF12.50+0.138.29
3Kjersti ThoStabæk IF14.00+1.239.16
4Eli KlovningPorsgrunn OL16.03+3.2610.37
5Margareta LarssonOK Njudung16.08+3.3110.41
6Gerd LangsethLarvik OK16.21+3.4410.49
7Liv FeiringHamar OK16.44+4.0711.04
8Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL17.03+4.2611.17
9Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL17.24+4.4711.31
10Inger LindløvOK Moss17.26+4.4911.32
11Astri Ese HoleBergens TF18.29+5.5212.14
12Tordis Rytter JakobsenOK Moss19.44+7.0713.04
13Kirsten BakkeGjø-Vard OL20.33+7.5613.36
14Kari NatåsBergens TF23.51+11.1415.47
Ingeborg BøbelIL Imåsdiskvalifisert
Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OLikke startet
Gry Bruland VråleSturla, IFikke startet

D 75-

1 510 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig12.318.17
2Ulla LindheIK Stern13.54+1.239.12
3Elin DahlenRingerike OL14.49+2.189.48
4Birgitta StenströmVänersborgs SK15.27+2.5610.13
5Anne-Britt NilsenKjelsås IL17.53+5.2211.50
6Birgitte BekkelundRøyken OL19.04+6.3312.37
7Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb20.45+8.1413.44
8Brita Eilertsen GrønliFørde IL22.30+9.5914.54

D 80-

1 510 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger E. VamnesHamar OK17.5111.49
2Tirill Liby SeipOK Skeidi20.59+3.0813.53
3Gudveig JørundlandOK Sør21.50+3.5914.27
4Unni Dirro BøhlerengenMåren OK22.38+4.4714.59

H -10

1 410 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Magnus Rørlien JevanordFossum IF7.155.08
0Olav GrevstadFossum IF9.446.54
0Age KristvikFossum IF11.508.23
0Fredrik GrønsethFossum IF40.0228.23
0Mathias LeroyerFreidig7.035.00
0Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK15.3311.01
0Iver AarsethIL Koll9.386.49
0Eskil OlaussenOppsal Orientering10.597.47
0Odin Vie StrislandFossum IF23.4016.47
0Thomas Nissen HellerudIL Koll22.0515.39
0Jens Anton AndresenMalvik IL12.489.04
0Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb7.225.13
0Emil HeksemFana IL11.288.07
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn10.327.28
0Christian Berge GjellestadNydalens SK9.166.34
0Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL10.537.43
0Jon StrandKongsberg OL8.496.15
0Magnus MolundIL Tyrving7.235.14
0Trygve MyhrvoldFossum IF12.589.11
0Erlend GrønliFreidig9.166.34
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll12.278.49
0Sebastian WettergreenFossum IF9.547.01
0Alfred NikolaisenOppsal Orientering7.575.38
0Aksel Tonjer FingarsenElverum OK11.097.54
0Ole Ulseth SylteFreidig9.466.55
0Selmer LøkenOK Moss8.556.19
0Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK12.028.32
August Myklebust LeopolderIL Kolldiskvalifisert
Alfred TeigNydalens SKdiskvalifisert
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Emil Aleksander NolteFreidigdiskvalifisert
Eskil HobølOppsal Orienteringikke startet

H 11-12

1 660 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre OlaussenOppsal Orientering7.174.23
2Emil Husebye AamodtFredrikstad SK7.56+0.394.46
3Mathias LinløkkenØstmarka OK7.58+0.414.47
4Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL8.05+0.484.52
5Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK8.10+0.534.55
6Rasmus EngehultNotodden OL8.14+0.574.57
7Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK8.26+1.095.04
8Christoffer ÅnensenOppsal Orientering8.33+1.165.09
9Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb8.40+1.235.13
10Erlend SommerheinFossum IF8.41+1.245.13
11Fredrik Fet AndersenKonnerud IL8.55+1.385.22
12Ask Felland SætnanFossum IF9.03+1.465.27
13Erlend UlsakerHemsedal IL9.05+1.485.28
14Sigurd HobølOppsal Orientering9.06+1.495.28
15Jarand GustafssonKongsberg OL9.07+1.505.29
16Mats JohnsenSturla, IF9.23+2.065.39
17Ludvik Storler SnøfuglFreidig9.34+2.175.45
18Nov Bar-NathanLillomarka OL9.44+2.275.51
19Even LienGjø-Vard OL9.57+2.405.59
20Erlend OtterleiØstmarka OK9.58+2.416.00
21Alf Petter LynumFreidig10.08+2.516.06
22Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange10.16+2.596.11
23Emil Tonjer FingarsenElverum OK10.19+3.026.12
24Henrik KaiserSturla, IF10.33+3.166.21
25Amund FlaskerudOL Toten-Troll10.34+3.176.21
26Asbjørn LandeEidskog OL10.52+3.356.32
27Dagfinn GjerstadOsterøy IL11.02+3.456.38
28Magnus SigurdssonStokke IL11.22+4.056.50
29Gabriel SolemOppsal Orientering11.53+4.367.09
30Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb12.01+4.447.14
31Gaute SkjønhaugFet OL12.19+5.027.25
32Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb12.53+5.367.45
33Johan SkjåkLillehammer OK13.14+5.577.58
34Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL13.34+6.178.10
35Jens WoldSturla, IF13.47+6.308.18
36Diderik Rønning BøeSandefjord OK14.01+6.448.26
37Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll14.35+7.188.47
38Erlend BakkeFossum IF14.52+7.358.57
39Oskar HeksemFana IL15.10+7.539.08
40Rasmus Vik VierliHisøy OK16.21+9.049.50
41Anders Vik VierliFossum IF16.30+9.139.56
42Jakob OstherFossum IF17.26+10.0910.30
42Henrik Elias SebjørnsenFossum IF17.26+10.0910.30
44Olaf Blom-HagenFossum IF18.07+10.5010.54
45Ole Magnus StoremyrIL Hauken23.39+16.2214.14
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OLdiskvalifisert
Carl ÖbergGamleby OKdiskvalifisert
Kristian Kaupang LyeLarvik OKdiskvalifisert
Lukas Jones ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OKdiskvalifisert
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Jan Olav BerganKongsberg OLdiskvalifisert
Jacob Finstad LandIL Tyrvingdiskvalifisert
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrettikke startet
Aksel Nissen HellerudIL Kollikke startet
Martin TorøKongsberg OLikke startet
Mikkel RastadAsker Skiklubbikke startet
Ola Mæhre TorjussenFossum IFikke startet

H 11-12N

1 210 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar Dalseg NetlandFossum IF9.057.30
2Bernhard WaastadFossum IF10.58+1.539.03
3Mads Rørlien JevanordFossum IF25.41+16.3621.13
Andreas MelheimSturla, IFikke startet
Sivert Vie SollieFossum IFikke startet
Sivert KnutheimSturla, IFikke startet
Oskar KnutheimSturla, IFikke startet

H 13

1 610 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Christoffer BorgIL Koll7.384.44
2Kristoffer Strømdal WikFreidig7.41+0.034.46
3Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL8.09+0.315.03
3Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)8.09+0.315.03
5Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL8.17+0.395.08
6Rasmus BerglundRingerike OL8.31+0.535.17
7Vegard Lereim StorliFreidig9.16+1.385.45
7Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF9.16+1.385.45
9Gabriel GjoneSandefjord OK9.26+1.485.51
10Jakob A. GjedeboOppsal Orientering9.48+2.106.05
11Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn10.07+2.296.17
12Eskil BrændenLillomarka OL10.19+2.416.24
13Eivind NæveIL Leik10.37+2.596.35
14Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL10.41+3.036.38
15Ragnar LandeEidskog OL10.44+3.066.39
16Endre SandKongsberg OL10.48+3.106.42
17Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering11.01+3.236.50
18Håvard EikRaumar Orientering11.56+4.187.24
19Borgar SkjelbredKongsberg OL11.58+4.207.25
20Mats Olsen ByeModum OL12.00+4.227.27
20Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb12.00+4.227.27
22Einar ØstvoldHeming Orientering12.09+4.317.32
23Henrik Repstad StoremyrIL Hauken12.15+4.377.36
24Linus Hognestad SennelsRøyken OL12.36+4.587.49
25Anders Næss-UlsethHeming Orientering13.38+6.008.28
26Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb14.25+6.478.57
27Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb15.22+7.449.32
28Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK16.18+8.4010.07
Johannes Salvesen-LundeIL Kolldiskvalifisert
Tristan HalvorsenFreidigdiskvalifisert
Henning ReichenbachOppsal Orienteringdiskvalifisert
Samuel A StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Lars Horten JordetVingelen ILdiskvalifisert
Kidus Abiy GirmaIL Kollikke startet
Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orienteringikke startet
Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OLikke startet
Simen Gløgård StensrudNittedal OLikke startet

H 14

1 680 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian Fredrik BorgIL Koll7.394.33
2Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering7.43+0.044.35
3Philip Lehmann RomørenFossum IF7.47+0.084.37
4Alfred BjørnerødOK Moss7.49+0.104.39
5Axel AaldeNydalens SK7.56+0.174.43
6Martin Nøkleby MellingRingerike OL7.59+0.204.45
7Martin Størmer-AntonsenNydalens SK8.05+0.264.48
8Lars LienGjø-Vard OL8.07+0.284.49
9Iver Dalsaune ThunFreidig8.12+0.334.52
10Ask OlaussenOppsal Orientering8.20+0.414.57
11Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK8.25+0.465.00
12Sondre LadimOK Moss8.36+0.575.07
13Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)8.50+1.115.15
13Brage Bell LysakerFana IL8.50+1.115.15
15Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb8.51+1.125.16
16Emil Reinertsen LeroyerFreidig9.04+1.255.23
17Arne BerganKongsberg OL9.06+1.275.25
18Eirik FrostAlta OL9.08+1.295.26
18Benjamin GjoneSandefjord OK9.08+1.295.26
20Henrik Kaupang LyeLarvik OK9.09+1.305.26
21Fridtjof ReuschHeming Orientering9.11+1.325.27
22Anders KlavenesSandefjord OK9.14+1.355.29
22Eirik Vie StrislandFossum IF9.14+1.355.29
24Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL9.16+1.375.30
24Theodor BjørkSandefjord OK9.16+1.375.30
24Tord RomundstadNidarøst OK9.16+1.375.30
27Marius E. AamodtOppsal Orientering9.21+1.425.33
28Vilmer NybergAsker Skiklubb9.29+1.505.38
28Jakob RastadAsker Skiklubb9.29+1.505.38
30Tarje EspelinAsker Skiklubb9.39+2.005.44
31Emil GrønliFreidig9.54+2.155.53
32Halvor LøkenKongsberg OL9.57+2.185.55
33Sindre Vie StrislandFossum IF10.11+2.326.03
34Eskil KolshusOppsal Orientering10.14+2.356.05
35Oliver LarsenMo OK10.38+2.596.19
36Anders TaraldsenLillehammer OK10.40+3.016.20
37Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb10.48+3.096.25
38Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering11.29+3.506.50
39Martin KaiserSturla, IF11.41+4.026.57
40Sigurd BraathenWing OK11.43+4.046.58
41Sigurd VatnFrol IL11.58+4.197.07
42Mathias NyhaugAsker Skiklubb12.03+4.247.10
Oliver NilsenFossum IFdiskvalifisert
Jonas KroghOppsal Orienteringikke startet
Jo Randar HolmøyHadeland OLikke startet
Hallvard TjentlandLardal OLikke startet
Øyvind LamarkGanddal ILikke startet
Oskar BaklidKonnerud ILikke startet

H 13-16C

1 410 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Paulsen AskLierbygda OL8.075.45
2Truls LunåsmoTynset IF8.52+0.456.17
3Elias AndenæsAsker Skiklubb10.04+1.577.08
Olav MelheimSturla, IFikke startet
Knut Kolltveit SørlieFossum IFikke startet

H 15

2 160 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK10.525.01
2Hans UrsetIL BUL-Tromsø10.53+0.015.02
3Jonas MyhrAsker Skiklubb10.57+0.055.04
4Brage TakleKristiansand OK11.00+0.085.05
5Martin Vehus SkjerveVerdal OK11.09+0.175.09
6Gaute BerganNydalens SK11.25+0.335.17
6Tobias MathisenPorsgrunn OL11.25+0.335.17
8Anselm ReichenbachOppsal Orientering11.28+0.365.18
9Mikkel BerglundRingerike OL11.36+0.445.22
10Atle Nikolai WølloKongsberg OL11.48+0.565.27
11Kasper Bakken UlsethNydalens SK11.51+0.595.29
12August MaskeFreidig12.23+1.315.43
13Mats LindaasElverum OK12.24+1.325.44
14Trygve Børte NomelandKristiansand OK12.28+1.365.46
15Petter Andreas LonaWing OK12.32+1.405.48
16Sigurd Saxe SandvikHalden SK12.46+1.545.54
17Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn12.47+1.555.55
18Rolf Andreas BergNydalens SK13.02+2.106.02
19Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett13.07+2.156.04
20Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb13.16+2.246.08
21Birk Felland SætnanFossum IF13.22+2.306.11
22Sindre Grøv SvensenLillehammer OK13.25+2.336.12
23August Hopstad NykvistWing OK13.28+2.366.14
24Gustav Andresen SkotteFossum IF13.30+2.386.14
25Erlend AuneByåsen IL13.42+2.506.20
26Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering13.57+3.056.27
27Vetle Grønvik EkraFreidig14.04+3.126.30
28Tor Erling GjølsjøOK Moss14.11+3.196.33
29Vegard Holm JohannesenKongsberg OL14.26+3.346.40
30Johan EgerKongsberg OL14.48+3.566.51
31Antonius Herskedal AmundsenFreidig15.04+4.126.58
32Jonas AarsethNydalens SK15.11+4.197.01
33Vegard Ulseth SylteFreidig16.10+5.187.29
34Jonathan EylertsenHalden SK16.16+5.247.31
35Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett16.19+5.277.33
36Per Ingvar TollehaugEiker OL16.34+5.427.40
37Henning StrandIL BUL-Tromsø17.25+6.338.03
38Sindre UlsakerHemsedal IL18.08+7.168.23
39Gaute LindaasElverum OK18.48+7.568.42
40Birk ThorstensenOppsal Orientering19.11+8.198.52
41Jørgen WesterheimStord Orientering19.25+8.338.59
42Simen HøyerFossum IF21.59+11.0710.10
43Simen KolbergsrudRøyken OL22.32+11.4010.25
44Teodor Mo HjelsethNydalens SK30.08+19.1613.57
Vegard RanestadHamar OKdiskvalifisert
Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Hallgeir BrevikStokke ILdiskvalifisert
Elias StubberudNydalens SKdiskvalifisert
Isak Jacobsen-GaskiBardu ILdiskvalifisert
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OKikke startet
Erik Williams StrømsnesMalvik ILikke startet
Stein Aas StræteRingerike OLikke startet
Vemund MølnvikFreidigikke startet

H 16

2 230 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11.585.21
2Vebjørn Blom-HagenFossum IF12.03+0.055.24
3Mikkel HoltFreidig12.06+0.085.25
4Cornelius BjørkSandefjord OK12.12+0.145.28
5Felix FinsrudAsker Skiklubb12.13+0.155.28
6Vetle DrageKongsberg OL12.17+0.195.30
7Sondre Zahl HagenFossum IF12.40+0.425.40
8Kristian ØstermannHeming Orientering12.42+0.445.41
9Sondre YtterbøAsker Skiklubb12.45+0.475.43
10Ådne SkjærsteinIL Tyrving12.49+0.515.44
11Nils TveiteÅs-NMBU Orientering12.53+0.555.46
12Jørgen SchjølbergTynset IF12.55+0.575.47
13Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn13.04+1.065.51
14Iver RingheimLarvik OK13.07+1.095.52
15Birk Bell LysakerFana IL13.10+1.125.54
16Ferdinand FremmingHeming Orientering13.12+1.145.55
17Henrik ReuschHeming Orientering13.14+1.165.56
18Christopher LadimOK Moss13.30+1.326.03
19Marius BakkeFossum IF13.34+1.366.05
20Henrik R HoltHedrum OL13.38+1.406.06
21Mikkel KatlaFossum IF13.47+1.496.10
22Viljan van RaaijHedrum OL13.58+2.006.15
23Kristoffer FjæreHedrum OL14.06+2.086.19
24Halvor RudningenHemsedal IL14.16+2.186.23
25Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb14.24+2.266.27
26August Syrdal ØenHeming Orientering14.33+2.356.31
27Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF14.44+2.466.36
28Eskil FrischknechtAlta OL14.57+2.596.42
29Gaute FosstveitRaumar Orientering15.02+3.046.44
30Gard FrostAlta OL15.15+3.176.50
31Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering15.21+3.236.53
31Einar EideByåsen IL15.21+3.236.53
33Sven Bergset LangvikIL Veten15.24+3.266.54
34Jens Øien KlosterFitjar IL15.38+3.407.00
35Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL16.08+4.107.14
36Eilev KvaaleAsker Skiklubb16.09+4.117.14
37Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering16.41+4.437.28
37Ole Kristian TaksdalGanddal IL16.41+4.437.28
37Jakob TorgersenHalden SK16.41+4.437.28
40Henrik BraathenWing OK16.44+4.467.30
41Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb17.48+5.507.58
42Brage AsplemFreidig18.28+6.308.16
43Halvard KornmoPorsgrunn OL19.05+7.078.33
Martin BrækkeHalden SKdiskvalifisert
Ole Jakob FrankrigNydalens SKdiskvalifisert
Tobias EspedalNydalens SKdiskvalifisert
Vegar HoleFørde ILdiskvalifisert
Olav Kristian LundKongsberg OLdiskvalifisert
Sven StielstraSauda Orienteringsklubbdiskvalifisert
Erlend BørliFossum IFdiskvalifisert
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OLikke startet
Erik BohneVaregg Fleridrettikke startet
Jostein RøFreidigikke startet
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKikke startet
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OLikke startet
Hallvar HallanOK Skøynarikke startet

H 15-16B

1 610 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Even Amundsen BjørkliRingerike OLikke startet

H 17-B

1 680 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Anders YtterbøAsker Skiklubb9.085.26
2Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering9.33+0.255.41
3Raymond BerntzenFet OL9.59+0.515.56
4Kristoffer Eriksen NylundEiker OL10.28+1.206.13
5Jarle RogndokkenFet OL11.12+2.046.40
6Torstein LyeLarvik OK11.44+2.366.59
7Ove KjetsåOtra IL11.46+2.387.00
8Alexander RødstenHeming Orientering11.53+2.457.04
9Tony HalsallOtra IL12.06+2.587.12
10Thor VollsetHeming Orientering12.36+3.287.30
11Arild SvihusGanddal IL13.24+4.167.58
12Martin KaspersenMo OK13.47+4.398.12
13Kjetil JacobsenHamar OK15.39+6.319.18
14Torbjørn BarikmoKongsberg OL20.42+11.3412.19
Svend Kristian EidstenSturla, IFikke startet

H 17-C

1 660 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL10.516.32
2Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn14.27+3.368.42
3Didrik BredesenRaumar Orientering20.20+9.2912.14
Lars VråleSturla, IFikke startet
Lars-Erik ØsterudEiker OLikke startet

H 17-20

2 010 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ethan TebbuttLEI10.555.25
2Egil FrydenlundSturla, IF11.15+0.205.35
3Euan TebbuttLEI11.26+0.315.41
4Ludvig JohnsenHedrum OL11.35+0.405.45
5Ledig StartnrNOTEAM12.32+1.376.14
6Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb12.46+1.516.21
7Trygve Nummedal OsFørde IL12.54+1.596.25
8Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering14.47+3.527.21
9Sverre GrafferRingerike OL16.12+5.178.03
John Olav RundeKristiansand OKikke startet

H 21-

2 230 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Damien RenardKongsberg OL11.545.20
2Morten Nilstad PettersenIL Tyrving12.39+0.455.40
3Jørgen MadslienNTNUI12.46+0.525.43
4Runar BjørhovdeBækkelagets SK12.47+0.535.43
5Øystein Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubb12.52+0.585.46
6Marius Borge HeirNTNUI13.08+1.145.53
7Olav Bog VikaneOslostudentenes IK13.16+1.225.56
8Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett13.21+1.275.59
9Tobias ThorssonOK Löftan13.41+1.476.08
10Marius StaffOL Toten-Troll13.42+1.486.08
11Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL13.44+1.506.09
12Jakub JirasekAmager Orienteringsklub13.46+1.526.10
13Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL14.17+2.236.24
14Martin AskeAndebu IL14.22+2.286.26
15Jarle LysnesHedrum OL14.27+2.336.28
16Sturla StokkelandÅlgård Orientering14.31+2.376.30
17Sindre Engzelius GylverNTNUI14.35+2.416.32
18Esten Nicolai WøienAsker Skiklubb14.59+3.056.43
19Martin DammTIF Viking15.20+3.266.52
20Sigurd Røgeberg MagelssenNTNUI15.21+3.276.53
21Thomas TubbehaugenOK Moss15.46+3.527.04
22Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL15.53+3.597.07
23Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering16.57+5.037.36
24Fredrik StudsrudHisøy OK18.33+6.398.19
25Oskar ErikssonOK Älgen20.14+8.209.04
26Vemund RønnebergRøyken OL23.47+11.5310.39
Amund Garsrud TvedtStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Matthew NgOslostudentenes IKdiskvalifisert
Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 35-

2 230 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lacho IlievHalden SK12.505.45
2Erik Rytter JakobsenOK Moss13.51+1.016.12
3Audun FingarsenElverum OK14.40+1.506.34
4Stian OverskeidIndre Østfold OK15.50+3.007.06
5Ole Grini JohansenNatthauken IL19.17+6.278.38
Kristoffer JacobsenIL Tyrvingikke startet

H 40-

2 250 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb12.345.35
2Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering13.01+0.275.47
3Øystein RastadAsker Skiklubb13.03+0.295.48
4Tommy SkårbøRaumar Orientering13.22+0.485.56
5Øyvind LøkenOK Moss13.41+1.076.04
6Eivind LonaWing OK13.45+1.116.06
7Torbjørn KravdalGjø-Vard OL14.04+1.306.15
8Petter HalvorsenNydalens SK14.24+1.506.24
9Kjetil SkjåkLillehammer OK15.00+2.266.40
10Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering15.05+2.316.42
11Øystein BraathenWing OK15.11+2.376.44
12Sander StielstraSauda Orienteringsklubb15.32+2.586.54
13Jens Erik MortensenAsker Skiklubb15.37+3.036.56
14Geir HeksemFana IL15.48+3.147.01
15Jørgen FjæreHedrum OL16.01+3.277.07
16Eirik W. MoeLierbygda OL16.03+3.297.08 Last ned GPS-spor i gpx-format
17Assaf Bar-NathanLillomarka OL16.14+3.407.12
18Aksel OlsenAsker Skiklubb17.09+4.357.37
19Bernt GjellestadNydalens SK17.44+5.107.52
19Eirik SkavhellenBotne SK17.44+5.107.52
21Sindre ValsgårdIndre Østfold OK19.56+7.228.51
22Ram RayamajhiOppsal Orientering22.42+10.0810.05
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Karl Even RyghHeming Orienteringdiskvalifisert
Amund BeitnesOK 77ikke startet
Jostein F. TellnesAsker Skiklubbikke startet

H 45-

2 290 m, 69 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tomas EidsmoFreidig10.464.42
2Tore SandvikHalden SK11.43+0.575.06
3Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)11.50+1.045.10
4Thore KornmoPorsgrunn OL12.05+1.195.16
5Andreas SylteFreidig12.08+1.225.17
6Kenneth WesterheimStord Orientering12.28+1.425.26
7Håvard HågårdKonnerud IL12.38+1.525.31
8Oddvar TaksdalGanddal IL12.44+1.585.33
9Bjørn MartiniAsker Skiklubb12.45+1.595.34
9Gunnar VatnFrol IL12.45+1.595.34
11André JægtvikKonnerud IL12.50+2.045.36
12Martin ØhmanGjø-Vard OL13.05+2.195.42
12Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL13.05+2.195.42
14Henrik OttesenFredrikstad SK13.06+2.205.43
15Geir HoffIL Tyrving13.09+2.235.44
16Espen RøsteKongsberg OL13.12+2.265.45
17Christian ReuschHeming Orientering13.15+2.295.47
17Bjørn Idar SætranIF Trauma13.15+2.295.47
19Eivind LandeEidskog OL13.20+2.345.49
20Odd StrandKongsberg OL13.23+2.375.50
21Henning Bratland CarlsenOK Moss13.26+2.405.51
22Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.28+2.425.52
23Jon HolstadFreidig13.32+2.465.54
24Odd-Ivan LorentsenOK Silsand13.36+2.505.56
25Vidar GjelstadOppsal Orientering13.37+2.515.56
26Geir TorgersenHalden SK13.42+2.565.58
27Kjetil MolundIL Tyrving13.43+2.575.59
28Ingebrigt FuglemMalvik IL13.44+2.585.59
29Geir SchjølbergTynset IF13.47+3.016.01
30Geir Thomas KnutheimSturla, IF13.50+3.046.02
31Tom KristensenLarvik OK13.57+3.116.05
31Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK13.57+3.116.05
33Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL14.07+3.216.09
34Stig InstanesSturla, IF14.13+3.276.12
35Anders Kristian HoltHedrum OL14.19+3.336.15
36Jens TjentlandLardal OL14.21+3.356.15
37Stig MellingRingerike OL14.23+3.376.16
38Sverre WisløffAsker Skiklubb14.35+3.496.22
39Kyrre GranFet OL14.37+3.516.22
40Matt HallOrienteering Nova Scotia14.42+3.566.25
41Johan JebsenHeming Orientering14.45+3.596.26
42Roger ØstvoldHeming Orientering15.21+4.356.42
43Øystein RognebakkeSturla, IF15.23+4.376.43
44Jørn-Are LongfjeldModum OL15.31+4.456.46
45Rune GraversenIL BUL-Tromsø15.32+4.466.46
46Tor RingstadHedrum OL15.34+4.486.47
47Fredrik SaugestadNydalens SK15.36+4.506.48
48Hans Olav HygenØstmarka OK15.44+4.586.52
49Espen JohnsenHedrum OL15.51+5.056.55
50Eilert AamodtOppsal Orientering15.53+5.076.56
51Pål AngvollFredrikstad SK16.03+5.177.00
52Lars BerglundRingerike OL16.09+5.237.03
53Olle MalmringFreidig16.31+5.457.12
54Ola NilsenOppsal Orientering16.34+5.487.14
55Runar ThorstensenOppsal Orientering16.43+5.577.17
56Knut Ivar JohansenSandefjord OK16.53+6.077.22
57Øystein SkjelbredKongsberg OL17.00+6.147.25
58Torgeir SkjønhaugFet OL17.01+6.157.25
59Inge HaugeHisøy OK17.15+6.297.31
60Atle StrømHedrum OL17.23+6.377.35
61Håvard Sandvoll AskLierbygda OL17.58+7.127.50
62Tor Sverre GravningenStokke IL18.59+8.138.17
63Tor OlsenIF Trauma25.18+14.3211.02
64Espen TorsethGjø-Vard OL25.53+15.0711.18
Thorbjørn VærpKristiansand OKdiskvalifisert
Bjørn HaugeNydalens SKdiskvalifisert
Even ErlienGjø-Vard OLdiskvalifisert
Per Øivind EgerKongsberg OLdiskvalifisert
Thomas FrostAlta OLdiskvalifisert
Christian GløgårdNittedal OLikke startet
Tormod KleppaLillehammer OKikke startet
Øystein WiersdalenNedre Sigdal IFikke startet
Rune BlågestadIndre Østfold OKikke startet
Endre UlsakerHemsedal ILikke startet

H 50-

2 150 m, 86 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø10.264.51
2Ronny RykkjeVaregg Fleridrett11.01+0.355.07
3Tom Eirik EikangerIL Gular11.10+0.445.11
4Per Olav NærestadIF Trauma11.12+0.465.12
5Per Arne AadlandSamnanger IL11.18+0.525.15
6Kimme ArnesenHeming Orientering11.29+1.035.20
7Jens Even StorhovFreidig11.31+1.055.21
8Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb11.41+1.155.26
9Are KristiansenIL Tyrving11.51+1.255.30
9Frode HaugskottOL Trollelg11.51+1.255.30
11Svein NygårdLillomarka OL12.06+1.405.37
12Helge GisholtOK Skeidi12.19+1.535.43
13Trond GjelstadSandefjord OK12.22+1.565.45
14Jan Tore HenriksenNydalens SK12.25+1.595.46
15Joachim FribergIF Hagen12.30+2.045.48
16Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering12.31+2.055.49
17Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering12.34+2.085.50
18Asbjørn AarvikNittedal OL12.35+2.095.51
19Harald SvergjaNord-Østerdal OK12.37+2.115.52
20Knut Erling ØenHeming Orientering12.41+2.155.53
21Steinar LågAsker Skiklubb12.42+2.165.54
22Einar LunøeNydalens SK12.43+2.175.54
23Ola TellesbøHadeland OL12.47+2.215.56
24Thomas MeierOLG KAKOWA Liestal12.50+2.245.58
25Øyvind SchjelderupWing OK12.54+2.286.00
26Ole Petter HaugenNydalens SK12.55+2.296.00
27Odd FuglestadÅlgård Orientering12.57+2.316.01
28Lars BaklidKonnerud IL13.03+2.376.04
29Svein GranerudAsker Skiklubb13.10+2.446.07
30Jon Terje EkelandOddersjaa SSK13.13+2.476.08
30Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett13.13+2.476.08
32Bjørnar OlsrødStokke IL13.16+2.506.10
33Guttorm L EggeOslostudentenes IK13.20+2.546.12
33Jan Erik AalbergBækkelagets SK13.20+2.546.12
35Ole TørnqvistFana IL13.21+2.556.12
36Stefan ErikssonOK Älgen13.26+3.006.14
36Dag Helland-HansenIL Tyrving13.26+3.006.14
38Lasse ArnesenHeming Orientering13.28+3.026.15
39Lars Erik StrømsnesMalvik IL13.29+3.036.16
39Tore JuvikIL Gular13.29+3.036.16
41Lars DanielsonMatteus SI13.30+3.046.16
42Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø13.35+3.096.19
43Per Olav GulbrandsenLarvik OK13.40+3.146.21
44Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett13.41+3.156.21
45Børge PedersenNydalens SK13.42+3.166.22
46Stein MarkhusVerdal OK13.43+3.176.22
47Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering13.44+3.186.23
47Rune EngehultNotodden OL13.44+3.186.23
47Per KällvikÅmåls OK13.44+3.186.23
50Øystein JensenSarpsborg OL13.46+3.206.24
50Per GustafssonKongsberg OL13.46+3.206.24
52Hallvard KorenOK Moss13.51+3.256.26
53Roger LysnesHedrum OL13.52+3.266.26
54Helge RosenlundVaregg Fleridrett13.57+3.316.29
55Øystein WiggenByåsen IL14.00+3.346.30
55Anders FlågenHeming Orientering14.00+3.346.30
57Børge HarveyIL BUL-Tromsø14.02+3.366.31
58Ole Petter VestølVegårshei IL14.08+3.426.34
59Daniel LeibundgutOLV Hindelbank14.27+4.016.43
60Peter DirksenSauda Orienteringsklubb14.29+4.036.44
60Per Erik LarsenSandefjord OK14.29+4.036.44
62Bjørn P. LøvåsNidarøst OK14.35+4.096.46
63Geir BråtenVegårshei IL14.42+4.166.50
64Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb14.51+4.256.54
65Ole IngesenSarpsborg OL14.58+4.326.57
66Roger Andre VaneboKongsberg OL15.00+4.346.58
67Magne AasAsker Skiklubb15.12+4.467.04
68Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering15.23+4.577.09
69Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL15.27+5.017.11
70Arne KristensenStokke IL15.28+5.027.11
70Terje LinløkkenØstmarka OK15.28+5.027.11
72Jon Erik KvarmeSturla, IF15.30+5.047.12
73Torstein KvaaleAsker Skiklubb17.07+6.417.57
74Ole Edvard HjortlandLarvik OK17.08+6.427.58
75Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb17.27+7.018.06
76Pål Kogstad NæssRaumar Orientering17.48+7.228.16
77Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK17.56+7.308.20
78Geir WillumsenFreidig18.26+8.008.34
79Roar ByeModum OL18.33+8.078.37
80Øystein MagelssenOL Tønsberg og omegn20.56+10.309.44
81Per Einar StrømHedrum OL23.16+12.5010.49
Andrew BarryOrienteering USAdiskvalifisert
Terje BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Svein-Olav TorøKongsberg OLdiskvalifisert
Øystein RappRaumar Orienteringbrutt
Oluf BøckmanKristiansand OKikke startet
Johannes GjerstadOsterøy ILikke startet
Kjetil EspedalNydalens SKikke startet
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orienteringikke startet
Knut AurebekkTorridal ILikke startet
Leif Arne NytrøenTynset IFikke startet
Atle WølloKongsberg OLikke startet
Johan IvarssonFreidigikke startet
Harald Eide-FredriksenHeming Orienteringikke startet
Tore NymarkVaregg Fleridrettikke startet

H 55-

2 010 m, 60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind DrageKongsberg OL10.455.20
2Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering11.03+0.185.29
3Anders KronbergRaumar Orientering11.31+0.465.43
4Nils Petter FremmingHeming Orientering11.46+1.015.51
5Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL11.47+1.025.51
6Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)11.56+1.115.56
6Arne JohannesenIL Gular11.56+1.115.56
6Petter GullikstadRøros IL11.56+1.115.56
9Jan GranstedtHalden SK11.59+1.145.57
10Snorre FrydenlundSturla, IF12.01+1.165.58
11Johan LundeIL Koll12.03+1.185.59
12Vidar BenjaminsenLillomarka OL12.05+1.206.00
13Harald KvisliNotodden OL12.10+1.256.03
14Knut AasRingerike OL12.11+1.266.03
15Hallvard FjærLillomarka OL12.13+1.286.04
16Bjørn Henning GrandalIL Tyrving12.18+1.336.07
17Bjørn SolbergseterAustmarka IL12.25+1.406.10
18Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)12.36+1.516.16
19Øyvind Roger HansenRøyken OL12.37+1.526.16
20Vidar SkjerveVerdal OK12.39+1.546.17
21Arne GrevskottFrol IL12.41+1.566.18
21Bernt RognesFreidig12.41+1.566.18
23Kjell Einar AndersenVarteig OL12.55+2.106.25
24Terje HenriksenAsker Skiklubb13.01+2.166.28
25Stig HeirAsker Skiklubb13.03+2.186.29
26Helge StubberudNydalens SK13.22+2.376.39
27Bjørn SolhjemSørkedalens IF13.26+2.416.40
28Morten KarlsenMåren OK13.29+2.446.42
29Jan Petter HansenIL Gular13.30+2.456.42
30Bjørn BaklidKonnerud IL13.32+2.476.43
30Are NjåsteinIL Tyrving13.32+2.476.43
32Bjørn Erik JohnsenByåsen IL13.35+2.506.45
33Hroar SannaRingerike OL13.37+2.526.46
34Egil Wickstrand IversenHeming Orientering13.45+3.006.50
35Hallvard BergIL Tyrving13.51+3.066.53
35Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø13.51+3.066.53
37Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse13.56+3.116.55
38Jan Petter LandeRocky Mountain Orienteering Club13.57+3.126.56
39Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering14.05+3.207.00
40Tore SundtjønnÅrvoll IL14.19+3.347.07
41Tor LahlumKolbotn og Skimt OL14.52+4.077.23
42Bjørn Victor LarsenKongsberg OL14.55+4.107.25
43Tore KjølsethNydalens SK14.58+4.137.26
44Tore Voss FagervoldBærums Skiklub15.12+4.277.33
45Mike LongUniversity College Dublin OC15.48+5.037.51
46Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering16.00+5.157.57
47Charlie ShahbazianChicago Area Orienteering Club16.36+5.518.15
48Erik HøivoldKongsberg OL17.00+6.158.27
49Thor Inge TollehaugEiker OL17.53+7.088.53
50Morten AndresenOK Skeidi17.55+7.108.54
51Herman BakkeLøten o-lag21.26+10.4110.39
52Ivar BergsetIL Veten24.06+13.2111.59
53Knut AndersenLøten o-lag24.52+14.0712.22
Nils-Henrik PedersenHisøy OKdiskvalifisert
Ernst Fristad NilsenLillehammer OKdiskvalifisert
Eivind HoffIL Tyrvingdiskvalifisert
Torgeir BrandalKongsberg OLdiskvalifisert
Torbjörn OhlssonHaninge SOKdiskvalifisert
Frode KamsvågIL Tyrvingdiskvalifisert
Jon LahlumIL GeoFormdiskvalifisert
Haakon ArnesenByåsen ILikke startet
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OLikke startet
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OLikke startet
Lars Roger LundanesEmblem ILikke startet

H 60-

2 000 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jörgen IvarssonHestra IF12.036.01
2Arve GlittumOK Skeidi12.17+0.146.08
3Frode BergersenHamar OK12.20+0.176.10 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Terje Wiig MathisenNydalens SK12.21+0.186.10
5Harald ThonSturla, IF12.35+0.326.17
6Ove MartinsenHauketo IF13.00+0.576.30
7Urban LarssonOK Gipen13.01+0.586.30
8Bob CherryAYROC13.04+1.016.32
9Jon Arvid FossumAsker Skiklubb13.09+1.066.34
10Torgeir StrandhagenRøyken OL13.11+1.086.35
10Kjell RønnebergRøyken OL13.11+1.086.35
12Per Kristian EkebergIL Tyrving13.12+1.096.36
13Harald HoviSkien OK13.29+1.266.44
14Øyvind SørlieHadeland OL13.37+1.346.48
15Ketil BergeVestre Akers SK13.38+1.356.49
16John HansenKristiansand OK13.46+1.436.53
17Tor Ragnar AndersenHalden SK13.47+1.446.53
18Nikolay KrupnovIL Tyrving13.52+1.496.56
19Morten DueMåren OK13.56+1.536.58
20Stein KlyveOK Moss14.03+2.007.01
21Øivind MyhreKongsberg OL14.04+2.017.02
22Trond HegnaAsker Skiklubb14.08+2.057.04
23Per SchancheAsker Skiklubb14.19+2.167.09
24Sten SegerslättSkåneslättens OL14.36+2.337.18
25Geir Holm GundersenSturla, IF14.43+2.407.21
26Pål Woldstad HanssenEiker OL14.55+2.527.27
27Jack BjørnsenKristiansand OK15.16+3.137.38
28Stefan GunnarssonKristinehamns OK15.29+3.267.44
29Bård NatvigNittedal OL15.35+3.327.47
30Olav NipenIL Tyrving16.25+4.228.12
31Ivar RefslandIL Tyrving16.47+4.448.23
32Jan SveenRaumar Orientering17.00+4.578.30
33Dagfinn TorpePorsgrunn OL17.17+5.148.38
34Roy GjerdingOK Moss17.21+5.188.40
35Sven-Erik BrodinKristinehamns OK17.38+5.358.49
36Johan MagerøyFørde IL20.10+8.0710.05
37Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn21.01+8.5810.30
38Svein Harald HansenOK Silsand21.26+9.2310.43
39Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn24.17+12.1412.08
Per OsenVestre Akers SKdiskvalifisert
Hannu ArkiTurun Metsänkävijätdiskvalifisert
Tor StrandRaumar Orienteringdiskvalifisert
Bjørn ÅstorpSarpsborg OLikke startet
Per Olaf KlemsdalVarteig OLikke startet
Erik HasliSnertingdal IF Orienteringikke startet
Øyvind GylverAsker Skiklubbikke startet

H 65-

1 780 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag10.105.42
2Are EriksenOslostudentenes IK11.22+1.126.23
3Øivind FadumSande Sportsklubb11.37+1.276.31
3Svein S JacobsenIL Tyrving11.37+1.276.31
5Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering11.57+1.476.42
6Tor SørevikTIF Viking12.04+1.546.46
7Terje HansenVingelen IL12.08+1.586.48
8Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering12.17+2.076.54
9Harry BreilandÅlgård Orientering12.32+2.227.02
10Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering12.38+2.287.05
11Bent GalborgenIndre Østfold OK12.52+2.427.13
12Vidar ElvekrokEiker OL12.54+2.447.14
13Einar LienLøten o-lag13.10+3.007.23
13Paul SkjakerHadeland OL13.10+3.007.23
15Knut LillealternFreidig13.19+3.097.28
16Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss13.25+3.157.32
17Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg13.37+3.277.38
18Ola BroxOL Toten-Troll13.38+3.287.39
19Atle RemmePorsgrunn OL13.43+3.337.42
20Sveinung RekaaNotodden OL13.53+3.437.47
21Frank BjarkøWing OK13.55+3.457.49
22Torbjørn NørbechRingerike OL13.59+3.497.51
23Elling AakreAndebu IL14.11+4.017.58
24Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering14.31+4.218.09
25Ragnar Niemi BergStokke IL14.50+4.408.20
26Egil HusethKamp/Vestheim IF14.55+4.458.22
27Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett16.38+6.289.20
28Per ØhlckersIL Tyrving17.09+6.599.38
29Per Dag NordkveldeHedrum OL17.37+7.279.53
30Hans Lyder HaareKonnerud IL18.01+7.5110.07
31Jan Olav OrmbergFana IL18.15+8.0510.15
Martin NaufHedrum OLdiskvalifisert
Bernt TollefsenIL GeoFormikke startet

H 70-

1 710 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon FærdenKolbotn og Skimt OL11.416.49 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Magnus NatåsBergens TF11.46+0.056.52
2Helge RevhaugRingerike OL11.46+0.056.52
4Runar KittilsenStokke IL12.09+0.287.06
5Kjell SvihusGanddal IL12.57+1.167.34
6Hans Roar BakkenEiker OL12.58+1.177.34
7Dagfinn HoleBergens TF13.09+1.287.41
8Atle AlvheimFana IL13.22+1.417.49
9Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb13.24+1.437.50
10John Thomas PetersenNittedal OL13.28+1.477.52
11Rolf GjølbergLarvik OK13.34+1.537.56
12Hasse BergstrømIL Tyrving13.36+1.557.57
13Stefan G LarssonOK Njudung13.38+1.577.58
14Geir TrøanKolbotn og Skimt OL13.50+2.098.05
15Rolf KarsetSteinkjer OK14.09+2.288.16
16Widar Taxth LølandHisøy OK14.35+2.548.31
17Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb14.42+3.018.35
18Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking15.31+3.509.04
19Ove ThorssonIK Trenne Ullared15.36+3.559.07
19Hans StordalOL Tønsberg og omegn15.36+3.559.07
21Kurt GrønliFørde IL16.06+4.259.24
22Thorolf TrolsrudBotne SK16.10+4.299.27
23Nils Olav VennevikFreidig16.35+4.549.41
23Terje MalmHamar OK16.35+4.549.41
25Per DalheimKonnerud IL16.39+4.589.44
26Christer GillenäsKristinehamns OK17.05+5.249.59
27Knut LindløvOK Moss17.51+6.1010.26
28Jan BartnikAmager Orienteringsklub18.11+6.3010.38
29Anders WaageFreidig19.11+7.3011.13
30Tore VaajeAsker Skiklubb19.45+8.0411.32
31Jørgen KvilhaugBotne SK22.12+10.3112.58
Anders Johan KrosbyFredrikstad SKdiskvalifisert
Trond FeiringHamar OKdiskvalifisert
Geir HusdalTIF Vikingdiskvalifisert
Kjell Gorm RøkkeIL Tyrvingdiskvalifisert
Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orienteringikke startet

H 75-

1 710 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leidulv VinjeNidarøst OK13.247.50
2Gunnar ØsterbøFreidig14.17+0.538.21
3Magnus LandstadFreidig14.56+1.328.43
4Magne KlovningPorsgrunn OL15.35+2.119.06
5Henrik HvoslefIK Stern15.48+2.249.14
6Jon C. FougnerHeming Orientering18.29+5.0510.48
7Einar StensbyLøten o-lag18.59+5.3511.06
8Anders TaraldrudIndre Østfold OK19.03+5.3911.08
9Tormod DahlenRingerike OL19.19+5.5511.17
10Jon Vegard LundeLillehammer OK22.21+8.5713.04
Helge BjaalandHeming Orienteringdiskvalifisert
Lasse VråleSturla, IFikke startet

H 80-

1 710 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon TyldumRudsbygd IL14.288.27
2Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering15.27+0.599.02
3Arne SæterhaugByåsen IL16.37+2.099.43
4Tore S. RasmussenTIF Viking16.44+2.169.47
5Oddvar GjelstadSandefjord OK16.47+2.199.48
6Bjørn EgnerHeming Orientering17.29+3.0110.13
7Axel IngvaldsenTIF Viking18.14+3.4610.39
8Tormod HøimyrSturla, IF19.39+5.1111.29
Einar JørundlandOK Sørdiskvalifisert
Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OLdiskvalifisert
Per Einar HjelsethOL Tønsberg og omegnikke startet

Direkte AL

2 240 m, 65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rasmus Rørholt TheisenNTNUI11.545.18
2Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb12.39+0.455.38
3Alan CherryNydalens SK12.40+0.465.39
4Håvard Mo VaadalNTNUI13.15+1.215.54
5Jon KjensethHeming Orientering13.23+1.295.58
6Eirik WatterdalOL Tønsberg og omegn13.33+1.396.02
7Sigve Botnennasjonalrådet13.41+1.476.06
8Ida Arnesen TiltnesIL Tyrving13.52+1.586.11
9Terje TaugstadSturla, IF13.54+2.006.12
10Thomas BedinIndre Østfold OK13.58+2.046.14
11Olav VestølVegårshei IL13.59+2.056.14
12Mari Jevne ArnesenIL Tyrving14.13+2.196.20
13Såmund BotnenEmblem IL14.19+2.256.23
14Gløer WinsvoldSentrum OK14.39+2.456.32
15Bent SkatvedtRaumar Orientering14.40+2.466.32
16Gisle NysæterSkien OK14.41+2.476.33
17Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering14.47+2.536.35
18Martin ReichenbachOppsal Orientering14.48+2.546.36
19Øyvind GlendrageNittedal OL14.55+3.016.39
20Jon BjørgumKristiansand OK15.29+3.356.54
21Tarjei VollsetHeming Orientering15.34+3.406.56
22Stig Carlson StranhagenRøyken OL15.38+3.446.58
23Sigurd Helle OpedalBetonmasthæhre Aktiv15.53+3.597.05
24Helen Suzanne PalmerByåsen IL15.56+4.027.06
25Guro VassendPorsgrunn OL16.06+4.127.11
26Øystein DyrkolbotnenNOTEAM16.08+4.147.12
27Christian Andre AndresenMalvik IL16.11+4.177.13
28Silje ArntzenNTNUI16.14+4.207.14
29Martin BråtenVegårshei IL16.31+4.377.22
30Pål Martin EidNOTEAM16.39+4.457.25
31Jøran KristensenNOTEAM16.40+4.467.26
32Frank SandbergKemiön Kiilat16.42+4.487.27
32Bjørn Richard KirsteSkien OK16.42+4.487.27
34 JohnsenMulticonsult BILOslo16.52+4.587.31
35Tor BrennaNittedal OL17.03+5.097.36
35Anders ØpstadAsker Skiklubb17.03+5.097.36
37Einar KlavenesSandefjord OK17.09+5.157.39
38Svenja KernstockVeritas Bil17.16+5.227.42
39Mette Resell NolteFreidig17.19+5.257.43
40Thomas BjørnskauNOTEAM17.34+5.407.50
41Ane Hansen KjensethNittedal OL17.35+5.417.50
42Kine DirroMåren OK17.50+5.567.57
43Vegard LandsverkSkien OK17.54+6.007.59
44Audun BreivikStokke IL17.56+6.028.00
44Helena AxelssonNydalens SK17.56+6.028.00
46Marianne EngsethIL Tyrving18.00+6.068.02
47Arnau OrmellaAmager Orienteringsklub18.42+6.488.20
48Holger KeilholzRøyken OL19.47+7.538.49
49Line KlyveOppsal Orientering19.54+8.008.53
50Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn20.10+8.169.00
51Hanne SletnerNOTEAM20.36+8.429.11
52Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering21.32+9.389.36
53Kenneth DybvikStokke IL22.04+10.109.51
54Magnus ZachariasenOppsal Orientering22.52+10.5810.12
55Øyvind GrandumIL GeoForm23.11+11.1710.20
56Susan BøbelIL Imås25.07+13.1311.12
57Marita Lilja GrønhovdModum OL26.22+14.2811.46
58Turid VongravenSkien OK26.29+14.3511.49
59Eilef LandsverkSkien OK26.54+15.0012.00
60Roger MostueOppsal Orientering1.29.06+1.17.1239.46
61Kristian KullerudKonnerud IL1.30.33+1.18.3940.25
62Håkon BergStokke IL1.48.50+1.36.5648.35
Ole Christian BangHamar OKdiskvalifisert
Jacob Berg LofthusNTNUIdiskvalifisert
Stine Therese SjoKemiön Kiilatdiskvalifisert

Direkte AK

1 710 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond EvensenOL Tønsberg og omegn10.105.56
2Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering11.31+1.216.44
3Kjersti Holt HanssenMåren OK11.38+1.286.48
4Roar MathisenOL Tønsberg og omegn11.39+1.296.48
5Øystein MelbyVang OL12.09+1.597.06
6Børge BrubækKongsberg OL12.11+2.017.07
7Martin FrischknechtAlta OL12.18+2.087.11
8Arild NyhaugAsker Skiklubb12.25+2.157.15
9Anna-Thekla TonjerElverum OK12.43+2.337.26
10Karoline BredladNOTEAM12.44+2.347.26
11Håkon Omholt BerregårdLardal OL13.05+2.557.39
12Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)13.23+3.137.49
13Lotte MyklemyrEiker OL13.27+3.177.51
14Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn13.34+3.247.56
15Liv KlemetsauneFossum IF14.24+4.148.25
16Tonje HolmOK Moss14.37+4.278.32
17Iain TebbuttLEI14.50+4.408.40
18Hedvig VollsetHeming Orientering14.51+4.418.41
19Marius Myhre SælevikHaugesund IL Orientering15.15+5.058.55
20Torun DyrkornEiker OL15.18+5.088.56
21Erik Broers DamsgaardHisøy OK15.42+5.329.10
22Tone Nilsennasjonalrådet15.52+5.429.16
23Torodd KolbergsrudRøyken OL15.56+5.469.19
24Bård AndersenVarteig OL16.41+6.319.45
25Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL16.50+6.409.50
26Bjørn-Wiggo Nordahl HusebyeFredrikstad SK16.58+6.489.55
27Tor Arne StoksethFredrikstad SK17.14+7.0410.04
28Jon FanavollKamp/Vestheim IF17.44+7.3410.22
29Live SkattumNOTEAM18.46+8.3610.58
30Jon UlvensøenOL Tønsberg og omegn19.05+8.5511.09
31Anikken DybvikStokke IL20.36+10.2612.02
32Margrethe MiøenFossum IF24.23+14.1314.15
33Randi StoksethFredrikstad SK24.34+14.2414.21
34Hege AndersenIL Koll27.41+17.3116.11
Marion AmundsenRingerike OLikke startet
Marte P. H AndresenMalvik ILikke startet
Jan Andreas EdstrømOppsal Orienteringikke startet
Ola LestebergKongsberg OLikke startet
Nora Skyttersæter SaugerudHalden SKikke startet

Direkte B

1 710 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald AulieIL Koll10.035.52
2Reno PapeKonnerud IL10.13+0.105.58
3Ingvil SnøfuglFreidig10.56+0.536.23
4Knut FossgardLillomarka OL11.06+1.036.29
5Ole Johannes NedrebøOK Moss11.18+1.156.36
6Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL11.45+1.426.52
7Gaute SkjelsvikLillehammer OK12.13+2.107.08
8Kristine KolshusOppsal Orientering12.16+2.137.10
9Lasse Løkken GulheimKolbotn og Skimt OL12.43+2.407.26
10Ingrid HernesNOTEAM12.53+2.507.32
11Daniel NystuenRøyken OL13.12+3.097.43
12Ingerid ReinertsenFreidig13.19+3.167.47
13Knut GjoneSandefjord OK13.38+3.357.58
14Bente HortenVingelen IL14.01+3.588.11
15Hilde MoholthKongsberg OL14.05+4.028.14
16Dirk NolteFreidig14.07+4.048.15
17Kato NykvistWing OK14.10+4.078.17
18Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK14.16+4.138.20
19June HerredsvelaØstmarka OK14.27+4.248.27
20Bjørn BrækkeHalden SK14.28+4.258.27
21Janne Fossum MalmringFreidig14.29+4.268.28
22Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn14.30+4.278.28
23Kjetil SolbakkenIL Tyrving14.54+4.518.42
24Emil BakkenEiker OL15.02+4.598.47
25Leif JordetVingelen IL15.41+5.389.10
26Knut Even HoleFørde IL15.56+5.539.19
27Berit KjesbuStjørdals-Blink Orientering16.00+5.579.21
28Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn16.18+6.159.31
28Hans Gøran BjørkSandefjord OK16.18+6.159.31
30Anita E. HoleFørde IL16.20+6.179.33
31Elisabeth Aune JakobsenOK Moss16.47+6.449.48
32Audun HvenekildeOppsal Orientering17.05+7.029.59
33Amund Øiseth GedinIndre Østfold OK17.31+7.2810.14
34Ninni Tornøe JonssonBærums Skiklub18.12+8.0910.38
35Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering18.26+8.2310.46
36Nelly MaskeFreidig19.03+9.0011.08
37Ole Martin KarrevikNOTEAM20.35+10.3212.02
38Ragnhild BrevikØstmarka OK22.51+12.4813.21
39Hans Georg Myklebust LeopolderIL Koll32.46+22.4319.09
40Åse Helen Myklebust LeopolderIL Koll1.15.57+1.05.5444.24
Olav TalleLillehammer OKdiskvalifisert
Karin NilssonIK Trenne Ullareddiskvalifisert
Ina BlågestadIndre Østfold OKikke startet
Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IKikke startet

Direkte C

1 470 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL8.596.06
2Martin DybvikStokke IL9.03+0.046.09
3Henrik LoennechenNOTEAM10.03+1.046.50
4Henrik Mikkelsen ForosFossum IF10.16+1.176.59
5Maja Kalleson RøedOppsal Orientering10.18+1.197.00
6Jørn TorgersenTIF Viking10.37+1.387.13
7Trude ForsbakFreidig11.07+2.087.33
8Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll11.29+2.307.48
9Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll12.04+3.058.12
10Trond TaraldsenMalvik IL13.20+4.219.04
11Mari Anne DyrlieVarteig OL13.39+4.409.17
12Helle J. FrischknechtAlta OL14.08+5.099.36
13Sturla MellaOppsal Orientering14.49+5.5010.04
14Katrine SolbakkenIL Tyrving15.34+6.3510.35
15Linda BønesVaregg Fleridrett16.05+7.0610.56
16Henrik NybergAsker Skiklubb16.24+7.2511.09
17Lillemon ItallinLC Erste Bank17.10+8.1111.40
18Elisabeth StrandbergLillomarka OL17.35+8.3611.57
19Nina EidstenSturla, IF18.04+9.0512.17
20Bente VasshaugKonnerud IL18.35+9.3612.38
21Sigrun GjoneSandefjord OK19.47+10.4813.27
22Tina BjørnstadRaumar Orientering36.26+27.2724.47
Marinne SkusethEmblem ILdiskvalifisert
Henrik NybergAsker Skiklubbikke startet
Vibeke Svendsen MathisenOL Tønsberg og omegnikke startet

Direkte N

1 150 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL6.155.26
2Vigdis SigurdsdottirStokke IL7.40+1.256.40
3Jens DybvikStokke IL11.03+4.489.36
4Sturla SigurdssonStokke IL11.25+5.109.55
5Ingrid Kviai Midt HaugenHaslum14.57+8.4213.00
6Alexander DybvikStokke IL15.30+9.1513.28
7Victoria NilsenModum OL15.31+9.1613.29
8Wilma StoparIL Tyrving16.21+10.0614.13
9Martin Mikkelsen ForosFossum IF16.50+10.3514.38
10Marlene KeicholzRøyken OL19.12+12.5716.41
11Vilde LorentzenOK Silsand20.44+14.2918.01
12Thorbjørn MyrvoldFossum IF39.59+33.4434.46
13Simen Kjenseth GlendrageNittedal OL1.14.52+1.08.371.05.06
Sissel KombaHemsedal ILikke startet

Beginner

1 590 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Shahab Reza BesharatEquinor12.528.05
2Finn Erik JansenEquinor13.15+0.238.20
3Ingine Kristin StrømsøyenEquinor13.38+0.468.34
4Bärbel Monika Traub WaaganEquinor13.51+0.598.42
5Linda Kristin SchulzEquinor13.53+1.018.43
6Cristina Solla HachEquinor13.59+1.078.47
7Andreia CordeiroEquinor15.52+3.009.58
8Knut EllevogEquinor16.00+3.0810.03
9Yan ChenEquinor22.48+9.5614.20
10Qinli Xiao DyrhaugEquinor23.20+10.2814.40
10Nenad KesericEquinor23.20+10.2814.40
Anne Sofie DahleEquinordiskvalifisert
Muhammad Ali AbdihaEquinorikke startet
Eduardo BarcaEquinorikke startet
Shana BoffEquinorikke startet
Kari-Lill FredriksenEquinorikke startet
Detlef Klauser-BaumgärtnerEquinorikke startet
Evangeline Barrameda ManalacEquinorikke startet
Igor OrlovEquinorikke startet
Kristine SelvikEquinorikke startet
Christine Dela Cruz SpillingEquinorikke startet
Silvia Del ZottoEquinorikke startet
Melinda ØdegårdEquinorikke startet

Trained

2 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore HoffEquinor13.125.59
2Snorre FrydenlundEquinor15.10+1.586.53
3Karoline Hatlestad LarsenEquinor15.50+2.387.11
3Tim Leo LuberEquinor15.50+2.387.11
5Lene Kilsund AxelsenEquinor15.51+2.397.12
6Kristin AamodtEquinor15.52+2.407.12
7Petter Alexander JennisonEquinor16.02+2.507.17
8Kenneth Johannessen EikEquinor16.23+3.117.26
9Harald ThonEquinor25.12+12.0011.27
Kari-ann Victoria Omli BirkelandEquinordiskvalifisert
Martha Nga Thi Thanh HuynhEquinordiskvalifisert
Asbjørn AarvikEquinorikke startet
Felipe De FariaEquinorikke startet
Gro FrihagenEquinorikke startet
Brita Opheim SauarEquinorikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor