Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Furugampen 2017

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Furugampen 2017
Arrangørorganisasjon: Hamar OK
Dato: lørdag 30 september 2017

N-åpen

2 160 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Harald AntonsenHamar OK54.0625.02
0Karsten AntonsenHamar OK54.0125.00
0Simen BergstrømIL Tyrving32.0714.52
0Sivert DåsnesVang OL34.1615.51
0Markus Skappel FinsandLillehammer OK39.0218.04
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll31.1114.26
0Linnea HanebergVang OL36.1316.46
0Eline Malmo JordheimVang OL54.41+0.3525.18
0Eskil Malmo JordheimVang OL31.5314.45
0Eline KravdalGjø-Vard OL39.0818.07
0Cecilie LangsethHamar OK42.3319.41
0Marte LibakVang OL39.2518.14
0Elise Libak-FeiringVang OL55.20+1.1425.37
0Eivind LutnæsHamar OK42.3119.41
0Hanna LutnæsHamar OK1.18.59+24.5336.33
0Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK36.3616.56
0Elias MolundIL Tyrving32.3015.02
0Niklas MyklesetVang OL35.2816.25
0Per Taje SkeieRaumar Orientering34.5416.09
0Magnus Syversen GihleOppsal Orientering45.1520.56
0Synne Syversen GihleOppsal Orientering56.00+1.5425.55
0Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OK38.1517.42
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OLikke startet

D 11-12

2 330 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL23.5110.14
2Marthe Graff-WiikSturla, If25.22+1.3110.53

D 11-12N

2 160 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iben Nilsen HjemsæterHamar OK50.1523.15

D 13-14

3 420 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK28.168.15
2Emma Bangstad BergersenHamar OK30.32+2.168.55
3Kathinka Zahl HagenFossum IF33.51+5.359.53
4Julie MyklesetVang OL35.11+6.5510.17
5Marie KravdalGjø-Vard OL37.13+8.5710.52 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Emma DåsnesVang OL43.04+14.4812.35
7Anne FrøislandVang OL55.10+26.5416.07

D 13-16C

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja Skappel HalvorsrudLillehammer OK36.3912.38
2Sara MolundIL Tyrving39.41+3.0213.41

D 15-16

4 040 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane Sofie KroghOppsal Orientering37.339.17
2Carina SveenElverum OK46.33+9.0011.31
3Kamilla LomeHamar OK49.03+11.3012.08

D 17-

5 290 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi Therese WiestVang OL49.379.22
2Ane Holm GrønengLillehammer OK55.49+6.1210.33
3Sofie JohanssonLøten o-lag1.05.58+16.2112.28
4Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK1.08.48+19.1113.00
5Hildegunn LindstadOL Toten-Troll1.11.35+21.5813.31
6Karen Marie HaugOL Vallset/Stange1.15.23+25.4614.15
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OLikke startet
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OLikke startet

D 17-C

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Claire BantHamar OK38.5013.23
2Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll40.29+1.3913.57
3Mona Sandaker MyklesetVang OL41.55+3.0514.27
4Maiken EllingsenHamar OK45.04+6.1415.32
5Eli StensliLøten o-lag46.50+8.0016.08
6Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering49.13+10.2316.58
7Ingvild Strandlie EngerGjø-Vard OL55.36+16.4619.10
8Kari BergLarvik OK1.08.46+29.5623.42
Barbro Falck-YtterGjø-Vard OLikke startet
Anne Berg GjølbergLarvik OKikke startet

D 17-N

2 320 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tina BjørnstadRaumar Orientering1.05.0728.04

D 35-

4 630 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Valborg MadslienLillehammer OK41.509.02
2Elianne HanebergVang OL46.25+4.3510.01
3Yngvild MalmoVang OL48.08+6.1810.23
4Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll48.58+7.0810.34
5Ingjerd SommerstadKongsberg OL49.06+7.1610.36
6Astrid KravdalGjø-Vard OL49.14+7.2410.38
7Line Merete LibakVang OL56.35+14.4512.13
8Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL1.01.02+19.1213.10
9Silje SyversenOppsal Orientering1.01.31+19.4113.17
10Berit HerstadBækkelagets SK1.04.33+22.4313.56
11Lina Undrum MariussenOppsal Orientering1.07.29+25.3914.34
12Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1.18.33+36.4316.57
13Linda FredhOK Moss1.25.04+43.1418.22

D 45-

4 040 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde GrønengLillehammer OK35.328.47
2Vanja StaffOL Toten-Troll41.38+6.0610.18
3Arnhild KroghOppsal Orientering41.58+6.2610.23
4Eirin LodgaardByåsen IL44.04+8.3210.54
5Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering44.19+8.4710.58
6Margrethe NilsenHamar OK45.12+9.4011.11
7Marianne SveenElverum OK47.56+12.2411.51
8Gunn Elin RudiHadeland OL50.25+14.5312.28
9Anita StensethSnertingdal IF Orientering52.00+16.2812.52
10Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering59.37+24.0514.45

D 55-

3 190 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid RavnanOL Toten-Troll34.5410.56
2Bente Tangen WikstrømRingsaker OK40.20+5.2612.38
3Margrete JørandliGjø-Vard OL41.51+6.5713.07
4Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange42.36+7.4213.21
5Gro SolnørdalRudsbygd IL46.20+11.2614.31
6Berit DanielsenIL Tyrving47.13+12.1914.48
7May Jorunn RognlienModum OL50.29+15.3515.49
8Anne SørumRingsaker OK52.12+17.1816.21
Kari UndrumElverum OKdiskvalifisert

D 65-

3 190 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lill Ramberg SkappelLillehammer OK38.3512.05
2Sylvia AndersenElverum OK39.42+1.0712.26
3Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange50.50+12.1515.56
Kari VikerhaugenOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

D 75-

3 190 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brita Eilertsen GrønliFørde IL1.05.0320.23

H -10

2 330 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll31.2213.27
0Magnus MolundIL Tyrving25.5411.06
0Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL22.439.44
0Nikolai TesloHadeland OL33.53+2.3114.32

H 11-12

2 330 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LienGjø-Vard OL19.338.23
2Ola DåsnesVang OL22.49+3.169.47
3Amund FlaskerudOL Toten-Troll24.47+5.1410.38
Gjermund Taje SkeieRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 11-12N

2 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Adrian Rogstad DørumVang OL21.119.48
2Finn Elias HanebergVang OL24.02+2.5111.07

H 13-14

3 420 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK24.247.08
2Marius E. AamodtOppsal Orientering28.11+3.478.14
3Mats LindaasElverum OK28.14+3.508.15
4Gaute LindaasElverum OK33.57+9.339.55
5Jonas KroghOppsal Orientering34.02+9.389.57
6Birk ThorstensenOppsal Orientering52.43+28.1915.24
Lars LienGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 13-16C

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil SkytterenOdal OL - Orientering1.00.3620.53

H 15-16

4 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering44.529.41
2Sigurd KvammeOL Toten-Troll48.55+4.0310.33

H 17-

7 020 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth BilstadVang OL42.336.03
2Sindre RønningNydalens SK45.18+2.456.27
3Lavran ThorstensenOppsal Orientering53.03+10.307.33
4Pål StenbergVang OL54.58+12.257.49
5Sveinung SyversenHamar OK56.34+14.018.03
6Johs HjelmstadBækkelagets SK1.00.03+17.308.33
7Anders SkjesetVang OL1.00.23+17.508.36
8Sondre Zahl HagenFossum IF1.03.02+20.298.58
9Elias ØhmanGjø-Vard OL1.04.21+21.489.10
10Stein H. HagenFossum IF1.07.52+25.199.40
11Morten TangenOK Moss1.13.38+31.0510.29
12Marius StaffOL Toten-Troll1.21.14+38.4111.34
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orienteringikke startet

H 17-C

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre SkytterenOdal OL - Orientering27.219.25
2Finn Ansgar HanebergVang OL27.34+0.139.30
3Jan Vegard RudsengenNOTEAM36.45+9.2412.40
4Tore StensethLøten o-lag37.25+10.0412.54
5Morten MoenHamar OK48.36+21.1516.45
6Markus KvammeOL Toten-Troll1.11.04+43.4324.30
Stein SandakerVang OLdiskvalifisert

H 17-N

2 320 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn NilssonOk Fryksdalen39.1716.55
2Martin Aasen WrightOppsal Orientering2.23.36+1.44.191.01.53

H 35-

5 290 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne RøsteRingsaker OK43.128.09
2Espen RøsteKongsberg OL51.39+8.279.45
3Torbjørn KravdalGjø-Vard OL53.52+10.4010.10
4Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering1.12.23+29.1113.40

H 45-

4 630 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind LienGjø-Vard OL34.417.29
2Gudbrand LienHamar OK35.18+0.377.37
3Håkon DåsnesVang OL35.33+0.527.40
4Martin ØhmanGjø-Vard OL36.25+1.447.51
5Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering39.29+4.488.31
6Kjetil MolundIL Tyrving39.30+4.498.31
7Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering43.01+8.209.17
8Bjarne HarkinnHamar OK43.12+8.319.19
9Tommy OlsenHamar OK44.08+9.279.31
10Morten StenbergVang OL45.52+11.119.54
11Svein GodagerLøten o-lag47.12+12.3110.11
12Roar PedersenOppsal Orientering48.50+14.0910.32
13Håvard KvammeOL Toten-Troll50.56+16.1511.00
14Lars LodgaardRaufoss IL Orientering56.55+22.1412.17
15Jon Ivar BergersenEidskog OL57.13+22.3212.21
16Runar ThorstensenOppsal Orientering1.01.00+26.1913.10
17Kjetil  JacobsenHamar OK1.10.46+36.0515.17
18Arvid BratlieLøten o-lag1.14.25+39.4416.04
Are StrandlieGjø-Vard OLdiskvalifisert
Martin SkytterenOdal OL - Orienteringdiskvalifisert
Svein ThorsbergGrue ILdiskvalifisert

H 55-

4 040 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend SlokvikOL Toten-Troll28.397.05
2Nils Harald StaffOL Toten-Troll32.00+3.217.55
3Per Kristian EkebergIL Tyrving33.11+4.328.12
4Onno VerberneOL Toten-Troll34.29+5.508.32
5Terje TangenRingsaker OK34.59+6.208.39
6Leif S. ThingsrudØstmarka OK35.45+7.068.50
7Sture OttesenIndre Østfold OK36.14+7.358.58
8Bjarte LindstadOL Toten-Troll36.45+8.069.05
9Are EriksenOslostudentenes IK38.16+9.379.28
10Stein Arne NegårdVang OL39.27+10.489.45
11Kristian StorsveenLøten o-lag43.02+14.2310.39
12Tor StrandRaumar Orientering44.48+16.0911.05
13Roy GjerdingOK Moss47.06+18.2711.39
14Erik HaugenRingsaker OK48.15+19.3611.56
15Stig Hultgreen KarlsenNydalens SK48.37+19.5812.02
16Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL49.04+20.2512.08
17Sjur GjestvangOL Toten-Troll53.17+24.3813.11
John HofossHadeland OLikke startet
Arnfinn PedersenGjø-Vard OLikke startet

H 65-

3 190 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje WikstrømRingsaker OK26.448.22
2Knut SkjesetVang OL32.23+5.3910.09
3Knut MalmoRingsaker OK32.54+6.1010.18
4Hasse BergstrømIL Tyrving33.10+6.2610.23
5Ola BroxOL Toten-Troll34.47+8.0310.54
6Knut HaugOL Vallset/Stange36.03+9.1911.18
7Magne SmelandVang OL38.34+11.5012.05
8Kurt GrønliFørde IL40.22+13.3812.39
9Knut WikstrømRingsaker OK41.46+15.0213.05
10Rolf KarsetSteinkjer OK42.40+15.5613.22
11Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering43.54+17.1013.45
12Roar SætabergetLunderseter IL54.05+27.2116.57
13Øystein SkappelLillehammer OK54.14+27.3017.00
14Hans Petter JevanordRingsaker OK58.43+31.5918.24
15Håkon HalvorsenElverum OK1.03.12+36.2819.48
Steinar LibakLøten o-lagdiskvalifisert
Rolf GjølbergLarvik OKdiskvalifisert
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orienteringikke startet

H 75-

3 190 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Vegard LundeLillehammer OK1.02.3119.35
2Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange1.05.13+2.4220.26
3Arne StrandlieGjø-Vard OL1.26.43+24.1227.11

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor