Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Urb-O løp 4 Free Challenge

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O løp 4 Free Challenge
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 24 januar 2017

H17-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Markus Kjrner-SembVaregg Fleridrett15.11
2Göran WinbladRehns BK16.18+1.07
3Mathias RosenlundVaregg Fleridrett17.44+2.33
4Lars RøttingenIL Gular19.07+3.56
5Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular19.11+4.00
6Knut KyrkjeboTIF Viking20.11+5.00
7Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett20.24+5.13
8Johan EikangerIL Gular23.05+7.54
Knut UtneFana ILdiskvalifisert

D17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunhild ForlandAskøy OL23.29
2Runa AlmelandFana IL26.11+2.42
3Christiane TrosseVaregg Fleridrett26.19+2.50
4Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett26.40+3.11
5Hanne DaltveitFana IL32.15+8.46
Ida LehmannVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H-16

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik Bjerke OtteråTIF Viking22.54
2Martin Krokeide OttesenTIF Viking23.16+0.22
3Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett23.39+0.45
4Ulrik HellenTIF Viking23.50+0.56
5Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett24.39+1.45
6Tage RosenlundVaregg Fleridrett25.24+2.30
7Magnus Strømme LidTIF Viking33.37+10.43
8Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett37.15+14.21
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Sander ListerudVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora Aasheim NymarkTIF Viking23.42
2Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett25.10+1.28
3Mari Strømme LidTIF Viking27.03+3.21
4Marie Roll-TørnqvistFana IL36.50+13.08

H40-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom Eirik EikangerIL Gular19.36
2Sverre OttesenVaregg Fleridrett20.14+0.38
3Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett20.37+1.01
4Helge RosenlundVaregg Fleridrett21.31+1.55
5Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett23.10+3.34
6Tore JuvikIL Gular24.17+4.41
7Bjart Are HellenTIF Viking25.01+5.25
8Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett25.16+5.40
9Rune StadsnesIL Gular27.06+7.30
10Ole TørnqvistFana IL36.56+17.20
Sindre EkrheimBergens TFdiskvalifisert
Tormod SkaugeIL Gulardiskvalifisert
Pål ThomassenVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D40-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina GogaBergens TF21.58
2Vibeke OyeIL Gular28.33+6.35
3Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett30.51+8.53
Tove AasheimAskøy OLdiskvalifisert
Lise ChristensenTIF Vikingdiskvalifisert
Wenche GjesdalVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Beda Maria JohansonFana ILdiskvalifisert

H60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian Hj. FalchIL Gular32.30
2Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett33.00+0.30
3Erling StrandBergens TF35.37+3.07
4Magne RaadalFana IL38.40+6.10
5Jan Olav OrmbergFana IL39.43+7.13
Otto Grahl-NielsenBergens TFdiskvalifisert

HN

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rasmus JordeVaregg Fleridrett17.34
2Kolbjørn KjekaKnarvik IL18.37+1.03
3Ole KjekaKnarvik IL18.39+1.05
4Olve HeklandIL Gular41.48+24.14
Bård HeklandIL Gulardiskvalifisert

DN

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie ThomassenVaregg Fleridrett18.29
2Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett20.41+2.12
3Vibeke NymoVaregg Fleridrett26.49+8.20
4Idun HeklandIL Gular31.57+13.28
5Lea SkaugeIL Gular31.58+13.29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor