Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Urb-O løp 1 individuell start

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Urb-O løp 1 individuell start
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 15 november 2016

Klasser: Visa alla | H17- | D17- | H-16 | D-16 | H40 | D40 | H60 | D60 | HN | DN

H17-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian RykkjeVaregg Fleridrett14.41
2Göran WinbladRehns BK14.56+0.15
3Aune DørmænenVaregg Fleridrett17.02+2.21
4Lars RøttingenIL Gular17.43+3.02
5Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett17.49+3.08
6Håkon ReikvamIL Gular17.51+3.10
7Knut UtneFana IL19.46+5.05
Mathias RosenlundVaregg Fleridrettaktiv

D17-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett17.45
2Hanne DaltveitFana IL19.40+1.55
3Gunhild ForlandAskøy OL19.53+2.08
4Christiane TrösseVaregg Fleridrett20.03+2.18
5Runa AlmelandFana IL24.04+6.19
6Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett25.09+7.24
7Ingrid EggenHaugesund25.10+7.25
8Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett25.40+7.55

H-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend SørheimVaregg Fleridrett14.57
2Magnus GjerstadOsterøy IL16.18+1.21
3Ulrik HellenTIF Viking18.21+3.24
4Magnus LehmannVaregg Fleridrett18.56+3.59
5Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett20.16+5.19
6Eirik Bjerke OtteråTIF Viking22.10+7.13
7Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett38.28+23.31
Martin Krokeide OttesenTIF Vikingaktiv

D-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett20.35
2Mari Strømme LidTIF Viking20.51+0.16
3Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett23.09+2.34
4Tora Aasheim NymarkTIF Viking23.14+2.39
5Ragnhild BohneVaregg Fleridrett24.03+3.28

H40-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pål ThomassenVaregg Fleridrett17.09
2Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett18.00+0.51
3Tom JohannessenGneist, IL18.24+1.15
4Kristian LøvåsVaregg Fleridrett19.38+2.29
5Kjetil DammTIF Viking21.29+4.20
6Bjart Are HellenTIF Viking23.49+6.40
7Ole TørnqvistFana IL24.01+6.52
8Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett24.45+7.36
9Matti TorgersenBergens TF26.27+9.18
10Sindre EkrheimBergens TF35.24+18.15

D40-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina GogaBergens TF20.45
2Gro MadslienVaregg Fleridrett24.45+4.00
3Wenche GjesdalVaregg Fleridrett28.04+7.19
4Tove AasheimAskøy OL29.04+8.19
5May-lill DammTIF Viking29.43+8.58
6Anne WestergårdVaregg Fleridrett33.53+13.08
7Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett39.04+18.19

H60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus NatåsBergens TF21.52
2Erling StrandBergens TF28.47+6.55
3Otto Grahl-NielsenBergens TF40.08+18.16

D60-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørg KocbachBergens TF25.48
2Astrid OrmbergFana IL38.49+13.01

HN

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas BrackeTIF Viking11.03
2Rasmus JordeVaregg Fleridrett21.08+10.05
3Olve BergeVaregg Fleridrett28.34+17.31
4Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett28.38+17.35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor