Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Trondheim, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Trondheim
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: fredag 15 september 2017 - søndag 17 september 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17- | D 17-AK | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17- | H 17-AK | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | Dir A | Dir B | Dir C | Stud

N-åpen

1 600 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ludvik Velledalen IL44.3727.53
Jens Anton AndresenMalvik IL30.1718.55
Ole Einar AndresenMalvik IL45.4328.34
Eystein AskeFreidig50.0831.20
Eira Forsbak AsplemFreidig53.1133.14
Torvin Bergh-HansenByåsen IL35.0221.53
Henrik BjørkanByåsen IL51.5732.28
Olav BjørkanByåsen IL41.2125.50
Finn Einar BrandsenMalvik IL30.1518.54
Ivar David Ellerås AtkinsonFreidig25.2015.50
Erlend GrønliFreidig17.0010.37
Stina GåsøOL Trollelg28.4918.00
Guro HaalandWing OK20.5913.06
Olav HallingstadNOTEAM51.1232.00
Olav HallingstadNOTEAM51.1232.00
Sara HallingstadNOTEAM50.5131.46
Sara HallingstadNOTEAM50.5131.46
Arian HaukøNidarøst OK24.1715.10
Emma ImslandWing OK24.0815.05
Oliver Vatterholm JernbergFreidig16.2110.13
Martin Sæther LevinFreidig18.5011.46
Brage Bang LukassenWing OK39.3924.46
Odin Bang LukassenWing OK40.4925.30
Eirik LyftingsmoWing OK25.2315.51
Linus Fossum MalmringFreidig29.4418.35
Eivind MjaalandNidarøst OK32.1920.11
Emil Aleksander NolteFreidig22.1113.51
Filip Leonard NolteFreidig25.4916.08
Ulrik OfteOL Trollelg32.1920.11
Mia Rossvold OtterleiByåsen IL24.3615.22
Robert RemmenOL Trollelg32.2820.17
Haakon Alexander RogstadNidarøst OK42.3026.33
Tuva Holck SandbergWing OK27.0716.56
Lina SandquistNOTEAM26.4716.44
Lina SandquistNOTEAM26.4716.44
Elias StensethByåsen IL17.5311.10
Sondre StensethByåsen IL13.408.32
Louise Hals StensrudOL Trollelg28.4717.59
Johannes StordalByåsen IL23.3914.46
Maia Ruano StrandWing OK21.5113.39
Ole Ulseth SylteFreidig27.4017.17
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OK35.1422.01
Eline Jøsang WithWing OK29.2618.23
David HallingstadNOTEAMdiskvalifisert
David HallingstadNOTEAMdiskvalifisert

D -10

2 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingrid Wollan BenumByåsen IL20.0810.04
Frida HolmqvistByåsen ILfullført
Sigrid HøgstadByåsen IL50.4225.21
Ingeborg KolstadWing OK22.5111.25
Anna Emilie LonaWing OK38.4819.24
Lily Alexandra MorganMalvik IL29.3714.48
Nora Rossvold OtterleiByåsen IL23.2111.40
Hedda SæbøNidarøst OK35.3817.49

D 11-12

2 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tora KittilsenFreidig29.3612.20
2Marie Wollan BenumByåsen IL30.01+0.2512.30
3Solveig Louise NissenFreidig32.52+3.1613.41
4Maria Strømdal WikFreidig33.41+4.0514.02
5Marita AskeFreidig33.57+4.2114.08
6Una KittilsenFreidig34.47+5.1114.29
7Guro SchjølbergTynset IF36.50+7.1415.20
8Sigrid HaugskottOL Trollelg54.13+24.3722.35
9Karoline HjelmenOL Trollelg59.17+29.4124.42
10Agnes Vatterholm JernbergFreidig1.01.01+31.2525.25
11Mia StormoOL Trollelg1.01.48+32.1225.45

D 11-12N

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maya El DeekNidarøst OK28.0517.33
2Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK32.0220.01
Tiril Søberg MjaalandNidarøst OKikke startet

D 13-16C

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma HjelmenOL Trollelg1.01.1725.32

D 15-16

3 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne HaavengenKongsberg OL38.0410.34
2Mari Kilskar GrevskottFrol IL41.31+3.2711.31
3Vilde Lereim StorliFreidig43.57+5.5312.12
4Marte Madslien BakkenNydalens SK47.47+9.4313.16
5Frida HaugskottOL Trollelg58.11+20.0716.09
6Tale Tannvik SkeiFreidig1.00.40+22.3616.51
7Stine AuneNidarøst OK1.03.10+25.0617.32
8Maren VikenByåsen IL1.12.19+34.1520.05
9Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.13.15+35.1120.20
10Mona Eggen KongsbakWing OK1.22.32+44.2822.55

D 15-16B

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Hege HallanOK Skøynardiskvalifisert

D 17-

3 900 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg EideByåsen IL31.428.07
2Ingrid GulbrandsenNTNUI33.27+1.458.34
3Ingrid LundanesEmblem IL34.07+2.258.44
4Kristine FjeldboIL Tyrving34.45+3.038.54
5Eirin Svanøe-HafstadFrol IL35.26+3.449.05
6Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb36.28+4.469.21
7Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering38.23+6.419.50
8Marit Melby JacobsenLardal OL38.36+6.549.53
9Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL39.55+8.1310.14
10Lene Berg HanssenByåsen IL40.24+8.4210.21
11Margrethe WisløffAsker Skiklubb41.01+9.1910.31
12Oda WennemoByåsen IL42.19+10.3710.51
13Oda J SikkelandIL Tyrving44.23+12.4111.22
14Kristin BrekkeLillomarka OL44.26+12.4411.23
15Marit SchmidOL Trollelg47.22+15.4012.08
16Ingvild BrekkeNTNUI48.05+16.2312.19
17Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF48.10+16.2812.21
18Emilie Liabakk EriksenByåsen IL50.23+18.4112.55
19Synne Marie KvammeWing OK52.04+20.2213.21
20Kristin AntonsenNTNUI52.27+20.4513.26
21Maren GrandeFrol IL52.31+20.4913.27 Last ned GPS-spor i gpx-format
22Vibeke Falck HolteFreidig55.38+23.5614.15
23Anne Willkommen EikenKongsberg OL56.08+24.2614.23
24Idunn HaavengenKongsberg OL58.46+27.0415.04
25Andrine VikenByåsen IL1.00.43+29.0115.34
26Eva TesarovaWing OK1.07.21+35.3917.16
27Ella Eriksen KongsvikWing OK1.17.36+45.5419.53
Karine VestølVegårshei ILdiskvalifisert
Åshild KolstadFreidigikke startet
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet

D 17-A kort

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katrine LodgaardØstmarka OK54.2820.56
Inga RingdalenNTNUIikke startet

D 40-

3 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Angell-PetersenFreidig38.4310.45
2Gro Sandstad EidsmoFreidig40.40+1.5711.17
3Kari Solem AuneByåsen IL48.06+9.2313.21
4Gøril EideByåsen IL48.13+9.3013.23
5Mai Iren AlmåsIL Leik1.00.46+22.0316.52
6Kari Tønset GuttvikWing OK1.05.32+26.4918.12
7Tina Strømdal WikFreidig1.13.09+34.2620.19
Margot Bolstad LynumFreidigdiskvalifisert

D 50-

3 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rine HanssenByåsen IL41.0511.44
2Mona J. MølnvikFreidig42.00+0.5512.00
3Eirin LodgaardByåsen IL45.40+4.3513.02
4Nina-Beate LiabakkByåsen IL54.46+13.4115.38
5Grete Berge OwrenFreidig59.57+18.5217.07
6Hilde ForbordMalvik IL1.01.14+20.0917.29

D 60-

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ruth SchmidOL Trollelg47.5818.26
2Anne StensethByåsen IL1.30.33+42.3534.49

D 70-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig48.5118.47

H -10

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mathias LeroyerFreidig20.4910.24
Sivert Sæther LevinFreidig32.3616.18
Anders Berge MjølhusOL Trollelg19.369.48
Dagfinn StenvikByåsen IL25.4812.54

H 11-12

2 400 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard Lereim StorliFreidig33.2313.54
2Alf Petter LynumFreidig35.41+2.1814.52
3Martin Moseid UlvenFreidig40.25+7.0216.50
4Sofus H LindWing OK42.43+9.2017.47
5Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL44.24+11.0118.30
6Jakob Jøsang WithWing OK45.01+11.3818.45
7Tobias Eid-JohansenNidarøst OK46.54+13.3119.32
8Borgar StavrumWing OK50.22+16.5920.59
9Odin GåsvikNidarøst OK1.38.50+1.05.2741.10
Kristoffer Strømdal WikFreidigdiskvalifisert
Johan BjørkanByåsen ILdiskvalifisert
Jørgen Moseid UlvenFreidigdiskvalifisert
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OKbrutt
Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OKikke startet

H 11-12N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Loke Strøm HaugsnesWing OK21.4313.34

H 13-14

2 800 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vemund MølnvikFreidig23.048.14
2Petter Andreas LonaWing OK23.19+0.158.19
3Kristoffer LerliMelhus IL26.10+3.069.20
4Emil LeroyerFreidig27.04+4.009.40
5Erlend AuneByåsen IL27.48+4.449.55
6Hans UrsetIL BUL-Tromsø28.50+5.4610.17
7Ørjan SæterMelhus IL31.37+8.3311.17
8August MaskeFreidig31.56+8.5211.24
9Joakim Solberg QvenildMelhus IL37.13+14.0913.17
10Oskar StorlerMelhus IL37.17+14.1313.18
11Tord RomundstadNidarøst OK39.03+15.5913.56
12Emil GrønliFreidig40.00+16.5614.17
13Magne GuttvikWing OK40.13+17.0914.21
14Antonius Herskedal AmundsenFreidig50.32+27.2818.02
15Martin AuneMelhus IL55.11+32.0719.42
16Iver Dalsaune ThunFreidig55.56+32.5219.58
17Peter Prytz JensenMelhus IL56.38+33.3420.13
18Vetle Grønvik EkraFreidig58.36+35.3220.55
19Lars Erik UglemsmoSelbu OK1.00.28+37.2421.35
20Espen KarlsenMelhus IL1.05.24+42.2023.21
21Anders TørumSelbu OK1.36.04+1.13.0034.18
22Jone Ingebrigt SamlandSelbu OK1.44.57+1.21.5337.28
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidigikke startet

H 13-16C

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut HageMelhus IL1.12.4330.17
2Dennis Indgjerd HolmNidarøst OK2.24.35+1.11.521.00.14
Michael OlsenMelhus ILdiskvalifisert

H 15-16

3 900 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard KittilsenFreidig28.467.22
2Jo Even KolstadFreidig33.25+4.398.34
3Simen Spets StorhovFreidig33.46+5.008.39
4Jonas GrønliFreidig34.14+5.288.46
5Tobias AlstadFrol IL34.37+5.518.52
6Jørgen SchjølbergTynset IF41.55+13.0910.44
7Eskil FrischknechtAlta OL42.14+13.2810.49
8Mikkel HoltFreidig42.47+14.0110.58
9Ådne SkjærsteinIL Tyrving42.54+14.0811.00
10Jonas VindalWing OK43.00+14.1411.01
11Petter Liabakk EriksenByåsen IL45.25+16.3911.38
12Hallvar HallanOK Skøynar47.31+18.4512.11
13Håkon HolstadFreidig51.16+22.3013.08
14Øystein MoltumyrMalvik IL55.20+26.3414.11
15Håkon SæternesByåsen IL57.37+28.5114.46
16Erling Eide HustvedtWing OK1.00.19+31.3315.27
17Johannes LangaasNidarøst OK1.05.09+36.2316.42
18Tormod Kristian GevingFreidig1.10.21+41.3518.02
Matias NissenFreidigdiskvalifisert
Håvard SingsaasFreidigikke startet
Albert Odin Klæbo DrevdalWing OKikke startet

H 15-16B

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Husby AftretMalvik IL48.3517.21
Mathias Enebak IversenFreidigdiskvalifisert
Brage AsplemFreidigdiskvalifisert

H 17-

4 500 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun HeimdalKonnerud IL29.326.33
2Dag BlandkjennKristiansand OK31.00+1.286.53
3Gaute FriestadKristiansand OK31.09+1.376.55
4Sindre JohannessenFreidig32.20+2.487.11
5Håkon Raadal BjørloHalden SK32.26+2.547.12
6Ulf Forseth IndgaardFrol IL33.02+3.307.20
7Matias Hodne HanischKristiansand OK33.12+3.407.22
8Peter NordbrødenHalden SK34.18+4.467.37
9Olav Milian Schmitt GranHalden SK34.36+5.047.41
10Erlend Nilsen SandnesEmblem IL34.37+5.057.41
11Morten JørgensenKristiansand OK34.39+5.077.42
12Oskar AndrénIL Leik35.02+5.307.47
13Anders HaugskottOL Trollelg35.37+6.057.54
14Mats EidsmoFreidig35.50+6.187.57
15Andreas HaalandWing OK36.30+6.588.06
16Olav Andreas RemmenOL Trollelg36.32+7.008.07
17Johannes Bakke AashamarKristiansand OK36.34+7.028.07
18Tobias KristensenLarvik OK37.17+7.458.17
19Johan Asphjell BjørnaasFrol IL37.34+8.028.20
20Oscar LyngenFreidig37.48+8.168.24
21Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK38.23+8.518.31
22Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering38.43+9.118.36
23Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb38.56+9.248.39
24Mathias Stensland LillevoldIL Tyrving39.31+9.598.46
25Nicholas MorganMalvik IL40.17+10.458.57
26Øystein Grande JarenFreidig41.10+11.389.08
27Ola KeiseråsIL Leik41.11+11.399.09
28Sigurd MelsomFossum IF41.32+12.009.13
29Kristian Fredrik LynumFreidig41.45+12.139.16
30Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn41.49+12.179.17
31Lars Hol MoholdtWing OK42.18+12.469.24
32Adrian OpheimFreidig42.33+13.019.27
33Ole Martin EdstrømOppsal Orientering43.27+13.559.39
34Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett43.46+14.149.43
35Stig Magnar LøvåsFreidig44.34+15.029.54
36Jakob Kalvig SkoganNTNUI46.01+16.2910.13
37Are LodgaardByåsen IL47.13+17.4110.29
38Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL48.08+18.3610.41
39Mathias HermstadFreidig48.10+18.3810.42
40Sigurd StenvikByåsen IL49.00+19.2810.53
40Håvard EidsmoFreidig49.00+19.2810.53
42Joakim Blix PrestmoWing OK52.38+23.0611.41
43Jérôme SoulardByåsen IL55.26+25.5412.19
44Magnus Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb58.44+29.1213.03
45Christian Andre AndresenMalvik IL59.56+30.2413.19
46Jens Didrik BergLarvik OK1.12.24+42.5216.05
Frank SandbergNOTEAMdiskvalifisert
Frank SandbergNOTEAMdiskvalifisert
Sondre LorentsenOK Silsandbrutt
Mattis HoltFreidigikke startet
Ådne Skjæveland JøssingWing OKikke startet
Erlend NydalNTNUIikke startet

H 40-

3 900 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø28.507.23
2Lars O. LøsethHarstad OL33.00+4.108.27
3Thomas Berge MjølhusOL Trollelg34.35+5.458.52
4Jon HolstadFreidig36.56+8.069.28
5Ingebrigt FuglemMalvik IL38.05+9.159.45
6Robert OtterleiByåsen IL41.24+12.3410.36
7Hans Helmer SæternesByåsen IL42.05+13.1510.47
8Morten KorsvoldWing OK42.19+13.2910.51
9Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb43.13+14.2311.04
10Geir SchjølbergTynset IF43.26+14.3611.08
11Jens Kjetil MehammerWing OK44.37+15.4711.26
12Olle MalmringFreidig47.03+18.1312.03
13Eivind LonaWing OK47.39+18.4912.13
14Arne Inge KolstadWing OK53.02+24.1213.35
15Harry BrandsenMalvik IL1.16.02+47.1219.29
Peter CarlsenSturla, IFdiskvalifisert
Øystein HusbyMalvik ILdiskvalifisert
Tomas EidsmoFreidigikke startet
Andreas SylteFreidigikke startet

H 50-

3 600 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten StrandWing OK34.539.41 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Bernt BrynhildsenWing OK36.36+1.4310.10
3Atle PedersenMelhus IL38.27+3.3410.40
4Øyvind SchjelderupFreidig39.24+4.3110.56
5Jon VindalWing OK41.25+6.3211.30
6Petter GullikstadRøros IL41.32+6.3911.32
7Dag StenersenNidarøst OK41.36+6.4311.33
8Øystein WiggenByåsen IL41.48+6.5511.36
9Frode SjøvoldRøros IL42.18+7.2511.45
10Geir Arne LodgaardByåsen IL44.09+9.1612.15
11Arne GrevskottFrol IL47.09+12.1613.05
12Agnar RenolenWing OK49.30+14.3713.45
13Frode HaugskottOL Trollelg51.25+16.3214.16
14John LerliMelhus IL55.18+20.2515.21
15Lars Erik StrømsnesMalvik IL57.34+22.4115.59
16Martin FrischknechtAlta OL1.07.56+33.0318.52
Egil HustvedtWing OKdiskvalifisert

H 60-

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind SørlieHadeland OL28.2110.54
2Jan Kåre VatneMo OK38.27+10.0614.47
3Kjell MaroniByåsen IL39.17+10.5615.06
4Arnulf VillmoKorgen IL41.02+12.4115.46
5Anders WaageFreidig46.08+17.4717.44
6Nils Olav VennevikFreidig48.38+20.1718.42

H 70-

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge RevhaugRingerike OL34.0813.07
2Tore Angell-PetersenFreidig38.06+3.5814.39
3Magnus LandstadFreidig50.23+16.1519.22 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Robert StrømWing OK1.17.07+42.5929.39
Gunnar ØsterbøFreidigdiskvalifisert
Roar StensethByåsen ILdiskvalifisert
Roar ForbordMalvik ILdiskvalifisert

Direkte A

3 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn P. LøvåsNidarøst OK49.4514.12
2Trond SletnerFreidig51.13+1.2814.38
3Markus Gran StiansenLuftkrigsskolen51.14+1.2914.38
4Helge EriksenByåsen IL51.43+1.5814.46
5Mette Resell NolteFreidig1.07.09+17.2419.11
6Lene Therese MyrlandNTNUI1.13.48+24.0321.05
7Espen DåsvatnLuftkrigsskolen1.44.54+55.0929.58
Sina Blix PrestmoWing OKdiskvalifisert

Direkte B

2 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne GuttvikWing OK38.3713.47
2Stein-Erik FletenWing OK40.22+1.4514.25
3Rune M HoltFreidig47.30+8.5316.57
4Are RogstadNidarøst OK51.22+12.4518.20
5Rudolf SchmidOL Trollelg54.11+15.3419.21
6Bjørn KvaaleNTNUI57.33+18.5620.33
7Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL1.04.02+25.2522.52
8Andre EkraFreidig1.07.46+29.0924.12
9Pål ChristensenFreidig1.08.27+29.5024.26
Nelly MaskeFreidigdiskvalifisert
Susanna BrynhildsenWing OKbrutt

Direkte C

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Merethe OlsenNOTEAMdiskvalifisert
Merethe OlsenNOTEAMdiskvalifisert
Thomas ThonFreidigdiskvalifisert

Student

2 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fons DingenenNTNUIfullført
2Håvard OsNTNUI21.477.46
3Gaute Hagen HallingstadNOTEAM30.2910.53
3Gaute Hagen HallingstadNOTEAM30.2910.53
5Tarjei VollsetHeming Orientering33.4112.01
6Ingvill KorsvollNTNUI35.5412.49
7Eirik MofossNTNUI TRIATHLON45.47+7.1016.21
8Hans LaupsaØystese IL46.20+7.4316.32
9Madeleine HovlandNTNUI57.35+18.5820.33
10Karoline SkåraNTNUI1.31.51+53.1432.48
11Kine HelgheimLKSK1.46.59+1.08.2238.12
Phua Yu NingNTNUIdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor