Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt-Norsk Mesterskap Langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Langdistanse
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: lørdag 26 august 2017

N-åpen

1 980 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Johannes MatbergFrol IL42.19+42.1921.22
0Aksel Sandstad SkjesethFrol IL1.02.07+1.02.0731.22
0Ville Sandstad SkjesethFrol IL1.01.49+1.01.4931.13
0Elias StavsethByåsen IL31.30+31.3015.54
0Sondre StensethByåsen IL19.13+19.139.42
0Eystein AskeFreidig42.08+42.0821.16
0Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK23.42+23.4211.58
0Ovid Baglo BjørkengVerdal OK18.51+18.519.31
0Erlend GrønliFreidig15.23+15.237.46
0Mateo HendersonSteinkjer OK31.09+31.0915.43
0Noelle HendersonSteinkjer OK39.51+39.5120.07
0Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering31.59+31.5916.09
0Johannes LerliMelhus IL15.18+15.187.43
0William Mitchell IversenVerdal OK17.18+17.188.44
0Sigurd RønningMelhus IL19.07+19.079.39
0Maja Sjøgren CarlsenFreidig55.03+55.0327.48
0Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering20.57+20.5710.34
0Irene Storler SnøfuglFreidig38.12+38.1219.17
0Marit Storler SnøfuglFreidig38.14+38.1419.18
0Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering30.53+30.5315.35
0Ingrid Gustad StrømOK Skøynar37.51+37.5119.06
0Ole Ulseth SylteFreidig18.13+18.139.12
0Hedda SæbøNidarøst OK36.38+36.3818.30
0Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering25.02+25.0212.38
Linus Fossum MalmringFreidigdiskvalifisert
Idun AaenStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Torvin Bergh-HansenByåsen ILikke startet
Kristine BraathenWing OKikke startet
Eirik Lie BolstadOK Skøynarikke startet
Maia Ruano StrandWing OKikke startet
Gustav StandalStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Johannes StordalByåsen ILikke startet

D -10

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Anna Emilie LonaWing OK42.08+42.0817.33
0Lily Alexandra MorganMalvik IL52.02+52.0221.40
0Frida HolmqvistByåsen IL35.56+35.5614.58
0Nikoline MunkebyFrol IL31.59+31.5913.19
0Synne Kvittum NytrøenTynset IF26.06+26.0610.52
0Ingeborg KolstadWing OK27.46+27.4611.34
Maja Sæterhaug KnudsenFreidigikke startet
Eira Forsbak AsplemFreidigikke startet
Sigrid HægstadByåsen ILikke startet
Karita MøllerSteinkjer OKikke startet

D 11-12

2 630 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Una KittilsenFreidig20.467.53
2Maria Strømdal WikFreidig21.13+0.278.04
3Guro SchjølbergTynset IF21.24+0.388.08
4Solveig Louise NissenFreidig23.29+2.438.55
5Sigrid HaugskottOL Trollelg23.35+2.498.58
6Tora KittilsenFreidig24.35+3.499.20
7Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering25.24+4.389.39
8Lina Storler SnøfuglFreidig25.51+5.059.49
9Nora HalvorsenFreidig27.30+6.4410.27
10Ella SandstadFreidig29.51+9.0511.20
11Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering31.02+10.1611.47
12Marita AskeFreidig31.25+10.3911.56
13Anna BellingmoOL Gaula32.57+12.1112.31
14Hannah Gustad StrømOK Skøynar34.19+13.3313.02
15Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK36.18+15.3213.48
16Selma SkjulsvikFrol IL40.05+19.1915.14

D 11-12N

2 120 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit SvendgårdOK Skøynar20.089.29
2Tina UglemsmoSelbu OK42.11+22.0319.53
3Carina Marie NarvesenOs IL1.00.28+40.2028.31

D 13-14

3 420 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Grøtli SvergjaKvikne IL31.359.14
2Mari EidsmoFreidig33.40+2.059.50
3Mathea Spets StorhovFreidig34.51+3.1610.11
4Linnea MunkebyFrol IL37.55+6.2011.05
5Iselina Myhr ImslandFrol IL38.13+6.3811.10
6Ane Malene KolstadFreidig38.34+6.5911.16
7Kristin LundanesEmblem IL40.12+8.3711.45
8Anna ChristensenFreidig46.22+14.4713.33
9June MunkebyFrol IL47.05+15.3013.46
10Eline Horten JordetVingelen IL48.27+16.5214.10
11Trude MarkhusVerdal OK50.00+18.2514.37
Serine Skogeng ReitenEmblem ILikke startet
Silje Marie NissenFreidigikke startet

D 13-16C

2 980 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea Baglo BjørkengVerdal OK33.2911.14

D 15-16

4 440 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Kilskar GrevskottFrol IL51.5811.42
2Louise RonglanOK Skøynar54.04+2.0612.10
3Vilde Lereim StorliFreidig1.00.50+8.5213.42
4Frida HaugskottOL Trollelg1.05.31+13.3314.45
5Maren VikenByåsen IL1.20.28+28.3018.07
6Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.22.33+30.3518.35
7Stine AuneNidarøst OK1.26.27+34.2919.28
8Hege HallanOK Skøynar1.36.36+44.3821.45
Matilde MunkebyFrol ILikke startet

D 17-A kort

4 080 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jorunn KvaklandNTNUI43.4510.43
2Ingrid OkkenhaugNTNUI44.59+1.1411.01
3Helene OmdalNTNUI47.27+3.4211.37
4Åsne Skram TrømborgNTNUI48.15+4.3011.49
5Lovise FremstadNTNUI51.02+7.1712.30
6Kajsa Stina SandstadNTNUI52.26+8.4112.51
7Camilla ÖhmanNTNUI52.28+8.4312.51
8Ingvild BrekkeNTNUI53.18+9.3313.03
9Marit SchmidOL Trollelg57.14+13.2914.01
10Kristine AusenNTNUI1.00.01+16.1614.42
11Synne FossøyNTNUI1.24.52+41.0720.48
Sarah BrynhildsenWing OKdiskvalifisert

D 17-C

3 340 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari BraathenWing OK32.019.35
2Liv TennesWing OK42.08+10.0712.36
Thea WalsethMalvik ILdiskvalifisert

D 17-18

5 490 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild EideByåsen IL54.489.58
2Lene Berg HanssenByåsen IL56.58+2.1010.22 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Vilde Årøen LykkeEmblem IL1.00.16+5.2810.58
4Vera MelkildFreidig1.00.56+6.0811.05
5Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF1.01.08+6.2011.08
6Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK1.05.27+10.3911.55
7Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1.07.27+12.3912.17
8Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK1.07.51+13.0312.21
9Maria Ulseth SylteFreidig1.12.56+18.0813.17
10Sofia HaglundStjørdals-Blink Orientering1.13.45+18.5713.26
11Ragne MunkebyFrol IL1.16.26+21.3813.55
12Andrine VikenByåsen IL1.26.13+31.2515.42
Sofie HallemVerdal OKdiskvalifisert
Dina ReitanFreidigdiskvalifisert
Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne ILikke startet

D 19-20

6 250 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åshild KolstadFreidig1.02.3110.00
2Ingrid LundanesEmblem IL1.03.45+1.1410.12
3Malin SandstadFreidig1.03.59+1.2810.14
4Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK1.06.57+4.2610.42
5Line SølbergOL Trollelg1.12.30+9.5911.36
6Ingeborg EideByåsen IL1.16.15+13.4412.12
6Karine VestølVegårshei IL1.16.15+13.4412.12
8Sonja MellbergNTNUI1.30.31+28.0014.28
Marit Melby JacobsenLardal OLdiskvalifisert
Oda Q FossumFreidigdiskvalifisert
Emma ArnesenByåsen ILikke startet
Kristin BrekkeLillomarka OLikke startet
Emilie Liabakk EriksenByåsen ILikke startet

D 21-

7 950 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karen Oline KolstadNTNUI1.11.359.00
2Ingrid GulbrandsenNTNUI1.16.28+4.539.37
3Hanne SandstadFreidig1.16.45+5.109.39
4Ragnhild HjermstadFossum IF1.22.27+10.5210.22
5Anna UlvensøenNTNUI1.22.29+10.5410.22
6Line SundsvikFrol IL1.23.28+11.5310.29
7Ingunn Egeberg VáriNTNUI1.25.10+13.3510.42
8Audhild Bakken RognstadNTNUI1.28.37+17.0211.08
9Marta UlvensøenNTNUI1.30.22+18.4711.22
10Helen PalmerByåsen IL1.31.02+19.2711.27
11Silje ArntzenNTNUI1.31.44+20.0911.32
12Mali Gederaas KanstadNTNUI1.40.24+28.4912.37
13Amanda JohanssonOK Orion1.40.59+29.2412.42
14Hildegunn HeggøyNTNUI1.51.35+40.0014.02
15Aurora FossøyNTNUI2.01.29+49.5415.16
16Una BratlieNTNUI2.10.45+59.1016.26
17Karoline Dahl FosbyNTNUI2.23.10+1.11.3518.00
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUIikke startet
Sunniva MorganMalvik ILikke startet
Katharina RogstadEmblem ILikke startet

D 35-

5 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Solem AuneByåsen IL55.5110.44
2Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering1.00.16+4.2511.35
3Randi LillealternFreidig1.05.43+9.5212.38
4Jenny PerssonByåsen IL1.10.43+14.5213.35
5Kristin JægerWing OK1.24.17+28.2616.12
6Tina Strømdal WikFreidig1.44.58+49.0720.11
Mari Angell-PetersenFreidigdiskvalifisert
Margot Bolstad LynumFreidigdiskvalifisert

D 45-

4 540 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gro Sandstad EidsmoFreidig45.239.59
2Tone AlmåsIL Leik50.02+4.3911.01
3Kristin HaugskottOL Trollelg50.34+5.1111.08
4Gøril EideByåsen IL55.55+10.3212.18
5Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OK56.13+10.5012.22
6Kari UlsethFreidig58.14+12.5112.49
7Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering1.01.45+16.2213.36
8Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering1.06.48+21.2514.42
9Janita SkogengEmblem IL1.08.22+22.5915.03
10Kari Tønset GuttvikWing OK1.11.19+25.5615.42
11Mai Iren AlmåsIL Leik1.15.43+30.2016.40
Anne Meli NarjordOs ILdiskvalifisert
Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

D 50-

4 100 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi ArnesenFreidig39.219.35
2Rine HanssenByåsen IL41.31+2.1010.07 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Mona J. MølnvikFreidig43.28+4.0710.36
4Hege Solhjem MelhuusMelhus IL45.09+5.4811.00
5Eirin LodgaardByåsen IL53.21+14.0013.00
6Gunhild KvistadSteinkjer OK54.28+15.0713.17
7Torunn Spets StorhovFreidig55.11+15.5013.27
8Hilde ForbordMalvik IL58.43+19.2214.19
9Nina-Beate LiabakkByåsen IL1.00.16+20.5514.41
10Ann Sissel VehusVerdal OK1.01.22+22.0114.58
11Sigrid MelkildFreidig1.01.51+22.3015.05
12Gunhild BredesenVerdal OK1.02.54+23.3315.20
13Trine SunnsetMelhus IL1.15.27+36.0618.24
Liv MeliIL Nansendiskvalifisert

D 55-

3 930 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete Berge OwrenFreidig53.0413.30
2Ragnhild DåsnesOs IL53.46+0.4213.40
3Anne Mette NormannTynset IF55.56+2.5214.13
4Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF59.08+6.0415.02
5Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.17.22+24.1819.41

D 60-

3 610 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjellrun SporildMalvik IL39.4010.59
2Gerd BjørsethKrokstadøra IL43.05+3.2511.56
3Heidi Meyer MidtunFreidig51.08+11.2814.09
4Karin GalaaenSelbu OK55.50+16.1015.27
5Kari OsmoenOs IL56.52+17.1215.45
6Eldbjørg RyenTynset IF57.32+17.5215.56
7Elin FiskvikOK Skøynar1.04.03+24.2317.44

D 65-

3 330 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid KalbækkenTynset IF50.4915.15
2Stina ElfvingByåsen IL53.08+2.1915.57
3Ruth SchmidOL Trollelg54.41+3.5216.25
4Kari LillealternFreidig1.04.39+13.5019.24
5Eli KristoffersenVerdal OK1.10.20+19.3121.07
6Kari BuggeVerdal OK1.21.22+30.3324.26
Gunn Kari HygenFreidigikke startet

D 70-

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilary PalmerNotts OC45.2414.38
2Anne-Lise BrenneOL Trollelg54.59+9.3517.44
3Solveig VingelenVingelen IL55.50+10.2618.00
4Anne FuruholtOL Trollelg1.02.05+16.4120.01

D 75-

2 790 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aslaug MølnvikSteinkjer OK44.0915.49
2Grete UrsetVingelen IL45.45+1.3616.23
Kari SollidVerdal OKdiskvalifisert

D 80-

2 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Randi IversenByåsen IL1.14.2628.44
2Gerd Marie SæternesByåsen IL1.16.52+2.2629.40

H -10

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Jonas AlstadFrol IL30.1612.36
0Mathias LeroyerFreidig46.09+15.5319.13
0Dagfinn StenvikByåsen IL27.4811.35
0Leo Benjamin MorganMalvik IL35.32+5.1614.48
Ludvig LangøygardFrol ILdiskvalifisert
Sigve Lie BolstadOK Skøynarikke startet

H 11-12

2 630 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig16.586.27
2Magnus AlstadFrol IL22.51+5.538.41
3Hallvard HellevikFreidig24.07+7.099.10
4Jørgen AuneByåsen IL24.38+7.409.21
5Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK24.58+8.009.29
6Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL26.42+9.4410.09
7Håkon HallanOK Skøynar27.12+10.1410.20
8Aleksander Tanem IversenVerdal OK28.07+11.0910.41
9Alf Petter LynumFreidig28.14+11.1610.44
10Bennet SauerOs IL35.39+18.4113.33
11Ole Andreas VeskeOK Skøynar38.57+21.5914.48
12Ådne StordalByåsen IL39.06+22.0814.52
Filip Mitchell IversenVerdal OKdiskvalifisert
Tristan HalvorsenFreidigdiskvalifisert

H 11-12N

2 120 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peder Angel Lundquist LangenOs IL52.2024.41

H 13-14

3 420 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø23.186.48
2Martin Vehus SkjerveVerdal OK25.34+2.167.28
3Vemund MølnvikFreidig31.32+8.149.13
4Petter Andreas LonaWing OK31.35+8.179.14
5Vetle Grønvik EkraFreidig31.51+8.339.18
6August MaskeFreidig36.08+12.5010.33
7Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK36.30+13.1210.40
8Emil LeroyerFreidig36.41+13.2310.43
9Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig39.52+16.3411.39
10Vegard Ulseth SylteFreidig40.49+17.3111.56
11Magne GuttvikWing OK42.22+19.0412.23
12Antonius Herskedal AmundsenFreidig42.27+19.0912.24
13Ørjan SæterMelhus IL46.16+22.5813.31
14Andreas AagesenMelhus IL49.32+26.1414.29
15Erlend AuneByåsen IL49.42+26.2414.31
16Kristoffer LerliMelhus IL50.05+26.4714.38
17Joakim Solberg QvenildMelhus IL53.23+30.0515.36
18Oskar StorlerMelhus IL55.55+32.3716.20
19Erik Tofte jrMelhus IL56.35+33.1716.32
20Sverre HellevikFreidig57.55+34.3716.56
21Peter Prytz JensenMelhus IL1.02.08+38.5018.10
22Martin AuneMelhus IL1.03.31+40.1318.34
23Sigurd BraathenWing OK1.09.01+45.4320.10
Aksel Lie BolstadOK Skøynardiskvalifisert
Emil GrønliFreidigdiskvalifisert
Sigurd VatnFrol ILdiskvalifisert
Espen KarlsenMelhus ILikke startet

H 13-16C

2 980 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Husby AftretMalvik IL45.2715.15
2Anders TørumSelbu OK54.53+9.2618.25
3Mathias Enebak IversenFreidig58.53+13.2619.45
4Jone I. S. SamlandSelbu OK1.01.01+15.3420.28
5Knut HageMelhus IL1.17.35+32.0826.02
6Michael OlsenMelhus IL1.56.00+1.10.3338.55
Markus Wilhelm NarvesenOs ILdiskvalifisert
Brage AsplemFreidigikke startet

H 15-16

5 160 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Spets StorhovFreidig40.037.45
2Tobias AlstadFrol IL40.58+0.557.56
3Petter Liabakk EriksenByåsen IL42.52+2.498.18
4Jo Even KolstadFreidig44.39+4.368.39
5Gaute Kvittum NytrøenTynset IF45.39+5.368.50
6Jonas GrønliFreidig45.48+5.458.52
7Vegard KittilsenFreidig46.14+6.118.57
8Marius MøllerSteinkjer OK48.55+8.529.28
9Lars SandstadFreidig53.26+13.2310.21
10Håkon SæternesByåsen IL54.12+14.0910.30
11Håkon HolstadFreidig56.14+16.1110.53
12Hallvar HallanOK Skøynar57.29+17.2611.08
13Jørgen SchjølbergTynset IF58.20+18.1711.18
14Mikkel HoltFreidig58.53+18.5011.24
15Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering1.03.44+23.4112.21
16Einar EideByåsen IL1.05.09+25.0612.37
17Jonas VindalWing OK1.05.32+25.2912.42
18Aksel VeskeOK Skøynar1.11.28+31.2513.51
19Jostein RøFreidig1.16.22+36.1914.47
20Martin Wold StavrumFrol IL1.22.45+42.4216.02
Henrik BraathenWing OKdiskvalifisert
Henrik BelboSteinkjer OKikke startet
Matias NissenFreidigikke startet
Håvard VeieOK Skøynarikke startet
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OKikke startet
Trym Nergård RønningOK Skøynarikke startet

H 17-A kort

4 860 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jakob Kalvig SkoganNTNUI46.159.30
2Sindre Engzelius GylverNTNUI55.48+9.3311.28
3Bjørn LundanesNTNUI56.20+10.0511.35
4Øystein BraathenWing OK1.03.18+17.0313.01 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Anders EmilssonNTNUI1.22.44+36.2917.01

H 17-18

7 610 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oskar Spets StorhovFreidig1.00.237.56
2Oscar LyngenFreidig1.01.44+1.218.06
3Mats EidsmoFreidig1.05.40+5.178.37
4Mathias VindalFreidig1.06.00+5.378.40
5Kristian Fredrik LynumFreidig1.08.53+8.309.03
6Anders HaugskottOL Trollelg1.11.32+11.099.23
7Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK1.12.39+12.169.32
8Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering1.17.39+17.1610.12
9Are LodgaardByåsen IL1.24.22+23.5911.05
Isak A SæternesByåsen ILdiskvalifisert
Ludvig Williams StrømsnesMalvik ILikke startet
Sivert BellingmoOL Gaulaikke startet

H 19-20

9 230 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.09.597.34
2Erlend Nilsen SandnesEmblem IL1.12.08+2.097.48
3Audun HeimdalKonnerud IL1.13.07+3.087.55
4Johannes Bakke AashamarKristiansand OK1.14.29+4.308.04
5Håvard EidsmoFreidig1.16.30+6.318.17
6Jonas UnsgårdIL Leik1.17.19+7.208.22
7Olav Andreas RemmenOL Trollelg1.19.29+9.308.36
8Brage JørumByåsen IL1.27.21+17.229.27
9Sverre Bang StøengNTNUI1.30.02+20.039.45
10Adrian OpheimFreidig1.36.11+26.1210.25
11Olav Milian Schmitt GranHalden SK1.38.53+28.5410.42
Peter Martinus Freyborg UranNTNUIdiskvalifisert
Kristian Nilsen SandnesEmblem ILikke startet
Håkon Raadal BjørloHalden SKikke startet
Nils Ola KvamFreidigikke startet

H 21-

11 270 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Isak BergsetNTNUI1.21.267.13
2Stian SundsvikFrol IL1.21.48+0.227.15
3Sindre Østgulen DeiszNTNUI1.22.03+0.377.16
4Emil GranqvistNTNUI1.26.00+4.347.37
5Elias T. MølnvikNTNUI1.26.31+5.057.40
6Anders Felde OlaussenNTNUI1.30.25+8.598.01
7Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.31.02+9.368.04
8Sindre JohannessenFreidig1.31.42+10.168.08
9Oskar AndrénIL Leik1.32.09+10.438.10
10Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1.34.52+13.268.25
11Simen Eid NielsenNTNUI1.35.11+13.458.26
12Kjetil OkkenhaugEmblem IL1.35.46+14.208.29
13Lars OwrenNTNUI1.38.55+17.298.46
14Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI1.39.52+18.268.51
15Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL1.41.09+19.438.58
16Anton BjartnesVerdal OK1.43.21+21.559.10
17Ola KeiseråsIL Leik1.45.11+23.459.19
18Jonas Madslien BakkenNTNUI1.47.35+26.099.32
19Ove BaardsgaardOL Trollelg1.48.14+26.489.36
20Espen SundsvikFrol IL1.48.51+27.259.39
21Erik GustafssonNTNUI1.50.33+29.079.48
22Jonas KittelsenNTNUI1.59.36+38.1010.36
23Harald KalagerNTNUI1.59.55+38.2910.38
24Markus GladEmblem IL2.05.44+44.1811.09
25Kristoffer NeslandNTNUI2.08.28+47.0211.23
26Henrik UpsalNTNUI2.13.56+52.3011.53
Sondre KristiansenNTNUIdiskvalifisert
Gustav FiskumNTNUIdiskvalifisert
Mattis HoltFreidigdiskvalifisert
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Svein Inge YdseVerdal OKikke startet
Ivar LundanesEmblem ILikke startet
Oskar StørmerFossum IFikke startet
Snorre HansenByåsen ILikke startet

H 35-

8 380 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nicholas MorganMalvik IL1.12.548.41
2Tomas EidsmoFreidig1.14.33+1.398.53
3Jørgen LerfallStjørdals-Blink Orientering1.19.32+6.389.29
4Andreas HaalandWing OK1.22.52+9.589.53
5Joar SvendgårdOK Skøynar1.23.27+10.339.57
6Skjalg StordalByåsen IL1.34.35+21.4111.17
7Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK1.35.23+22.2911.22
8Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering1.36.41+23.4711.32
9Kay Ove BjerkenåsIL Leik1.49.37+36.4313.04
Eivind LonaWing OKdiskvalifisert
Geir SchjølbergTynset IFdiskvalifisert
Kurt Ove MelbyeVerdal OKikke startet
Lars O. LøsethHarstad OLikke startet

H 45-

6 710 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas SylteFreidig53.478.00
2Audun BakkMelhus IL55.20+1.338.14
3Jon RøstumOL Gaula59.30+5.438.52
4Torgeir AuneByåsen IL1.00.11+6.248.58
5Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering1.05.43+11.569.47
6Bjørnar LynumFreidig1.07.07+13.2010.00
7Jon HolstadFreidig1.08.57+15.1010.16
8Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering1.11.09+17.2210.36
9Roar ReitenEmblem IL1.11.46+17.5910.41
10Arild H ClausenFreidig1.12.41+18.5410.49
11Vegard GrønliFreidig1.15.53+22.0611.18
12Øystein HusbyMalvik IL1.16.39+22.5211.25
13Hans Helmer SæternesByåsen IL1.22.29+28.4212.17
14Ingebrigt FuglemMalvik IL1.29.11+35.2413.17
15Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering2.03.48+1.10.0118.27
Olle MalmringFreidigdiskvalifisert
Jan HageIL Leikdiskvalifisert
Lars StrømOK Skøynarikke startet

H 50-

5 980 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan IvarssonFreidig48.028.01
2Jens Even StorhovFreidig51.40+3.388.38
2Atle DengerudSteinkjer OK51.40+3.388.38
4Harald SvergjaNord-Østerdal OK57.36+9.349.37
5Vidar SkjerveVerdal OK57.47+9.459.39
6Morten StrandWing OK59.03+11.019.52 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Einar LundVerdal OK59.38+11.369.58
8Kjell BaardsgaardOL Trollelg1.03.57+15.5510.41
9Snorre SæternesByåsen IL1.04.12+16.1010.44
10Frode HaugskottOL Trollelg1.05.11+17.0910.54
11Per GrandeVerdal OK1.06.59+18.5711.12
12Øystein WiggenByåsen IL1.07.23+19.2111.16
13Stein Ivar FossMelhus IL1.08.09+20.0711.23
14Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering1.09.05+21.0311.33
15Bjørn P. LøvåsNidarøst OK1.09.09+21.0711.33
16Geir Arne LodgaardByåsen IL1.10.23+22.2111.46
17Andreas BolstadOK Skøynar1.11.23+23.2111.56
18Harald StorrønningByåsen IL1.11.49+23.4712.00
19Bernt BrynhildsenWing OK1.13.40+25.3812.19
20Svein UnsgårdIL Leik1.14.13+26.1112.24
21Stig Magnar LøvåsFreidig1.14.36+26.3412.28
22Marius EnesVerdal OK1.16.13+28.1112.44
23Atle PedersenMelhus IL1.16.23+28.2112.46
24Tor Ove HallemVerdal OK1.16.24+28.2212.46
25Inge HafstadVerdal OK1.19.32+31.3013.17
26Geir PaulsenOL Trollelg1.39.27+51.2516.37

H 55-

5 210 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne OkkenhaugVerdal OK47.149.03
2Lars Roger LundanesEmblem IL51.47+4.339.56
3Frode SjøvoldRøros IL52.20+5.0610.02
4Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK53.26+6.1210.15
5Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg53.47+6.3310.19
6Terje SchjølbergRøros IL54.06+6.5210.23
7Per EngebakkenNord-Østerdal OK59.11+11.5711.21
8John LerliMelhus IL1.08.56+21.4213.13

H 60-

4 550 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein AlvestadWing OK47.2910.26
2Terje HansenVingelen IL55.44+8.1512.14
3Kjell MaroniByåsen IL58.34+11.0512.52
4Terje KanstadWing OK1.01.24+13.5513.29
5Helge EriksenByåsen IL1.14.54+27.2516.27
6Eivind BakkMelhus IL1.27.42+40.1319.16

H 65-

4 280 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn BergerByåsen IL39.399.15 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Knut LillealternFreidig45.26+5.4710.36
3Frank BjarkøWing OK46.40+7.0110.54
4Geir NilsenEmblem IL49.28+9.4911.33
5Bjørn Olav NygårdFrol IL53.37+13.5812.31
6Lars SkrøvsethWing OK57.47+18.0813.30
7Tor GjermstadWing OK1.06.34+26.5515.33
8Steinar AasvangWing OK1.12.00+32.2116.49
9Kåre OnsøyenMelhus IL1.14.31+34.5217.24
Magne GjønnesOL Trollelgdiskvalifisert
Rolf WærnesOrkanger IFikke startet

H 70-

3 500 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar ForbordMalvik IL35.4110.11
2Tore Angell-PetersenFreidig36.39+0.5810.28
3Rolf KarsetSteinkjer OK40.10+4.2911.28
4Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg41.45+6.0411.55
5Edgar FuruholtOL Trollelg41.49+6.0811.56
6Øivind Magne RogndalenByåsen IL42.41+7.0012.11
7Leif RøhjellByåsen IL43.52+8.1112.32
8Bjørn Ivar RyenVingelen IL45.40+9.5913.02
9Øistein ÅsmulOL Trollelg47.52+12.1113.40
10Olav Magne SvendgårdOK Skøynar48.12+12.3113.46
10Kristian MidthjellVerdal OK48.12+12.3113.46
12Svein Endre HoveByåsen IL49.04+13.2314.01
13Sverre KristoffersenVerdal OK49.31+13.5014.08
14Tor ØstvangOs IL52.02+16.2114.52
15Egil RepvikOL Trollelg57.07+21.2616.19
Roar StensethByåsen ILdiskvalifisert
Steinar SimensenOs ILikke startet
Frode StensrudOL Trollelgikke startet

H 75-

3 080 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leidulv VinjeNidarøst OK31.5710.22
2Leif EngenNidarøst OK38.46+6.4912.35
3Anders LaugloOL Trollelg39.01+7.0412.40
4Eigil SørliMalvik IL40.20+8.2313.05
5Tore BrurokNidarøst OK40.45+8.4813.13
6Odd MusumOL Trollelg40.47+8.5013.14
7Jardar SandstadSelbu OK42.59+11.0213.57
8Stig Arild HaugskottOL Trollelg43.32+11.3514.08
9Arne SæterhaugByåsen IL46.21+14.2415.02
10Oddvar ErlienVingelen IL1.04.15+32.1820.51
Henry SundsetvikOL Trollelgdiskvalifisert
Robert StrømWing OKikke startet

H 80-

3 080 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arnfinn LangelandByåsen IL50.5016.30
2Magne SæternesByåsen IL1.34.20+43.3030.37
Magnar EgsethOL Trollelgdiskvalifisert

H 85-

3 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brynjulf ForsethOL Trollelg1.10.1022.46
2Paul ForsethOL Trollelg1.17.25+7.1525.08

Direkte AL

6 350 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pablo BustilloNasjonalrådet1.22.3313.00
2Eivind Sjøgren OlsenFreidig1.33.32+10.5914.43
3Jo LangøygaardFrol IL1.41.43+19.1016.01

Direkte AK

4 030 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne Inge KolstadWing OK50.5012.36
2Per Ivar SkinderhaugWing OK50.53+0.0312.37
3Jon VindalWing OK51.41+0.5112.49
4Marit Ishol  SkoganSteinkjer OK56.13+5.2313.56
5Ole Gunnar SølbergIL Leik1.02.31+11.4115.30
6Jara Garcia Zafranasjonalrådet1.02.41+11.5115.33
7Kathrine Austmo MøllerNOTEAM1.09.50+19.0017.19
8Dagrunn UrsethVingelen IL1.32.26+41.3622.56
9Sunniva StorrønningByåsen IL2.46.24+1.55.3441.17
Janne Fossum MalmringFreidigdiskvalifisert
Beth Paludan CarlsenFreidigikke startet

Direkte B

3 380 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif Arne NytrøenTynset IF33.4810.00
2Rune SævikStjørdals-Blink Orientering38.27+4.3911.22
3Siri StensgårdNTNUI42.25+8.3712.32
4Julie KristoffesenKemiön Kiilat50.32+16.4414.57
5Nelly S MaskeFreidig51.16+17.2815.10
6Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering51.41+17.5315.17
7Marius WalsethMalvik IL52.34+18.4615.33
8Åse Rita EllingsenWing OK52.39+18.5115.34
9Mona Lund VeieOK Skøynar53.25+19.3715.48
10Rudolf SchmidOL Trollelg53.41+19.5315.52
11Ingunn S ØsthagenByåsen IL54.27+20.3916.06
12Randi HegstadByåsen IL55.12+21.2416.19
13Bente HortenVingelen IL57.10+23.2216.54
14Erik SæbøNidarøst OK1.02.48+29.0018.34
15John PalmerOK Alehof1.06.01+32.1319.31
16Kristin SølbergIL Leik1.12.26+38.3821.25
17Mari EidnesNTNUI1.13.37+39.4921.46
18Susanna BrynhildsenWing OK1.24.12+50.2424.54
Ingrid NissenFreidigdiskvalifisert
Leif JordetVingelen ILikke startet

Direkte C

3 330 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingerid ReinertsenFreidig44.3213.22
2Tone FlægstadNOTEAM55.41+11.0916.43
3Lise Tuset GustadOK Skøynar1.02.43+18.1118.50
4Eli SteinvikByåsen IL1.08.38+24.0620.36
Ingvil SnøfuglFreidigikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor