Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt-Norsk Mesterskap Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: lørdag 26 august 2017

Freidig

89 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Eystein AskeN-åpen (25)42.08+42.0821.16
0Erlend GrønliN-åpen (25)15.23+15.237.46
0Maja Sjøgren CarlsenN-åpen (25)55.03+55.0327.48
0Irene Storler SnøfuglN-åpen (25)38.12+38.1219.17
0Marit Storler SnøfuglN-åpen (25)38.14+38.1419.18
0Ole Ulseth SylteN-åpen (25)18.13+18.139.12
0Mathias LeroyerH -10 (5)46.09+15.5319.13
1Grete Berge OwrenD 55- (5)53.0413.30
1Åshild KolstadD 19-20 (10)1.02.3110.00
1Heidi ArnesenD 50- (14)39.219.35
1Oskar Spets StorhovH 17-18 (10)1.00.237.56
1Johan IvarssonH 50- (26)48.028.01
1Andreas SylteH 45- (17)53.478.00
1Una KittilsenD 11-12 (16)20.467.53
1Ingerid ReinertsenDirekte C (4)44.3213.22
1Gro Sandstad EidsmoD 45- (13)45.239.59
1Simen Spets StorhovH 15-16 (21)40.037.45
1Kristoffer Strømdal WikH 11-12 (14)16.586.27
2Eivind Sjøgren OlsenDirekte AL (3)1.33.32+10.5914.43
2Jens Even StorhovH 50- (26)51.40+3.388.38
2Mari EidsmoD 13-14 (11)33.40+2.059.50
2Oscar LyngenH 17-18 (10)1.01.44+1.218.06
2Tomas EidsmoH 35- (11)1.14.33+1.398.53
2Maria Strømdal WikD 11-12 (16)21.13+0.278.04
2Tore Angell-PetersenH 70- (16)36.39+0.5810.28
2Knut LillealternH 65- (10)45.26+5.4710.36
3Randi LillealternD 35- (8)1.05.43+9.5212.38
3Mona J. MølnvikD 50- (14)43.28+4.0710.36
3Mathea Spets StorhovD 13-14 (11)34.51+3.1610.11
3Malin SandstadD 19-20 (10)1.03.59+1.2810.14
3Heidi Meyer MidtunD 60- (7)51.08+11.2814.09
3Mathias Enebak IversenH 13-16C (7)58.53+13.2619.45
3Hanne SandstadD 21- (17)1.16.45+5.109.39
3Vemund MølnvikH 13-14 (26)31.32+8.149.13
3Vilde Lereim StorliD 15-16 (8)1.00.50+8.5213.42
3Mats EidsmoH 17-18 (10)1.05.40+5.178.37
3Hallvard HellevikH 11-12 (14)24.07+7.099.10
4Vera MelkildD 17-18 (14)1.00.56+6.0811.05
4Kari LillealternD 65- (6)1.04.39+13.5019.24
4Mathias VindalH 17-18 (10)1.06.00+5.378.40
4Solveig Louise NissenD 11-12 (16)23.29+2.438.55
4Jo Even KolstadH 15-16 (21)44.39+4.368.39
5Nelly S MaskeDirekte B (19)51.16+17.2815.10
5Håvard EidsmoH 19-20 (12)1.16.30+6.318.17
5Vetle Grønvik EkraH 13-14 (26)31.51+8.339.18
5Kristian Fredrik LynumH 17-18 (10)1.08.53+8.309.03
6Ane Malene KolstadD 13-14 (11)38.34+6.5911.16
6Tina Strømdal WikD 35- (8)1.44.58+49.0720.11
6Bjørnar LynumH 45- (17)1.07.07+13.2010.00
6Jonas GrønliH 15-16 (21)45.48+5.458.52
6August MaskeH 13-14 (26)36.08+12.5010.33
6Tora KittilsenD 11-12 (16)24.35+3.499.20
6Kari UlsethD 45- (13)58.14+12.5112.49
7Torunn Spets StorhovD 50- (14)55.11+15.5013.27
7Jon HolstadH 45- (17)1.08.57+15.1010.16
7Vegard KittilsenH 15-16 (21)46.14+6.118.57
8Anna ChristensenD 13-14 (11)46.22+14.4713.33
8Emil LeroyerH 13-14 (26)36.41+13.2310.43
8Lina Storler SnøfuglD 11-12 (16)25.51+5.059.49
8Sindre JohannessenH 21- (30)1.31.42+10.168.08
9Maria Ulseth SylteD 17-18 (14)1.12.56+18.0813.17
9Kasper Sæterhaug KnudsenH 13-14 (26)39.52+16.3411.39
9Lars SandstadH 15-16 (21)53.26+13.2310.21
9Nora HalvorsenD 11-12 (16)27.30+6.4410.27
9Alf Petter LynumH 11-12 (14)28.14+11.1610.44
10Adrian OpheimH 19-20 (12)1.36.11+26.1210.25
10Ella SandstadD 11-12 (16)29.51+9.0511.20
10Arild H ClausenH 45- (17)1.12.41+18.5410.49
10Vegard Ulseth SylteH 13-14 (26)40.49+17.3111.56
11Sigrid MelkildD 50- (14)1.01.51+22.3015.05
11Vegard GrønliH 45- (17)1.15.53+22.0611.18
11Håkon HolstadH 15-16 (21)56.14+16.1110.53
12Marita AskeD 11-12 (16)31.25+10.3911.56
12Antonius Herskedal AmundsenH 13-14 (26)42.27+19.0912.24
14Mikkel HoltH 15-16 (21)58.53+18.5011.24
19Jostein RøH 15-16 (21)1.16.22+36.1914.47
20Sverre HellevikH 13-14 (26)57.55+34.3716.56
21Stig Magnar LøvåsH 50- (26)1.14.36+26.3412.28
Linus Fossum MalmringN-åpen (25)diskvalifisert
Mari Angell-PetersenD 35- (8)diskvalifisert
Janne Fossum MalmringDirekte AK (10)diskvalifisert
Mattis HoltH 21- (30)diskvalifisert
Margot Bolstad LynumD 35- (8)diskvalifisert
Dina ReitanD 17-18 (14)diskvalifisert
Oda Q FossumD 19-20 (10)diskvalifisert
Ingrid NissenDirekte B (19)diskvalifisert
Olle MalmringH 45- (17)diskvalifisert
Emil GrønliH 13-14 (26)diskvalifisert
Tristan HalvorsenH 11-12 (14)diskvalifisert
Maja Sæterhaug KnudsenD -10 (6)ikke startet
Eira Forsbak AsplemD -10 (6)ikke startet
Beth Paludan CarlsenDirekte AK (10)ikke startet
Brage AsplemH 13-16C (7)ikke startet
Silje Marie NissenD 13-14 (11)ikke startet
Nils Ola KvamH 19-20 (12)ikke startet
Gunn Kari HygenD 65- (6)ikke startet
Ingvil SnøfuglDirekte C (4)ikke startet
Matias NissenH 15-16 (21)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor