Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt-Norsk Mesterskap Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: lørdag 26 august 2017

Byåsen IL

51 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Elias StavsethN-åpen (25)31.30+31.3015.54
0Sondre StensethN-åpen (25)19.13+19.139.42
0Frida HolmqvistD -10 (6)35.56+35.5614.58
0Dagfinn StenvikH -10 (5)27.4811.35
1Kari Solem AuneD 35- (8)55.5110.44
1Ragnhild EideD 17-18 (14)54.489.58
1Randi IversenD 80- (2)1.14.2628.44
1Arnfinn LangelandH 80- (3)50.5016.30
1Bjørn BergerH 65- (10)39.399.15Last ned GPS-spor i gpx-format
2Rine HanssenD 50- (14)41.31+2.1010.07Last ned GPS-spor i gpx-format
2Lene Berg HanssenD 17-18 (14)56.58+2.1010.22Last ned GPS-spor i gpx-format
2Stina ElfvingD 65- (6)53.08+2.1915.57
2Gerd Marie SæternesD 80- (2)1.16.52+2.2629.40
2Magne SæternesH 80- (3)1.34.20+43.3030.37
3Kjell MaroniH 60- (6)58.34+11.0512.52
3Petter Liabakk EriksenH 15-16 (21)42.52+2.498.18
4Eli SteinvikDirekte C (4)1.08.38+24.0620.36
4Jenny PerssonD 35- (8)1.10.43+14.5213.35
4Torgeir AuneH 45- (17)1.00.11+6.248.58
4Gøril EideD 45- (13)55.55+10.3212.18
4Jørgen AuneH 11-12 (14)24.38+7.409.21
5Eirin LodgaardD 50- (14)53.21+14.0013.00
5Maren VikenD 15-16 (8)1.20.28+28.3018.07
5Helge EriksenH 60- (6)1.14.54+27.2516.27
6Ingeborg EideD 19-20 (10)1.16.15+13.4412.12
6Skjalg StordalH 35- (11)1.34.35+21.4111.17
6Vebjørn Bergh-HansenH 11-12 (14)26.42+9.4410.09
6Øivind Magne RogndalenH 70- (16)42.41+7.0012.11
7Leif RøhjellH 70- (16)43.52+8.1112.32
8Brage JørumH 19-20 (12)1.27.21+17.229.27
9Sunniva StorrønningDirekte AK (10)2.46.24+1.55.3441.17
9Nina-Beate LiabakkD 50- (14)1.00.16+20.5514.41
9Snorre SæternesH 50- (26)1.04.12+16.1010.44
9Arne SæterhaugH 75- (11)46.21+14.2415.02
9Are LodgaardH 17-18 (10)1.24.22+23.5911.05
10Helen PalmerD 21- (17)1.31.02+19.2711.27
10Håkon SæternesH 15-16 (21)54.12+14.0910.30
11Ingunn S ØsthagenDirekte B (19)54.27+20.3916.06
12Randi HegstadDirekte B (19)55.12+21.2416.19
12Øystein WiggenH 50- (26)1.07.23+19.2111.16
12Andrine VikenD 17-18 (14)1.26.13+31.2515.42
12Svein Endre HoveH 70- (16)49.04+13.2314.01
12Ådne StordalH 11-12 (14)39.06+22.0814.52
13Hans Helmer SæternesH 45- (17)1.22.29+28.4212.17
15Hans Aleksander ØsthagenH 21- (30)1.41.09+19.438.58
15Erlend AuneH 13-14 (26)49.42+26.2414.31
16Geir Arne LodgaardH 50- (26)1.10.23+22.2111.46
16Einar EideH 15-16 (21)1.05.09+25.0612.37
18Harald StorrønningH 50- (26)1.11.49+23.4712.00
Isak A SæternesH 17-18 (10)diskvalifisert
Roar StensethH 70- (16)diskvalifisert
Torvin Bergh-HansenN-åpen (25)ikke startet
Johannes StordalN-åpen (25)ikke startet
Emma ArnesenD 19-20 (10)ikke startet
Emilie Liabakk EriksenD 19-20 (10)ikke startet
Sigrid HægstadD -10 (6)ikke startet
Snorre HansenH 21- (30)ikke startet

Emblem IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Erlend Nilsen SandnesH 19-20 (12)1.12.08+2.097.48
2Ingrid LundanesD 19-20 (10)1.03.45+1.1410.12
2Lars Roger LundanesH 55- (8)51.47+4.339.56
3Vilde Årøen LykkeD 17-18 (14)1.00.16+5.2810.58
4Geir NilsenH 65- (10)49.28+9.4911.33
7Kristin LundanesD 13-14 (11)40.12+8.3711.45
9Roar ReitenH 45- (17)1.11.46+17.5910.41
9Janita SkogengD 45- (13)1.08.22+22.5915.03
12Kjetil OkkenhaugH 21- (30)1.35.46+14.208.29
24Markus GladH 21- (30)2.05.44+44.1811.09
Serine Skogeng ReitenD 13-14 (11)ikke startet
Kristian Nilsen SandnesH 19-20 (12)ikke startet
Ivar LundanesH 21- (30)ikke startet
Katharina RogstadD 21- (17)ikke startet

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ragnhild HjermstadD 21- (17)1.22.27+10.5210.22
Oskar StørmerH 21- (30)ikke startet

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Herman Ryen MartinsenH 19-20 (12)1.09.597.34

Freidig

89 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Eystein AskeN-åpen (25)42.08+42.0821.16
0Erlend GrønliN-åpen (25)15.23+15.237.46
0Maja Sjøgren CarlsenN-åpen (25)55.03+55.0327.48
0Irene Storler SnøfuglN-åpen (25)38.12+38.1219.17
0Marit Storler SnøfuglN-åpen (25)38.14+38.1419.18
0Ole Ulseth SylteN-åpen (25)18.13+18.139.12
0Mathias LeroyerH -10 (5)46.09+15.5319.13
1Grete Berge OwrenD 55- (5)53.0413.30
1Åshild KolstadD 19-20 (10)1.02.3110.00
1Heidi ArnesenD 50- (14)39.219.35
1Oskar Spets StorhovH 17-18 (10)1.00.237.56
1Johan IvarssonH 50- (26)48.028.01
1Andreas SylteH 45- (17)53.478.00
1Una KittilsenD 11-12 (16)20.467.53
1Ingerid ReinertsenDirekte C (4)44.3213.22
1Gro Sandstad EidsmoD 45- (13)45.239.59
1Simen Spets StorhovH 15-16 (21)40.037.45
1Kristoffer Strømdal WikH 11-12 (14)16.586.27
2Eivind Sjøgren OlsenDirekte AL (3)1.33.32+10.5914.43
2Jens Even StorhovH 50- (26)51.40+3.388.38
2Mari EidsmoD 13-14 (11)33.40+2.059.50
2Oscar LyngenH 17-18 (10)1.01.44+1.218.06
2Tomas EidsmoH 35- (11)1.14.33+1.398.53
2Maria Strømdal WikD 11-12 (16)21.13+0.278.04
2Tore Angell-PetersenH 70- (16)36.39+0.5810.28
2Knut LillealternH 65- (10)45.26+5.4710.36
3Randi LillealternD 35- (8)1.05.43+9.5212.38
3Mona J. MølnvikD 50- (14)43.28+4.0710.36
3Mathea Spets StorhovD 13-14 (11)34.51+3.1610.11
3Malin SandstadD 19-20 (10)1.03.59+1.2810.14
3Heidi Meyer MidtunD 60- (7)51.08+11.2814.09
3Mathias Enebak IversenH 13-16C (7)58.53+13.2619.45
3Hanne SandstadD 21- (17)1.16.45+5.109.39
3Vemund MølnvikH 13-14 (26)31.32+8.149.13
3Vilde Lereim StorliD 15-16 (8)1.00.50+8.5213.42
3Mats EidsmoH 17-18 (10)1.05.40+5.178.37
3Hallvard HellevikH 11-12 (14)24.07+7.099.10
4Vera MelkildD 17-18 (14)1.00.56+6.0811.05
4Kari LillealternD 65- (6)1.04.39+13.5019.24
4Mathias VindalH 17-18 (10)1.06.00+5.378.40
4Solveig Louise NissenD 11-12 (16)23.29+2.438.55
4Jo Even KolstadH 15-16 (21)44.39+4.368.39
5Nelly S MaskeDirekte B (19)51.16+17.2815.10
5Håvard EidsmoH 19-20 (12)1.16.30+6.318.17
5Vetle Grønvik EkraH 13-14 (26)31.51+8.339.18
5Kristian Fredrik LynumH 17-18 (10)1.08.53+8.309.03
6Ane Malene KolstadD 13-14 (11)38.34+6.5911.16
6Tina Strømdal WikD 35- (8)1.44.58+49.0720.11
6Bjørnar LynumH 45- (17)1.07.07+13.2010.00
6Jonas GrønliH 15-16 (21)45.48+5.458.52
6August MaskeH 13-14 (26)36.08+12.5010.33
6Tora KittilsenD 11-12 (16)24.35+3.499.20
6Kari UlsethD 45- (13)58.14+12.5112.49
7Torunn Spets StorhovD 50- (14)55.11+15.5013.27
7Jon HolstadH 45- (17)1.08.57+15.1010.16
7Vegard KittilsenH 15-16 (21)46.14+6.118.57
8Anna ChristensenD 13-14 (11)46.22+14.4713.33
8Emil LeroyerH 13-14 (26)36.41+13.2310.43
8Lina Storler SnøfuglD 11-12 (16)25.51+5.059.49
8Sindre JohannessenH 21- (30)1.31.42+10.168.08
9Maria Ulseth SylteD 17-18 (14)1.12.56+18.0813.17
9Kasper Sæterhaug KnudsenH 13-14 (26)39.52+16.3411.39
9Lars SandstadH 15-16 (21)53.26+13.2310.21
9Nora HalvorsenD 11-12 (16)27.30+6.4410.27
9Alf Petter LynumH 11-12 (14)28.14+11.1610.44
10Adrian OpheimH 19-20 (12)1.36.11+26.1210.25
10Ella SandstadD 11-12 (16)29.51+9.0511.20
10Arild H ClausenH 45- (17)1.12.41+18.5410.49
10Vegard Ulseth SylteH 13-14 (26)40.49+17.3111.56
11Sigrid MelkildD 50- (14)1.01.51+22.3015.05
11Vegard GrønliH 45- (17)1.15.53+22.0611.18
11Håkon HolstadH 15-16 (21)56.14+16.1110.53
12Marita AskeD 11-12 (16)31.25+10.3911.56
12Antonius Herskedal AmundsenH 13-14 (26)42.27+19.0912.24
14Mikkel HoltH 15-16 (21)58.53+18.5011.24
19Jostein RøH 15-16 (21)1.16.22+36.1914.47
20Sverre HellevikH 13-14 (26)57.55+34.3716.56
21Stig Magnar LøvåsH 50- (26)1.14.36+26.3412.28
Linus Fossum MalmringN-åpen (25)diskvalifisert
Mari Angell-PetersenD 35- (8)diskvalifisert
Janne Fossum MalmringDirekte AK (10)diskvalifisert
Mattis HoltH 21- (30)diskvalifisert
Margot Bolstad LynumD 35- (8)diskvalifisert
Dina ReitanD 17-18 (14)diskvalifisert
Oda Q FossumD 19-20 (10)diskvalifisert
Ingrid NissenDirekte B (19)diskvalifisert
Olle MalmringH 45- (17)diskvalifisert
Emil GrønliH 13-14 (26)diskvalifisert
Tristan HalvorsenH 11-12 (14)diskvalifisert
Maja Sæterhaug KnudsenD -10 (6)ikke startet
Eira Forsbak AsplemD -10 (6)ikke startet
Beth Paludan CarlsenDirekte AK (10)ikke startet
Brage AsplemH 13-16C (7)ikke startet
Silje Marie NissenD 13-14 (11)ikke startet
Nils Ola KvamH 19-20 (12)ikke startet
Gunn Kari HygenD 65- (6)ikke startet
Ingvil SnøfuglDirekte C (4)ikke startet
Matias NissenH 15-16 (21)ikke startet

Frol IL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Johannes MatbergN-åpen (25)42.19+42.1921.22
0Aksel Sandstad SkjesethN-åpen (25)1.02.07+1.02.0731.22
0Ville Sandstad SkjesethN-åpen (25)1.01.49+1.01.4931.13
0Nikoline MunkebyD -10 (6)31.59+31.5913.19
0Jonas AlstadH -10 (5)30.1612.36
1Mari Kilskar GrevskottD 15-16 (8)51.5811.42
2Stian SundsvikH 21- (30)1.21.48+0.227.15
2Tobias AlstadH 15-16 (21)40.58+0.557.56
2Magnus AlstadH 11-12 (14)22.51+5.538.41
3Jo LangøygaardDirekte AL (3)1.41.43+19.1016.01
4Linnea MunkebyD 13-14 (11)37.55+6.2011.05
5Iselina Myhr ImslandD 13-14 (11)38.13+6.3811.10
5Bjørn Olav NygårdH 65- (10)53.37+13.5812.31
6Line SundsvikD 21- (17)1.23.28+11.5310.29
9June MunkebyD 13-14 (11)47.05+15.3013.46
11Ragne MunkebyD 17-18 (14)1.16.26+21.3813.55
16Selma SkjulsvikD 11-12 (16)40.05+19.1915.14
20Espen SundsvikH 21- (30)1.48.51+27.259.39
20Martin Wold StavrumH 15-16 (21)1.22.45+42.4216.02
Ludvig LangøygardH -10 (5)diskvalifisert
Sigurd VatnH 13-14 (26)diskvalifisert
Matilde MunkebyD 15-16 (8)ikke startet

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Olav Milian Schmitt GranH 19-20 (12)1.38.53+28.5410.42
Håkon Raadal BjørloH 19-20 (12)ikke startet

Harstad OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Lars O. LøsethH 35- (11)ikke startet

Heming Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Ulrik Astrup ArnesenH 21- (30)1.31.02+9.368.04

IL BUL-Tromsø

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hans UrsetH 13-14 (26)23.186.48
Gjermund UrsetH 21- (30)diskvalifisert

IL Leik

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tone AlmåsD 45- (13)50.02+4.3911.01
5Ole Gunnar SølbergDirekte AK (10)1.02.31+11.4115.30
6Jonas UnsgårdH 19-20 (12)1.17.19+7.208.22
9Kay Ove BjerkenåsH 35- (11)1.49.37+36.4313.04
9Oskar AndrénH 21- (30)1.32.09+10.438.10
11Mai Iren AlmåsD 45- (13)1.15.43+30.2016.40
16Kristin SølbergDirekte B (19)1.12.26+38.3821.25
17Ola KeiseråsH 21- (30)1.45.11+23.459.19
20Svein UnsgårdH 50- (26)1.14.13+26.1112.24
Jan HageH 45- (17)diskvalifisert

IL Nansen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Liv MeliD 50- (14)diskvalifisert

Kemiön Kiilat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Julie KristoffesenDirekte B (19)50.32+16.4414.57

Konnerud IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Audun HeimdalH 19-20 (12)1.13.07+3.087.55

Kristiansand OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Johannes Bakke AashamarH 19-20 (12)1.14.29+4.308.04

Krokstadøra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Gerd BjørsethD 60- (7)43.05+3.2511.56

Kvikne IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mari Grøtli SvergjaD 13-14 (11)31.359.14
Rønnaug Hansæl-NergaardD 17-18 (14)ikke startet

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Marit Melby JacobsenD 19-20 (10)diskvalifisert

Lillomarka OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Kristin BrekkeD 19-20 (10)ikke startet

Malvik IL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Lily Alexandra MorganD -10 (6)52.02+52.0221.40
0Leo Benjamin MorganH -10 (5)35.32+5.1614.48
1Kjellrun SporildD 60- (7)39.4010.59
1Jens Husby AftretH 13-16C (7)45.2715.15
1Nicholas MorganH 35- (11)1.12.548.41
1Roar ForbordH 70- (16)35.4110.11
4Eigil SørliH 75- (11)40.20+8.2313.05
7Marius WalsethDirekte B (19)52.34+18.4615.33
8Hilde ForbordD 50- (14)58.43+19.2214.19
12Øystein HusbyH 45- (17)1.16.39+22.5211.25
14Ingebrigt FuglemH 45- (17)1.29.11+35.2413.17
Thea WalsethD 17-C (3)diskvalifisert
Sunniva MorganD 21- (17)ikke startet
Ludvig Williams StrømsnesH 17-18 (10)ikke startet

Melhus IL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Johannes LerliN-åpen (25)15.18+15.187.43
0Sigurd RønningN-åpen (25)19.07+19.079.39
2Audun BakkH 45- (17)55.20+1.338.14
4Hege Solhjem MelhuusD 50- (14)45.09+5.4811.00
5Knut HageH 13-16C (7)1.17.35+32.0826.02
6Michael OlsenH 13-16C (7)1.56.00+1.10.3338.55
6Eivind BakkH 60- (6)1.27.42+40.1319.16
8John LerliH 55- (8)1.08.56+21.4213.13
9Kåre OnsøyenH 65- (10)1.14.31+34.5217.24
13Trine SunnsetD 50- (14)1.15.27+36.0618.24
13Stein Ivar FossH 50- (26)1.08.09+20.0711.23
13Ørjan SæterH 13-14 (26)46.16+22.5813.31
14Andreas AagesenH 13-14 (26)49.32+26.1414.29
16Kristoffer LerliH 13-14 (26)50.05+26.4714.38
17Joakim Solberg QvenildH 13-14 (26)53.23+30.0515.36
18Oskar StorlerH 13-14 (26)55.55+32.3716.20
19Erik Tofte jrH 13-14 (26)56.35+33.1716.32
21Peter Prytz JensenH 13-14 (26)1.02.08+38.5018.10
22Martin AuneH 13-14 (26)1.03.31+40.1318.34
23Atle PedersenH 50- (26)1.16.23+28.2112.46
Espen KarlsenH 13-14 (26)ikke startet

Nasjonalrådet

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Pablo BustilloDirekte AL (3)1.22.3313.00
6Jara Garcia ZafraDirekte AK (10)1.02.41+11.5115.33

Nidarøst OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Hedda SæbøN-åpen (25)36.38+36.3818.30
1Leidulv VinjeH 75- (11)31.5710.22
2Leif EngenH 75- (11)38.46+6.4912.35
5Tore BrurokH 75- (11)40.45+8.4813.13
6Hanne Helmine RogstadD 15-16 (8)1.22.33+30.3518.35
7Stine AuneD 15-16 (8)1.26.27+34.2919.28
14Erik SæbøDirekte B (19)1.02.48+29.0018.34
15Bjørn P. LøvåsH 50- (26)1.09.09+21.0711.33

Nord-Østerdal OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Harald SvergjaH 50- (26)57.36+9.349.37
5Helen Margrethe SchjelderupD 55- (5)1.17.22+24.1819.41
7Per EngebakkenH 55- (8)59.11+11.5711.21
7Jon Arve U EngebakkenH 35- (11)1.35.23+22.2911.22

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Kathrine Austmo MøllerDirekte AK (10)1.09.50+19.0017.19

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tone FlægstadDirekte C (4)55.41+11.0916.43

Notts OC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hilary PalmerD 70- (4)45.2414.38

NTNUI

48 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Karen Oline KolstadD 21- (17)1.11.359.00
1Isak BergsetH 21- (30)1.21.267.13
1Jakob Kalvig SkoganH 17-A kort (5)46.159.30
1Jorunn KvaklandD 17-A kort (12)43.4510.43
2Ingrid GulbrandsenD 21- (17)1.16.28+4.539.37
2Sindre Engzelius GylverH 17-A kort (5)55.48+9.3311.28
2Ingrid OkkenhaugD 17-A kort (12)44.59+1.1411.01
3Siri StensgårdDirekte B (19)42.25+8.3712.32
3Bjørn LundanesH 17-A kort (5)56.20+10.0511.35
3Sindre Østgulen DeiszH 21- (30)1.22.03+0.377.16
3Helene OmdalD 17-A kort (12)47.27+3.4211.37
4Emil GranqvistH 21- (30)1.26.00+4.347.37
4Åsne Skram TrømborgD 17-A kort (12)48.15+4.3011.49
5Anna UlvensøenD 21- (17)1.22.29+10.5410.22
5Elias T. MølnvikH 21- (30)1.26.31+5.057.40
5Anders EmilssonH 17-A kort (5)1.22.44+36.2917.01
5Lovise FremstadD 17-A kort (12)51.02+7.1712.30
6Anders Felde OlaussenH 21- (30)1.30.25+8.598.01
6Kajsa Stina SandstadD 17-A kort (12)52.26+8.4112.51
7Ingunn Egeberg VáriD 21- (17)1.25.10+13.3510.42
7Camilla ÖhmanD 17-A kort (12)52.28+8.4312.51
8Sonja MellbergD 19-20 (10)1.30.31+28.0014.28
8Audhild Bakken RognstadD 21- (17)1.28.37+17.0211.08
8Ingvild BrekkeD 17-A kort (12)53.18+9.3313.03
9Sverre Bang StøengH 19-20 (12)1.30.02+20.039.45
9Marta UlvensøenD 21- (17)1.30.22+18.4711.22
10Vegard Blomseth JohnsenH 21- (30)1.34.52+13.268.25
10Kristine AusenD 17-A kort (12)1.00.01+16.1614.42
11Simen Eid NielsenH 21- (30)1.35.11+13.458.26
11Silje ArntzenD 21- (17)1.31.44+20.0911.32
11Synne FossøyD 17-A kort (12)1.24.52+41.0720.48
12Mali Gederaas KanstadD 21- (17)1.40.24+28.4912.37
13Lars OwrenH 21- (30)1.38.55+17.298.46
14Hildegunn HeggøyD 21- (17)1.51.35+40.0014.02
14Håkon Fruseth ChristiansenH 21- (30)1.39.52+18.268.51
15Aurora FossøyD 21- (17)2.01.29+49.5415.16
16Una BratlieD 21- (17)2.10.45+59.1016.26
17Karoline Dahl FosbyD 21- (17)2.23.10+1.11.3518.00
17Mari EidnesDirekte B (19)1.13.37+39.4921.46
18Jonas Madslien BakkenH 21- (30)1.47.35+26.099.32
21Erik GustafssonH 21- (30)1.50.33+29.079.48
22Jonas KittelsenH 21- (30)1.59.36+38.1010.36
23Harald KalagerH 21- (30)1.59.55+38.2910.38
25Kristoffer NeslandH 21- (30)2.08.28+47.0211.23
26Henrik UpsalH 21- (30)2.13.56+52.3011.53
Sondre KristiansenH 21- (30)diskvalifisert
Gustav FiskumH 21- (30)diskvalifisert
Peter Martinus Freyborg UranH 19-20 (12)diskvalifisert
Ingeborg Ellegaard MelbyD 21- (17)ikke startet

OK Alehof

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15John PalmerDirekte B (19)1.06.01+32.1319.31

OK Orion

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Amanda JohanssonD 21- (17)1.40.59+29.2412.42

OK Skøynar

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ingrid Gustad StrømN-åpen (25)37.51+37.5119.06
1Marit SvendgårdD 11-12N (3)20.089.29
2Louise RonglanD 15-16 (8)54.04+2.0612.10
3Lise Tuset GustadDirekte C (4)1.02.43+18.1118.50
5Joar SvendgårdH 35- (11)1.23.27+10.339.57
7Elin FiskvikD 60- (7)1.04.03+24.2317.44
7Håkon HallanH 11-12 (14)27.12+10.1410.20
8Hege HallanD 15-16 (8)1.36.36+44.3821.45
9Mona Lund VeieDirekte B (19)53.25+19.3715.48
10Olav Magne SvendgårdH 70- (16)48.12+12.3113.46
11Ole Andreas VeskeH 11-12 (14)38.57+21.5914.48
12Hallvar HallanH 15-16 (21)57.29+17.2611.08
14Hannah Gustad StrømD 11-12 (16)34.19+13.3313.02
17Andreas BolstadH 50- (26)1.11.23+23.2111.56
18Aksel VeskeH 15-16 (21)1.11.28+31.2513.51
Aksel Lie BolstadH 13-14 (26)diskvalifisert
Eirik Lie BolstadN-åpen (25)ikke startet
Sigve Lie BolstadH -10 (5)ikke startet
Lars StrømH 45- (17)ikke startet
Håvard VeieH 15-16 (21)ikke startet
Trym Nergård RønningH 15-16 (21)ikke startet

OL Gaula

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jon RøstumH 45- (17)59.30+5.438.52
13Anna BellingmoD 11-12 (16)32.57+12.1112.31
Sivert BellingmoH 17-18 (10)ikke startet

OL Trollelg

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Brynjulf ForsethH 85- (2)1.10.1022.46
2Anne-Lise BrenneD 70- (4)54.59+9.3517.44
2Paul ForsethH 85- (2)1.17.25+7.1525.08
3Ruth SchmidD 65- (6)54.41+3.5216.25
3Anders LaugloH 75- (11)39.01+7.0412.40
3Kristin HaugskottD 45- (13)50.34+5.1111.08
4Anne FuruholtD 70- (4)1.02.05+16.4120.01
4Bjørn Ludvig BrenneH 70- (16)41.45+6.0411.55
4Frida HaugskottD 15-16 (8)1.05.31+13.3314.45
5Line SølbergD 19-20 (10)1.12.30+9.5911.36
5Dag Ove TinmannsvikH 55- (8)53.47+6.3310.19
5Edgar FuruholtH 70- (16)41.49+6.0811.56
5Sigrid HaugskottD 11-12 (16)23.35+2.498.58
6Odd MusumH 75- (11)40.47+8.5013.14
6Anders HaugskottH 17-18 (10)1.11.32+11.099.23
7Olav Andreas RemmenH 19-20 (12)1.19.29+9.308.36
8Kjell BaardsgaardH 50- (26)1.03.57+15.5510.41
8Stig Arild HaugskottH 75- (11)43.32+11.3514.08
9Marit SchmidD 17-A kort (12)57.14+13.2914.01
9Øistein ÅsmulH 70- (16)47.52+12.1113.40
10Rudolf SchmidDirekte B (19)53.41+19.5315.52
10Frode HaugskottH 50- (26)1.05.11+17.0910.54
15Egil RepvikH 70- (16)57.07+21.2616.19
19Ove BaardsgaardH 21- (30)1.48.14+26.489.36
26Geir PaulsenH 50- (26)1.39.27+51.2516.37
Henry SundsetvikH 75- (11)diskvalifisert
Magne GjønnesH 65- (10)diskvalifisert
Magnar EgsethH 80- (3)diskvalifisert
Frode StensrudH 70- (16)ikke startet

Orkanger IF

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Rolf WærnesH 65- (10)ikke startet

Os IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Peder Angel Lundquist LangenH 11-12N (1)52.2024.41
2Ragnhild DåsnesD 55- (5)53.46+0.4213.40
3Carina Marie NarvesenD 11-12N (3)1.00.28+40.2028.31
5Kari OsmoenD 60- (7)56.52+17.1215.45
10Bennet SauerH 11-12 (14)35.39+18.4113.33
14Tor ØstvangH 70- (16)52.02+16.2114.52
Markus Wilhelm NarvesenH 13-16C (7)diskvalifisert
Anne Meli NarjordD 45- (13)diskvalifisert
Steinar SimensenH 70- (16)ikke startet

Røros IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Frode SjøvoldH 55- (8)52.20+5.0610.02
6Terje SchjølbergH 55- (8)54.06+6.5210.23

Selbu OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tina UglemsmoD 11-12N (3)42.11+22.0319.53
2Anders TørumH 13-16C (7)54.53+9.2618.25
4Jone I. S. SamlandH 13-16C (7)1.01.01+15.3420.28
4Karin GalaaenD 60- (7)55.50+16.1015.27
7Jardar SandstadH 75- (11)42.59+11.0213.57

Steinkjer OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Xin Adian Benum LuongN-åpen (25)23.42+23.4211.58
0Mateo HendersonN-åpen (25)31.09+31.0915.43
0Noelle HendersonN-åpen (25)39.51+39.5120.07
1Aslaug MølnvikD 75- (3)44.0915.49
2Atle DengerudH 50- (26)51.40+3.388.38
3Rolf KarsetH 70- (16)40.10+4.2911.28
4Marit Ishol  SkoganDirekte AK (10)56.13+5.2313.56
4Kjersti Kvistad DengerudD 19-20 (10)1.06.57+4.2610.42
4Trond Svanøe-HafstadH 55- (8)53.26+6.1210.15
5Mari Ann Landsem MelhusD 45- (13)56.13+10.5012.22
5Julian Fei Benum LuongH 11-12 (14)24.58+8.009.29
6Gunhild KvistadD 50- (14)54.28+15.0713.17
7Jørgen Rannem HalseH 17-18 (10)1.12.39+12.169.32
7Niklas Landsem MelhusH 13-14 (26)36.30+13.1210.40
8Vibeke Kvistad DengerudD 17-18 (14)1.07.51+13.0312.21
8Marius MøllerH 15-16 (21)48.55+8.529.28
Karita MøllerD -10 (6)ikke startet
Henrik BelboH 15-16 (21)ikke startet

Stjørdals-Blink Orientering

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Martin Klevberg LerfallN-åpen (25)31.59+31.5916.09
0Petter SkulbørstadN-åpen (25)20.57+20.5710.34
0Emilie StandalN-åpen (25)30.53+30.5315.35
0Sigurd SævikN-åpen (25)25.02+25.0212.38
2Ingvild KjesbuD 35- (8)1.00.16+4.2511.35
2Rune SævikDirekte B (19)38.27+4.3911.22
3Jørgen LerfallH 35- (11)1.19.32+6.389.29
5Jakob HaugenH 45- (17)1.05.43+11.569.47
6Ingvild Geving SkulbørstadDirekte B (19)51.41+17.5315.17
7Ane Nielsen SolbergD 17-18 (14)1.07.27+12.3912.17
7Eline Klevberg LerfallD 11-12 (16)25.24+4.389.39
7Monica HægstadD 45- (13)1.01.45+16.2213.36
8Håvard KjesbuH 45- (17)1.11.09+17.2210.36
8Audun Wanvik HaugenH 17-18 (10)1.17.39+17.1610.12
8Asle SkulbørstadH 35- (11)1.36.41+23.4711.32
8Mette WanvikD 45- (13)1.06.48+21.2514.42
10Sofia HaglundD 17-18 (14)1.13.45+18.5713.26
11Ane SkulbørstadD 11-12 (16)31.02+10.1611.47
14Bård Øyvind SolbergH 50- (26)1.09.05+21.0311.33
15Henrik KraftH 15-16 (21)1.03.44+23.4112.21
15Kyrre KraftH 45- (17)2.03.48+1.10.0118.27
Ingeborg Gurine KraftD 45- (13)diskvalifisert
Idun AaenN-åpen (25)ikke startet
Gustav StandalN-åpen (25)ikke startet

Tynset IF

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Synne Kvittum NytrøenD -10 (6)26.06+26.0610.52
1Leif Arne NytrøenDirekte B (19)33.4810.00
1Sigrid KalbækkenD 65- (6)50.4915.15
3Anne Mette NormannD 55- (5)55.56+2.5214.13
3Guro SchjølbergD 11-12 (16)21.24+0.388.08
4Eldbjørg G. KalbækkenD 55- (5)59.08+6.0415.02
5Ane Ingeborg KalbækkenD 17-18 (14)1.01.08+6.2011.08
5Gaute Kvittum NytrøenH 15-16 (21)45.39+5.368.50
6Eldbjørg RyenD 60- (7)57.32+17.5215.56
13Jørgen SchjølbergH 15-16 (21)58.20+18.1711.18
Geir SchjølbergH 35- (11)diskvalifisert

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Karine VestølD 19-20 (10)1.16.15+13.4412.12

Verdal OK

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ovid Baglo BjørkengN-åpen (25)18.51+18.519.31
0William Mitchell IversenN-åpen (25)17.18+17.188.44
1Mathea Baglo BjørkengD 13-16C (1)33.2911.14
1Arne OkkenhaugH 55- (8)47.149.03
2Martin Vehus SkjerveH 13-14 (26)25.34+2.167.28
5Eli KristoffersenD 65- (6)1.10.20+19.3121.07
5Vidar SkjerveH 50- (26)57.47+9.459.39
6Sigrid Vehus SkjerveD 17-18 (14)1.05.27+10.3911.55
6Kari BuggeD 65- (6)1.21.22+30.3324.26
7Einar LundH 50- (26)59.38+11.369.58
8Aleksander Tanem IversenH 11-12 (14)28.07+11.0910.41
10Ann Sissel VehusD 50- (14)1.01.22+22.0114.58
10Kristian MidthjellH 70- (16)48.12+12.3113.46
11Trude MarkhusD 13-14 (11)50.00+18.2514.37
11Per GrandeH 50- (26)1.06.59+18.5711.12
12Gunhild BredesenD 50- (14)1.02.54+23.3315.20
13Sverre KristoffersenH 70- (16)49.31+13.5014.08
15Fredrikke Baglo BjørkengD 11-12 (16)36.18+15.3213.48
16Anton BjartnesH 21- (30)1.43.21+21.559.10
22Marius EnesH 50- (26)1.16.13+28.1112.44
24Tor Ove HallemH 50- (26)1.16.24+28.2212.46
25Inge HafstadH 50- (26)1.19.32+31.3013.17
Sofie HallemD 17-18 (14)diskvalifisert
Kari SollidD 75- (3)diskvalifisert
Filip Mitchell IversenH 11-12 (14)diskvalifisert
Svein Inge YdseH 21- (30)ikke startet
Kurt Ove MelbyeH 35- (11)ikke startet
Fredrik Vehus SkjerveH 15-16 (21)ikke startet

Vingelen IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Grete UrsetD 75- (3)45.45+1.3616.23
2Terje HansenH 60- (6)55.44+8.1512.14
3Solveig VingelenD 70- (4)55.50+10.2618.00
8Dagrunn UrsethDirekte AK (10)1.32.26+41.3622.56
8Bjørn Ivar RyenH 70- (16)45.40+9.5913.02
10Eline Horten JordetD 13-14 (11)48.27+16.5214.10
10Oddvar ErlienH 75- (11)1.04.15+32.1820.51
13Bente HortenDirekte B (19)57.10+23.2216.54
Leif JordetDirekte B (19)ikke startet

Wing OK

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Anna Emilie LonaD -10 (6)42.08+42.0817.33
0Ingeborg KolstadD -10 (6)27.46+27.4611.34
1Arne Inge KolstadDirekte AK (10)50.5012.36
1Jostein AlvestadH 60- (6)47.2910.26
1Mari BraathenD 17-C (3)32.019.35
2Per Ivar SkinderhaugDirekte AK (10)50.53+0.0312.37
2Liv TennesD 17-C (3)42.08+10.0712.36
3Jon VindalDirekte AK (10)51.41+0.5112.49
3Frank BjarkøH 65- (10)46.40+7.0110.54
4Petter Andreas LonaH 13-14 (26)31.35+8.179.14
4Terje KanstadH 60- (6)1.01.24+13.5513.29
4Andreas HaalandH 35- (11)1.22.52+9.589.53
4Øystein BraathenH 17-A kort (5)1.03.18+17.0313.01Last ned GPS-spor i gpx-format
5Kristin JægerD 35- (8)1.24.17+28.2616.12
6Morten StrandH 50- (26)59.03+11.019.52Last ned GPS-spor i gpx-format
6Lars SkrøvsethH 65- (10)57.47+18.0813.30
7Tor GjermstadH 65- (10)1.06.34+26.5515.33
8Åse Rita EllingsenDirekte B (19)52.39+18.5115.34
8Steinar AasvangH 65- (10)1.12.00+32.2116.49
10Kari Tønset GuttvikD 45- (13)1.11.19+25.5615.42
11Magne GuttvikH 13-14 (26)42.22+19.0412.23
17Jonas VindalH 15-16 (21)1.05.32+25.2912.42
18Susanna BrynhildsenDirekte B (19)1.24.12+50.2424.54
19Bernt BrynhildsenH 50- (26)1.13.40+25.3812.19
23Sigurd BraathenH 13-14 (26)1.09.01+45.4320.10
Henrik BraathenH 15-16 (21)diskvalifisert
Eivind LonaH 35- (11)diskvalifisert
Sarah BrynhildsenD 17-A kort (12)diskvalifisert
Kristine BraathenN-åpen (25)ikke startet
Maia Ruano StrandN-åpen (25)ikke startet
Robert StrømH 75- (11)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor