Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Urb-O løp 5 Individuell start

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O løp 5 Individuell start
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 7 februar 2017

H17-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett15.07
2Knut KyrkjebøTIF Viking17.11+2.04
3Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett17.22+2.15
4Lars RøttingenIL Gular18.11+3.04
5Mathias RosenlundVaregg Fleridrett18.53+3.46
6Bjørn Johannessen FieldGneist, IL19.44+4.37
7Scott JuvikIL Gular20.26+5.19
8Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular20.27+5.20
9Tore JuvikIL Gular20.57+5.50
10Andreas GrønbechAskøy OL23.03+7.56
11Knut UtneTIF Viking24.12+9.05
12Andreas NysæterBergens TF28.59+13.52
Kasper ValestrandVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D17-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett20.25
2Christiane TrösseVaregg Fleridrett20.37+0.12
3Constance StorvestreVaregg Fleridrett21.36+1.11
4Gunhild ForlandAskøy OL22.33+2.08
5Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett24.55+4.30
6Runa AlmelandFana IL26.37+6.12
6Ingrid EggenHaugesund IL Orientering26.37+6.12

H-16

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik BohneVaregg Fleridrett18.49
2Magnus Strømme LidTIF Viking22.05+3.16
3Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett22.18+3.29
4Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett23.03+4.14
5Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF23.34+4.45
6Martin Krokeide OttesenTIF Viking23.52+5.03
7Ulrik HellenTIF Viking24.48+5.59
8Eirik Bjerke OtteråTIF Viking25.19+6.30
9Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett28.14+9.25

D-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora Aasheim NymarkTIF Viking21.18
2Mari Strømme LidTIF Viking22.32+1.14
3Marie Roll-TørnqvistFana IL31.16+9.58

H40-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre OttesenVaregg Fleridrett20.18
2Helge RosenlundVaregg Fleridrett21.06+0.48
3Kjetil DammTIF Viking21.20+1.02
4Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett23.14+2.56
5Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett23.47+3.29
6Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett24.24+4.06
7Bård HeklandIL Gular25.37+5.19
8Rune StadsnesIL Gular29.03+8.45
9Sindre EkrheimBergens TF30.17+9.59
10Ole TørnqvistFana IL31.24+11.06
11Roger ErstadVaregg Fleridrett33.11+12.53
Tormod SkaugeIL Gulardiskvalifisert

D40-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina GogaBergens TF23.43
2Tove AasheimAskøy OL27.13+3.30
3Marian KjellevoldIL Gular28.08+4.25
4Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett30.37+6.54
5Hege FjellbirkelandIL Gular31.51+8.08
6May-lill DammTIF Viking37.30+13.47

H60-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus NatåsBergens TF22.33
2Magne RaadalFana IL28.51+6.18
3Erling StrandBergens TF31.24+8.51
4Kristian Hj. FalchIL Gular36.49+14.16
5Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking38.00+15.27
6Axel IngvaldsenTIF Viking40.00+17.27
Otto Grahl-NielsenBergens TFdiskvalifisert

D60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørg KocbachBergens TF28.05

HN

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rasmus JordeVaregg Fleridrett9.50
2Jonas BrackeTIF Viking14.15+4.25
3Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett15.01+5.11
4Olve AarsandVaregg Fleridrett15.04+5.14
5Jorgen RDVaregg Fleridrett15.54+6.04
6Andreas GarforsIL Gular37.02+27.12
7Olve HeklandIL Gular37.06+27.16
8Johannes Berge StadsnesIL Gular37.13+27.23

DN

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johanne LerøyVaregg Fleridrett12.45
2Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett19.31+6.46
3Marie ThomassenVaregg Fleridrett21.15+8.30
4Lea SkaugeIL Gular38.23+25.38
5Idun HeklandIL Gular39.28+26.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor