Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Drammen City Cup - løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Drammen City Cup - løp 1
Arrangørorganisasjon: Sturla, IF
Dato: torsdag 6 april 2017

Rekrutt

2 800 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lars Wirum BøenSturla, IF17.226.12
0Elise EftevågNOTEAM26.43+9.219.32
0Ingar Aarvik HansenSturla, IF19.20+1.586.54
0Nora Christine HansenRøyken OL11.404.10
0Marte HaugmoSturla, IF46.45+29.2316.41
0Mattis HaugmoSturla, IF46.41+29.1916.40
0Julie Økern HågårdKonnerud IL22.30+5.088.02
0Aksel KlausenSturla, IF19.49+2.277.04
0Oskar KnutheimSturla, IF19.25+2.036.56
0Sivert KnutheimSturla, IF19.26+2.046.56
0Andreas MelheimSturla, IF23.19+5.578.19
0Sverre Nordheim MartinsenSturla, IF22.13+4.517.56
0Mone Småge-HilsenKonnerud IL35.07+17.4512.32
0Jens WoldSturla, IF18.26+1.046.35
0Julie WoldSturla, IF49.56+32.3417.50

D -16

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidKonnerud IL18.25
2Anniken RanvikKonnerud IL18.58+0.33
3Andrea RanvikKonnerud IL19.06+0.41
4Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL20.05+1.40
5Christine HoenEiker OL20.08+1.43
6Mari Landro SvingheimKonnerud IL20.21+1.56
7Malene InstanesSturla, IF21.13+2.48
8Mari ØverbyKongsberg OL22.23+3.58
9Konstanse MoholthKongsberg OL23.19+4.54
10Ine InstanesSturla, IF23.22+4.57
11Solveig LetmolieEiker OL23.24+4.59
12Nora Småge HilsenKonnerud IL25.35+7.10
13Anni SaarelaKonnerud IL28.01+9.36
14Ylva KlausenSturla, IF29.16+10.51
15Solveig HübschleSturla, IF29.22+10.57
0Thea LandKonnerud ILdiskvalifisert

H -16

2 800 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL15.455.37
2Johan Kristian UndelandSturla, IF16.22+0.375.50
3Henrik ReuschHeming Orientering17.13+1.286.08
4Lukas KlausenSturla, IF17.17+1.326.10
5Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF18.22+2.376.33
6Mikkel BerglundRingerike OL19.41+3.567.01
7Vetle DrageKongsberg OL22.34+6.498.03
8Olav MelheimSturla, IF22.53+7.088.10
9Daniel NystuenRøyken OL24.54+9.098.53
10Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL25.49+10.049.13
11Oskar BaklidKonnerud IL27.07+11.229.41
12Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF28.03+12.1810.01
13Simen KolbergsrudRøyken OL31.51+16.0611.22
0Kristoffer HübschleSturla, IFdiskvalifisert

D 17-

2 800 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane DyrkornEiker OL19.587.07
2Maiken Økern HågårdKonnerud IL20.09+0.117.11
3Thea DyrkornEiker OL21.18+1.207.36
4Helene EgerKongsberg OL21.50+1.527.47
5Hege KullerudKonnerud IL23.46+3.488.29
6Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL23.55+3.578.32
7Torun DyrkornEiker OL24.12+4.148.38
8Gunhild HennumLierbygda OL24.21+4.238.41
9Aud Ellen BrevikSturla, IF24.35+4.378.46
10Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL24.55+4.578.53
11Torunn Økern JensenRingerike OL25.13+5.159.00
12Lotte MyklemyrEiker OL25.44+5.469.11
13Sirpa LiljaModum OL25.51+5.539.13
14Hanne Løver ThonModum OL26.14+6.169.22
15Nina Marie UndelandSturla, IF27.58+8.009.59
16Ingunn NordbomKonnerud IL28.19+8.2110.06
17Tove HeimdalKonnerud IL28.21+8.2310.07
18Ingvild Løver ThonModum OL29.07+9.0910.23
19Marita Lilja GrønhovdModum OL29.59+10.0110.42
20Trude HansenBerger og Svelvik OL30.10+10.1210.46
21Merete UndelandSturla, IF30.15+10.1710.48
22Linda FredhOK Moss34.12+14.1412.12
23Marianne ReuschHeming Orientering39.57+19.5914.16
24Åshild VariSturla, IF40.46+20.4814.33
25Lise HørtvedtKongsberg OL47.54+27.5617.06
26Gry Bruland VråleSturla, IF48.35+28.3717.21
27Annemarie RanvikKonnerud IL49.45+29.4717.46
0Emma HaareKonnerud ILdiskvalifisert
0Maren KoplandModum OLdiskvalifisert
Ida HopeOslostudentenes IKdiskvalifisert

H 17-

2 800 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard MyklemyrEiker OL17.106.07
2Sturla FrydenlundSturla, IF18.01+0.516.26
3Aslak HeimdalKonnerud IL18.14+1.046.30
4Joar GjerdahlKonnerud IL18.26+1.166.35
5Jørgen BaklidKonnerud IL18.45+1.356.41
6Sølve DrageKongsberg OL19.04+1.546.48
7Kaspar LiljaModum OL19.19+2.096.53
8Håvard HågårdKonnerud IL19.48+2.387.04
9Øyvind DrageKongsberg OL19.53+2.437.06
10Erik SaugerudKonnerud IL19.57+2.477.07
11Eivind HoffIL Tyrving20.10+3.007.12
12Erik Feyling HaareKonnerud IL20.27+3.177.18
13Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK20.35+3.257.21
14Håkon WoldSturla, IF20.53+3.437.27
15Morten TangenOK Moss21.07+3.577.32
16Nicolai HübschleSturla, IF21.27+4.177.39
17Geir Thomas KnutheimSturla, IF21.46+4.367.46
18Kristian KullerudKonnerud IL21.57+4.477.50
19Anton PlaianAsker Skiklubb22.20+5.107.58
20Lars BaklidKonnerud IL23.04+5.548.14
21Arno GrønnhovdModum OL23.46+6.368.29
22Hans Otto ØverbyKongsberg OL24.02+6.528.35
23Njål SvingheimKonnerud IL24.04+6.548.35
24Lars BerglundRingerike OL24.05+6.558.36
25Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL25.20+8.109.02
26Bjørn BakliKonnerud IL26.42+9.329.32
27Rune SørensenSturla, IF27.55+10.459.58
28Hans Lyder HaareKonnerud IL28.51+11.4110.18
29Lars HübschleSturla, IF29.22+12.1210.29
30Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL30.16+13.0610.48
31Arild MoenKonnerud IL33.58+16.4812.07
32Tormod HøimyrSturla, IF36.49+19.3913.08
0Øyvind Roger HansenRøyken OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor