Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola, løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola, løp 1
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 2 november 2016

Lang-A

5 080 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL48.059.27
2Thore KornmoPorsgrunn OL49.01+0.569.38
3Tobias KristensenLarvik OK52.45+4.4010.23
4Håkon KornmoPorsgrunn OL1.00.59+12.5412.00
5Jørgen FrøydLarvik OK1.01.02+12.5712.00
6Jens Didrik BergLarvik OK1.01.30+13.2512.06
7Hans Christian MeenPorsgrunn OL1.03.03+14.5812.24
8Kjell WestinPorsgrunn OL1.03.05+15.0012.25
9Rasmus MathisenPorsgrunn OL1.03.25+15.2012.29
10Bjørn Tore MathisenIL Tyrving1.03.27+15.2212.29
11Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1.03.39+15.3412.31
12Anna MeenPorsgrunn OL1.03.45+15.4012.32
13Trond GjelstadSandefjord OK1.04.11+16.0612.38
14Jan GatevoldPorsgrunn OL1.11.27+23.2214.03
0Emilie WestinPorsgrunn OLbrutt
0Tone StoklandSandefjord OKbrutt

Kort-A

3 310 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Kierulf DirdalLarvik OK39.1511.51
2Helge StenerudOL Tønsberg og omegn39.36+0.2111.57
3Anders Kristian HoltHedrum OL41.13+1.5812.27
4Espen JohnsenHedrum OL41.15+2.0012.27
5Tobias MathisenPorsgrunn OL45.59+6.4413.53
6Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL46.06+6.5113.55
7Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL46.13+6.5813.57
8Per Olav GulbrandsenLarvik OK46.14+6.5913.58
9Ebba AndresenLarvik OK46.21+7.0614.00
9Elisabeth HesselbergLarvik OK46.21+7.0614.00
9Ida Sofie HjortlandLarvik OK46.21+7.0614.00
12Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL46.23+7.0814.00
13Bjørn Richard KirsteSkien OK46.27+7.1214.01
14Hanna JohanssonHedrum OL46.28+7.1314.02
15Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL46.29+7.1414.02
16Eli Marie WiigPorsgrunn OL46.47+7.3214.08
17Ole JohanssonPorsgrunn OL46.57+7.4214.11
18Halvard KornmoPorsgrunn OL50.30+11.1515.15
19Une HoltermannPorsgrunn OL50.56+11.4115.23
20Henrik Kaupang LyeLarvik OK51.59+12.4415.42
21Dagfinn TorpePorsgrunn OL52.24+13.0915.49
22Elling AakreAndebu IL52.28+13.1315.51
23Ole Petter AasrumLarvik OK53.28+14.1316.09
24Tom AasrumHedrum OL55.22+16.0716.43
25Kåre ThorbjørnsenLarvik OK56.23+17.0817.02
26Yousef KhouryLarvik OK1.03.58+24.4319.19
27Ida Vår DirdalLarvik OK1.04.01+24.4619.20
28Anne Lindalen StenerudOL Tønsberg og omegn1.05.32+26.1719.47
29Kay JørgensenPorsgrunn OL1.07.20+28.0520.20
30Celine Vik OlsenLarvik OK1.07.38+28.2320.25
31Kjell MeenPorsgrunn OL1.08.25+29.1020.40
32Atle RemmePorsgrunn OL1.23.30+44.1525.13
Magne KlovningPorsgrunn OLbrutt
Per Øystein AndersenLarvik OKbrutt

C-løype

2 280 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli KlovningPorsgrunn OL42.5818.50
2Kristin JohanssonHedrum OL54.47+11.4924.01
3Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL54.53+11.5524.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor