Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM sprint kvalifisering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint kvalifisering
Arrangørorganisasjoner: Sandnes IL (Rogaland) / Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 26 mai 2018

H21 Gjest

3 810 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander ChepelinHalden SK13.483.37
2Stepan MudrakFredrikstad SK14.39+0.513.50

D 19-20 Heat 1

3 120 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin SandstadFreidig13.514.26
2Oda J SikkelandIL Tyrving14.23+0.324.36
3Thea Sildnes BaklidKonnerud IL14.52+1.014.45
4Synne StrandAsker Skiklubb14.55+1.044.46
5Anne Willkommen EikenNTNUI15.25+1.344.56
6Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)15.26+1.354.56
7Ragnhild EideByåsen IL15.29+1.384.57
8Agnethe HasliGjø-Vard OL15.30+1.394.58
9Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering16.12+2.215.11
10Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss16.26+2.355.16
11Kårhild Husby NordstadNTNUI16.42+2.515.21
Vera MelkildFreidigdiskvalifisert
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKikke startet

D 19-20 Heat 2

3 010 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)14.034.40
2Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb14.36+0.334.51
3Ane DyrkornEiker OL14.37+0.344.51
4Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK14.38+0.354.51
5Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb14.49+0.464.55
6Line SølbergIL Leik15.00+0.574.59
7Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)15.19+1.165.05
8Karoline AuneHalden SK15.22+1.195.06
9Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)15.38+1.355.11
10Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK15.47+1.445.14
11Thea DyrkornEiker OL15.52+1.495.16
12Emilie WestinNydalens SK17.36+3.335.50
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFikke startet

D 17-18 Heat 1

3 120 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragne WiklundNydalens SK13.424.23
2Karen Hoel JomaasFossum IF14.46+1.044.43
3Lene Berg HanssenByåsen IL14.48+1.064.44
4Maren NorderudIL Tyrving15.03+1.214.49
5Hedda Raadal BjørloHalden SK15.15+1.334.53
6Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett15.37+1.555.00
7Mina JørgensenIL Tyrving15.57+2.155.06
8Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular16.00+2.185.07
9Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL16.12+2.305.11
9Kristine Eide RappRaumar Orientering16.12+2.305.11
11Hedda SkatvedtRaumar Orientering16.19+2.375.13
12Åsne Naadland HoloFossum IF16.29+2.475.16
13Nora SvendsenGanddal IL16.32+2.505.17
14Emma Meyer LarssonIL Tyrving16.35+2.535.18
15Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering16.57+3.155.25
16Helene EgerKongsberg OL17.36+3.545.38
17Solveig LetmolieEiker OL18.35+4.535.57
18Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb18.40+4.585.58
19Frida Bakken UlsethNydalens SK22.02+8.207.03
Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SKikke startet

D 17-18 Heat 2

3 010 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Kilskar GrevskottFrol IL14.004.39
2Marie LilandNydalens SK14.35+0.354.50
3Hanne VassendPorsgrunn OL14.40+0.404.52
4Jenny BaklidKonnerud IL14.42+0.424.53
5Silje Marie VågeAsker Skiklubb14.58+0.584.58
6Tale StrandKongsberg OL15.03+1.035.00
7Marlin HaavengenKongsberg OL15.16+1.165.04
8Elise AusenPorsgrunn OL15.25+1.255.07
9Mari Landro SvingheimKonnerud IL15.29+1.295.08
10Anniken RanvikKonnerud IL15.36+1.365.10
11Malin HaugeHisøy OK15.48+1.485.14
12Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK15.52+1.525.16
13Mari Strømme LidVaregg Fleridrett15.53+1.535.16
14Ingeborg RognstadHadeland OL16.47+2.475.34
15Maria Rørvik HaverLillomarka OL17.07+3.075.41
16Silje MorlandstøEiker OL17.50+3.505.55
17Christine HoenEiker OL18.36+4.366.10
18Katherine EstepKonnerud IL20.54+6.546.56
Karianne Olsvik DengerudNydalens SKdiskvalifisert

D 17-18 Heat 3

3 070 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid G. KvålsgardFossum IF14.334.44
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL15.09+0.364.56
3Andrea RanvikKonnerud IL15.21+0.485.00
4Ane Sofie KroghOppsal Orientering15.33+1.005.03
5Aurora GjølsjøOK Moss15.40+1.075.06
6Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL16.06+1.335.14
7Solveig Eline BergIL Tyrving16.56+2.235.30
8Hanne Eide RappRaumar Orientering17.13+2.405.36
9Ingunn Torød BusetGneist, IL17.28+2.555.41
10Sigrid EkelandOddersjaa SSK17.40+3.075.45
11Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK17.44+3.115.46
12Tomine Lysaker SandenEiker OL17.46+3.135.47
13Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett17.57+3.245.50
14Karoline BjørnerødOK Moss18.07+3.345.54
15Andrea VaneboKongsberg OL18.16+3.435.57
16Synne Marie KvammeWing OK18.29+3.566.01
17Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL18.39+4.066.04
18Ingrid Lund HovdenIL Tyrving19.11+4.386.14
Pernille KatlaFossum IFdiskvalifisert

D 21 Heat 1

3 310 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK13.244.02
2Ingeborg EideByåsen IL13.41+0.174.08
3Kine Hallan SteiwerHalden SK14.18+0.544.19
4Iliana IlievaHalden SK14.23+0.594.20
5Agnes LeoHalden SK14.29+1.054.22
6Lone MalmgrenHalden SK14.53+1.294.29
7Emma ArnesenByåsen IL15.00+1.364.31
8Lone BrochmannBækkelagets SK15.01+1.374.32
9Runa FremstadLarvik OK15.12+1.484.35
10Maren GrandeFrol IL15.19+1.554.37
11Vilde MalmeiNTNUI15.22+1.584.38
12Jorunn KvaklandNTNUI16.21+2.574.56
13Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb17.45+4.215.21
14Stefani PopovaHadeland OL18.24+5.005.33
15Eva TesarovaWing OK19.45+6.215.58
16Helene OmdalNTNUI20.19+6.556.08
17Vibeke ØyeIL Gular29.50+16.269.00
Aud Hognestad TaksdalGanddal ILdiskvalifisert

D 21 Heat 2

3 170 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering13.154.10
2Siri UlvestadNydalens SK13.42+0.274.19
3Ingjerd MyhreKongsberg OL13.52+0.374.22
4Emilie Westli AndersenLøten o-lag13.56+0.414.23
5Marion HuberNydalens SK14.14+0.594.29
6Eirin Svanøe-HafstadFrol IL14.18+1.034.30
7Marjo LiikanenGanddal IL14.43+1.284.38
8Tonje VassendNTNUI15.20+2.054.50
9Christiane TrösseVaregg Fleridrett15.30+2.154.53
10Julie StørmerFossum IF15.31+2.164.53
11Synne BaklidKonnerud IL15.55+2.405.01
12Mariell ArntzenGneist, IL16.36+3.215.14
13Marianne DæhliNydalens SK17.09+3.545.24
14Marie Hammer IversenØstmarka OK17.59+4.445.40
15Silje Skorve SkarpeidGanddal IL18.45+5.305.54
16Doris Stien KaspersenMo OK21.00+7.456.37
Ragnhild HjermstadFossum IFikke startet

D 21 Heat 3

3 230 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid AlexandersenNTNUI13.554.18
2Andrine BenjaminsenLillomarka OL14.18+0.234.25
3Lizzie InghamHalden SK14.25+0.304.27
4Kristine FjellangerVaregg Fleridrett14.37+0.424.31
5Elise EgsethNydalens SK14.47+0.524.34
6Kristine BergliaEiker OL15.24+1.294.46
7Evine Westli AndersenLøten o-lag15.28+1.334.47
8Marthe GløersenBækkelagets SK15.30+1.354.47
9Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL16.33+2.385.07
10Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett17.51+3.565.31
11Marte Fallbakken BergeBodø og Omegn IF Orientering18.11+4.165.37
12Trine BolstadGanddal IL18.35+4.405.45
13Kristine AusenNTNUI19.19+5.245.58
14Marte Hoff HagenNTNUI19.26+5.316.00
15Martha Kalvig SkoganNydalens SK19.48+5.536.07
16Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL22.27+8.326.57
17Pernille Ronæss MellebyStavanger Orienteringsklubb27.34+13.398.32

H 17-18 Heat 1

3 550 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Spets StorhovFreidig13.343.49
2Marius AurebekkKristiansand OK13.45+0.113.52
3Elias Skjolden SørensenLillomarka OL14.33+0.594.05
4Aslak HeimdalKonnerud IL14.40+1.064.07
5Sander ArntzenAsker Skiklubb14.43+1.094.08
6Peter GisholtFossum IF15.06+1.324.15
7Vegard KittilsenFreidig15.29+1.554.21
8Sivert Sande KvermeFossum IF15.38+2.044.24
9Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL15.43+2.094.25
10Stian RykkjeVaregg Fleridrett15.45+2.114.26
11Per Clemet WisløffAsker Skiklubb15.56+2.224.29
12Jonas GrønliFreidig16.23+2.494.36
13Petter Liabakk EriksenByåsen IL16.25+2.514.37
14Jakob MoOL Toten-Troll16.26+2.524.37
15Anders HorveiRaumar Orientering16.27+2.534.38
16Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL16.41+3.074.41
17Jo Even KolstadFreidig16.52+3.184.45
18Ådne Skjæveland JøssingWing OK17.48+4.145.00
19Sølve DrageKongsberg OL17.49+4.155.01
20Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL18.49+5.155.18
21Tor Magnus GrøstadØstmarka OK21.30+7.566.03
Bendik EliassenFredrikstad SKikke startet

H 17-18 Heat 2

3 540 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Niels Christian HellerudHalden SK13.573.56
2Isak JonssonNydalens SK14.14+0.174.01
3Trym B IslandOL Tønsberg og omegn14.47+0.504.10
4David RundeKristiansand OK15.04+1.074.15
5Even LindaasVang OL15.05+1.084.15
6Elias ØhmanGjø-Vard OL15.15+1.184.18
7Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL15.25+1.284.21
8Jostein Svaland DaleVang OL15.28+1.314.22
9Anders VestølVegårshei IL15.43+1.464.26
10Skjalg NysæterSkien Ok15.46+1.494.27
11Eivind Berner MyhreFossum IF16.11+2.144.34
12Rasmus MathisenPorsgrunn OL16.19+2.224.36
13Eirik Høst FossgardLillomarka OL16.29+2.324.39
14Even GravningenStokke IL16.41+2.444.42
15Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn16.55+2.584.46
16Mathias RosenlundVaregg Fleridrett17.21+3.244.54
17Håkon HolstadFreidig17.30+3.334.56
18Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering19.45+5.485.34
Magnus GjerstadVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Matias NissenFreidigdiskvalifisert
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gulardiskvalifisert
Emil StørmerFossum IFikke startet

H 17-18 Heat 3

3 560 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK13.543.54
2Lars Young VikNydalens SK14.12+0.183.59
3Kristian PyttenKristiansand OK14.17+0.234.00
4Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb14.24+0.304.02
5Scott JuvikIL Gular14.26+0.324.03
6Jens Johan BrekkeLillomarka OL14.43+0.494.08
7Kristian RykkjeVaregg Fleridrett14.44+0.504.08
8Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering14.46+0.524.08
9Mats EidsmoFreidig14.47+0.534.09
10Kristian Fredrik LynumFreidig15.18+1.244.17
11Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn15.29+1.354.20
12Gaute Kvittum NytrøenTynset IF15.30+1.364.21
13Sondre OttesenFredrikstad SK15.55+2.014.28
14Lars SandstadFreidig15.56+2.024.28
15Andreas RambergØstmarka OK16.05+2.114.31
16Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering16.18+2.244.34
17Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn16.33+2.394.38
18Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL18.14+4.205.07
19Runar Saur ModahlFredrikstad SK20.18+6.245.42
Eirik ImrikFredrikstad SKikke startet
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 19-20 Heat 1

3 550 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias JonssonNydalens SK13.143.43
2Lukas LilandNydalens SK13.16+0.023.44
3Sebastian DalandKristiansand OK13.34+0.203.49
4Anders HagaRaumar Orientering13.48+0.343.53
5Oskar Spets StorhovFreidig13.49+0.353.53
6Oscar LyngenFreidig13.51+0.373.54
7Sindre R HoltHedrum OL13.59+0.453.56
8Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK14.04+0.503.57
9Einar MelsomFossum IF14.26+1.124.03
10Anders HaugskottOL Trollelg14.41+1.274.08
11Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI15.02+1.484.14
12Sander H. RogndokkenNydalens SK15.09+1.554.16
13Håkon LundKongsberg OL15.14+2.004.17
14Simen BallangrudOL Toten-Troll15.42+2.284.25
15Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF16.12+2.584.33
16Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK16.56+3.424.46
17Per Ivar StoklandGanddal IL17.03+3.494.48
Bjørnar LøvliAsker Skiklubbdiskvalifisert
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet

H 19-20 Heat 2

3 540 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Langedal BreivikNydalens SK13.073.42
2Jørgen BaklidKonnerud IL13.16+0.093.44
3Kasper FosserHeming Orientering13.30+0.233.48
4Øyvind HjermstadFossum IF13.50+0.433.54
5Håvard Sandstad EidsmoFreidig13.55+0.483.55
6Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb14.13+1.064.00
7Martin Borge HeirFossum IF14.22+1.154.03
8Mathias VindalFreidig14.32+1.254.06
9Mathias GløersenBækkelagets SK14.39+1.324.08
10Jostein TandbergNydalens SK14.44+1.374.09
11Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK15.06+1.594.15
12Even-Johan KaspersenMo OK15.07+2.004.16
13Mathias HermstadFreidig15.22+2.154.20
14Håkon KornmoPorsgrunn OL15.24+2.174.21
15Joar GjerdahlKonnerud IL15.35+2.284.24
16Jørgen WulfsbergNydalens SK16.33+3.264.40
17Lars SolliMo OK16.40+3.334.42
Einar EkelandOddersjaa SSKikke startet
Erling HjermstadFossum IFikke startet

H 21 Heat 1

3 810 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Aukrust OsmoenNydalens SK13.433.36
2Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett13.51+0.083.38
3Jonas Klausen EspedalNTNUI13.55+0.123.39
4Dag BlandkjennKristiansand OK13.58+0.153.39
5Bojan BlumensteinNydalens SK14.09+0.263.42
6Sindre JohannessenFreidig14.24+0.413.46
7Elias T. MølnvikNTNUI14.29+0.463.48
7Vegard DanielsenKristiansand OK14.29+0.463.48
9Oskar StørmerFossum IF14.43+1.003.51
10Håvard HagaNydalens SK14.54+1.113.54
11Ove BaardsgaardOL Trollelg15.04+1.213.57
12Oskar AndrénIL Leik15.21+1.384.01
13Stian SundsvikFrol IL15.26+1.434.03
14Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering15.43+2.004.07
15Fredrik OmdalGanddal IL15.51+2.084.09
16Ola KeiseråsIL Leik17.20+3.374.32
17Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)17.34+3.514.36
18Sondre Ruud BråtenNydalens SK18.22+4.394.49
Ulf Forseth IndgaardFrol ILikke startet

H 21 Heat 2

3 710 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg13.273.37
2Emil WingstedtHalden SK13.28+0.013.37
3Emil AhlbäckFossum IF13.51+0.243.43
4Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering13.52+0.253.44
5Karl FremstadIL Tyrving13.59+0.323.46
6Anders VisterNydalens SK14.02+0.353.46
7Carl Petter LyngenFrol IL14.09+0.423.48
8Thomas Natvig ÅrstadHalden SK14.13+0.463.49
9Albin LillieströmFreidig14.31+1.043.54
10Øyvind WiggenByåsen IL14.45+1.183.58
11Øyvind WatterdalHadeland OL15.47+2.204.15
12Trygve HeggedalKongsberg OL16.11+2.444.21
13Jakob Kalvig SkoganNTNUI16.13+2.464.22
14Eskil Sande GullordBækkelagets SK16.19+2.524.23
15Mathias BenjaminsenLillomarka OL17.18+3.514.39
16Asbjørn Magnus MidtbøWing OK17.26+3.594.41
Olai Stensland LillevoldNTNUIdiskvalifisert
Torgeir NørbechIL Tyrvingikke startet

H 21 Heat 3

3 730 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK13.113.32
2Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett13.13+0.023.32
3Matthew SpeakeBækkelagets SK13.25+0.143.35
4Henry McNultyNTNUI13.28+0.173.36
5Gaute FriestadKristiansand OK13.36+0.253.38
6Mattis HoltFreidig13.55+0.443.43
7Hans Petter MathisenFredrikstad SK14.11+1.003.48
8Audun HeimdalNTNUI14.15+1.043.49
9Andreas SølbergIL Leik14.18+1.073.50
10Andreas G. PoldenGneist, IL14.25+1.143.51
11Bjørn EkebergIL Tyrving14.28+1.173.52
12Henrik EijsinkNydalens SK14.39+1.283.55
13Morten Bjerga SundliGanddal IL16.25+3.144.24
14Martin ØhmanGjø-Vard OL18.13+5.024.53
15Sturla StokkelandÅlgård Orientering18.52+5.415.03
16Vegard ØlstadBækkelagets SK20.03+6.525.22
Hans Aleksander ØsthagenByåsen ILikke startet
Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor