Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour de Trondheim, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Trondheim
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: fredag 15 september 2017 - søndag 17 september 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

H 17-

4 500 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audun HeimdalKonnerud IL29.32
2Dag BlandkjennKristiansand OK31.00+1.28
3Gaute FriestadKristiansand OK31.09+1.37
4Sindre JohannessenFreidig32.20+2.48
5Håkon Raadal BjørloHalden SK32.26+2.54
6Ulf Forseth IndgaardFrol IL33.02+3.30
7Matias Hodne HanischKristiansand OK33.12+3.40
8Peter NordbrødenHalden SK34.18+4.46
9Olav Milian Schmitt GranHalden SK34.36+5.04
10Erlend Nilsen SandnesEmblem IL34.37+5.05
11Morten JørgensenKristiansand OK34.39+5.07
12Oskar AndrénIL Leik35.02+5.30
13Anders HaugskottOL Trollelg35.37+6.05
14Mats EidsmoFreidig35.50+6.18
15Andreas HaalandWing OK36.30+6.58
16Olav Andreas RemmenOL Trollelg36.32+7.00
17Johannes Bakke AashamarKristiansand OK36.34+7.02
18Tobias KristensenLarvik OK37.17+7.45
19Johan Asphjell BjørnaasFrol IL37.34+8.02
20Oscar LyngenFreidig37.48+8.16
21Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK38.23+8.51
22Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering38.43+9.11
23Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb38.56+9.24
24Mathias Stensland LillevoldIL Tyrving39.31+9.59
25Nicholas MorganMalvik IL40.17+10.45
26Øystein Grande JarenFreidig41.10+11.38
27Ola KeiseråsIL Leik41.11+11.39
28Sigurd MelsomFossum IF41.32+12.00
29Kristian Fredrik LynumFreidig41.45+12.13
30Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn41.49+12.17
31Lars Hol MoholdtWing OK42.18+12.46
32Adrian OpheimFreidig42.33+13.01
33Ole Martin EdstrømOppsal Orientering43.27+13.55
34Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett43.46+14.14
35Stig Magnar LøvåsFreidig44.34+15.02
36Jakob Kalvig SkoganNTNUI46.01+16.29
37Are LodgaardByåsen IL47.13+17.41
38Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL48.08+18.36
39Mathias HermstadFreidig48.10+18.38
40Sigurd StenvikByåsen IL49.00+19.28
40Håvard EidsmoFreidig49.00+19.28
42Joakim Blix PrestmoWing OK52.38+23.06
43Jérôme SoulardByåsen IL55.26+25.54
44Magnus Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb58.44+29.12
45Christian Andre AndresenMalvik IL59.56+30.24
46Jens Didrik BergLarvik OK1.12.24+42.52
Frank SandbergNOTEAMdiskvalifisert
Frank SandbergNOTEAMdiskvalifisert
Sondre LorentsenOK Silsandbrutt
Mattis HoltFreidigikke startet
Ådne Skjæveland JøssingWing OKikke startet
Erlend NydalNTNUIikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor