Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt-Norsk Mesterskap Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: lørdag 26 august 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-C | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-AK | H 17-C | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | Dir AL | Dir AK | Dir B | Dir C

D 11-12

2 630 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Una KittilsenFreidig20.46
2Maria Strømdal WikFreidig21.13+0.27
3Guro SchjølbergTynset IF21.24+0.38
4Solveig Louise NissenFreidig23.29+2.43
5Sigrid HaugskottOL Trollelg23.35+2.49
6Tora KittilsenFreidig24.35+3.49
7Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering25.24+4.38
8Lina Storler SnøfuglFreidig25.51+5.05
9Nora HalvorsenFreidig27.30+6.44
10Ella SandstadFreidig29.51+9.05
11Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering31.02+10.16
12Marita AskeFreidig31.25+10.39
13Anna BellingmoOL Gaula32.57+12.11
14Hannah Gustad StrømOK Skøynar34.19+13.33
15Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK36.18+15.32
16Selma SkjulsvikFrol IL40.05+19.19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor