Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: søndag 7 mai 2017

N-åpen

1 460 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda ØvretveitFredrikstad SK9.326.31
2Thea KvalheimHalden SK11.05+1.337.35
3Signe KvalheimHalden SK12.46+3.148.44
4Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL13.14+3.429.03
5Ville Emil WingstedtHalden SK13.20+3.489.07
6Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK14.18+4.469.47
7Edvinas KontautasOK Moss20.26+10.5413.59
8Eva KontauteOK Moss23.11+13.3915.52
9Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK23.40+14.0816.12
10Oskar RoskifteOK Moss25.55+16.2317.45
11Olivia RoskifteOK Moss26.03+16.3117.50
12Siri Flier TvetenIndre Østfold OK27.19+17.4718.42
13Milla SkålandTrøsken IL30.54+21.2221.09
14Adele Øen SkålandTrøsken IL31.18+21.4621.26
15Anna Flier TvetenIndre Østfold OK35.19+25.4724.11
16Heidi StoksethHalden SK38.46+29.1426.33

D 11-12

1 610 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elma Sagli GudimIndre Østfold OK9.476.04
2Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK9.52+0.056.07
3Maren HenriksenHalden SK9.54+0.076.08
4Sigrid Schmitt GranHalden SK10.30+0.436.31
5Helle KvalheimHalden SK10.43+0.566.39
6Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK11.03+1.166.51
7Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL11.21+1.347.02
8Julie BrenåsVarteig OL12.31+2.447.46
9Erle Elise WoldOK Moss12.59+3.128.03
10Emma Aune Rytter JakobsenOK Moss13.22+3.358.18

D 13-14

2 180 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Lien BackstrømHalden SK12.375.47
2Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK13.27+0.506.10
3Embla ØvretveitFredrikstad SK14.11+1.346.30
4Emma Helene OlsenHalden SK15.18+2.417.01
5Elida Sagli GudimIndre Østfold OK16.18+3.417.28
6Julie Sophie WoldOK Moss17.19+4.427.56
7Frida H EisvangOK Moss42.52+30.1519.39

D 15-16

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marieluise Schmitt GranHalden SK16.226.49
2Karoline BjørnerødOK Moss17.07+0.457.07
3Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK18.21+1.597.38
0Alexandra AngvollFredrikstad SKdiskvalifisert

D 17-20

2 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Raadal BjørloHalden SK13.445.43
2Aurora GjølsjøOK Moss13.52+0.085.46
3Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK14.44+1.006.08
4Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK14.48+1.046.10
5Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss15.33+1.496.28
6Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK19.27+5.438.06
0Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OKdiskvalifisert

D 21-

3 070 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hollie OrrHalden SK15.395.05
2Kine Hallan SteiwerHalden SK15.58+0.195.12
3Iliana IlievaHalden SK16.04+0.255.14
4Anne Johanne LindNydalens SK16.17+0.385.18
5Jo ShepherdHalden SK16.33+0.545.23
6Gøril FristadHalden SK18.26+2.476.00
7Lizzie InghamHalden SK19.32+3.536.21
8Anja WingstedtHalden SK19.45+4.066.25
9Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL21.11+5.326.54
10Tone Karina IngesenSarpsborg OL22.12+6.337.13
11Hanne WoldOK Moss26.09+10.308.31
12Linda FredhOK Moss30.39+15.009.59

D 50-

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne SørumRingsaker OK19.578.18
2Åse BrødholtIndre Østfold OK20.05+0.088.22
3Wenche LindløvSarpsborg OL20.13+0.168.25
0Liv Inger PrangerødTistedalen FLdiskvalifisert

H 11-12

1 610 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL8.425.24

H 13-14

2 180 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred BjørnerødOK Moss11.275.15
2Sivert PoppeFredrikstad SK11.31+0.045.16
3Sondre LadimOK Moss11.38+0.115.20
4Tor Erling GjølsjøOK Moss11.39+0.125.20
4Sigurd Saxe SandvikHalden SK11.39+0.125.20
6Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK13.07+1.406.01
7Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK13.24+1.576.08
8Ludvik SætherFredrikstad SK13.26+1.596.09
9Amund BedinIndre Østfold OK14.11+2.446.30
10Jonathan EylertsenHalden SK15.50+4.237.15
11Tidemann LierIndre Østfold OK16.10+4.437.24

H 15-16

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre OttesenFredrikstad SK12.585.24
2Christopher LadimOK Moss13.20+0.225.33
3Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK13.27+0.295.36
4Eirik BlågestadIndre Østfold OK13.36+0.385.40
5Runar Saur ModahlFredrikstad SK14.50+1.526.10
6Theodor LierIndre Østfold OK17.33+4.357.18

H 17-20

3 070 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin AasenSarpsborg OL18.386.04
2Vegar SkinneIndre Østfold OK21.05+2.276.52

H 21-

3 070 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil WingstedtHalden SK13.584.32
2Tore SandvikHalden SK15.07+1.094.55
3Øyvind StoksethHalden SK15.23+1.255.00
4Lacho IlievHalden SK17.02+3.045.32
5Thomas RoskifteOK Moss18.06+4.085.53
6Morten TangenOK Moss18.22+4.245.58
7Erik Rytter JakobsenOK Moss19.11+5.136.14
8Donatas KontautasOK Moss19.56+5.586.29
9Pål AngvollFredrikstad SK22.21+8.237.16
10Anders BrynildsenFredrikstad SK24.20+10.227.55
11Jens-Henrik SimonsenOK Øst28.40+14.429.20

H 50-

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein JensenSarpsborg OL15.206.23
2Ole IngesenSarpsborg OL16.02+0.426.40
3Erik UnaasIndre Østfold OK16.04+0.446.41
4Tormod JensenSarpsborg OL17.25+2.057.15
5Tor Ragnar AndersenHalden SK17.34+2.147.19
6Per Olaf KlemsdalVarteig OL20.04+4.448.21
7Arne Chr. ScheieØstmarka OK28.46+13.2611.59
0Dag BrenåsVarteig OLdiskvalifisert

H 13-16 C

1 610 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Peder BerglandIndre Østfold OK9.576.10

D 17 C

1 610 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne-sofie BrynildsenFredrikstad SK11.307.08
2Elisabeth Aune JakobsenOK Moss17.22+5.5210.47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor