Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellomdistanse - Finndulten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellomdistanse - Finndulten
Arrangørorganisasjon: Lunderseter IL
Dato: lørdag 27 mai 2017

N-åpen

2 130 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Leoni BergersenEidskog OL47.5622.30
Noa Leander BergersenEidskog OL48.0422.33
Tuva Maria BergersenEidskog OL51.2024.06
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL29.1613.44
Sebastian Tangen HoltetEidskog OL29.1813.45
Max Alexander NybråtenIL Tyrving23.1610.55
Nova Lill Nybråten-GerhardsenLunderseter IL25.0411.46
Tindra Nybråten-GerhardsenLunderseter IL29.0413.38
Mari B. SætabergetVang OL25.5012.07

D 11-12

2 320 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Oda Marissa BergersenEidskog OL1.07.4729.13

D 15-16

3 640 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie LilandNydalens SK48.2513.18

D 17-C

2 320 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie Finsrud LandeEidskog OL38.5316.45
2Brit Ellen HindrumOdal OL - Orientering1.07.09+28.1628.56

D 17-N

2 150 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig Hem SørliEidskog OL29.2113.39
0Tina BjørnstadRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 21-

4 930 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina SmestadLøten o-lag1.07.3813.43
2Linda EngenRaumar Orientering1.31.34+23.5618.34
3Stine AustadRaumar Orientering1.35.16+27.3819.19

D 35-

3 960 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Kjersti BriskerudGrue IL1.00.4415.20
2Lisbeth GråvVang OL1.35.25+34.4124.05
0Linda FredhOK Mossdiskvalifisert

D 45-

3 640 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unn Hilde HeggedalKongsberg OL45.3412.31
2Anne-Grete AustadRaumar Orientering1.12.59+27.2520.03
3Eli StensliLøten o-lag1.22.00+36.2622.31

D 55-

3 330 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche BjørnstadRingsaker OK49.2514.50
2Berit DanielsenIL Tyrving51.00+1.3515.18
3Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange57.28+8.0317.15
4Ida EngenRaumar Orientering57.46+8.2117.20
5Mary Falkevik OlssonVästvärmlands OK1.04.33+15.0819.23

D 65-

2 940 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv FeiringHamar OK1.01.2520.53
0Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert

H 11-12

2 320 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ragnar LandeEidskog OL46.1419.55

H 10-12N

2 130 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Kristoffer B. SætabergetVang OL32.24+8.4115.12
0Asbjørn LandeEidskog OL23.4311.08

H 13-16N

2 150 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering31.2114.34
2Emil SkytterenOdal OL - Orientering35.28+4.0716.29

H 15-16

3 960 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering1.15.5919.11

H 17-C

2 320 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Åsmund SætabergetVang OL30.3613.11
2John TangenHamar OK32.13+1.3713.53
3Jens-Henrik SimonsenOK Øst34.56+4.2015.03
4Oddbjørn BergersenEidskog OL40.29+9.5317.26

H 17-N

2 150 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor Arne Simonsen LoxhaugOK Øst35.3616.33

H 17-20

4 930 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.27.0817.40
2Alf Briskerud HasselvoldGrue IL1.31.14+4.0618.30
0Sondre SkytterenOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

H 21-

6 080 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jim Øystein NybråtenIL Tyrving49.098.05
2Marius WikstrømRingsaker OK49.22+0.138.07
3Kenneth BilstadVang OL55.29+6.209.07
4Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering59.10+10.019.43
5Simen Tangen SøgårdKongsberg OL1.22.25+33.1613.33
6Morten TangenOK Moss1.22.29+33.2013.33
7Philip FøyenGjø-Vard OL1.52.23+1.03.1418.29

H 45-

3 960 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind LandeEidskog OL36.379.14
2Jostein HaugOL Vallset/Stange37.59+1.229.35
3Jon Ivar BergersenEidskog OL42.28+5.5110.43
4Børge PedersenNydalens SK43.23+6.4610.57
5Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK47.27+10.5011.58
6Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering47.57+11.2012.06
7Anders KronbergRaumar Orientering49.37+13.0012.31
8Rune ØstliBrandval/Kongsvinger OK50.26+13.4912.44
9Frode HaugHamar OK54.42+18.0513.48
10Bjarne HarkinnHamar OK57.34+20.5714.32
11Arne SørliEidskog OL1.05.37+29.0016.34
12Svein ThorsbergGrue IL1.06.12+29.3516.43
13Martin SkytterenOdal OL - Orientering1.14.09+37.3218.43

H 55-

3 640 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein-Erik SøgårdKongsberg OL31.148.34
2Per Kristian EkebergIL Tyrving36.37+5.2310.03
3Trond OlsenLøten o-lag38.09+6.5510.28
4Knut EngenRaumar Orientering42.48+11.3411.45
5Bjarte LindstadOL Toten-Troll43.21+12.0711.54
6Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK43.33+12.1911.57
7Kjell Magne NordviGrue IL44.02+12.4812.05
8Tor SolbergseterAustmarka IL44.28+13.1412.12
9Stein Arne NegårdVang OL48.16+17.0213.15
10Einar LienLøten o-lag49.39+18.2513.38
11Kristian StorsveenLøten o-lag51.08+19.5414.02
12Petter GullikstadRøros IL53.25+22.1114.40
13Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL53.59+22.4514.49
14Arild NordsveenRingsaker OK55.24+24.1015.13
15Tor StrandRaumar Orientering56.27+25.1315.30
16Harald ØstbyeElverum OK1.00.18+29.0416.33
17Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK1.03.27+32.1317.25
18Jan SveenRaumar Orientering1.10.06+38.5219.15
19Kai Jostein BergersenEidskog OL1.15.04+43.5020.37
20Egil SolbergseterAustmarka IL1.24.53+53.3923.19

H 65-

3 330 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Børre BørresenBrandval/Kongsvinger OK38.3611.35
2Lars OlssonVästvärmlands OK44.10+5.3413.15
3Ole LienLøten o-lag46.12+7.3613.52
4Knut SkjesetVang OL49.20+10.4414.48
5Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK49.36+11.0014.53
6Arve SmestadLøten o-lag52.44+14.0815.50
7Terje WikstrømRingsaker OK55.23+16.4716.37
8Jarle BusterudElverum OK56.39+18.0317.00
9Knut HaugOL Vallset/Stange1.01.52+23.1618.34
10Kurt EideBrandval/Kongsvinger OK1.29.56+51.2027.00
0Trond FeiringHamar OKdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
0Terje MalmHamar OKdiskvalifisert
0Håkon HalvorsenElverum OKdiskvalifisert
0Klaus EngenEidskog OLdiskvalifisert
0Stein NordviElverum OKdiskvalifisert

H 75-

2 940 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lennart KarlssonTrollhättans OK52.3417.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor