Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blåveisløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blåveisløpet
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: søndag 23 april 2017

N-åpen

1 350 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Daniel AlstadFrol IL18.3813.48
0Jonas AlstadFrol IL31.31+12.5323.20
0Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK25.08+6.3018.37
0Laura HegstadOK Skøynar42.31+23.5331.29
0Tobias tanem IversenVerdal OK20.21+1.4315.04
0Cesilie JacobsenOK Skøynar43.28+24.5032.11
0Iben Gran JacobsenFrol IL42.46+24.0831.40
0Imre Gran JacobsenOK Skøynar43.41+25.0332.21
0Johannes MatbergFrol IL27.13+8.3520.09
0Johanne hildrum SaksvoldFrol IL27.22+8.4420.16
0Aksel Skjeset SandstadFrol IL25.42+7.0419.02
0Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering21.49+3.1116.09
0Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering23.23+4.4517.19
0Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering22.13+3.3516.27
0Andrea Holm UndhjemSteinkjer OKdiskvalifisert
0Mathilde tanem IversenVerdal OKdiskvalifisert
0Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OKdiskvalifisert

C1,5

1 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone FlægstadOK Skøynar34.0222.23

B2,0

2 210 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Marte VatnFrol IL55.0124.53
2Julie KristoffersenMo ok57.45+2.4426.07
3Susanna BrynhildsenWing OK1.13.02+18.0133.02
0Kari LillealternFreidigdiskvalifisert
0Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

A3,5

3 790 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar VatnFrol IL34.389.08
2Ole Petter StavrumFrol IL48.54+14.1612.54
3Olav martin IndgaardFrol IL49.26+14.4813.02
4Magnhild ForsethFrol IL55.24+20.4614.37
5Randi JensenFrol IL56.03+21.2514.47

D -10

1 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karita MøllerSteinkjer OK23.5615.44

D 11-12

1 520 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martine Myhr ImslandFrol IL18.0011.50
2Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering41.57+23.5727.35
0Selma SkjulsvikFrol ILdiskvalifisert

D 13-14

2 210 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trude MarkhusVerdal OK36.0716.20
2Iselina Myhr ImslandFrol IL40.19+4.1218.14

D 15-16

2 640 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Hege HallanOK Skøynardiskvalifisert

D 15-20B

2 210 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sarah BrynhildsenWing OK42.2919.13

D 17-20

3 190 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL28.148.51
2Emma ArnesenByåsen IL37.18+9.0411.41
3Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK37.27+9.1311.44
4Lene Berg HanssenByåsen IL38.02+9.4811.55
5Ragnhild EideByåsen IL40.10+11.5612.35
6Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering42.38+14.2413.21
7Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK43.42+15.2813.41
8Mari Kilskar GrevskottFrol IL47.39+19.2514.56
9Marie DaleSteinkjer OK47.46+19.3214.58
10Emilie Liabakk EriksenByåsen IL51.49+23.3516.14
11Sofie HallemVerdal OK53.03+24.4916.37

D 21-

3 790 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid AlexandersenNTNUI33.318.50
2Elen Katrine SkjerveFrol IL35.07+1.369.15
3Line SundsvikFrol IL37.13+3.429.49
4Guro TorpeFrol IL39.00+5.2910.17
5Ane Kjerstine  SandstadFrol IL48.45+15.1412.51
6Randi Johanne SkjerveFrol IL50.43+17.1213.22
7Elise Taylor SpetsFrol IL1.07.08+33.3717.42

D 40-

3 190 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering50.4815.55

D 50-

2 640 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rine HanssenByåsen IL39.1014.50
2Anne Lise GranOK Skøynar59.02+19.5222.21

H -10

1 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Erik Myhr ImslandFrol IL19.1512.39

H 11-12

1 520 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus AlstadFrol IL12.318.14
2Aleksander Tanem IversenVerdal OK20.28+7.5713.27
3Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK21.28+8.5714.07
4Håkon HallanOK Skøynar32.32+20.0121.24

H 11-12N

1 460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torstein Gjedrem LundVerdal OK21.0714.27

H 13-14

2 210 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK25.5711.44
2Vegard JermstadSteinkjer OK46.05+20.0820.51
3Fredrik MøllerSteinkjer OK57.23+31.2625.57

H 13-16C

1 520 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre TusetSteinkjer OK14.229.27
2Sigurd VatnFrol IL15.08+0.469.57
3Iver Gjedrem LundVerdal OK17.52+3.3011.45
Johan Daniel Holm UndhjemSteinkjer OKbrutt

H 13-16N

1 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik BelboSteinkjer OK11.327.53
2Olav Gjedrem LundVerdal OK30.48+19.1621.05

H 15-16

3 190 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK39.2612.21
2Marius MøllerSteinkjer OK46.18+6.5214.30
3Hallvar HallanOK Skøynar1.08.19+28.5321.24
4Tobias AlstadFrol IL1.13.38+34.1223.04

H 15-20B

2 210 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre Gjedrem LundVerdal OK42.3519.16

H 17-20

3 790 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders HaugskottOL Trollelg29.467.51
2Ole Wanvik HaugenFreidig36.01+6.159.30
3Sondre LorentsenOK Silsand39.21+9.3510.22
4Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK44.41+14.5511.47
5Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK44.51+15.0511.50
6Morten SvendgårdOK Skøynar1.03.46+34.0016.49
0Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

H 21-

5 350 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Aukrust OsmoenNTNUI35.106.34
2Stian SundsvikFrol IL36.01+0.516.43
3Håvard VassendenFrol IL40.52+5.427.38
4Espen SundsvikFrol IL40.58+5.487.39
5Johan Asphjell BjørnaasFrol IL41.02+5.527.40
6Sindre JohannessenFreidig41.09+5.597.41
7Dag BlandkjennKristiansand OK41.13+6.037.42
8Simen Eid NielsenNTNUI43.59+8.498.13
9Mathias VindalFreidig46.00+10.508.35
10Johan Otto MunkebyFrol IL46.45+11.358.44
11Atle DengerudSteinkjer OK47.45+12.358.55
12Jørgen FiskumFrol IL50.39+15.299.28
0Morten JørgensenKristiansand OKbrutt

H 40-

3 790 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd-Ivan LorentsenOK Silsand41.5311.03
2Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering43.59+2.0611.36
3Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering51.34+9.4113.36
4Per Ivar SkinderhaugWing OK1.06.49+24.5617.37

H 50-

3 190 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar LundVerdal OK33.4010.33
2Bernt BrynhildsenWing OK35.36+1.5611.09
3Arne GrevskottFrol IL35.51+2.1111.14
4Jo Severin MatbergFrol IL37.01+3.2111.36
5Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering37.25+3.4511.43
6Stein MarkhusVerdal OK38.49+5.0912.10
7Haakon ArnesenByåsen IL39.31+5.5112.23
8Jostein AlvestadWing OK43.38+9.5813.40
9Geir PaulsenOL Trollelg48.30+14.5015.12
10Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK48.32+14.5215.12
0Vidar SkjerveVerdal OKdiskvalifisert

H 60-

2 640 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut LillealternFreidig42.0815.57
2Bjørn Olav NygårdFrol IL50.22+8.1419.04
0Helge EriksenByåsen ILdiskvalifisert

H 70-

2 640 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar ForbordMalvik IL41.0115.32
2Rolf KarsetSteinkjer OK46.57+5.5617.47
3Sverre KristoffersenVerdal OK52.37+11.3619.55
4Stig Arild HaugskottOL Trollelg53.56+12.5520.25
5Olav Magne SvendgårdOK Skøynar55.02+14.0120.50
6Henry SundsetvikOL Trollelg57.40+16.3921.50
7Lars StavranInderøy IL58.04+17.0321.59

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor