Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midt-Norsk Mesterskap Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midt-Norsk Mesterskap Sprint
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: fredag 25 august 2017

N-åpen

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Idun AaenStjørdals-Blink Orientering24.32
Daniel AlstadFrol IL29.20
Ovid Baglo BjørkengVerdal OK21.50
Erlend GrønliFredrikstad SK16.17
Alva Rundgren IversenVerdal OK37.38
Mathilde Tanem IversenVerdal OK37.45
LIVE MARILE  LANGØYGAARDFrol IL32.18
SELMA LANGØYGAARDFrol IL23.42
Martin Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering23.33
Johannes LerliMelhus IL16.28
Mads MelbyeVerdal OK28.16
Mia MelbyeVerdal OK26.20
William Mitchell IversenVerdal OK25.18
JULIA NIKOLAISENFrol IL38.45
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK26.18
Sigurd RønningMelhus IL18.18
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering22.09
Ole Ulseth SylteFreidig16.51
Hedda SæbøNidarøst OK23.36
Andrea Holm UndhjemSteinkjer OKikke startet
Maja Sæterhaug KnudsenFreidigikke startet
Martine Nubdal FrøsethVerdal OKikke startet

D -10

1 310 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingeborg KolstadWing OK18.0713.49
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL21.5316.42
Nikoline MunkebyFrol IL20.5215.55
Karita MøllerSteinkjer OK21.4116.33
Synne Kvittum NytrøenTynset IF17.2713.19
Anna Emilie LonaWing OKdiskvalifisert

D 11-12

1 310 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Solveig Louise NissenFreidig14.0210.42
2Maria Strømdal WikFreidig15.28+1.2611.48
3Malin Nordgård LeirenByåsen IL15.45+1.4312.01
4Sigrid HaugskottOL Trollelg16.37+2.3512.41
5Ella SandstadFreidig16.42+2.4012.44
6Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK16.44+2.4212.46
7Eline Klevberg LerfallStjørdals-Blink Orientering16.45+2.4312.47
8Anna BellingmoOL Gaula19.45+5.4315.04
9Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering19.49+5.4715.07
10Nora HalvorsenFreidig19.54+5.5215.11
11Silja FuglemMalvik IL22.48+8.4617.24
Una KittilsenFreidigdiskvalifisert
Guro SchjølbergTynset IFdiskvalifisert
Tora KittilsenFreidigdiskvalifisert
Lina Storler SnøfuglFreidigdiskvalifisert

D 11-12N

1 280 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma SkjulsvikFrol IL21.5717.08
2Carina Marie NarvesenOs IL23.39+1.4218.28

D 13-14

1 820 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eline Horten JordetVingelen IL15.508.41
2Mari EidsmoFreidig16.40+0.509.09
3Silje Marie NissenFreidig20.35+4.4511.18
4Trude MarkhusVerdal OK20.52+5.0211.27
5June MunkebyFrol IL20.56+5.0611.30
6Kristin LundanesEmblem IL21.19+5.2911.42
7Iselina Myhr ImslandFrol IL21.34+5.4411.50
8Serine Skogeng ReitenEmblem IL21.40+5.5011.54
9Linnea MunkebyFrol IL23.04+7.1412.40
10Mathea Baglo BjørkengVerdal OK23.17+7.2712.47
11Anna ChristensenFreidig23.38+7.4812.59
Mathea Spets StorhovFreidigdiskvalifisert
Ane Malene KolstadFreidigdiskvalifisert
Mari Grøtli SvergjaKvikne ILdiskvalifisert

D 15-16

1 890 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frida HaugskottOL Trollelg17.059.02
2Vilde Lereim StorliFreidig21.26+4.2111.20
3Stine AuneNidarøst OK23.28+6.2312.24
4Hanne Helmine RogstadNidarøst OK24.41+7.3613.03
5Maren VikenByåsen IL30.35+13.3016.10
6Hege HallanOK Skøynar33.20+16.1517.38
Louise RonglanOK Skøynardiskvalifisert
Matilde MunkebyFrol ILikke startet
Mari Kilskar GrevskottFrol ILikke startet

D 17-18

1 940 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild EideByåsen IL17.509.11
2Lene Berg HanssenByåsen IL20.29+2.3910.33
3Vilde Årøen LykkeEmblem IL22.06+4.1611.23
4Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK24.10+6.2012.27
5Ragne MunkebyFrol IL24.54+7.0412.50
6Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK25.55+8.0513.21
7Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF26.56+9.0613.52
8Sarah BrynhildsenWing OK29.38+11.4815.16
9Sofie HallemVerdal OK29.39+11.4915.17
10Lina Kvitvang BenanSteinkjer OK29.49+11.5915.22
Thea WalsethMalvik ILdiskvalifisert
Andrine VikenByåsen ILikke startet
Dina ReitanFreidigikke startet
Maria Ulseth SylteFreidigikke startet
Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne ILikke startet
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orienteringikke startet

D 19-20

2 110 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid LundanesEmblem IL18.408.50
2Ingeborg EideByåsen IL19.04+0.249.02
3Åshild KolstadFreidig20.38+1.589.46
4Malin SandstadFreidig20.56+2.169.55
5Line SølbergOL Trollelg22.00+3.2010.25
6Sonja MellbergNTNUI23.28+4.4811.07
Oda Q FossumFreidigdiskvalifisert
Emma ArnesenByåsen ILikke startet
Emilie Liabakk EriksenByåsen ILikke startet
Kristin BrekkeLillomarka OLikke startet

D 21-

2 110 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine FjellangerNTNUI19.329.15
2Maren GrandeFrol IL20.19+0.479.37
3Anna UlvensøenNTNUI20.37+1.059.46
4Hanne SandstadFreidig21.03+1.319.58
5Ingunn Egeberg VáriNTNUI21.12+1.4010.02
6Marta UlvensøenNTNUI21.25+1.5310.09
7Audhild Bakken RognstadNTNUI21.47+2.1510.19
8Aurora FossøyNTNUI22.06+2.3410.28
9Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI22.10+2.3810.30
10Amanda JohanssonOK Orion22.24+2.5210.36
11Silje ArntzenNTNUI22.46+3.1410.47
12Jorunn KvaklandNTNUI22.52+3.2010.50
13Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg23.37+4.0511.11
14Camilla ÖhmanNTNUI23.48+4.1611.16
15Mali Gederaas KanstadNTNUI24.18+4.4611.30
16Helene OmdalNTNUI24.27+4.5511.35
17Ingrid OkkenhaugNTNUI24.30+4.5811.36
18Kristine AusenNTNUI26.28+6.5612.32
19Karoline Dahl FosbyNTNUI27.11+7.3912.52
20Hildegunn HeggøyNTNUI27.13+7.4112.53
21Kajsa Stina SandstadNTNUI27.24+7.5212.59
22Ingvild BrekkeNTNUI27.46+8.1413.09
23Synne FossøyNTNUI30.16+10.4414.20
Marit SchmidOL Trollelgdiskvalifisert
Åsne Skram TrømborgNTNUIdiskvalifisert
Siri StensgårdNTNUIdiskvalifisert
Heidi JensenNTNUIikke startet

D 40-

1 890 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Solem AuneByåsen IL20.4710.59
2Gøril EideByåsen IL21.19+0.3211.16
3Kristin HaugskottOL Trollelg21.26+0.3911.20
4Gro Sandstad EidsmoFreidig21.58+1.1111.37
5Tone AlmåsIL Leik22.05+1.1811.41
6Anne Meli NarjordOs IL23.49+3.0212.36
7Margot Bolstad LynumFreidig24.42+3.5513.04
8Janita SkogengEmblem IL25.39+4.5213.34
9Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering25.46+4.5913.37
10Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OK25.54+5.0713.42
11Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering25.59+5.1213.44
12Kari Tønset GuttvikWing OK27.25+6.3814.30
13Mai Iren AlmåsIL Leik32.51+12.0417.22
14Susanna BrynhildsenWing OK34.35+13.4818.17
Kari UlsethFreidigdiskvalifisert
Mari Angell-PetersenFreidigdiskvalifisert
Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

D 50-

1 630 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rine HanssenByåsen IL18.1511.11
2Mona J. MølnvikFreidig19.21+1.0611.52
3Torunn Spets StorhovFreidig19.55+1.4012.13
4Hilde ForbordMalvik IL20.21+2.0612.29
5Grete Berge OwrenFreidig21.12+2.5713.00
6Liv MeliIL Nansen22.54+4.3914.02
7Ragnhild DåsnesOs IL23.57+5.4214.41
8Ann Sissel VehusVerdal OK24.13+5.5814.51
9Nina-Beate LiabakkByåsen IL25.43+7.2815.46
10Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF25.51+7.3615.51
11Åse Rita EllingsenWing OK29.31+11.1618.06
12Anne Mette NormannTynset IF34.48+16.3321.20
13Trine SunnsetMelhus IL39.51+21.3624.26
Hilde BellingmoOL Gauladiskvalifisert
Eirin LodgaardByåsen ILdiskvalifisert
Hege Solhjem MelhuusMelhus ILdiskvalifisert

D 60-

1 440 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gerd BjørsethKrokstadøra IL20.1514.03
2Kari OsmoenOs IL25.17+5.0217.33
3Ruth SchmidOL Trollelg25.59+5.4418.02
4Eldbjørg RyenTynset IF31.27+11.1221.50
5Sigrid KalbækkenTynset IF34.31+14.1623.58

D 70-

1 440 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne FuruholtOL Trollelg31.5622.10
1Solveig VingelenVingelen IL31.5622.10
Aslaug MølnvikSteinkjer OKdiskvalifisert
Grete UrsetVingelen ILdiskvalifisert
Anne-Lise BrenneOL Trollelgdiskvalifisert

D 80-

1 230 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Gerd Marie SæternesByåsen ILikke startet

H -10

1 310 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ludvig LangøygardFrol IL22.5117.26
Jonas AlstadFrol ILikke startet

H 11-12

1 310 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tristan HalvorsenFreidig11.559.05
2Aleksander Tanem IversenVerdal OK12.51+0.569.48
3Håkon HallanOK Skøynar14.23+2.2810.58
4Bennet SauerOs IL15.55+4.0012.09
5Jørgen AuneByåsen IL18.00+6.0513.44
6Ludvik Storler SnøfuglFreidig25.37+13.4219.33
Filip Mitchell IversenVerdal OKdiskvalifisert
Kristoffer Strømdal WikFreidigdiskvalifisert
Ole Andreas VeskeOK Skøynardiskvalifisert
Magnus AlstadFrol ILikke startet
Simen Hansæl-NergaardKvikne ILikke startet
Alf Petter LynumFreidigikke startet

H 11-12N

1 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peder Angel Lundquist LangenOs IL21.2316.42

H 13-14

1 820 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø15.118.20
2Martin Vehus SkjerveVerdal OK15.45+0.348.39
3Petter Andreas LonaWing OK17.09+1.589.25
4Vegard Ulseth SylteFreidig17.30+2.199.36
5August MaskeFreidig19.44+4.3310.50
6Erlend AuneByåsen IL20.28+5.1711.14
7Peter Prytz JensenMelhus IL20.54+5.4311.29
8Kristoffer LerliMelhus IL21.21+6.1011.43
9Ørjan SæterMelhus IL21.24+6.1311.45
10August Hopstad NykvistWing OK21.33+6.2211.50
11Vetle Grønvik EkraFreidig22.46+7.3512.30
12Sigurd BraathenWing OK23.35+8.2412.57 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Iver Gjedrem LundVerdal OK23.46+8.3513.03
14Andreas AagesenMelhus IL26.33+11.2214.35
15Martin AuneMelhus IL35.08+19.5719.18
Magne GuttvikWing OKdiskvalifisert
Erik Tofte jrMelhus ILdiskvalifisert
Sigurd VatnFrol ILdiskvalifisert
Vemund MølnvikFreidigdiskvalifisert
Knut HageMelhus ILdiskvalifisert
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidigdiskvalifisert
Johan Daniel Holm UndhjemSteinkjer OKdiskvalifisert
Joakim Solberg QvenildMelhus ILdiskvalifisert
Fredrik MøllerSteinkjer OKdiskvalifisert
Michael OlsenMelhus ILdiskvalifisert
Sindre TusetSteinkjer OKdiskvalifisert
Antonius Herskedal AmundsenFreidigdiskvalifisert
Niklas Landsem MelhusSteinkjer OKdiskvalifisert
Oskar StorlerMelhus ILdiskvalifisert
Espen KarlsenMelhus ILikke startet

H 13-16N

1 280 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Markus Wilhelm NarvesenOs IL22.4517.46

H 15-16

1 940 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars SandstadFreidig17.068.48
2Petter Liabakk EriksenByåsen IL17.37+0.319.04
3Simen Spets StorhovFreidig17.42+0.369.07
4Tobias AlstadFrol IL17.55+0.499.14
5Gaute Kvittum NytrøenTynset IF17.56+0.509.14
6Vegard KittilsenFreidig18.03+0.579.18
7Jonas GrønliFreidig19.27+2.2110.01
8Mikkel HoltFreidig20.15+3.0910.26
9Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering20.21+3.1510.29
10Marius MøllerSteinkjer OK20.45+3.3910.41
10Jørgen SchjølbergTynset IF20.45+3.3910.41
12Jo Even KolstadFreidig22.02+4.5611.21
13Hallvar HallanOK Skøynar22.34+5.2811.37
13Håvard VeieOK Skøynar22.34+5.2811.37
15Håkon HolstadFreidig22.43+5.3711.42
16Henrik BraathenWing OK24.35+7.2912.40 Last ned GPS-spor i gpx-format
17Aksel VeskeOK Skøynar24.52+7.4612.49
18Håkon SæternesByåsen IL26.29+9.2313.39
19Martin Wold StavrumFrol IL27.40+10.3414.15
20Jens Husby AftretMalvik IL40.09+23.0320.41
Jostein RøFreidigdiskvalifisert
Mathias Enebak IversenFreidigdiskvalifisert
Jonas VindalWing OKikke startet
Matias NissenFreidigikke startet
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OKikke startet
Henrik BelboSteinkjer OKikke startet
Trym Nergård RønningOK Skøynarikke startet

H 17-18

2 110 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oscar LyngenFreidig16.417.54
2Anders HaugskottOL Trollelg17.05+0.248.05
3Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK18.32+1.518.47
4Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering19.23+2.429.11
5Mathias VindalFreidig19.25+2.449.12
6Simen Eliassen KvarmeSteinkjer OK21.20+4.3910.06
7Are LodgaardByåsen IL21.54+5.1310.22
Mats EidsmoFreidigikke startet
Kristian Fredrik LynumFreidigikke startet
Sivert BellingmoOL Gaulaikke startet
Oskar Spets StorhovFreidigikke startet
Ludvig Williams StrømsnesMalvik ILikke startet

H 19-20

2 210 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristian Nilsen SandnesEmblem IL16.477.35
2Audun HeimdalKonnerud IL16.54+0.077.38
3Sverre Bang StøengNTNUI18.12+1.258.14
4Olav Milian Schmitt GranHalden SK18.33+1.468.23
5Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK19.20+2.338.44
6Adrian OpheimFreidig19.33+2.468.50
7Brage JørumByåsen IL20.55+4.089.27
8Nils Ola KvamFreidig29.06+12.1913.10
9Peter Martinus Freyborg UranNTNUI31.28+14.4114.14
Jonas UnsgårdIL Leikdiskvalifisert
Olav Andreas RemmenOL Trollelgdiskvalifisert
Håvard EidsmoFreidigdiskvalifisert
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
Johannes Bakke AashamarKristiansand OKdiskvalifisert
Erlend Nilsen SandnesEmblem ILikke startet
Håkon Raadal BjørloHalden SKikke startet

H 21-

2 210 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre Østgulen DeiszNTNUI16.387.31
2Sindre JohannessenFreidig16.54+0.167.38
3Anders Felde OlaussenNTNUI16.57+0.197.40
4Oskar AndrénIL Leik17.24+0.467.52
5Mattis HoltFreidig17.33+0.557.56
6Gustav FiskumNTNUI17.36+0.587.57
7Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI18.04+1.268.10
8Espen SundsvikFrol IL18.05+1.278.10
9Ove BaardsgaardOL Trollelg18.37+1.598.25
10Harald KalagerNTNUI19.21+2.438.45
11Lars OwrenNTNUI19.24+2.468.46
12Ola KeiseråsIL Leik20.08+3.309.06
13Markus GladEmblem IL21.03+4.259.31
14Bjørn LundanesNTNUI22.05+5.279.59
15Kristoffer NeslandNTNUI22.49+6.1110.19
16Jonas KittelsenNTNUI23.01+6.2310.24
17Sindre Engzelius GylverNTNUI24.58+8.2011.17
Eivind Schjelderup SkarpsnoNTNUIdiskvalifisert
Morten JørgensenKristiansand OKdiskvalifisert
Simen Eid NielsenNTNUIdiskvalifisert
Øystein HaugFrol ILdiskvalifisert
Emil GranqvistNTNUIdiskvalifisert
Henrik UpsalNTNUIdiskvalifisert
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Sondre KristiansenNTNUIdiskvalifisert
Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OKdiskvalifisert
Jakob Kalvig SkoganNTNUIdiskvalifisert
Oskar StørmerFossum IFikke startet
Johan Asphjell BjørnaasFrol ILikke startet

H 40-

1 940 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas SylteFreidig17.048.47
2Jørgen LerfallStjørdals-Blink Orientering18.53+1.499.44
3Torgeir AuneByåsen IL19.18+2.149.56
4Jon HolstadFreidig20.09+3.0510.23
5Ingebrigt FuglemMalvik IL20.19+3.1510.28
6Svein Anders MelhusSteinkjer OK20.40+3.3610.39
7Eivind LonaWing OK22.31+5.2711.36
8Øystein HusbyMalvik IL22.53+5.4911.47
9Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering22.54+5.5011.48 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Øystein BraathenWing OK23.59+6.5512.21 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering24.41+7.3712.43
12Leif Arne NytrøenTynset IF25.08+8.0412.57
13Geir SchjølbergTynset IF25.46+8.4213.16
14Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering25.56+8.5213.22
15Per Ivar SkinderhaugWing OK27.10+10.0614.00
16Marius WalsethMalvik IL33.18+16.1417.09
17Erik SæbøNidarøst OK33.25+16.2117.13
Jon RøstumOL Gauladiskvalifisert
Are RogstadNidarøst OKdiskvalifisert
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Tomas EidsmoFreidigikke startet

H 50-

1 890 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Atle PedersenMelhus IL19.0310.04
2Stein Ivar FossMelhus IL19.08+0.0510.07
3Per GrandeVerdal OK19.45+0.4210.26
4Bjørn P. LøvåsNidarøst OK20.07+1.0410.38
5Frode SjøvoldRøros IL20.13+1.1010.41
6Stein MarkhusVerdal OK20.57+1.5411.05
7Bernt BrynhildsenWing OK21.05+2.0211.09
8Frode HaugskottOL Trollelg21.10+2.0711.11
9Vidar SkjerveVerdal OK23.44+4.4112.33
10Harald StorrønningByåsen IL23.45+4.4212.33
Harald SvergjaNord-Østerdal OKdiskvalifisert
Terje MidtbøWing OKdiskvalifisert
Marius EnesVerdal OKdiskvalifisert
Jon VindalWing OKdiskvalifisert
Terje RønningOK Skøynardiskvalifisert
Geir Arne LodgaardByåsen ILdiskvalifisert
John LerliMelhus ILdiskvalifisert
Inge HafstadVerdal OKdiskvalifisert
Terje SchjølbergRøros ILdiskvalifisert
Geir PaulsenOL Trollelgdiskvalifisert
Øystein WiggenByåsen ILdiskvalifisert

H 60-

1 440 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje HansenVingelen IL22.2615.34
2Terje KanstadWing OK23.26+1.0016.16
3Tor GjermstadWing OK26.29+4.0318.23
4Lars SkrøvsethWing OK26.42+4.1618.32
5Eivind BakkMelhus IL26.49+4.2318.37
6Kåre OnsøyenMelhus IL28.44+6.1819.57
7Rune M HoltFreidig31.28+9.0221.51
8Magne GjønnesOL Trollelg1.08.32+46.0647.35
Kjell MaroniByåsen ILdiskvalifisert
Rolf WærnesOrkanger IFikke startet

H 70-

1 440 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar ForbordMalvik IL19.2113.26
2Eigil SørliMalvik IL21.38+2.1715.01
3Øistein ÅsmulOL Trollelg22.26+3.0515.34
4Edgar FuruholtOL Trollelg22.32+3.1115.38
5Arne SæterhaugByåsen IL23.34+4.1316.21
6Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg24.25+5.0416.57
7Kristian MidthjellVerdal OK24.32+5.1117.02
8Jardar SandstadSelbu OK25.32+6.1117.43
9Anders LaugloOL Trollelg25.40+6.1917.49
10Tor ØstvangOs IL26.38+7.1718.29
11Sverre KristoffersenVerdal OK27.14+7.5318.54
12Henry SundsetvikOL Trollelg29.20+9.5920.22
13Stig Arild HaugskottOL Trollelg29.56+10.3520.47
14Gunnar Jarle DrivvoldSelbu OK35.39+16.1824.45
15Oddvar ErlienVingelen IL37.08+17.4725.47
Rolf KarsetSteinkjer OKdiskvalifisert
Bjørn Ivar RyenVingelen ILdiskvalifisert
Egil RepvikOL Trollelgdiskvalifisert
Leidulv VinjeNidarøst OKdiskvalifisert
Leif RøhjellByåsen ILdiskvalifisert
Robert StrømWing OKikke startet
Steinar SimensenOs ILikke startet

H 80-

1 230 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magne SæternesByåsen IL39.0431.45
Paul ForsethOL Trollelgdiskvalifisert

Direkte

1 230 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1PABLO BUSTILLO RUIZCRON17.5914.37
2HANS HELMER SÆTERNESByåsen IL20.44+2.4516.51
3JARA GARCIA ZAFRAWAKHAN20.46+2.4716.53
4Julie KristoffersenStorforshei IF22.09+4.1018.00
5Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering25.45+7.4620.56
6Marianne LangøygaardFrol IL26.55+8.5621.53
7Bente HortenVingelen IL28.02+10.0322.47
8Arne GuttvikWing OK33.09+15.1026.57
9Dagrunn UrsethVingelen IL40.19+22.2032.46
Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen ILdiskvalifisert
Børge LeirenByåsen ILdiskvalifisert
Ingvil SnøfuglFreidigikke startet
Leif JordetVingelen ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor