Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Drammensløpet og PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Drammensløpet og PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Sturla, IF
Dato: søndag 3 september 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-C | D 17-AK | D 17- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-AK | H 17-C | H 17- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | D 15-20B | D 21-B | H 15-20B | H 21-B | Dir-A | Dir-B | Dir-C

Sturla, IF

38 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Andreas Sellæg BredesenN-åpen (32)25.40+10.0111.39
0Lars Wirum BøenN-åpen (32)25.40+10.0111.39
0Ine FagerlandN-åpen (32)31.55+16.1614.30
0Kristian KaiserN-åpen (32)22.55+7.1610.24
0Aksel KlausenN-åpen (32)28.32+12.5312.58
0Andreas MelheimN-åpen (32)27.34+11.5512.31
0Christoffer Vråle RønningN-åpen (32)20.37+4.589.22
0Sanna Wirrum BøenN-åpen (32)29.34+13.5513.26
0Julie WoldN-åpen (32)56.24+40.4525.38
1Nina KlausenD 17-C (2)48.2215.06
2Linus Westerberg-HeltneH 11-12N (4)26.43+8.3512.08
2Martin KaiserH 13-16C (3)29.04+8.1111.37
2Marie KvarmeD 13-14 (9)35.47+4.359.25
3Sverre Norheim-MartinsenH 11-12N (4)27.44+9.3612.36
3Adrian FagerlandH 13-16C (3)32.48+11.5513.07
3Ylva KlausenD 11-12 (12)20.46+4.198.18
4Torbjørn Melheim SvendsenH 11-12N (4)28.41+10.3313.02
4Mathias Skourup RognebakkeH 15-16 (13)47.39+4.428.12
5Malene InstanesD 15-16 (17)46.17+10.049.26
5Marthe Graff-WiikD 11-12 (12)22.33+6.069.01
5Mats JohnsenH 11-12 (15)20.29+4.238.11
6Joachim Sandor KnudsenH 15-16 (13)52.10+9.138.59
7Gry Bruland VråleD 70- (7)1.32.24+40.3225.40
7Henrik KaiserH 11-12 (15)21.38+5.328.39
8Mina Akiko JohnsenD 13-14 (9)56.43+25.3114.55
9Johan Kristian UndelandH 15-16 (13)1.03.27+20.3010.56
10Lukas KlausenH 13-14 (18)36.08+7.499.30
10Solveig HübschleD 11-12 (12)30.29+14.0212.11
10Sigurd SmemoH 15-16 (13)1.03.45+20.4810.59
13Ingeborg KvarmeD 15-16 (17)57.58+21.4511.49
13Martin ØstbergH 17- (19)59.08+13.548.19
13Egil FrydenlundH 15-16 (13)1.30.25+47.2815.35
14Filip KnudsenH 11-12 (15)35.00+18.5414.00
15Iselin SørensenD 15-16 (17)1.07.16+31.0313.43
15Jens WoldH 11-12 (15)35.36+19.3014.14
16Ine InstanesD 15-16 (17)1.25.50+49.3717.31
17Olav MelheimH 13-14 (18)1.13.47+45.2819.25
0Katrine GraffDir-C (3)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor