Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM lang
Arrangørorganisasjon: Melhus IL
Dato: lørdag 2 september 2017

N-åpen

1 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingrid FarstadMelhus IL18.0716.28
Margrethe FarstadMelhus IL18.0516.26
Mathias Leintrø LianMelhus IL6.426.05
Linus Fossum MalmringFreidig18.3116.50
Johannes StordalByåsen IL9.368.43
Ole Ulseth SylteFreidig7.256.44
Erlend GrønliFreidigdiskvalifisert

D -10

1 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingrid Wollan BenumByåsen IL10.469.47
Anna Emilie LonaWing OKdiskvalifisert

D 11-12

1 660 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria Strømdal WikFreidig16.039.40
2Una KittilsenFreidig16.11+0.089.44
3Tora KittilsenFreidig18.25+2.2211.05
4Astrid Berge MjølhusOL Trollelg18.32+2.2911.09
5Marie Wollan BenumByåsen IL18.37+2.3411.12
6Nora HalvorsenFreidig21.15+5.1212.48
7Sigrid HaugskottOL Trollelg23.14+7.1113.59
8Nora Sumstad HanssenByåsen IL24.14+8.1114.35
Silja FuglemMalvik ILdiskvalifisert

D 11-12N

1 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid SchjølbergRøros IL11.5910.53

D 13-14

2 280 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari EidsmoFreidig27.1111.55
2Ane Malene KolstadFreidig29.30+2.1912.56
3Mathea Spets StorhovFreidig38.31+11.2016.53
Anna Aurora NolteFreidigdiskvalifisert

D 15-16

3 170 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Lereim StorliFreidig47.0214.50
2Tale Tannvik SkeiFreidig58.40+11.3818.30
3Stine AuneNidarøst OK1.08.35+21.3321.38
4Maren VikenByåsen IL1.29.37+42.3528.16
5Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.52.42+1.05.4035.33

D 17-A kort

3 170 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida SætherNTNUI44.3614.04
2Kajsa Stina SandstadNTNUI55.27+10.5117.29
3Norunn Kvistad DengerudNTNUI58.52+14.1618.34
4Synne FossøyNTNUI1.02.02+17.2619.34
5Siri StensgårdNTNUI1.17.34+32.5824.28
Maria Dahl FosbyNTNUIdiskvalifisert
Lovise FremstadNTNUIdiskvalifisert

D 17-18

3 920 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild EideByåsen IL51.1113.03
2Lene Berg HanssenByåsen IL53.56+2.4513.45
3Synne Marie KvammeWing OK1.08.46+17.3517.32
4Maria Ulseth SylteFreidig1.10.55+19.4418.05
5Dina ReitanFreidig1.13.18+22.0718.41
6Andrine VikenByåsen IL1.21.38+30.2720.49
7Anna RenolenWing OK1.23.42+32.3121.21
Ella Eriksen KongsvikWing OKdiskvalifisert
Vera MelkildFreidigikke startet

D 19-20

4 980 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL51.2710.19
2Åshild KolstadFreidig53.24+1.5710.43
3Ingrid LundanesEmblem IL54.39+3.1210.58
4Sonja MellbergNTNUI1.03.16+11.4912.42
5Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL1.07.55+16.2813.38
6Emilie Liabakk EriksenByåsen IL1.25.36+34.0917.11
Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SKikke startet
Vilde MalmeiNTNUIikke startet

D 21-

6 260 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida LindkvistNTNUI1.06.4710.40
2Marta UlvensøenNTNUI1.12.15+5.2811.32
3Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI1.25.04+18.1713.35
4Marte Hoff HagenNTNUI1.27.00+20.1313.53
5Pauline Røstum BellingmoNTNUI1.28.14+21.2714.05
6Camilla ÖhmanNTNUI1.28.54+22.0714.12
7Ingvild TorgersenNTNUI1.37.49+31.0215.37
8Line Hovdenak LyngNidarøst OK1.38.54+32.0715.47
9Karoline Dahl FosbyNTNUI1.56.25+49.3818.35
Aurora FossøyNTNUIdiskvalifisert
Silje ArntzenNTNUIdiskvalifisert
Sigrid AlexandersenNTNUIikke startet
Martine ÅstebølNTNUIikke startet

D 35-

4 980 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Angell-PetersenFreidig54.4410.59
2Kari Solem AuneByåsen IL1.02.56+8.1212.38
3Tonje BostadNidarøst OK1.12.11+17.2714.29
4Vibeke Falck HolteFreidig1.12.13+17.2914.30
5Mari MoseidFreidig1.18.12+23.2815.42
6Margot Bolstad LynumFreidig1.20.30+25.4616.09
7Tina Strømdal WikFreidig1.30.59+36.1518.16
8Kristin JægerWing OK1.34.51+40.0719.02

D 45-

3 920 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone AlmåsIL Leik54.1113.49
2Gøril EideByåsen IL1.02.22+8.1115.54
3Mai Iren AlmåsIL Leik1.21.03+26.5220.40
4Sabine BoenigOLV Uslar2.20.35+1.26.2435.51
Kari UlsethFreidigikke startet

D 50-

3 920 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torunn Spets StorhovFreidig48.0512.15
2Heidi ArnesenFreidig51.41+3.3613.11
3Mona Høiås SætherFreidig1.07.29+19.2417.12
4Hege Solhjem MelhuusMelhus IL1.17.27+29.2219.45
5Nina-Beate LiabakkByåsen IL1.21.22+33.1720.45
Rine HanssenByåsen ILdiskvalifisert
Mona J. MølnvikFreidigikke startet

D 55-

3 170 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guri BjørndalByåsen IL52.3216.34
2Anthea FeaverLOST58.21+5.4918.24

D 60-

3 170 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjellrun SporildMalvik IL49.5715.45
2Gerd BjørsethKrokstadøra IL1.06.04+16.0720.50
3Reidun Fallan SmaavikFreidig1.46.44+56.4733.40

D 65-

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ruth SchmidOL Trollelg56.4722.42
2Gunn Kari HygenFreidig1.12.45+15.5829.06
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OKdiskvalifisert

D 70-

2 500 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Katharina Mo BergeFreidigikke startet
Åse Eng MusumOL Trollelgikke startet

H -10

1 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Erik BakkMelhus IL6.396.02
Håkon HoøenMelhus IL11.3310.29
Mathias LeroyerFreidig9.559.00
Bo Lindahl-RønningFreidig8.538.04
Sven NevinFreidig8.568.07
Sigurd SchrøderMelhus IL11.3410.30

H 11-12

1 660 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig12.047.16
2Tristan HalvorsenFreidig14.46+2.428.53
3Vegard Lereim StorliFreidig16.33+4.299.58
4Jørgen AuneByåsen IL16.50+4.4610.08
5Ådne StordalByåsen IL21.26+9.2212.54
6Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL21.41+9.3713.03
7Alf Petter LynumFreidig22.24+10.2013.29
8Martin Moseid UlvenFreidig26.55+14.5116.12
9Jørgen Moseid UlvenFreidig29.21+17.1717.40

H 11-12N

1 100 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Loke Strøm HaugsnesWing OKikke startet
Marius TorsethaugenWing OKikke startet

H 13-14

2 500 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter Andreas LonaWing OK38.1615.18
2Emil GrønliFreidig39.43+1.2715.53
3Vegard Ulseth SylteFreidig40.42+2.2616.16
4Emil LeroyerFreidig44.23+6.0717.45
5August MaskeFreidig45.18+7.0218.07
6Vetle Grønvik EkraFreidig46.51+8.3518.44
7Ørjan SæterMelhus IL48.44+10.2819.29
8Kristoffer LerliMelhus IL51.49+13.3320.43
9Iver Dalsaune ThunFreidig54.16+16.0021.42
10Andreas AagesenMelhus IL55.07+16.5122.02
11Joakim Solberg QvenildMelhus IL56.33+18.1722.37
12Erik Tofte jrMelhus IL58.26+20.1023.22
13Peter Prytz JensenMelhus IL1.04.11+25.5525.40
14Martin AuneMelhus IL1.07.12+28.5626.52
15Kristoffer Isachsen MelingNidarøst OK1.07.51+29.3527.08
16Oskar StorlerMelhus IL1.08.06+29.5027.14
17Erlend AuneByåsen IL1.11.07+32.5128.26
Espen KarlsenMelhus ILikke startet
Vemund MølnvikFreidigikke startet

H 13-16C

1 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Michael OlsenMelhus IL44.1526.39
2Knut HageMelhus IL46.31+2.1628.01
Mathias Enebak IversenFreidigikke startet

H 15-16

3 920 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Spets StorhovFreidig37.549.40
2Jo Even KolstadFreidig42.46+4.5210.54
3Vegard KittilsenFreidig42.56+5.0210.57
4Jonas GrønliFreidig43.48+5.5411.10
5Matias NissenFreidig45.51+7.5711.41
6Lars SandstadFreidig46.31+8.3711.51
7Håkon HolstadFreidig47.59+10.0512.14
8Mikkel HoltFreidig51.01+13.0713.00
9Petter Liabakk EriksenByåsen IL54.23+16.2913.52
10Johannes LangaasNidarøst OK1.13.48+35.5418.49

H 17-A kort

3 920 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thorstein WangNTNUI48.1212.17
2Philip FøyenGjø-Vard OL1.15.37+27.2519.17
3John Petter GåsvikNidarøst OK1.37.04+48.5224.45

H 17-18

4 980 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders HaugskottOL Trollelg45.319.08
2Kristian Fredrik LynumFreidig47.25+1.549.31
3Oskar Spets StorhovFreidig49.24+3.539.55
4Mats EidsmoFreidig49.26+3.559.55
5Oscar LyngenFreidig49.41+4.109.58
6Mathias HermstadFreidig52.33+7.0210.33
7Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL1.02.25+16.5412.32
Sivert BellingmoOL Gaulaikke startet

H 19-20

6 260 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes Bakke AashamarKristiansand OK52.258.22
2Audun HeimdalKonnerud IL54.26+2.018.41
3Håvard EidsmoFreidig55.21+2.568.50
4Adrian OpheimFreidig59.54+7.299.34
5Peter Martinus Freyborg UranNTNUI1.49.28+57.0317.29
Brage JørumByåsen ILikke startet
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SKikke startet
Olav Andreas RemmenOL Trollelgikke startet

H 21-

8 030 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan SchmidOL Trollelg1.11.388.55
2Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering1.12.48+1.109.03
3Bjørn LundanesNTNUI1.13.25+1.479.08
4Sindre JohannessenFreidig1.15.52+4.149.26
5Oskar AndrénIL Leik1.15.53+4.159.26
6Anders Felde OlaussenNTNUI1.16.29+4.519.31
7Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI1.18.13+6.359.44
8Mattis HoltFreidig1.18.58+7.209.50
9Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1.19.23+7.459.53
10Matias Hodne HanischKristiansand OK1.20.30+8.5210.01
11Henry McNultyNTNUI1.25.19+13.4110.37
12Kristoffer NeslandNTNUI1.26.07+14.2910.43
13Jakob Kalvig SkoganNTNUI1.37.30+25.5212.08
14Adrian OpheimNTNUI1.41.06+29.2812.35
15Håvard Mo VaadalNTNUI1.43.13+31.3512.51
16Lars O. LøsethHarstad OL1.44.23+32.4512.59
17Vegard LineNTNUI1.51.13+39.3513.51
18Sigurd StenvikByåsen IL1.55.26+43.4814.22
19Sindre Engzelius GylverNTNUI2.02.12+50.3415.13
20Arne Johannes LøkkenNTNUI2.23.01+1.11.2317.48
Gaute FriestadKristiansand OKdiskvalifisert
Erik GustafssonNTNUIdiskvalifisert
Ove BaardsgaardOL Trollelgikke startet
Sindre Østgulen DeiszNTNUIikke startet
Ola KeiseråsIL Leikikke startet
Håkon KindemNTNUIikke startet
Henrik UpsalNTNUIikke startet

H 35-

6 260 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas HaalandWing OK1.04.5410.22
2Thomas Berge MjølhusOL Trollelg1.09.49+4.5511.09
3Skjalg StordalByåsen IL1.13.28+8.3411.44
4Eivind LonaWing OK1.33.39+28.4514.57
Snorre GangauneOL Trollelgikke startet

H 45-

4 980 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas SylteFreidig45.039.02
2Tomas EidsmoFreidig45.31+0.289.08
3Jon RøstumOL Gaula57.37+12.3411.34
4Vegard GrønliFreidig57.42+12.3911.35
5Torgeir AuneByåsen IL59.11+14.0811.53
6Olle MalmringFreidig1.07.47+22.4413.36
7Øystein HusbyMalvik IL1.08.35+23.3213.46
8Trond BenumByåsen IL1.14.13+29.1014.54
9Jan HageIL Leik1.18.32+33.2915.46
Arild H ClausenFreidigdiskvalifisert

H 50-

4 980 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan IvarssonFreidig44.468.59
2Jens Even StorhovFreidig50.18+5.3210.06
3Stig Magnar LøvåsFreidig56.37+11.5111.22
4Frode HaugskottOL Trollelg57.19+12.3311.30
5Harald StorrønningByåsen IL58.23+13.3711.43
6Øystein WiggenByåsen IL1.00.52+16.0612.13
7Knut HagenByåsen IL1.01.37+16.5112.22
8Øyvind SchjelderupFreidig1.07.43+22.5713.35
9Bjørn P. LøvåsNidarøst OK1.16.32+31.4615.22
10Stefan BoenigOLV Uslar1.32.26+47.4018.33

H 55-

3 920 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sturla SætherFreidig44.4711.25
2Frode SjøvoldRøros IL47.07+2.2012.01
3Dag StenersenNidarøst OK51.37+6.5013.10
4Petter GullikstadRøros IL52.59+8.1213.30
5Jostein AlvestadWing OK53.58+9.1113.46
6Svein Olav ÅmotIL Leik55.01+10.1414.02
7Geir ArnesenFreidig57.03+12.1614.33
8Terje SchjølbergRøros IL1.00.14+15.2715.21
9John LerliMelhus IL1.06.34+21.4716.58
Bernt RognesFreidigikke startet

H 65-

3 170 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn BergerByåsen IL45.4614.26
2Knut LillealternFreidig52.53+7.0716.40
3Steinar AasvangWing OK55.43+9.5717.34
4Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg56.22+10.3617.46
5Tom BuggeByåsen IL59.55+14.0918.54
6Rolf WærnesOrkanger IF1.01.14+15.2819.18
7Nils Olav VennevikFreidig1.05.10+19.2420.33
8Anders WaageFreidig1.12.04+26.1822.44

H 70-

3 170 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore Angell-PetersenFreidig49.2115.34
2Øivind Magne RogndalenByåsen IL50.12+0.5115.50
3Øistein ÅsmulOL Trollelg56.59+7.3817.58
4Magnus LandstadFreidig1.01.09+11.4819.17
5Torleif StephansenNidarøst OK1.33.15+43.5429.24

H 75-

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore BrurokNidarøst OK48.2419.21
2Anders LaugloOL Trollelg49.39+1.1519.51
3Arne SæterhaugByåsen IL52.10+3.4620.52
4Stig Arild HaugskottOL Trollelg52.41+4.1721.04
5Robert StrømWing OK1.09.38+21.1427.51
Leif EngenNidarøst OKdiskvalifisert
Odd MusumOL Trollelgikke startet

H 85-

2 280 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Paul ForsethOL Trollelg55.1024.11
2Gunnar SmistadOL Trollelg1.14.44+19.3432.46

A-direkte

3 920 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Carl Petter LyngenFrol IL38.099.43
2Elise EgsethNydalens skiklubb47.57+9.4812.13
3Gro EidsmoFreidig51.37+13.2813.10
4Vegard HansenOL Trollelg59.45+21.3615.14
5Marit SchmidOL Trollelg1.13.23+35.1418.43
6Bjørn BrenneTrollelg OL1.24.04+45.5521.26
7Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering1.31.32+53.2323.21
8Are RogstadNidarøst OK1.34.07+55.5824.00
9Robert BoenigULV Uslar2.15.49+1.37.4034.38
10Anne-Line DahlenNTNUI2.18.26+1.40.1735.18
11Ingrid OkkenhaugNTNUI13.20.50+12.42.413.24.17
Maj-Lisbet RønningFreidigdiskvalifisert
Morten KorsvoldWing OKdiskvalifisert
Gina DidriksenNTNUIdiskvalifisert
Janne Fossum MalmringFreidigikke startet

B-direkte

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari LillealternFreidig1.21.1632.30
2Rune M HoltFreidig1.50.38+29.2244.15
Anne Lise BrenneTrollelg OLdiskvalifisert
Nelly MaskeFreidigdiskvalifisert

C-direkte

1 660 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingerid ReinertsenFreidig23.1113.57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor