Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for JWOC test mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: JWOC test mellom
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: lørdag 27 mai 2017

D 17-20 E

2 720 m, 65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenFredrikstad SK23.488.45
2Ragne WiklundNydalens SK23.50+0.028.45
3Ingeborg EideByåsen IL24.26+0.388.58
4Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK25.12+1.249.15
5Åsne Naadland HoloFossum IF25.17+1.299.17
6Synne StrandAsker Skiklubb25.42+1.549.26
7Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb25.53+2.059.30
8Ingrid LundanesEmblem IL26.02+2.149.34
9Thea DyrkornEiker OL26.54+3.069.53
10Ingvil AhlsandNydalens SK27.15+3.2710.01
11Ane DyrkornEiker OL27.18+3.3010.02
12Anine LomeHamar OK27.35+3.4710.08
13Oda J SikkelandIL Tyrving27.40+3.5210.10
14Pernille KatlaFossum IF27.44+3.5610.11
15Maria PrestbøenSandefjord OK27.53+4.0510.15
16Hanne VassendPorsgrunn OL28.00+4.1210.17
17Ragnhild EideByåsen IL28.17+4.2910.23
18Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK28.47+4.5910.34
19Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss29.03+5.1510.40
20Karoline AuneHalden SK29.06+5.1810.41
21Ingrid G. KvålsgardFossum IF29.09+5.2110.43
21Maiken Økern HågårdKonnerud IL29.09+5.2110.43
23Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK29.11+5.2310.43
24Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering29.14+5.2610.44
25Silje HaugeHisøy OK29.17+5.2910.45
26Emma ArnesenByåsen IL29.32+5.4410.51
27Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb29.38+5.5010.53
28Marlin HaavengenKongsberg OL30.06+6.1811.03
29Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK30.22+6.3411.09
30Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL30.25+6.3711.10
31Åshild KolstadFreidig30.27+6.3911.11
32Marit Melby JacobsenLardal OL30.49+7.0111.19
33Helene EgerKongsberg OL31.02+7.1411.24
34Kristina VollHaugesund IL Orientering31.44+7.5611.39
35Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering32.16+8.2811.51
36Lene Berg HanssenByåsen IL32.28+8.4011.56
37Vilde MalmeiNTNUI32.57+9.0912.06
38Heidi Therese WiestVang OL33.04+9.1612.09
39Malin SandstadFreidig33.13+9.2512.12
40Ella Arentz HagenSandefjord OK33.15+9.2712.13
41Margrethe WisløffAsker Skiklubb33.21+9.3312.15
42Julie NærestadVegårshei IL33.23+9.3512.16
43Lotte MyklemyrEiker OL33.47+9.5912.25
44Anna MeenPorsgrunn OL33.55+10.0712.28
44Thea Sildnes BaklidKonnerud IL33.55+10.0712.28
46Maria Ulseth SylteFreidig34.15+10.2712.35
47Karine VestølVegårshei IL34.35+10.4712.42
48Solveig Eline BergIL Tyrving35.58+12.1013.13
49Hedda Raadal BjørloHalden SK36.08+12.2013.17
50Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)36.18+12.3013.20
51Inga Vestøl StødleKristiansand OK36.24+12.3613.22
52Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL36.47+12.5913.31
53Aurora GjølsjøOK Moss37.08+13.2013.39
54Eli KolstadMo OK37.30+13.4213.47
55Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)37.49+14.0113.54
56Dina ReitanFreidig37.54+14.0613.56
57Aurora MoholthKongsberg OL38.00+14.1213.58
58Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL38.03+14.1513.59
59Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering38.41+14.5314.13
60Agnethe HasliGjø-Vard OL39.33+15.4514.32
61Emilie WestinPorsgrunn OL40.42+16.5414.57
62Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL41.25+17.3715.13
63Oda Marie ColquhounLillomarka OL44.45+20.5716.27
0Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFdiskvalifisert
0Maren NorderudIL Tyrvingbrutt

H 17-20 E

3 520 m, 87 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalKonnerud IL25.487.19
2Elias JonssonNydalens SK26.23+0.357.29
3Kasper FosserHeming Orientering26.35+0.477.33
4Marius PyttenKristiansand OK26.42+0.547.35
5Lukas LilandNydalens SK26.56+1.087.39
6Jørgen BaklidKonnerud IL27.27+1.397.47
7Erling HjermstadFossum IF27.55+2.077.55
8Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK28.10+2.228.00
9Johannes Bakke AashamarKristiansand OK28.32+2.448.06
10Håkon Raadal BjørloHalden SK28.36+2.488.07
11Sander ArntzenAsker Skiklubb28.48+3.008.10
12Oskar Spets StorhovFreidig29.18+3.308.19
13Anders HagaRaumar Orientering29.26+3.388.21
14Eirik Langedal BreivikNydalens SK29.32+3.448.23
15Lavran ThorstensenOppsal Orientering30.05+4.178.32
16Knut AasheimHalden SK30.16+4.288.35
17Erik Hæstad BjørnstadFossum IF30.25+4.378.38
18Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering30.30+4.428.39
19Håvard EidsmoFreidig31.01+5.138.48
20Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK31.05+5.178.49
21Oscar LyngenFreidig31.13+5.258.52
22Marius AurebekkKristiansand OK31.18+5.308.53
23Jørgen WulfsbergNydalens SK31.19+5.318.53
24Øyvind HjermstadFossum IF31.26+5.388.55
25Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb31.28+5.408.56
26Even-Johan KaspersenMo OK31.58+6.109.04
27Olav Andreas RemmenOL Trollelg32.01+6.139.05
27Alex CarcasHalden SK32.01+6.139.05
29Peter NordbrødenHalden SK32.38+6.509.16
30Niels Christian HellerudHalden SK32.47+6.599.18
31Einar MelsomFossum IF32.50+7.029.19
32August Asheim BirkelandHalden SK32.53+7.059.20
33Tord StrandKongsberg OL32.58+7.109.21
33Kristian PyttenKristiansand OK32.58+7.109.21
35Sindre R HoltHedrum OL33.07+7.199.24
36Håkon LundKongsberg OL33.32+7.449.31
37Olav Milian Schmitt GranHalden SK33.42+7.549.34
38Mats EidsmoFreidig34.03+8.159.40
39Styrk Hundseid KamsvågFossum IF35.03+9.159.57
40Eskil FrøislandVang OL35.20+9.3210.02
41Tobias KristensenLarvik OK35.43+9.5510.08
42Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK36.13+10.2510.17
43Sebastian DalandKristiansand OK36.18+10.3010.18
44Vegard MyklemyrEiker OL36.21+10.3310.19
45Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering36.23+10.3510.20
46Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb36.28+10.4010.21
47Ludvig RødnesOppsal Orientering36.35+10.4710.23
48Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering36.41+10.5310.25
49Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn37.03+11.1510.31
50Einar EkelandOddersjaa SSK37.52+12.0410.45
50Njaal Ellegaard MelbyVang OL37.52+12.0410.45
52Peter GisholtFossum IF38.05+12.1710.49
53Aslak HeimdalKonnerud IL38.25+12.3710.54
54Kristian Fredrik LynumFreidig38.29+12.4110.55
55Audun BerganNydalens SK38.44+12.5611.00
56Trygve MyhrAsker Skiklubb38.50+13.0211.01
57Lars SolliMo OK38.58+13.1011.04
58Mathias VindalFreidig39.12+13.2411.08
59Ole Wanvik HaugenFreidig39.27+13.3911.12
60Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL39.32+13.4411.13
61Emil StørmerFossum IF40.00+14.1211.21
62Per Clemet WisløffAsker Skiklubb40.07+14.1911.23
63Håkon KornmoPorsgrunn OL40.08+14.2011.24
64Elias ØhmanGjø-Vard OL40.25+14.3711.28
65Jostein TandbergNydalens SK40.33+14.4511.31
66Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb40.56+15.0811.37
67Elias Skjolden SørensenLillomarka OL41.30+15.4211.47
68Petter Astrup ArnesenHeming Orientering41.32+15.4411.47
69Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF41.35+15.4711.48
70Henrik André LarsenKongsberg OL42.09+16.2111.58
71Jostein Svaland DaleVang OL43.08+17.2012.15
72Even LindaasVang OL43.57+18.0912.29
73Ole Martin EdstrømOppsal Orientering45.25+19.3712.54
74Audun Rognerud BøeFossum IF45.41+19.5312.58
75Skjalg NysæterSkien OK45.54+20.0613.02
76Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn46.15+20.2713.08
77Eirik Høst FossgardLillomarka OL46.47+20.5913.17
78Erlend BrendstuenHalden SK47.26+21.3813.28
79Joar GjerdahlKonnerud IL49.26+23.3814.02
80Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering52.09+26.2114.48
81Fredrik SveenVang OL55.45+29.5715.50
82Ole Johan BråtenVang OL1.01.19+35.3117.25
0Mathias HermstadFreidigdiskvalifisert
0Erlend Nilsen SandnesEmblem ILdiskvalifisert
0Axel HoveidAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Kristian Markhus BrekkeLillomarka OLdiskvalifisert
0Trym B IslandOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor