Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8serien finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8serien finale
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: lørdag 16 september 2017

Fredrikstad SK

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kristoffer B. HelminsenH 15-16 (8)32.028.55
2Alexandra AngvollD 15-16 (5)48.33+4.5713.31
2Runar Saur ModahlH 15-16 (8)32.16+0.148.59
2Sivert PoppeH 13-14 (9)24.42+3.069.15
3Signe Strand GulbrandsenD 13-14 (8)37.01+2.2113.51
3Marte Hox BrynildsenD 11-12 (9)20.12+2.069.01
3Audun NordbyH 11-12 (9)19.54+1.078.53
4Emma Sofie SteinslandD 13-14 (8)38.13+3.3314.18
4Ludvik SætherH 13-14 (9)26.32+4.569.56
4Eirik ImrikH 15-16 (8)34.14+2.129.32
5Emil Husebye AamodtH 11-12 (9)32.10+13.2314.21
6Sondre OttesenH 15-16 (8)36.09+4.0710.04
6Edvard KeransH 11-12 (9)33.03+14.1614.45
8Amalie LøkkebergD 13-14 (8)47.44+13.0417.52
9Andrine K. S. EdvardsenD 11-12 (9)45.29+27.2320.18
Daniel Mordt BostrømN-åpen (20)29.4021.29
Ingrid Sofie Hox BrynildsenN-åpen (20)15.5711.33
Malin Husebye AamodtN-åpen (20)16.5912.18
Kaia Kjerre-LudviksenN-åpen (20)16.5712.16
Aurora LøkkebergN-åpen (20)17.0312.21
Jens Julius M SaxerudN-åpen (20)24.1217.32
Hedvig Scheele SøylandN-åpen (20)17.1012.26
Isak SolbergN-åpen (20)15.5511.32
Jenny DanevadD -10 (6)20.479.16
Ingrid SteinslandD -10 (6)32.0214.18
Syver Strand GulbrandsenH -10 (6)24.5311.06
0Matias Kjerre-LudviksenH 13-14 (9)diskvalifisert

Halden SK

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Emma Helene OlsenD 13-14 (8)34.4012.59
1Liam Viggo WingstedtH 11-12 (9)18.478.23
2Maren HenriksenD 11-12 (9)19.16+1.108.36
2Sebastian Bøhn-BryntesenH 11-12 (9)19.08+0.218.32
3Jakob TorgersenH 15-16 (8)32.59+0.579.11
4Synne Marie JenssenD 15-16 (5)58.32+14.5616.18
4Sigrid Schmitt GranD 11-12 (9)20.13+2.079.01
4Andreas TveterH 11-12 (9)31.30+12.4314.03
5Herman Lien BackstrømH 13-14 (9)30.15+8.3911.19
7Marie Lien BackstrømD 13-14 (8)47.02+12.2217.36
7Peder BryggenH 13-14 (9)39.15+17.3914.42
7Inger Anne Svendsby BraarudD 11-12 (9)22.57+4.5110.14
8Alf Kristian HelleH 15-16 (8)49.08+17.0613.41
Hanna Andreassen AasN-åpen (20)21.0915.19
Ida Andreassen AasN-åpen (20)28.0420.20
Eira Bronebakk JohanssonN-åpen (20)42.5331.04
Håkon BryggenN-åpen (20)26.1719.02
Emma Nordlie MagnussenN-åpen (20)22.1816.09
Minna Sofie WingstedtD -10 (6)18.488.23
Joel Bronebakk JohanssonH -10 (6)32.1214.22
Johan Fredrik Svendsby BraarudH -10 (6)29.1713.04
Ville Emil WingstedtH -10 (6)29.0612.59
0Philip Orud HovlandH 11-12 (9)diskvalifisert
0Martin BryggenH 11-12 (9)utenfor konkurranse

Indre Østfold OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Elida Sagli GudimD 13-14 (8)36.40+2.0013.43
3Kristoffer HalsnesH 13-14 (9)25.33+3.579.34
5Vilde RetteraasenD 15-16 (5)59.31+15.5516.34
6Peder Aabogen HaugaardH 13-14 (9)33.04+11.2812.23
7Theodor LierH 15-16 (8)42.03+10.0111.42
8Elma Sagli GudimD 11-12 (9)23.53+5.4710.39
Emil Majewski SikkelandN-åpen (20)21.5015.49

OK Moss

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Karoline BjørnerødD 15-16 (5)43.3612.08
1Thomas TubbehaugenH 17-20 (2)50.0812.28
1Alfred BjørnerødH 13-14 (9)21.368.05
5Julie Sophie WoldD 13-14 (8)41.02+6.2215.22
5Christopher LadimH 15-16 (8)34.33+2.319.37
6Frida Hovgaard EisvangD 13-14 (8)41.31+6.5115.32
Anders Rostveit ElmiN-åpen (20)26.4819.25
Elise Holm NedrebøN-åpen (20)25.0118.07
Sofie Holm NedrebøD -10 (6)33.1614.51
Emma Aune JakobsenD -10 (6)31.3914.07
Erle Elise WoldD -10 (6)33.4115.02
Anders Hovgaard EisvangH -10 (6)25.0111.10

Sarpsborg OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marie HansenD 17-20 (1)53.5813.25
2Benjamin AasenH 17-20 (2)51.54+1.4612.54
3Marie Lindløv JensenD 15-16 (5)53.31+9.5514.54
7Jeremias Ryste OddenH 11-12 (9)38.46+19.5917.18
Sander Ryste OddenN-åpen (20)15.5011.28
Jens Vonen SvaeN-åpen (20)13.459.57
Jesper Vonen SvaeH -10 (6)24.1310.48

Trøsken IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingrid Pedersen HolmskauD 11-12 (9)18.068.04
4Marte Lillegraven LangsæterD 11-12 (9)20.13+2.079.01
8Mathias Pedersen HolmskauH 13-14 (9)53.19+31.4319.58
Håkon Lillegraven LangsæterN-åpen (20)18.5013.38

Varteig OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Julie BrenåsD 11-12 (9)22.15+4.099.55
Anna Elisabeth AarbuN-åpen (20)20.5015.05
0Henrik Julian Fontes ÅrbuH 11-12 (9)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor