Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for JWOC test mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: JWOC test mellom
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: lørdag 27 mai 2017

D 17-20 E

2 720 m, 65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie OlaussenFredrikstad SK23.48
2Ragne WiklundNydalens SK23.50+0.02
3Ingeborg EideByåsen IL24.26+0.38
4Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK25.12+1.24
5Åsne Naadland HoloFossum IF25.17+1.29
6Synne StrandAsker Skiklubb25.42+1.54
7Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb25.53+2.05
8Ingrid LundanesEmblem IL26.02+2.14
9Thea DyrkornEiker OL26.54+3.06
10Ingvil AhlsandNydalens SK27.15+3.27
11Ane DyrkornEiker OL27.18+3.30
12Anine LomeHamar OK27.35+3.47
13Oda J SikkelandIL Tyrving27.40+3.52
14Pernille KatlaFossum IF27.44+3.56
15Maria PrestbøenSandefjord OK27.53+4.05
16Hanne VassendPorsgrunn OL28.00+4.12
17Ragnhild EideByåsen IL28.17+4.29
18Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK28.47+4.59
19Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss29.03+5.15
20Karoline AuneHalden SK29.06+5.18
21Ingrid G. KvålsgardFossum IF29.09+5.21
21Maiken Økern HågårdKonnerud IL29.09+5.21
23Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK29.11+5.23
24Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering29.14+5.26
25Silje HaugeHisøy OK29.17+5.29
26Emma ArnesenByåsen IL29.32+5.44
27Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb29.38+5.50
28Marlin HaavengenKongsberg OL30.06+6.18
29Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK30.22+6.34
30Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL30.25+6.37
31Åshild KolstadFreidig30.27+6.39
32Marit Melby JacobsenLardal OL30.49+7.01
33Helene EgerKongsberg OL31.02+7.14
34Kristina VollHaugesund IL Orientering31.44+7.56
35Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering32.16+8.28
36Lene Berg HanssenByåsen IL32.28+8.40
37Vilde MalmeiNTNUI32.57+9.09
38Heidi Therese WiestVang OL33.04+9.16
39Malin SandstadFreidig33.13+9.25
40Ella Arentz HagenSandefjord OK33.15+9.27
41Margrethe WisløffAsker Skiklubb33.21+9.33
42Julie NærestadVegårshei IL33.23+9.35
43Lotte MyklemyrEiker OL33.47+9.59
44Anna MeenPorsgrunn OL33.55+10.07
44Thea Sildnes BaklidKonnerud IL33.55+10.07
46Maria Ulseth SylteFreidig34.15+10.27
47Karine VestølVegårshei IL34.35+10.47
48Solveig Eline BergIL Tyrving35.58+12.10
49Hedda Raadal BjørloHalden SK36.08+12.20
50Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)36.18+12.30
51Inga Vestøl StødleKristiansand OK36.24+12.36
52Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL36.47+12.59
53Aurora GjølsjøOK Moss37.08+13.20
54Eli KolstadMo OK37.30+13.42
55Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)37.49+14.01
56Dina ReitanFreidig37.54+14.06
57Aurora MoholthKongsberg OL38.00+14.12
58Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL38.03+14.15
59Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering38.41+14.53
60Agnethe HasliGjø-Vard OL39.33+15.45
61Emilie WestinPorsgrunn OL40.42+16.54
62Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL41.25+17.37
63Oda Marie ColquhounLillomarka OL44.45+20.57
0Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFdiskvalifisert
0Maren NorderudIL Tyrvingbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor