Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt-Norsk Mesterskap Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: lørdag 26 august 2017

Byåsen IL

51 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Elias StavsethN-åpen (25)31.30+31.3015.54
0Sondre StensethN-åpen (25)19.13+19.139.42
0Frida HolmqvistD -10 (6)35.56+35.5614.58
0Dagfinn StenvikH -10 (5)27.4811.35
1Kari Solem AuneD 35- (8)55.5110.44
1Ragnhild EideD 17-18 (14)54.489.58
1Randi IversenD 80- (2)1.14.2628.44
1Arnfinn LangelandH 80- (3)50.5016.30
1Bjørn BergerH 65- (10)39.399.15Last ned GPS-spor i gpx-format
2Rine HanssenD 50- (14)41.31+2.1010.07Last ned GPS-spor i gpx-format
2Lene Berg HanssenD 17-18 (14)56.58+2.1010.22Last ned GPS-spor i gpx-format
2Stina ElfvingD 65- (6)53.08+2.1915.57
2Gerd Marie SæternesD 80- (2)1.16.52+2.2629.40
2Magne SæternesH 80- (3)1.34.20+43.3030.37
3Kjell MaroniH 60- (6)58.34+11.0512.52
3Petter Liabakk EriksenH 15-16 (21)42.52+2.498.18
4Eli SteinvikDirekte C (4)1.08.38+24.0620.36
4Jenny PerssonD 35- (8)1.10.43+14.5213.35
4Torgeir AuneH 45- (17)1.00.11+6.248.58
4Gøril EideD 45- (13)55.55+10.3212.18
4Jørgen AuneH 11-12 (14)24.38+7.409.21
5Eirin LodgaardD 50- (14)53.21+14.0013.00
5Maren VikenD 15-16 (8)1.20.28+28.3018.07
5Helge EriksenH 60- (6)1.14.54+27.2516.27
6Ingeborg EideD 19-20 (10)1.16.15+13.4412.12
6Skjalg StordalH 35- (11)1.34.35+21.4111.17
6Vebjørn Bergh-HansenH 11-12 (14)26.42+9.4410.09
6Øivind Magne RogndalenH 70- (16)42.41+7.0012.11
7Leif RøhjellH 70- (16)43.52+8.1112.32
8Brage JørumH 19-20 (12)1.27.21+17.229.27
9Sunniva StorrønningDirekte AK (10)2.46.24+1.55.3441.17
9Nina-Beate LiabakkD 50- (14)1.00.16+20.5514.41
9Snorre SæternesH 50- (26)1.04.12+16.1010.44
9Arne SæterhaugH 75- (11)46.21+14.2415.02
9Are LodgaardH 17-18 (10)1.24.22+23.5911.05
10Helen PalmerD 21- (17)1.31.02+19.2711.27
10Håkon SæternesH 15-16 (21)54.12+14.0910.30
11Ingunn S ØsthagenDirekte B (19)54.27+20.3916.06
12Randi HegstadDirekte B (19)55.12+21.2416.19
12Øystein WiggenH 50- (26)1.07.23+19.2111.16
12Andrine VikenD 17-18 (14)1.26.13+31.2515.42
12Svein Endre HoveH 70- (16)49.04+13.2314.01
12Ådne StordalH 11-12 (14)39.06+22.0814.52
13Hans Helmer SæternesH 45- (17)1.22.29+28.4212.17
15Hans Aleksander ØsthagenH 21- (30)1.41.09+19.438.58
15Erlend AuneH 13-14 (26)49.42+26.2414.31
16Geir Arne LodgaardH 50- (26)1.10.23+22.2111.46
16Einar EideH 15-16 (21)1.05.09+25.0612.37
18Harald StorrønningH 50- (26)1.11.49+23.4712.00
Isak A SæternesH 17-18 (10)diskvalifisert
Roar StensethH 70- (16)diskvalifisert
Torvin Bergh-HansenN-åpen (25)ikke startet
Johannes StordalN-åpen (25)ikke startet
Emma ArnesenD 19-20 (10)ikke startet
Emilie Liabakk EriksenD 19-20 (10)ikke startet
Sigrid HægstadD -10 (6)ikke startet
Snorre HansenH 21- (30)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor