Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Urb-O løp 7 Fellesstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O løp 7 Fellesstart
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 7 mars 2017

H17-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Göran WinbladRehns BK20.43
2Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett22.32+1.49
3Scott JuvikIL Gular24.35+3.52
4Lars RøttingenIL Gular24.39+3.56
5Jostein KvaklandVaregg Fleridrett25.29+4.46
6Bjørn Johannessen FieldGneist, IL26.03+5.20
7Mathias RosenlundVaregg Fleridrett26.10+5.27
8Tore JuvikIL Gular26.22+5.39
9Kasper ValestrandVaregg Fleridrett27.20+6.37
10Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular27.24+6.41
11Johan EikangerIL Gular30.45+10.02
12Knut UtneFana IL33.43+13.00
13Endre Jostein BjørndalVaregg Fleridrett44.12+23.29

D17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett28.50

H-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik BohneVaregg Fleridrett25.07
2Ulrik HellenTIF Viking28.10+3.03
3Martin Krokeide OttesenTIF Viking28.16+3.09
4Tage RosenlundVaregg Fleridrett28.49+3.42
5Magnus Strømme LidTIF Viking29.44+4.37
6Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett32.32+7.25
7Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett40.49+15.42
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrettaktiv

D-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Strømme LidTIF Viking28.12
2Tora Aasheim NymarkTIF Viking28.23+0.11
3Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett38.32+10.20

H40-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett25.12
2Helge RosenlundVaregg Fleridrett27.25+2.13
3Sverre OttesenVaregg Fleridrett28.14+3.02
4Helge EmhjellenIL Gular32.32+7.20
5Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett39.58+14.46
Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Rune StadsnesIL Gulardiskvalifisert

D40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett39.30
2Vibeke NymoVaregg Fleridrett41.27+1.57

H60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian Hj. FalchIL Gular36.43
2Erling StrandBergens TF41.17+4.34
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørg KocbachBergens TF39.20

HN

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas GarforsIL Gular49.45
2Johannes Berge StadsnesIL Gular50.47+1.02
Jonas BrackeTIF Vikingdiskvalifisert
Matti TorgersenBergens TFdiskvalifisert

DN

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett32.01
2Marie ThomassenVaregg Fleridrett45.23+13.22
Anne WestergårdVaregg Fleridrettdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor