Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Trondheim, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Trondheim
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: fredag 15 september 2017 - søndag 17 september 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17- | D 17-AK | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17- | H 17-AK | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | Dir A | Dir B | Dir C | Stud

N-åpen

1 700 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Eystein AskeFreidig50.1029.30
Eira Forsbak AsplemFreidig32.5219.20
Vilde Lovise Grande JarenFreidig49.1128.55
Vilde HaalandWing OK25.3715.04
Aksel HanssenByåsen IL37.0121.46
Aurora JakobsenNOTEAM48.3128.32
Aurora JakobsenNOTEAM48.3128.32
Albert Holm JohnsenNOTEAM49.2429.03
Albert Holm JohnsenNOTEAM49.2429.03
Odin Holm JohnsenNOTEAM48.3828.36
Odin Holm JohnsenNOTEAM48.3828.36
Johannes LerliMelhus IL24.0314.08
Linus Fossum MalmringFreidig43.1825.28
Jens NordstrandFreidig29.3417.23
Robert RemmenOL Trollelg43.0225.18
Maia Ruano StrandWing OK25.0114.42
Finn Einar BrandsenMalvik ILikke startet
Ivar David Ellerås AtkinsonFreidigikke startet
Erlend GrønliFreidigikke startet
Stina GåsøOL Trollelgikke startet
Mia Rossvold OtterleiByåsen ILikke startet
Louise Hals StensrudOL Trollelgikke startet
Johannes StordalByåsen ILikke startet

D -10

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingrid Wollan BenumByåsen IL27.5313.56
Ingeborg KolstadWing OK41.4620.53
Lily Alexandra MorganMalvik IL1.16.4138.20

D 11-12

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Una KittilsenFreidig30.1910.27
2Marita AskeFreidig32.56+2.3711.21
3Tora KittilsenFreidig33.56+3.3711.42
4Maria Strømdal WikFreidig36.22+6.0312.32
5Marie Wollan BenumByåsen IL37.36+7.1712.57
6Solveig Louise NissenFreidig37.56+7.3713.04
7Nora Sumstad HanssenByåsen IL40.13+9.5413.52
8Guro SchjølbergTynset IF47.58+17.3916.32

D 13-16C

2 900 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Vilde Talgø-KristiansenFreidigikke startet

D 15-16

4 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne HaavengenKongsberg OL52.5311.01
2Mari Kilskar GrevskottFrol IL53.42+0.4911.11
3Vilde Lereim StorliFreidig55.33+2.4011.34
4Frida HaugskottOL Trollelg1.04.53+12.0013.31
5Marte Madslien BakkenNydalens SK1.21.12+28.1916.55
6Stine AuneNidarøst OK1.35.05+42.1219.48
7Maren VikenByåsen IL1.44.03+51.1021.40
Tale Tannvik SkeiFreidigikke startet

D 15-16B

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege HallanOK Skøynar1.04.2918.57
Mona Eggen KongsbakWing OKikke startet

D 17-

6 500 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb1.07.5010.26
2Sunniva MorganMalvik IL1.23.05+15.1512.46
3Margrethe WisløffAsker Skiklubb1.24.52+17.0213.03
4Kristin BrekkeLillomarka OL1.28.00+20.1013.32
5Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1.28.03+20.1313.32
6Anne Willkommen EikenKongsberg OL1.29.37+21.4713.47
7Kristin AntonsenNTNUI1.32.22+24.3214.12
8Synne Marie KvammeWing OK1.35.23+27.3314.40
9Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL1.35.25+27.3514.40
10Idunn HaavengenKongsberg OL1.55.33+47.4317.46
11Eva TesarovaWing OK1.57.50+50.0018.07
12Andrine VikenByåsen IL2.00.25+52.3518.31
13Ella Eriksen KongsvikWing OK2.31.09+1.23.1923.15
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IFbrutt
Åshild KolstadFreidigikke startet

D 17-A kort

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katrine LodgaardØstmarka OK1.14.4724.07
Inga RingdalenMoikke startet

D 40-

4 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gro Sandstad EidsmoFreidig55.4611.37
2Mari Angell-PetersenFreidig57.41+1.5512.01
3Kari Solem AuneByåsen IL1.00.47+5.0112.39
4Tonje BostadNidarøst OK1.02.58+7.1213.07
5Mona J. MølnvikFreidig1.07.22+11.3614.02
6Tina Strømdal WikFreidig1.16.41+20.5515.58
7Mai Iren AlmåsIL Leik1.17.18+21.3216.06
8Kari Tønset GuttvikWing OK1.20.48+25.0216.50

D 50-

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde ForbordMalvik IL57.4916.31
2Eirin LodgaardByåsen IL58.34+0.4516.44
3Nina-Beate LiabakkByåsen IL1.05.49+8.0018.48
Rine HanssenByåsen ILdiskvalifisert

D 60-

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ruth SchmidOL Trollelg57.0518.24
2Ingerid Angell-PetersenFreidig1.37.16+40.1131.22

D 70-

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig1.04.1820.44

H -10

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jonas AlstadFrol IL27.2913.44
Mathias LeroyerFreidig30.0115.00
Leo Benjamin MorganMalvik IL26.3413.17
Dagfinn StenvikByåsen IL24.5912.29

H 11-12

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig22.397.48
2Borgar StavrumWing OK37.05+14.2612.47
3Magnus AlstadFrol IL38.39+16.0013.19
Vebjørn Bergh-HansenByåsen ILbrutt

H 11-12N

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Loke Strøm HaugsnesWing OK30.4718.06

H 13-14

3 400 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter Andreas LonaWing OK30.248.56
2Hans UrsetIL BUL-Tromsø32.32+2.089.34
3Vemund MølnvikFreidig36.11+5.4710.38
4Kristoffer LerliMelhus IL43.47+13.2312.52
5Erlend AuneByåsen IL49.25+19.0114.32
6Emil LeroyerFreidig49.58+19.3414.41
7Emil GrønliFreidig53.36+23.1215.45
8Antonius Herskedal AmundsenFreidig54.25+24.0116.00
9Vetle Grønvik EkraFreidig56.45+26.2116.41
10Magne GuttvikWing OK1.00.20+29.5617.44
11Tord RomundstadNidarøst OK1.01.27+31.0318.04
12August MaskeFreidig1.10.47+40.2320.49
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidigikke startet

H 15-16

6 500 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard KittilsenFreidig53.428.15
2Tobias AlstadFrol IL58.44+5.029.02
3Jonas GrønliFreidig1.03.40+9.589.47
4Jo Even KolstadFreidig1.06.16+12.3410.11
5Petter Liabakk EriksenByåsen IL1.14.40+20.5811.29
6Mikkel HoltFreidig1.15.52+22.1011.40
7Eskil FrischknechtAlta OL1.16.35+22.5311.46
8Jørgen SchjølbergTynset IF1.22.56+29.1412.45
9Hallvar HallanOK Skøynar1.23.46+30.0412.53
10Jonas VindalWing OK1.24.45+31.0313.02
11Håkon HolstadFreidig1.26.11+32.2913.15
12Johannes LangaasNidarøst OK2.02.00+1.08.1818.46
13Erling Eide HustvedtWing OK2.04.06+1.10.2419.05
Ådne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
Simen Spets StorhovFreidigikke startet
Tormod Kristian GevingFreidigikke startet
Matias NissenFreidigikke startet
Håvard SingsaasFreidigikke startet

H 15-16B

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nikolai RenolenWing OK53.0015.35
Brage AsplemFreidigdiskvalifisert

H 17-

8 200 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun HeimdalKonnerud IL1.01.147.28
2Sindre JohannessenFreidig1.04.30+3.167.51
3Dag BlandkjennKristiansand OK1.04.45+3.317.53
4Matias Hodne HanischKristiansand OK1.06.43+5.298.08
5Oskar AndrénIL Leik1.07.16+6.028.12
6Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.09.39+8.258.29
7Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1.09.42+8.288.30
8Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.11.46+10.328.45
9Tobias KristensenLarvik OK1.17.30+16.169.27
10Olav Milian Schmitt GranHalden SK1.18.21+17.079.33
11Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.18.23+17.099.33
12Anders HaugskottOL Trollelg1.18.28+17.149.34
13Ola KeiseråsIL Leik1.18.31+17.179.34
14Erlend Nilsen SandnesEmblem IL1.24.18+23.0410.16
15Mathias Stensland LillevoldIL Tyrving1.24.34+23.2010.18
16Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.29.07+27.5310.52
17Håkon Raadal BjørloHalden SK1.29.08+27.5410.52
18Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.31.50+30.3611.11
19Peter NordbrødenHalden SK1.32.08+30.5411.14
20Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL1.40.02+38.4812.11
21Sigurd StenvikByåsen IL1.41.06+39.5212.19
22Are LodgaardByåsen IL1.41.08+39.5412.20
23Ole Martin EdstrømOppsal Orientering1.48.09+46.5513.11
24Stig Magnar LøvåsFreidig1.52.54+51.4013.46
25Jérôme SoulardByåsen IL1.54.51+53.3714.00
26Mathias HermstadFreidig1.54.56+53.4214.00
27Frank SandbergNOTEAM1.59.27+58.1314.34
27Frank SandbergNOTEAM1.59.27+58.1314.34
Lars Hol MoholdtWing OKikke startet
Adrian OpheimFreidigikke startet
Johannes Bakke AashamarKristiansand OKikke startet
Jens Didrik BergLarvik OKikke startet
Sondre LorentsenOK Silsandikke startet
Oscar LyngenFreidigikke startet
Erlend NydalNTNUIikke startet

H 40-

6 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø51.257.54
2Jon HolstadFreidig1.03.39+12.149.47
3Lars O. LøsethHarstad OL1.04.42+13.179.57
4Arild H ClausenFreidig1.06.30+15.0510.13
5Ingebrigt FuglemMalvik IL1.12.16+20.5111.07
6Olle MalmringFreidig1.16.10+24.4511.43
7Robert OtterleiByåsen IL1.19.13+27.4812.11
8Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb1.27.57+36.3213.31
9Geir SchjølbergTynset IF1.32.01+40.3614.09
10Peter CarlsenSturla, IF1.42.06+50.4115.42
Tomas EidsmoFreidigikke startet

H 50-

4 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bernt BrynhildsenWing OK46.579.46
2Morten StrandWing OK47.25+0.289.52 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Petter GullikstadRøros IL51.10+4.1310.39
4Arne GrevskottFrol IL52.34+5.3710.57
5Bjørn P. LøvåsNidarøst OK57.36+10.3912.00
6Øystein WiggenByåsen IL1.00.24+13.2712.35
7Jon VindalWing OK1.02.11+15.1412.57
8Geir Arne LodgaardByåsen IL1.03.28+16.3113.13
9John LerliMelhus IL1.08.29+21.3214.16
10Martin FrischknechtAlta OL1.18.29+31.3216.21
Frode HaugskottOL Trollelgikke startet

H 60-

3 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein AlvestadWing OK36.2511.44
2Kjell MaroniByåsen IL42.52+6.2713.49
3Jan Kåre VatneMo OK46.36+10.1115.01
4Arnulf VillmoKorgen IL51.49+15.2416.42
5Anders WaageFreidig1.01.38+25.1319.52
6Nils Olav VennevikFreidig1.02.23+25.5820.07

H 70-

3 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore Angell-PetersenFreidig42.2113.39
2Gunnar ØsterbøFreidig43.16+0.5513.57
3Øistein ÅsmulOL Trollelg46.33+4.1215.00
4Roar StensethByåsen IL56.01+13.4018.04
5Roar ForbordMalvik IL1.00.27+18.0619.30
6Helge RevhaugRingerike OL1.01.36+19.1519.52
7Magnus LandstadFreidig1.11.35+29.1423.05
8Robert StrømWing OK1.47.24+1.05.0334.38

Direkte A

3 500 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Markus Gran StiansenLuftkrigsskolen42.1312.03
2Solveig Angell-PetersenFreidig43.16+1.0312.21
3Harald OftdalFreidig44.19+2.0612.39
4Christian Andre AndresenMalvik IL45.27+3.1412.59
5Marit SchmidOL Trollelg46.45+4.3213.21
6Trond SletnerFreidig47.18+5.0513.30
7Helge EriksenByåsen IL48.37+6.2413.53
8Mali KanstadNTNUI49.14+7.0114.04
9Mari MoseidFreidig54.05+11.5215.27
10Marit Melby JacobsenLardal OL55.11+12.5815.46
11Harald StorrønningByåsen IL57.35+15.2216.27
12Harry BrandsenMalvik IL1.03.32+21.1918.09
13Sunniva StorrønningByåsen IL1.18.54+36.4122.32
14Andreas MoenLuftkrigsskolen1.19.29+37.1622.42
15Thomas VassbotnLuftkrigsskolen1.23.30+41.1723.51
16Evelina FolkessonOK Torfinn1.49.19+1.07.0631.14
Espen DåsvatnLuftkrigsskolendiskvalifisert
Maj-Lisbet RønningFreidigbrutt
Preben Nikolai FrischknechtAlta OLikke startet

Direkte B

3 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.03.0818.34
2Rune M HoltFreidig1.07.50+4.4219.57
3Marte P. H AndresenMalvik IL1.13.28+10.2021.36
4Simen KalbækkenTynset IF1.23.05+19.5724.26
5Arne GuttvikWing OK1.24.07+20.5924.44
6Susanna BrynhildsenWing OK1.32.32+29.2427.12
7Rufolf SchmidOL Trollelg1.43.04+39.5630.18
Nelly MaskeFreidigbrutt
Erik SæbøNidarøst OKbrutt
Andreas NordstrandFreidigbrutt

Direkte C

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Merethe OlsenNOTEAM44.3515.22
1Merethe OlsenNOTEAM44.3515.22
3Karoline SkåraNTNUI47.21+2.4616.19
4Håkon HallanOK Skøynar1.15.57+31.2226.11
5Tone FlægstadOK Skøynar1.17.01+32.2626.33

Student

3 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon EideOK Sør1.02.3218.23
2Ragnhild MyrnesNTNUI1.02.42+0.1018.26
3Erlend WiggenLKSK1.06.34+4.0219.34
4Kine HelgheimLKSK1.22.11+19.3924.10
5Esparcieux NOTEAM2.06.49+1.04.1737.17
5Esparcieux NOTEAM2.06.49+1.04.1737.17
7Digne CorentinNOTEAM2.07.00+1.04.2837.21
7Digne CorentinNOTEAM2.07.00+1.04.2837.21
Tarjei VollsetHeming Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor