Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Urb-O løp 3 Fellesstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O løp 3 Fellesstart
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 10 januar 2017

H17-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Göran WinbladRehns BK14.44
2Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett15.06+0.22
3Petter Marki ErichsenKristiansand OK16.01+1.17
4Knut KyrkjebøTIF Viking16.02+1.18
5Haugland Kim AndreVaregg Fleridrett16.08+1.24
6Aune DørmænenVaregg Fleridrett17.05+2.21
7Lars RøttingenIL Gular17.17+2.33
8Scott JuvikIL Gular17.35+2.51
9Håkon ReikvamIL Gular17.41+2.57
10Andreas BennecheBSI - Orientering17.46+3.02
11Andreas GrønbechAskøy OL19.02+4.18
12Knut UtneFana IL20.07+5.23
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gularaktiv

D17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett19.06
2Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular20.20+1.14
3Gunhild ForlandAskøy OL21.42+2.36

H-16

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik BohneVaregg Fleridrett17.31
2Ulrik HellenTIF Viking17.49+0.18
3Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett21.01+3.30
4Magnus Strømme LidTIF Viking23.38+6.07
5Magnus LehmannVaregg Fleridrett24.49+7.18
6Eirik Bjerke OtteråTIF Viking25.44+8.13
7Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett25.59+8.28
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrettaktiv
Rasmus JordeVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Strømme LidTIF Viking19.38
2Tora Aasheim NymarkTIF Viking23.45+4.07
3Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular24.51+5.13
4Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett25.36+5.58

H40-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett17.23
2Bjart Are HellenTIF Viking18.28+1.05
3Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett18.32+1.09
4Tom JohannessenGneist, IL18.45+1.22
5Pål ThomassenVaregg Fleridrett18.52+1.29
6Arne JohannesenIL Gular19.37+2.14
7Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett23.43+6.20
8Rune StadsnesIL Gular28.06+10.43
9Helge EmhjellenIL Gular29.12+11.49
10Sindre EkrheimBergens TF32.39+15.16
Bård HeklandIL Gularaktiv
Tormod SkaugeIL Gularaktiv
Tore JuvikIL Gulardiskvalifisert

D40-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina GogaBergens TF20.05
2Tove AasheimAskøy OL24.15+4.10
3Vibeke ØyeIL Gular26.12+6.07
4Ylva Svanberg HelleTIF Viking26.21+6.16
5Hege FjellbirkelandIL Gular28.16+8.11
6Marian KjellevoldIL Gular28.26+8.21
7Beda Maria JohansonFana IL28.44+8.39
8Trude KyrkjebøTIF Viking29.24+9.19
9Lise Balestrand GrønbechAskøy OL29.42+9.37
Lise ChristensenTIF Vikingaktiv
Wenche GjesdalVaregg Fleridrettaktiv
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Vibeke NymoVaregg Fleridrettflyttet

H60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus NatåsBergens TF21.50
2Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett23.06+1.16
3Kristian Hj. FalchIL Gular28.42+6.52
4Jan Olav OrmbergFana IL40.12+18.22
Otto Grahl-NielsenBergens TFdiskvalifisert
Magne RaadalFana ILdiskvalifisert

D60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Astrid OrmbergFana ILaktiv
Bjørg KocbachBergens TFdiskvalifisert

HN

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett18.59
2Olve BergeVaregg Fleridrett19.15+0.16
3Olve HeklandIL Gular35.42+16.43
4Johannes Berge StadsnesIL Gular37.22+18.23
Olve AarsandVaregg Fleridrettaktiv
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrettaktiv
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrettaktiv

DN

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie ThomassenVaregg Fleridrett21.56
2Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett21.57+0.01
3Idun HeklandIL Gular37.26+15.30
Lea SkaugeIL Gularaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor