Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt-Norsk Mesterskap Stafett - Individuelle klasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Stafett - Individuelle klasser
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: søndag 27 august 2017

Byåsen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingunn S ØsthagenDirekte B (7)43.04+7.5112.51

Byåsen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jørgen AuneDirekte C (5)38.55+3.0115.45

Freidig

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristoffer S WikDirekte B (7)35.1310.30
1Tina Strømdal WikDirekte AK (4)58.0816.00
1Eivind Sjøgren OlsenDirekte AL (1)1.11.1613.16
2Gjermund RøDirekte AK (4)59.57+1.4916.30
3Grete Berge OwrenDirekte B (7)45.13+10.0013.29
4Rune MoholtDirekte B (7)51.31+16.1815.22
4Janne Fossum MalmringDirekte AK (4)1.32.21+34.1325.26
6May-Lisbet RønningDirekte B (7)1.26.43+51.3025.53
Linus Fossum MalmringN-åpen (8)24.2815.59
Maja Sjøgren CarlsenN-åpen (8)51.0933.25
Nelly MaskeDirekte B (7)diskvalifisert
Beth Paludan CarlsenDirekte AK (4)ikke startet

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Fredrik kjønstad UkkelbergDirekte C (5)1.22.58+47.0433.35

Malvik IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Christian AndresenDirekte AK (4)1.05.56+7.4818.09
5Marte AndresenDirekte B (7)1.01.22+26.0918.19
Jens Anton AndresenN-åpen (8)28.3718.42
Ole Einar AndresenN-åpen (8)35.1523.02Last ned GPS-spor i gpx-format

Melhus IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Johannes LerliN-åpen (8)18.4812.17
Sigurd RønningN-åpen (8)16.2710.45

OK Skøynar

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Lise Tuset GustadN-åpen (8)28.1018.24
Ingrid Gustad StrømN-åpen (8)26.4217.27

Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Anne FuruholtDirekte C (5)54.29+18.3522.03

Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Edgar FuruholtDirekte C (5)54.32+18.3822.04

Verdal OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Olav Gjedrem LundDirekte C (5)ikke startet
Torstein Gjedrem LundN-åpen (8)ikke startet

Vingelen IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Bente HortenDirekte B (7)ikke startet
Leif JordetDirekte B (7)ikke startet

Wing OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Åse Rita EllingsenDirekte C (5)35.5414.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor